Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad

Hozzászólások

(#6301) garage112


garage112
aktív tag

Sziasztok!

Dell G5 alá keresek hűtőpadot, sajnos a Notepal L1 nem vált be, gamer laptophoz az elég gyengének tűnik. Valami alternatíva van még? Jobban kellene hűtse kicsit a notit, több ventilátor, lehet, hogy jobb lenne, vagy magasabb rpm számú.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#6303) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

PS4Pro alá keresnék laptop hűtőt. Tudnátok valami jó, de megfizethetőt ajánlani, ami megy USB-ről és nem túl hangos?

Köszönöm :R

(#6305) Jim74 válasza SATO98 (#6304) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezek kis ventik szerintem baromi hangosak lehetnek.

(#6306) FurrierX


FurrierX
csendes tag

Sziasztok!

ASUS ROG STRIX G G531GV (G531GV-AL022) notebookhoz szeretnék hűtőpadot venni. Mit ajánlotok?

Hideg - BE - alul, felül:

Meleg - KI - oldalt:

Link a géphez: https://www.asus.com/uk/Laptops/ROG-Strix-G/

Köszi a válaszokat!

(#6307) kovianyu


kovianyu
friss újonc

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. A fiamnak szeretnék notebook hűtőt venni Karácsonyra, de én egyáltalán nem értek hozzá.
Ilyesmi gépe van: https://www.emag.hu/msi-gf63-laptop-intel-hexa-core-i7-8750h-4-10ghz-es-processzorral-15-6-full-hd-8gb-1000gb-nvidia-geforce-gtx-1050-free-dos-fekete-8rc-448xhu/pd/DGB8CZBBM/?cmpid=87202&gclid=CjwKCAiAxMLvBRBNEiwAKhr-nK-HGsRN7fkhJHyNDYD17a2EBxcRo-iIF-c4MjHg99Bih9MoOoC5GhoC3d4QAvD_BwE
Tudnátok ajánlani valami jó hűtőt hozzá? Előre is köszönöm!

(#6308) Project: A válasza kovianyu (#6307) üzenetére


Project: A
tag

Szia!

Volt egy időszak amikor játszottam laptopon...
Akkor szembe jött velem egy full HD játék ami sajnos nagyon "szaggatott"...
Kicsit utána járva a dolgoknak, egyértelművé vált hogy túl melegedés miatt vissza szabályzott a teljesítmény, akkor vettem a lenti hűtőpadot és bevált.
A játék tökéletesen játszhatóvá vált

!DE azt tudd, hogy egyik hűtőpad sem gyógyít csak megtéveszti a hőmérőt aminek köszönhetően nem szabályoz le az eszköz.

Kicsit hangos, de nagyon jól hűt és nem utolsó sorban sebességszabályzós.
Én ezt ajánlom neked:
https://notebook-huto.arukereso.hu/deepcool/wind-pal-17-dp-n242-wpal-p298190679/

Hogy megfogadod-e az már a te dolgod. :)

u.i.: gamer laptop általában plusz hűtés nélkül is jól végzi a dolgát..

[ Szerkesztve ]

(#6309) kovianyu


kovianyu
friss újonc

Kedves Project: A!
Köszönöm a segítséget, mindenképpen utánanézek. ;)
A "gyerek" szerint nem ártana, gondolom nem keveset játszhat. :( Ha már segít, az már pozitívum. Köszönöm még egyszer! További szép estét! :))

(#6310) tibcsiworld válasza kovianyu (#6309) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az a tapasztalatom, hogy a semminél minden jobb! Én olvastam minden szuper hűtőpadról, a boltban odaadta, ami nekik bevált (esperanza, nem találtam meg pont azt a típust) És nyáron is csak attól, hogy alatta van, és nem is megy, érezhető a javulás!
Ha vendégségbe viszem, kitámasztom egy vastag könyvvel, és annak is van már hatása! A lényeg, hogy nem kell feltétlen a legdrágább!

(#6311) espeke


espeke
tag

Sziasztok!

Acer Aspire 5 a515-51g típusú laptophoz keresek megfelelő hűtőpadot.
Az ár kb. 5e forint körül van, két típust néztem.
A Zalman csendes, a CMaster állítólag kevésbé. Fogalmam sincs mit kell nézni, hogy jól passzoljon a laptophoz. Mellékeltem a hátuljáról egy képet.

Köszönöm a segítséget!

Zalman ZN-MC3
Cooler Master Notepal L1

m0o0ncalf https://www.youtube.com/watch?v=T9BD3JS2DRI

(#6312) djtom1981 válasza espeke (#6311) üzenetére


djtom1981
tag

Szia!

Mivel a notid nagyjából alul középen kéri a friss levegő javát, a Cooler Master Notepal L1 hűtő passzolhat hozzá, amúgy is jó híre van. Nem mintha a Zalman nem ugyanilyen elven működne, de erről több jót hallani.
Egyébként jómagam is nemrég kezdtem foglalkozni ezzel a témával, mióta lett egy gamer notim, amit office módban is nagyon jó használni. Azt viszont észrevettem hamar, hogy itt 8-10 éve a piacon lévő hűtőpadokról beszélgetünk, ez így normális ebben a termékkörben? Például az előbb említett típus még mindig népszerű, tervezek is venni egyet.

