Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:58:22

LOGOUT.hu

Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15981) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

Politikát és OFF hozzászólásokat mellőzzétek. Köszönjük.

Hozzászólások

(#9451) pdw_ph válasza szasanyi (#9450) üzenetére


pdw_ph
tag

Igen irtam is. Letoltottem a telepitot kulon de kiirta h mar fent van.

(#9452) szasanyi válasza pdw_ph (#9451) üzenetére


szasanyi
félisten

Ugyanolyan kártyám van, ha gondolod átküldön szívesen, fél perc alatt felteszi és kész.

MOD - sajnos mégsem tudom megtenni, mert a frissítés után eltübt a mappából és mivel már fent van így újra nem tölti el. Sorry... Egyébként ez igazából nem egy új BIOS csupán a ReBAR funkció új benne.

[ Szerkesztve ]

(#9453) pdw_ph válasza szasanyi (#9452) üzenetére


pdw_ph
tag

Semmi gond, esetleg GPU-Z-bol feldobhatnad techspotra a nepnek.
Abban valamiert amugyis jobban bizok mint barmi MSI altal kodolt szoftverben. :)

(#9454) aradebil2


aradebil2
senior tag

Na helyre állt a világ rendje, télleg a 3070 a leggyakoribb az új szériában. És elég komoly számban (steam hw survey)

(#9455) nexwo válasza aradebil2 (#9454) üzenetére


nexwo
őstag

3060 ti -t szánták a népkártyának :)

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#9456) aradebil2 válasza nexwo (#9455) üzenetére


aradebil2
senior tag

Van azért pár hónap előnye a 3070nek, és a 3060ti jobb bányába (vagyis volt, amíg olcsóbb volt), akkor szabadultak el igazán az indulatok

(#9457) ballazol


ballazol
senior tag

Heyy!

https://www.3dmark.com/3dm/60359270?

:))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#9458) GIORGIONE76 válasza ballazol (#9457) üzenetére


GIORGIONE76
őstag

Hozott valamit a konyhára?, nekem benchekben igen keveset, játék alatt meg vegyes, sajna nincs olyan játékom ami zabálná a ramot, a felbontást (virtual) meg hiába növeltem,
nem tudom mire de valamire jó lesz, lehet pl egy CP77ben hogy 1440pn valamiféle dlss-el tudjam a 75Hzet ..

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#9459) ballazol válasza GIORGIONE76 (#9458) üzenetére


ballazol
senior tag

elhanyagolható :) majd még ránézek Cyberpunk-ban is, de 3dmark-ban szinte semmi, 13.300 körül kaptam már eddig is :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#9460) layman


layman
kezdő

Sziasztok, van lehetőségem venni külföldről egy KFA2 GEFORCE RTX 3070 1-CLICK OC (2 ventis) kártyát, van valakinek ezzel tapasztalata? Galax-ként rákeresve sem nagyon ad ki tesztet a kereső, és itt visszaolvasva is mintha csak a 3 ventis változat lett volna Mo-n megvehető. Ugye nincs nagy eltérés egy referencia kártyához képest? Az egyik review szerint szignifikánsan szarabb mint az EVGA: https://youtu.be/nRwiNjNdc38?t=104 de szerintem ő elcseszett valamit, nem kéne hogy ekkora eltérés legyen, nem?

(#9461) s.bala31 válasza layman (#9460) üzenetére


s.bala31
őstag

Elég budget kategóriának tűnik, ráadásul csak 1 db 8 pines táp csatlakozó van rajta.

(#9462) Mettallo válasza layman (#9460) üzenetére


Mettallo
tag

Nem akarok vészmadár lenni, de a semminél 1000% , hogy jobb. Tekintve a mostani raktárkészletre tekintve, ha nincs másik opciód.

(#9463) aradebil2 válasza layman (#9460) üzenetére


aradebil2
senior tag

Most nem válogatunk, hanem megvesszük. Legrosszabb esetben kifogsz egy három ventiset néhány hét/hónap múlva, azt el adod horror áron, és pici ráfizetésel (kb. ugyanannyiért) lesz egy jobb kártyád.

