Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23601) Elmör válasza shteer (#23600) üzenetére


Elmör
senior tag

Láttam máshol is már, kajak jó :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23602) KillHates válasza shteer (#23600) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fú! Disztroj! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23603) shteer válasza KillHates (#23602) üzenetére


shteer
titán

:))

..szerintem jónak tűnik

(#23604) Elmör


Elmör
senior tag

Sikerült eladni Attis a VGA-t?
Mekkora szövegek mentek ott, yeaah. :D ;] :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23605) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!

Ismét GPS vásárláson töröm a fejemet. Nekem az a lényeg, hogy elkalauzoljon magyarul oda ahová szeretnék menni, nem kell zenelejátszás meg filmezés, meg tudom én mi. Egy másik nagyon fontos szempont, hogy a sebességmutatója pontos legyen, tudja viszonylag gyorsan követni a kocsi gyorsulását, tehát ha ránézek azután, hogy 200-at mutatott az óra akkor ne akkor menjen még csak fel a számlálója 192-ről 193-ra. Ehhez gyors proci kell vagy valami más? :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23606) shteer válasza Elmör (#23605) üzenetére


shteer
titán

Inkabb a sok gsp csatorna kell hozza, 64gyel mar m pontos.

Sztem egy alap wayteq megteszi

..szerintem jónak tűnik

(#23607) F34R válasza shteer (#23603) üzenetére


F34R
nagyúr

sztem ez is jo DDD

(#23608) Elmör


Elmör
senior tag

Megnéztem a Kaptár: Megtorlást, amit itt oldalt is hirdetnek tegnap moziban. Kevés a 3d-s jelenet, kevés volt az akció, viszont olyan sztorit akarnak kihozni most már ebből a sorozatból, hogy szerintem lesz még vagy 3 része simán. Ez már az ötödik volt és úgy ért véget ,hogy 1 még tuti lesz. Talán az Afterlife (ezelőtti) rész túl magasra tette a lécet, de ott megvolt a látvány, több 3d-s cuccal és jobb zenékkel, meg valahogy másabb volt a sztori is, sejtelmesebb, nekem az jobban bejött.
PErsze nem rossz ettől még a film, mert visszatérnek a régi szereplők, van több féle zombi, van harc meg egy kis csavar benne, csak hát ez olyan mint egy Lambo-ból visszaülni a Turbos Civicbe, jó az, de a Lambo vitt mindent. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23609) F34R válasza Elmör (#23608) üzenetére


F34R
nagyúr

lol errol csak a tucat action movie jut eszembe .....

[ Szerkesztve ]

(#23610) Játékos


Játékos
addikt

Jól nyomjátok, Urak! Volt itt egy kis könnyes nevetség a hajóson is, meg a kutyán is, aki simán fejbe baszta a cicát... :D (A mikrós kép meg jujj, de meleg... :DDD )
:C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23611) KillHates


KillHates
nagyúr

De jól néz ki ez a kuckó! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23612) Pttypang válasza KillHates (#23611) üzenetére


Pttypang
veterán

Elsőre azt hittem, hogy kazán :DDD

Everybody lies.

(#23613) KillHates válasza Pttypang (#23612) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát... Ahogy elnézem azokat a VGA zsugákat, meleget csinálni ez is tudhat!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23614) KillHates


KillHates
nagyúr

Van esetleg valakinek nagyothalló rokona, barátja?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23615) Játékos válasza Pttypang (#23612) üzenetére


Játékos
addikt

Én is azt hittem! :D Persze nekem nem volt nehéz, mivel életemben először tüzeltem kazánnal 3 nappal ezelőtt! Tök jó volt! :K
Most azon forog az agyam, honnan tudok ingyen, vagy attól kicsit olcsóbban fához jutni! :D
Jó ez a "falusi" élet! Va egyfajta romantikája! :K

Attis!
Nincs nagyothalló a környezetemben! :( De atól kérdezz, hátha tudok segíteni valamiben!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23616) Pttypang válasza Játékos (#23615) üzenetére


Pttypang
veterán

Tüzelj el minden éghetőt.. nekünk a garázsban a kazán mellett év közben mindig felgyűlt 1-2 hétre elég tüzelnivaló karton meg hasonlók ^^

Everybody lies.