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#6313) carius22


carius22
csendes tag

Sziasztok,
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van egy Asus Zephyrus S GX502 GW laptopom és szeretnék hozzá vásárolni, egy olyan Cooling Pad-et ami megfelelő lenne az ágyban gameléshez, a gép újra lett pasztázva Kryonauttal. Az ár nem számít a lényeg a hűtés.
Előre is köszönöm a választ.

(#6314) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Egy Lenovo G505s-t (AMD A8-as változat) szeretnék hűteni. Notepal CMC3 jó lehet? Igaz, 15"-os gépig írja, ez 15.6" de a gép alját elnézve nem tűnik problémásnak. Mehet alá egy CMC3? :R

PSN ID: marquuard

(#6315) vbbb


vbbb
őstag

Üdv! Van egy régi Asus x550lb 15,6" CPU:i7 4500U mellé egy 740M VGA-val megtámogatva. Gondoltam játszogatok kicsit vele ebben a kánikulában. Alap hőmérséklete 45-50C, játéknál maximum 91C. A Tj. Max 100C, szóval szeretném legalább 90C alatt tartani ha lehetne.Nem valami szellős házat csináltak neki, alul éppen van közép tájon pár bemetszés - alsó kép - és mondhatni ennyi. Nem is tudom honnan tudja ezt a levegő mennyiséget beszivni ez a szerencséten. Van valami ajánlott halk de jobb hatásfokú hütőpad ami jó lenne nekem? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6316) vbbb


vbbb
őstag

Ez a koncepció érdekesnek tűnik és tesztek alapján még működik is:

link

Sajnos nem találok itthon boltot ami árulná, pedig ennek legalább látnám értelmét.

(#6317) dbaresz


dbaresz
friss újonc

sziasztok,

egy hp elitebook 840-hez keresek laptophűtőt. ez egy 14"os gép, i7, filmvágásra és játékra használom, kap rendesen terhelést, és nagyon vacak a ventillátora. Bal oldalt van és balra fújja ki a tűzforró levegőt, extrém esetben le is fagy a progi.
egy olyan hűtőt keresek, amit ölbe véve tudok használni, halk, nagy teljesítményű, állítható a dőlésszöge, kompakt és tartós.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#6318) vbbb válasza vbbb (#6316) üzenetére


vbbb
őstag

A laptop kialakitását figyelembe véve beszákoltam egy Deepcool N1-et. 79C jelenleg a maximális hőmérséklet 91C helyett, de az időjárás is hűvösebb lett. Szóval nem teljesen hiteles a mérés. Maximumon használom amikor kell, egyébként meg alacsony fordulaton. Ha nem akarunk túl sokat kiadni érte, de vackot se akarunk venni jó lehet másnak is.

(#6319) beni121


beni121
aktív tag

Sziasztok!

Érdémes drágább laptop hűtőt venni, és ha igen milyet? Vagy teljesen mindegy? Kb 10 ezerig bezárólag.

Előre is köszi

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#6320) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Dell Inspiron 7567 alá melyik pad, vagy melyik elrendezésű lenne az ideális?
Illetve van egy adag MX-4 pasztám. Érdemes cserélni a gyárit? Köszi a segítséget!

(#6321) Energie X


Energie X
őstag

Deepcool UPal-al milyen tapasztalataitok vannak? Ezt venném rögtön 2-t is. Viszont az egyik helyen a laptop billentyűzetét használják, és nem találtam a neten arról infót, hogy mennyire billeg, leeshet-e a laptop stb. Gondolom értitek mire gondolok :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#6322) eorito


eorito
újonc

Sziasztok!

Nekem egy ASUS TUF Gaming F17 FX706-os gépem van, i7-10870H procival és GeForce GTX 1650 Ti dedikált VGAval. De nekem ez munkaeszköz.
Így nem a túl melegedés ellen, hanem a laptop ventik fordulatszámának, ezáltal a keltett zaj csökkentése miatt lenne szükségem rá.
Jelenleg a gép Silent venti módban van, ami által Power saver energia sémával megy a gép.
Így kb min. 3500-on pörögnek a ventik, ami nap 8 óra meló mellett zajos.
A laptophoz 2 db 24" DELL monitort használok, külső egérrel és billentyűzettel.
Vettem egy Cooler Master Ergostand III laptop hűtőt, 23 centis ventivel, állítható fordulatszámmal, állítható döntéssel. De igazából pár száz fordulatnál több csökkentést nem tud elérni a gép 2 db ventilátoránál. És még a Performance és Turbo venti üzemmódról, vagy a High performance mód bekapcsolásának lehetőségéről nem is volt szó.
Reménykedem, hogy lesz hatékony ötlet. Előre is köszi.
https://www.asus.com/Laptops/For-Gaming/TUF-Gaming/ASUS-TUF-Gaming-F17/

[ Szerkesztve ]