(#9464) layman válasza aradebil2 (#9463) üzenetére


layman
kezdő

Ha ezt megvenném, akkor nyár közepéig ellennék vele (most egy 1080ti van, 4K-ra), aztán akkor remélhetőleg már lesznek HA-n 400 alatti 6800 XT-k. Átnéztem a bányász topikba, ott konszenzus van, hogy nyáron sok bányász fogja eladni a rigjét, remélem így lesz. Mondjuk így hogy egy árva review nincs erről a kártyáról a neten, elég nehezen lehet majd normálisabb áron eladni, ha megindulnak lefelé az árak, de azért 310-ért csak elmegy (ennyiért tudnám megvenni most)

(#9465) layman válasza s.bala31 (#9461) üzenetére


layman
kezdő

a gyakorlatban mit jelent az 1db 8 pines csatlakozó? kevesebb áramot vesz fel, kisebb teljesítmény?

(#9466) pdw_ph válasza layman (#9460) üzenetére


pdw_ph
tag

Itt van egy nemetul: https://www.youtube.com/watch?v=B1cf6gCDCDY (bar ez az SG vs non-SG nemtom mit jelent).

Szerk: jah az SG pont a 3 ventis, bocsi.
De van arrol SG mentesrol is 1, bar nem tul sok chart van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9467) pdw_ph válasza pdw_ph (#9466) üzenetére


pdw_ph
tag

Kozbe rajottem h ugyanezt linkelted te is...

(#9468) layman válasza pdw_ph (#9466) üzenetére


layman
kezdő

kösz de ezt linkeltem (igaz, szarul), és szerintem valamit elcseszett, összevissza ugrálnak a benchmark számai, van ahol 20% differencia van a galax és evga 3070 között.

(#9469) Mettallo válasza layman (#9468) üzenetére


Mettallo
tag

Nekem kb rosszabb szitu, gtx 950em,és en meg Asus 2 ventis 3060ti mini-t tudtam rendelni. Hamarosan remélem megjön(imádkozok ,hogy ne üres doboz jöjjön), arról még semmi sincs, max. 1 kép, de jelen szitu alapján ami neked megfelel mármint gondolom 3070-et szerettél volna, azt kell, mert ha jól emlékszem nincs hír róla ,hogy akár év vége fele jobb lesz a raktárhelyzet/ellátottság, ergo amit tudsz, vedd meg ha tényleg szeretnél újabbat.

(#9470) s.bala31 válasza layman (#9465) üzenetére


s.bala31
őstag

Kb annyi hogy kisebb a kártya mozgástere fogyasztás terén és visszavesz az órajelből ha eléri a limitet. Bár a referencia 220w-t gondolom tudja ez is.

(#9471) layman


layman
kezdő

most lenne lehetőségem + 40 ezerért venni EVGA GeForce RTX 3070 XC3 ULTRA GAMING-et, gondolom no brainer, eladásnál ugyanúgy legalább 40 ezerrel drágábban lehetne eladni mint a KFA2 2 ventis 3070-et, nem?

Ráadásul mivel külföldi vásárlás, gari szemponjából is könnyebb, mivel az EVGA-hoz lehet direktbe küldeni. Volt valakinek innen EVGA-s RMA tapasztalata?

(#9472) amstorm válasza layman (#9471) üzenetére


amstorm
aktív tag

evgat hamarabb fogjak megvenni használtan az is biztos.

Efficiency is clever laziness.

(#9473) warcat válasza layman (#9471) üzenetére


warcat
veterán

Volt, jó a tapasztalat, de lassúak míg eljutsz a "na akkor küldjed"-ig.Ezt lehet gyorsítani privát youtube videóval a hibajelenségről illetve ha közvetlenül hívod őket telefonon.

Ennek hiányában viszont a webticketre lassan megy a válasz és első körben mikor kb 1-2 hét után sorrakerülsz, kötelezően próbát kell tenniük a problémád távoli orvoslására, illetve arra, hogy beazonosítsák,hogy tényleg a kártya-e a problémád forrása,aminek az eredménye, hogy ismét ki kell várnod a sort.
Azonban ha leokézásra került a dolog, advanced RMA (kártya árának letétbe helyezése paypalon keresztül) esetén 3 munkanap, sima RMA esetén egy (bő) hét és kezedben a cserekártya.
Németországba kell küldeni egyébként ami egyedi csomagküldés esetén kb 12e Ft, visszafelé ők állják.