(#23617) KillHates válasza Pttypang (#23616) üzenetére


KillHates
nagyúr

PL: AMD procikat, socket-es alaplapokat, ATI VGA zsugákat ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23618) KillHates válasza Játékos (#23615) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszi! Van egy nagyon komoly nagyothalló készülék programozóm (kb 1000 dollár) és szívesen átadnám valami jelképes dologért egy rászorulónak...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23619) Játékos


Játékos
addikt

Most kérdezem az "illetékeseket", akik voltak már a cipőmben, hogy a télen mennyi fát lehet eltüzelni. Mondják, hogy számíthatok egy 10 köbméterre, amit már illene megvenni... :DDD
Nincs is egyéb kiadásunk, hál' Istennek... :DDD

Ha rajtam múlik, eltüzelem én még a vizet is! :D

Tudja valaki, mi a gránát van Oszival, meg Matyival? 100 éve nem hallottam felőlük... :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23620) KillHates válasza Játékos (#23619) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Mi kiegészítő fűtésre használjuk a kandallót (7 kW-os) és tavaly olyan 2 köbméter fa ment el. Havi 10 ezerrel csökkentette a gázszámlánkat (25-ről 15-re) mert a házunk hosszúkás és az egyik felében van azt tudja átmelegíteni csupán. Ahogy számoltam a 110 négyzetméterre olyan 4 köbméter ment volna el.
Viszont vigyázni kell, mert van ahol a hasított fát 1 köbméteres kalodában adják 1 köbméteresnek és van ahol 1,70m magas az egy köbméteres kaloda. Az a valóban egy köbméteres mennyiség. Ez általában olyan 15-18 ezer szokott lenni. Alkudozni úgy érdemes, hogy belecigánykodod a házhoz szállítást :D
Ami még lényeg, hogy a kertben tárolt fát:
- le kell takarni, de nem teljesen, mert szellőznie is kell
- tilos a földre tenni
- a raklap alá tegyél fóliát (különben felharmatosodik)
- lopják, tehát a kerítéstől messzebb ledepózni

A pincében tárol fát:
- a kazántól legmesszebb
- jól szellőző helyre kell rakni
- poroltó kötelező arra a helyre ahonnét megközelíted a helyiséget!!!
- egy vödör homok sem árt (a poroltót nem helyettesíti!!)
- vízzel oltani nem szerencsés a kazánt mert szétdobhatja a hirtelen felforró víz a keletkező gőzpárától meg nem látni semmit és égési sérüléseket is okozhat!!
- sör nem ital, az asszony nem ember, a kazán nem játék
- érdemes még egy füstérzékelőt is beszerezni (ha kell veszek Nektek és elküldöm) ha Te már szénné égtél a pincében akkor a család felriadjon a sípolásra és tudjon menekülni :DDD

-----------

Nem tudom mi van Oszival és Matyival. Volt anno valami afférjuk és itt hagyták a topic-ot...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23621) Pttypang válasza KillHates (#23620) üzenetére


Pttypang
veterán

No meg a szemeted egy részét is kvázi elégetheted, elég hasznos dolog :)

Oszinak írtam egy levelet, érdekelt volna, hogy milyen vga volt az, ami nem fért bele anno abba a házba amit átvettem tőle, de nem kaptam választ :(
Milyen összeszólalkozásuk volt? o.O

Everybody lies.

(#23622) Játékos válasza KillHates (#23620) üzenetére


Játékos
addikt

:R ez egy cikk is lehetett volna a logouton! :DDD Köszi szépen! :C
Egyébként abból is megsaccolok egy 10 köbmétert, amit Te írsz, mert 2 szint+tető a vityilló, és mikor épült, nem volt elsődleges szempont az épületek szigetelése! :N

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23623) Pttypang válasza KillHates (#23620) üzenetére


Pttypang
veterán

Lehet, hogy a fejedet fogtad volna, ha láttad volna h anno h fűtöttünk ^^
[Hol voltak még akkor tűzjelzők&poroltók mint kötelező biztonsági eszközök.. ^^]

Everybody lies.

