Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3816) deniro2


deniro2
senior tag

Tény, hogy egy ilyen szituáció végeredménye 2 emberen múlik, hiszen, ha egy nő szereti a párját, ragaszkodik a kapcsolatához, akkor elhajtja a francba a próbálkozókat, ha kell akár durván, hiszen valaki csak az ilyen beszédből ért. Ha ezt nem teszi meg, hanem hagyja magát húzni, nyitvahagy 1-2 lehetőséget, akkor nyílván nem elégedett a meglévő kapcsolatával. Viszont, amennyiben a 2. variáció áll fenn, akkor meglehetősen tré dolog a párja háta mögött kavarni, a tisztességes dolog az ''elöbb távozom, majd kavarok'' megoldás lenne, bár tisztában vagyok vele, hogy az elterjedtebb a, ''ha jön jobb, majd lelépek'' megoldás.
Más nőjével kikezdek dologra meg azt mondom, hogy az tegye, aki ezt megmerné csinálni úgy is, hogy a fickó tud róla, nem pedig csak a táttérben sunnyogunk módon. Ha egy férfi elémállna és azt mondaná nekem, hogy kell nekem a barátnőd, akkor én azt válaszolnám, hogy rendben kérdezzük meg az ő véleményét is és ha bennevan, akkor vigyed, ha nincs benne, akkor húzhatsz a tökömbe. Jobb ez így, mint mindkettőjük testi épségét veszélyeztetve ármánykodni a szürkületben. :U

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.