EA: It's in the crate!

(#9474) layman válasza warcat (#9473) üzenetére


layman
kezdő

Kösz az infókat, még azt szeretném megtudni, hogy mivel azt tervezem, hogy csak 3-4 hónapig lesz nálam a kártya, utána erősebbre váltok, nem gond ha nem regisztrálom azonnal, és csak a második tulajdonos regisztrálja a kártyát az EVGA-nál? Kell-e az első tulajnak bármivel is foglalkoznia azután hogy eladta a kártyát a számlával együtt?

(#9475) amstorm válasza layman (#9474) üzenetére


amstorm
aktív tag

Ha jól emlékszem van valami idő limit amig tudod regisztrálni, de igazából mindegy is ha regisztrálod ha nem akkor is 3 évet vállalnak rá csak azért ajánlják, mert úgy nem kell esetleges rma processnél elküldened a számlát meg a kártya SN számát mert már feltöltötted az elején. (+ ugye 90 napig tudsz a vásárlástól számitva extra garanciát venni rá meg cserélni erősebb kártyára és ehhez kell csak a regisztráció) fontos ha veszel rá extra garit az nem ruházódik át.

Efficiency is clever laziness.

(#9476) GabeE3e válasza layman (#9474) üzenetére


GabeE3e
tag

Gigabyte-nál vásárlást követő 30 napban be kell regisztrálni a +1 év garanciához, valószínűleg az összes gyártónál van egy időintervallum amin belül meg kell tenni a regisztrációt, persze itt adnak 1 évet cserébe, ahol semmi extrát nem kapsz ott lehet tágabb ez az idősáv.

[ Szerkesztve ]

(#9477) sakal83 válasza layman (#9471) üzenetére


sakal83
addikt

Nagyon kicsi az esely ha visszaall a piac hogy 40e fttal többért eladod. Sokan ezt gondoljak de szinte soha nem marad meg az uj vetelarak kozotti különbség. Egy minőségibb es jelentősen dragabb peldany valasztasa abban a hitben hogy jobban el lehet majd adni ket ev mulva egy onamitas semmi mas.
Mindig leszukul a kulonbseg. Idovel marginalisra.

(#9478) layman válasza sakal83 (#9477) üzenetére


layman
kezdő

ok, mondjuk 3 hónap alatt még kéne látszódjon az új árak közti különbség nem? meg ez olyan szempontból speciális eset hogy konkrétan sehol egy review erről a kfa2 2 ventis kártyáról, azért + 40 ezret csak megér a noname és a legmegbízhatóbb márka közti feltételezett (ha nem is valós) különbség. Nekem legalábbis most megér + 40 ezret, szerintem ha itt megkérdezzük a fórumozók többségének is megérne ha lehet választani, és akkor mi változna 3-4 hónap alatt? Az más kérdés, ha lesz egy nyári ETH PoS miatti pánik, és elárasztják a piacot a kártyák, ott a zajban tényleg elveszne a különbség.

De amúgy amikor nyáron el akartam adni az EVGA SC 1080Ti-met, akkor azt láttam, hogy van egy 30 ezres különbség az ilyen Manli félék és egy EVGA között.

(#9479) Semin válasza GabeE3e (#9476) üzenetére


Semin
senior tag

Az evga-nél is 30 nap a reg határidő( a 3 évhez), utána 5 évre(vagy 10 évre) kitolhatod a teljeskörű garanciát bagóért (a 3060ti-ra asszem 7k HUF volt). Valamint ha nem eleg a “kakao” választhatsz erősebb kártyát, és csak a különbözetet kell kifizetned.(90 napig) Ez a legjobb ajánlat amivel csak találkoztam gyártói garancia ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#9480) paltom


paltom
tag

Az mitől lehet hogy az MSI 3070es kártyàm 50-60% kihasznàltsâg mellett működik, régebben 90-99% volt. Nem értem most miért nem megy fel addig és sajnos FPS esést is tapasztalok pedig a kàrtya hőfoka ugyanúgy 60-64 között van.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#9481) sakal83 válasza layman (#9478) üzenetére


sakal83
addikt

A jelenlegi helyzetben barmi is elkepzelheto :DDD

En altalanossagban irtam a kulonbozetrol. Egyebkent a KFA nem annyira rossz csak nem ismert itthon. Persze egy nem alap evga jo vga. De az alap az nem epp jo miniseg. Nekem az MSI gaming es tarsai amik minisegibb hatast keltenek. Persze tipuson belul lehetnek kulonbsegek.