(#23624) KillHates válasza Játékos (#23622) üzenetére


KillHates
nagyúr

A 10 köbméterrel ott vagy ahol a part szakad; mert az kb 150 ezer ami azért elég gázban is egy fűtési szezonra és akkor még rájön a szopás is a kazán pakolgatásával, ami a gáznál nincsen...
Ha nem vagy szemét illetve lopott-kunyerált és egyéb potya szintjén felkészülve fával, akkor jobban jársz egy kanyar feketeszén brikettel és fával, mert a fa nem tart ki egy éjszakát vagy annyira kell fojtani, hogy akkor meg meleget nem ad eleget, illetve ekkor nagy az esélye a fagáz képződésnek, ami könnyen ahhoz vezethet, hogy a család a Holdon ébred kormosan :D
Estére érdemes megvárni a parazsat (ezt néha elnehezülő szemhéjakkal teszi az ember a kazán mellett ücsörögve) és akkor rátúrni 4-6 brikettet, vagy 2-3 lapát kokszot amit már lehet fojtani rendesen (nem gázosodik) és annak baromi nagy a hőértéke, úgyhogy 3-400 légköbmétert melegen tud tartani 6 órán keresztül.

A brikettből a REKORD a legjobb német és szinte hamu nélkül ég el.
Barnaszenet ne vegyél mert az baromi nagy koszt csinál.
Szenet ne a barkácsáruházakban vegyél, hanem a helyi HMCS-ket érdemes megkérdezni; néha rá lehet futni MÁV-osra, az is nagyon jó és tiszta. Meg olcsó is mert gondolom lophatják :W
Pár Tüzép is fogalakozik vele, onnét érdemes egy vödörnyivel illetve zsáknyival próbálkozni, első körben és ha beválik akkor rendelni egy kanyarral: ami 3-4 köbméter szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23625) KillHates válasza Pttypang (#23623) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igazán nem a "kötelezőség" miatt érdemes ezeket a dolgokat beszerezni, hanem a felelősségtudat miatt. Tűzjelzőt már 20 éves is lehetett kapni pár ezerért, poroltó létezik vagy 100 éve, a vödör homokot meg az egyiptomiak is használták

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23626) Játékos


Játékos
addikt

:R köszi mégegyszer! Hozatok vagy 4-5 köbmétert, mert ha nem vagyok otthon, olyankor úgyis gázzal lesz fűtve. Ezektől a modern fiataloktól nem várom el, hogy kazánnal játsszanak... Meg egyébként tényleg nem nagy élmény minden egyes hajnalban arra ébredni, hogy kifagy a zacsija az embernek... :(

Az egyiptomaikhoz annyit fűznék, hogy csóriknak nem is volt más, csak homok! Abból viszont kereskedelmi mennyiség! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23627) Pttypang válasza KillHates (#23625) üzenetére


Pttypang
veterán

Gondolom az elején nálunk is volt, aztán a rutin legyőzte, na meg az állandó pakolászás..

Everybody lies.

(#23628) Játékos


Játékos
addikt

"Ma hajnal háromkor becsöngetett a szomszéd. úgy megijedtem, hogy majdnem eldobtam az ütvefúrót..."

:DDD

- Doktor úr, azt hiszem, új szemüvegre lenne szükségem.
- Az biztos, mert ez egy hentesüzlet.