(#6323) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Helló,

Asus ROG Strix G713QM-HX1139T laptophoz milyen hűtőt ajánlatok?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6324) Speedy007


Speedy007
őstag

Sziasztok tanácsot szeretnék kérni hogy lehet milyen laptop hűtőt ajánlottok Lenovo Legion 5 15ach6h alá? Jelenleg egy Deepcool Wind Pal [link] hűtőt használok de zavaró a "zúgó" hangja új kora óta most még inkább hogy "csendesebb" a laposom az elődjéhez képest. Fontos lenne hogy a hűtőpad elején legyen "fék" ami meg akadályozza hogy le essen előre felé a laptop mivel ágyban használom főleg laptop asztalon jysk-ben kapható fekete bazi nagy Mern fantázia nevű

(#6325) Barcelona95


Barcelona95
tag

Sziasztok!

Full konfigos Dell E6540-hez (i7-4810MQ, HD 8790M) szeretnék hűtőpadot, feljebb olvastam a Cooler Master NOTEPAL L1-ről, ez megfelelő lehet?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#6326) nggabi válasza Speedy007 (#6324) üzenetére


nggabi
nagyúr

Sziasztok!

Csatlakoznék én is, fém aljú legion 5 pro-hoz mit tudnátok ajánlani? nem baj ha dönti is egy kicsit a gépet, valami olcsóbban gondolkozom. köszi

Lenovo Legion 5 Pro Disassembly (RAM, M.2 SSD upgrade options) -  MyFixGuide.com

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#6327) Speedy007 válasza nggabi (#6326) üzenetére


Speedy007
őstag

Itt már az életben nem fognak válaszolni egy hónapja írtam ki a kérdést.. Ha az asztalon fogod használni akkor a Deepcool Multi Core X6 vagy X8 jó választás lehet neked nagyon sokan dicsérik..

(#6328) nggabi válasza Speedy007 (#6327) üzenetére


nggabi
nagyúr

tényleg :C napasztmek nem is néztem. köszi az ajánlást :R

"szenyor dzsíííí"

(#6329) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ilyen kapható itthon valahol, vagy be szerezhető? :R
/akár eBay is jó lehet vagy Ali.../

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6330) dinersgala


dinersgala
tag

Sziasztok,

Asus rog g513 hoz milyen hűtőt ajánlotok?
Játék közben 95 fokra is felmegy.

[ Szerkesztve ]

(#6331) Csupati


Csupati
senior tag

Sziasztok, szereztem egy Notepal U3 mat , és a gyári 3db 80 as ventit kicseréltem 2 db 120as asztali ventire , aminek saját tápot adtam, kötődobzban toldva és a kötő dobozon egy kapcsoloval. A P3200 idle be kb 33.5 C ha kikapcsolom a moddolt hűtést 7-8 fok után abba hagytam a mérést. De 39.2 ig felkúszott a hőmérséklet, még a terheléses teszt hátravan, illetve csak felcsavaroztam a rácsra a ventiket , és nem vágtam ki a rácsot a ventiknél. Egyenlőre ugy néz ki ha az ember kicsit hajlamos foglalkozni vele a Notepal U3 igéretes hűtőnek néz ki, de gyári állapotban sem rossz. Terhelés alatt 60-61 fokról visszaesett 55-56 fokra. A gyári ventikkel ez kb 2 fok volt.

[ Szerkesztve ]

(#6332) olahmate1991


olahmate1991
tag

Sziasztok!

MSI CROSSHAIR 17-es notebookhoz keresek hűtőpadot. Milyen hűtőt tudnátok ajánlani?

Köszi

*** Sikeres üzlet esetén kérlek értékelj! ***

(#6333) katsi


katsi
tag

Sziasztok!

Tavaly vettem egy Asus Vivobook 14x Pro OLED laptopot, amit munkára használok, azonban az RTX 3050 4GB kártyája miatt játékra is okés egy fullHD monitorral.
Azaz okés lenne.
Történik ugyanis, hogy játszom a Baldur's Gate 3-mal, felbontás, grafika belőve úgy, hogy 40-45 körüli FPS-em legyen, tehát a játék tökéletesen folyamatos, azonban 15-20 perc után elkezd pár másodpercre beakadni. De még a hang is. Az FPS leesik ilyen 1 frame/5 secre, majd fut tovább a játék simán, kb fél percig, majd ugyanez történik.
Hozzáérve a billentyűzet tetejéhez az tűzforró.
Van, amikor ki is kapcsolja magát a gép.
Kontaktsrpével befújtam, nem jött ki por, a gép viselkedése nem változott.
Más játékkal is ugyanezt csinálja, pl. a Pillars of Eternity is ugyanígy viselkedik, pedig ott csak a karakterek 3D-sek, a hátterek 2D-sek.

Szerintetek segítene ezen egy laptophűtő?
Ha igen, mit javasoltok, milyet vegyek ehhez a géphez?
Vagy 1 év után szét kéne szedni és újrapasztázni? :(

[ Szerkesztve ]

(#6334) slywild


slywild
csendes tag

Sziasztok. Milyen hűtő padot ajánlottok egy MSI gamer laptopnak?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.