Volt ketventis evga 3060tim. Pont olyan volt mint a leggagyibb gainward/palit.

(#9482) Semin válasza paltom (#9480) üzenetére


Semin
senior tag

Tekerd meg egy olyan Benchmarkal, ahol a proci-t kevésbé terheli, hogy kizárd. pl: [link]
Ha itt nincs a végén max. 97% Utilization akkor érdemes tovább vizsgálódni.
Pontosan milyen játékban/játékokban tapasztalod ezt?

"pedig a kàrtya hőfoka ugyanúgy 60-64 között van"
Ez önmagában kevés infó, kéne a többi komponens hőfoka/kihasználtsága is.
(Laraxior fórumtárstól csentem el azt a képet, hogy lásd mire is gondolok.)

[ Szerkesztve ]

(#9483) Semin válasza sakal83 (#9481) üzenetére


Semin
senior tag

Minden komolyabb gyártónál vannak szintek. belépő/közép/felső kategória.
(Itt kellene kontextusba helyezni a KFA kártyát, és almát az almával összehasonlítani.)

"Volt ketventis evga 3060tim. Pont olyan volt mint a leggagyibb gainward/palit. "
Az, hogy a kinézete milyen, semmilyen hatással nincs a felhasznált alkatrészek minőségét illetően. A leggagyibb EVGA kártyára is kérhető 10(!) év garancia. (tudom fizetős, de a kártya értékének a töredéke)Te mernél vállalni 10 év garit ha az építési minőséged bármelyik kártyám is vacak lehet?

Nem azt mondom, hogy a KFA bármiben is rossz, de én minden esetben a biztosra mennék.

[ Szerkesztve ]

(#9484) apollo12 válasza paltom (#9480) üzenetére


apollo12
veterán

ryzen 5 3600 édes kevés neki :) 3800x vagy inkább már egy 5800x kell neki :)

(#9485) Semin válasza apollo12 (#9484) üzenetére


Semin
senior tag

Aham nah ez elég merész kijelentés tekintve hogy nem ismered a target FPS-t, a felbontást, illetve a programot/játékot amihez használja..... de értjük, kevés....

Remélem szarkazmus akart lenni, csak nem jött át :)

[ Szerkesztve ]

(#9486) aradebil2 válasza apollo12 (#9484) üzenetére


aradebil2
senior tag

ja, mit nem hajt ki? CSGO-t 720p-ben 240 Hz-es monitoron? :W :D

(#9487) pdw_ph válasza apollo12 (#9484) üzenetére


pdw_ph
tag

Ezt lattad: https://www.youtube.com/watch?v=AlfwXqODqp4 (HUB 4 years of Ryzen video)?
Max 1080p-ben igaz amit irsz, de ottis atlag 10 FPS-t dob a kovetkezo generacio ryzen az elozohoz kepest (es itt mind a 4-et teszteltek). Kompetitiv cuccokban meg egy 1600X is kihajt 200+ FPS-t.

En 2600X-el hajtom a 3070-em, 1080p@144hzen es nem erzem hogy barmirol lemaradnek.

(#9488) Semin válasza pdw_ph (#9487) üzenetére


Semin
senior tag

Valahogy csak meg kell indokolni, hogy miért kell 100K+ HUF-ot elkölteni processzorra :D
Pro tipp : nem kell :U

[ Szerkesztve ]

(#9489) omfgk válasza pdw_ph (#9487) üzenetére


omfgk
addikt

Már bocsi ,hogy beleszólok de ugye tudod ,hogy nem az átlag fps számít? Főleg nem a cpu-k esetében...

Cseszheted az átlag 70 fps-t ha a 0,1% lemegy akár 40-re is. Márpedig ez lesz mondjuk egy Cyberpunk-WD Legion-Valhalla esetében.