Na, megyek aludni. Mégiscsak munkahely...:DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23629) KillHates válasza Játékos (#23628) üzenetére


KillHates
nagyúr

:D :C
Ezek nagyon jók!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23630) Elmör válasza Játékos (#23619) üzenetére


Elmör
senior tag

Nálunk télen a nagyjából 60-65 négyzetméteres házban 2 cserépkályha és 1 sparhelt (remélem jól írom) megy ami sajnos nem tudom hány köbméter fát eszik meg, de ami alapján számolok (amit Attis írt, hogy 1.7m magas a köbméteres rakat) az alapján múlt télen összesen fogyott talán 6-7 köbméter + még 1 köbméter a begyújtáshoz (nagyon vékony és puha fa, gyakorlatilag egy-két nemhasznált fa cucc volt). Idén 2 nappal ezelőtt gyújtottam be először, elég volt 1 nagy darab fát a begyújtósra rátenni és máris 26 fok lett, imádom a cserépkályhát.
Nálunk egy ilyen fa tároló van:

Ebből csak azt használtuk el, ahol folyik ki a fa, tehát a tégla és a fatároló közötti részt plusz azt az ajtót és még pár kisebb dolgot hasogattunk fel. Na ez hány köbméter lehet?
A mínuszokig elég 2 naponta begyújtani, annyira jól szigetelt a ház. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23631) KillHates válasza Elmör (#23630) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem arról volt szó, hogy kékre fújatod a kocsid? :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23632) Pttypang válasza KillHates (#23631) üzenetére


Pttypang
veterán

Leváltotta erre a remek 0,5 lóerős zöld gyönyörűségre :DDD

Everybody lies.

(#23633) Elmör válasza KillHates (#23631) üzenetére


Elmör
senior tag

Dehogynem, ez csak arányt szemléltető eszköz :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23634) Játékos válasza Elmör (#23630) üzenetére


Játékos
addikt

:C igazából le is írtad a varázsszót: szigetelt ház. Na, amiben lakunk, az nem szigetelt! :DDD Így tehát nem lesz olcsó a fűtés, de legalább jó drága lesz! :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23635) Elmör válasza Pttypang (#23632) üzenetére


Elmör
senior tag

Neeeem, meg van még a kis civicem, csak most éppen pihen, mert szétszakadt a jobb oldali féltengely csuklója programozás közben pár hete Bp-en. A héten jött meg hozzá a cseredarab, de nem volt még idő beszerelni.

Valamikor idén még megjönnek a lökhárítók is és akkor teljes lesz a fényezése. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23636) Elmör


Elmör
senior tag

Hogy legyen egy kis ON is: nézegettem a guru3d.com-on a Battlefield 3 tesztet és érdekesen alakult a GTX470 és GTX560Ti között a "verseny". Persze nem friss teszt, de volt olyan felbontás amikor jobb volt az 560Ti. Azért is néztem rá a tesztre, mert anno amikor megvettem a jelenlegi GTX480-amat akkor az 560Ti is lehetett volna a választás, de úgy éreztem, hogy a 480 (főleg ez az MSI) gyorsabb lesz, de most elgondolkodtam, hogy lehet el kéne adnom és vennem egy 560Ti tuning verziót. Meg persze idén szeretnék cserélni procit is Core i7 2600K-ra. Szóval érne valamit a csere vagy rosszul gondolom? Persze 580GTX-re lenne a legjobb, de az mi pénz méééég. :Y
Elkezdtem Dishonored-ozni, de nem éppen olyan mint vártam, lehetne pörgősebb.
Meg ezt várom nagyon:

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23637) KillHates válasza Elmör (#23635) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lexászlámpa rulez!! Vitarára mászthev!
(már éppen írni akartam, hogy mi ez az fos lökös a gépen)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23638) Pttypang válasza KillHates (#23637) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig milyen jól néz ki :DDD ;]

Everybody lies.

(#23639) Játékos


Játékos
addikt

Keresgéltem a fórum eleje felé valamit, és Lara egy csodás hozzászólására leltem. Majd befostam rajta, olyan cuki, kis romantikus! :DDD :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23640) KillHates válasza Játékos (#23639) üzenetére


KillHates
nagyúr

És ha ismernéd személyesen, akkor még nagyobbat ütne! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23641) Játékos válasza KillHates (#23640) üzenetére


Játékos
addikt

Találkoztam vele Debrecenben! :K Bár ezzel még nem ismerem...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#23642) Elmör válasza KillHates (#23637) üzenetére


Elmör
senior tag

Ezt nem találtad el papi, mert nem lexus lámpa, hanem led tail light :D
Elölre meg az R8 Style-t szeretném. Nappal kicsit erős, szemkiverős ez a hátsó lámpa, de este nagyon jól néz ki.
Ja a gyári lökőst azért addig vissza kellett tennem, mégiscsak jobban néz ki így mint anélkül. Majd jövő tavasszal kialakul a kép. :P ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23643) Elmör


Elmör
senior tag

Hú most nagyon debil leszek, de ezt meg kell kérdeznem:

Ha veszek egy Intel Core i7 3770S procit (meg mindent ami kell hozzá) amihez azt írja az intel, hogy 3.1GHz up to 3.9GHz turbo mode, akkor én ezt a 3.9GHz-et elő tudom tényleg úgy csalogatni a gyári beállításokkal, hogy BIOS-ban be van állítva a turbo mód és felkapcsol magától? Vagy ezeknél hogyan műkszik? Mert ha így be lehet aktiválni akkor nem is kell tuningolni úgy mint a Socket 775-nél manuálisan, hanem gondolom érzékeli, hogy kell a powa és akkor menni fog magasabb órajelen. Vagy ilyen tuninghoz muszáj megvenni a "K"-s procit? Nem mintha a 3.1GHz nem lenne elég, de jól hangzik a 3.9 nagyon. Meg ahogy néztem ennek a TDP-je jobb nem is kicsit mint egy Core i7 2600K-nak, illetve akkor alaplapból sem kell olyan brutális.
Ugyanis eldöntöttem, hogy a következő fizumkor újítok, lehetőség szerint egy ilyen 3770-esre, alaplap, 8GB ram (bár már egy ideje szajkózom, hogy 4-5 GB-nál semmiképp sem kell több nekem) és talán még egy SSD-t is veszek (Samsung 830series 128GB) aztán akkor pár évre megint el vagyok. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23644) shteer válasza Elmör (#23643) üzenetére


shteer
titán

tudtommal a turbo nem az összes magra aktiválódik, csak ha nincs szükség mindre. persze ettől még jó cucc :K
bár ha nem ingyen váltottam volna, maradtam volna az i5-nél, ht nem mindig előny

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#23645) KillHates válasza Elmör (#23643) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahogy Attila mondja, a 3.1 az alap órajele a procinak, ha mondjuk csak egy-két magra van szükség akkor azokat fel tudja lökni 3.9-re. De az összeset teljes terhelésen maximum 3.1-en tudja járatni:

(bammeg; beírom a kugliba, hogy intel turbo boost anim gif, erre ez jön be:

Ami nem baj, de ettől nem igazán fogod megérteni és még koncentrálni sem tudsz)

Szóval erre gondoltam:

A sárga a tuning mennyisége

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23646) shteer válasza KillHates (#23645) üzenetére


shteer
titán

ez jobb is mint amit kerestél :D

..szerintem jónak tűnik

(#23647) Elmör válasza shteer (#23644) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszönöm neked is meg Attisnak is, szóval akkor ez a turbo-s dolog elmehet a búsba, akkor inkább veszek sima vagy 'K'-s ilyen prockót. :(((

Ja a hétvégén lehet csinálok egy kis tesztet, remélem lesz rá időm, mert most már én is kíváncsi vagyok, hogy adott 2 proci 2 VGA és melyiket érdemes cserélni, 2 magos kis szerény Intel meg az én 4 magos szerény 9400-am, illetve 9800GT meg 480GTX, mert mindenki mindig ezzel a nem hajtja ki dumával jön és most már látni akarom mi van.

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#23648) Laraxior válasza KillHates (#23645) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23649) KillHates válasza Laraxior (#23648) üzenetére


KillHates
nagyúr

Üdv a klubban! Már temettek a többiek, de mondtam, hogy pánikra semmi ok; láttam a ház hirdetésed :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23650) Laraxior válasza KillHates (#23649) üzenetére


Laraxior
titán

:D Játékos Robi írt privit, hogy figyeljek ide is :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.