A linkelt videód bizony azt mutatja ,hogy 3070 mellé nem mindig elég a 3600. Sajnos csak 1%-ot mutatnak, hiszen a 0,1% benchamrk-ja sajnos nem olyan egyszerű. Sokat torzulnak ott az adatok futtatásonként. Gamersnexus mindig odateszi a 0,1%-et is. De lehetne még lejjebb menni. Mert az apró megakadások még ott se fognak megjelenni a grafikonon.

En 2600X-el hajtom a 3070-em, 1080p@144hzen es nem erzem hogy barmirol lemaradnek.

Gondolom nem játszol a következő játékokkal. COD MW Multi, BF5/BF1 Multi, az utolsó 3 AC valamelyike, vagy a fent említett Cyberpunk, WD Legion.

Ha valaki csak 2-3 játékkal játszik az tényleg hiheti azt ,hogy nem lesz cpu bottleneck sehol. Tudok 3 olyan játkot mondani ahol egy 1600X is elég a 3070 mellé. De tudok 15 db olyat ahol bizony marad a kártyában jócskán egy 2600X mellett is. Hiába tudna a kártya többet, a proci miatt lesznek droppok bőven.

[ Szerkesztve ]

(#9490) fahrii válasza apollo12 (#9484) üzenetére


fahrii
őstag

Ez azért kicsit erős. Ennyire nem szar a helyzet :D.
Ritkán van bottleneck és akkor sem ennyire tragikus, hogy 60%-on pörögjön a vga (kivéve persze ha 720p-ben játszik minimum grafikán).

(#9491) petimbo


petimbo
tag

Sziasztok!

Nekem decemberben sikerült vennem egy Gigabyte Aorus RTX 3060 Ti-t koxx-tól, azóta monitort is váltottam, 60Hz-ről és 1080 pixelről áttértem 1440 pixelre, és 165 Hz-re. A kártyában brutális erő van, az Assassin's Creed Valhalla 1440 pixelen ultrán 70-80 fps-el fut átlagban. A Cybergyerek 40-60 fps-sel ultrán, de hát sajnos még mindig nincsen rendesen optimalizálva, és szerintem soha nem is lesz.
Viszont jobb processzor sem ártana, a jelenlegi i7 7700k, szegénykém egyre jobban szenved.
Ryzen 3700x-el szemezgetek, az nagy váltás lenne: 4 magról 8 magra, biztosan érezném a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#9492) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Ahogy elnézem fogok én itt kapni hideget majd mikor beteszem az E5-1680 V2 mellé a 3070-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#9493) petimbo válasza apollo12 (#9484) üzenetére


petimbo
tag

Egyáltalán nem kevés neki! 1440 pixelen játszom, és 97%-on pörög a 3060 Ti-m, és csak egy i7 7700K van mellette. A 3070-es pedig kb. 10-15 %-kal erősebb mint egy 3060 Ti. Hiába hallom azt, hogy gyenge hozzá a CPU-m, 1440 pixelen már nem akadályozza semmi.

[ Szerkesztve ]

(#9494) Semin válasza omfgk (#9489) üzenetére


Semin
senior tag

“Gondolom nem játszol a következő játékokkal. COD MW Multi, BF5/BF1 Multi, az utolsó 3 AC valamelyike, vagy a fent említett Cyberpunk, WD Legion.”

Én játszom ezekkel és az én procim se sokkal erősebb mint a 3600. 1440p-ben köszöni szépen minden úgy fut mint a vaj. Ha van is 1-2 kisebb framedropp (mint mindenkinél) azt a G-Sync megoldja. Allergiás vagyok a mikro akadásokra, ha lennének már régen cseréltem volna, de nem kell.

(#9495) Semin válasza petimbo (#9493) üzenetére


Semin
senior tag

Annyiban viszont igaza van omfgk fórumtársnak, hogy az erősebb proci skálázódik, és bizonyos szint alatt mikroakadásokat okoz. Nagy a különbség a "fut" és a "kihajtja" között. (0.1%-os mikrolaggok jellegzetesen)

"Egyáltalán nem kevés neki! ...1440 pixelen már nem akadályozza semmi..."
Itt azt a kérdést kell feltenni mi a cél?
99%-os until? akkor kevés persze. (Ez a kártya valódi ereje). Ha cseréled a procid(9700k) egy 11700k-ra kb 15-25%-al több FPS-t kapsz azonos körülmények között. Ez nem kérdés.

De megéri a felárat? Na ezt mindenkinek magának kell tudni eldönteni.

[ Szerkesztve ]

(#9496) omfgk válasza petimbo (#9493) üzenetére


omfgk
addikt

Volt 7700-am...
Bizony kevés lesz a 4/8 szál.

De persze lehet mondjuk RDR2-vel is játszani. Ott tényleg szinte csak a vga számít. Elég lesz a 3070 mellé is (talán). Csak ne menj be a városokba, mert ott bizony be fog esni az fps a proci miatt.

Én egy 7700-at még egy GTX 1080-as kártyával használtam 1080p-ben. Ott egész jó páros volt ez így. Aztán váltottam 1440p-re. Ott már a vga volt a gyenge láncszem főleg. De egy BF5 Multiban bizony a proci miatt nem volt meg mindenhol a fix 60 fps. Nem fix 100 vagy 144. Fix 60fps. Low-ra visszavéve mindent bizony jöttek a stutterek egymás után.

Hiába hallom azt, hogy gyenge hozzá a CPU-m, 1440 pixelen már nem akadályozza semmi.
Na akkor hallod megint. Gyenge hozzá a procid. De lehet ,hogy te nem érzékeled. Mert csak olyan játékokkal játszol ,ahol csak a vga számít. Vagy csak szimplán nem látod az akadásokat. :))

[ Szerkesztve ]

(#9497) pdw_ph válasza omfgk (#9489) üzenetére


pdw_ph
tag

Igen tudom persze. Egy hirtelen belassulast jobban megerzel, mint azt h 60 v 70 az atlag FPS.
De ez relativ. Nyilvan charton tisztan latszik, de egy atlagembert szerintem rohadtul nem fogja erdekelni hogy egyszer-egyszer 1 mp-re "belaggolt" a jatek.

Cyberpunkban van 150 oram, fele egy RX580-al, a masikfele a 3070-el. RTX-el is ereztem lassulast itt-ott de ez konkretan nullat vont le az elvezeti ertekbol.

Legions / Valhallaval jatszottam kb 10 orat per jatek (off: hanyok ezektol az eroltetett openworld Ubisoft jatekoktol), de egyikben sem tapasztaltam, - ertsd: vettem eszre - performance dropot. Lehet persze a freesync miatt, ami sztem sokkal nagyobb josag mint h mennyi a 0.1% low :)
Warzonet probaltam meg az emlitettekbol, de nem tudok FPS-t mondani (nem szoktam nezni/merni). Erzesre csapatta neki jol :D

Nem en leszek a legjobb vitapartnered, mert anno meg emlekszem amikor floppy-t kellett cserelni nehany jatekban (az volt az igazi "FPS" drop :D) es abszolute hidegen hagynak ezek az ertekek. En a reviewkbol is azt neztem (mielott a 3070 gaming x trio-t vettem) hogy melyik a leghalkabb es leghuvosebb.
De ettol fuggetlenul, szerintem boven tul van hypeolva ez a CPU bottleneck dolog, plane 1080p felett.

(#9498) petimbo válasza omfgk (#9496) üzenetére


petimbo
tag

Igen érzékelem, hogy gyenge a procim, bizonyos játékoknál. Cyberpunkban főleg, a Valhallában simán 50-60 % a CPU-m kihasználtsága, van hogy 40%. Cyberpunkban 80-90%, van, hogy 90 felett. AC Odyssey-t pedig muszáj volt nem rég letörölnöm, mert állandóan 100%-on ment alatta a CPU-m. Nem értem, hogy miért. AC Origins-nál ugyanezt tapasztaltam.
Régebben nem tapasztaltam ezt CPU kihasználtság terén az említett AC játékokban.

[ Szerkesztve ]

(#9499) petimbo válasza pdw_ph (#9497) üzenetére


petimbo
tag

"De ettol fuggetlenul, szerintem boven tul van hypeolva ez a CPU bottleneck dolog, plane 1080p felett."

Egyetértek.

(#9500) apollo12 válasza petimbo (#9493) üzenetére


apollo12
veterán

2560x1080 nálam elég sok játékoknál kevés a cpu, pedig 3800x 4.35ghz van :) ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.