Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) Wolverine válasza Kicker (#4593) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ezt simán el tudom képzelni... :( Nem is lepett meg. :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4602) Sárpac válasza Joco (#4599) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mert NŐ!Ennyi!
Meg valszin szereti a párját, csak aki 1.5éve nem volt képes közelebb kerülni hozzá inkább csak távolabb még vagy 100kmel az a srác nem hiszem, hogy igazán szereti!
Heti 1X találkoznak átlagban egy pár órát, de van amikor 2-3hetet is elvan a párja valahol!
Más az életük más a felfogásuk is abból amit a lány elmondott nekem eddig!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4603) Joco válasza Sárpac (#4602) üzenetére


Joco
aktív tag

Csak ugye, Te nem a másik srácot szeretnéd :U Tehát őt talán ne keverjük bele, a nő nem Téged akar, innentől kezdve lényegtelen, hogy aki kell neki, az rusnya, messze van, nem szereti stb. Tudom hogy aljas vagyok, csak nem biztos, hogy azzal teszel jót Magadnak, hogy beleringatod Magad vlmibe, ami nem is :U

Az meg, hogy ilyen látszatt dologban van benne, lehet azért is, mert nem is akar most komolyabb dolgot, senkivel.

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4604) Sárpac válasza Joco (#4603) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ennél azért bonyolultabb a helyzet sajnos!

Ez nem úgy működik, hogy hopp itt a Sárpac és szeva párom ennyi volt!Remélem érted!Egy nő bonyolultabb ennél szerintem...

[Szerkesztve]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4605) pemete2 válasza Sárpac (#4604) üzenetére


pemete2
csendes tag

Két lehetőséged van:vagy kibogozod,vagy túllépsz ezen a dolgon.

(#4606) Joco válasza Sárpac (#4604) üzenetére


Joco
aktív tag

Te tudod, Neked kell eldönteni mi a jó. Ha más nem képes megadni, akárcsak azt az érzést amíg vársz rá(esetleg hiába), akkor ne add fel :R

Szerk-re: ha akár több hétig nem találkoznak és ő is úgy érez, mint Te, akkor éppen annyi, főleg ha látja, hogy Te kész vagy rá :U

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4607) Sárpac válasza pemete2 (#4605) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én úgy vagyok vele, hogy türelem rózsát terem, ha jól érzi magát velem előbb utóbb úgyis összejön!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4608) Sárpac válasza Joco (#4606) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Pontosan csak az a baj, hogy nagyon kiszámíthatatlan, ha én közeledek elutasít majd másnap meg ő kezdeményez (ki tudja miért) egyszerűen nem tudom mit tegyek, elbénázom a dolgot pedig nem kéne!:O
Olyan fura az egész amikor csak kettesben vagyunk otthon náluk akkor észervetően vár valamit tőlem, de ha pl. szülők tesó stb van körülötte úgy meg teljesen passzív hozzám!:(

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4609) Kidus válasza pemete2 (#4594) üzenetére


Kidus
őstag

Nem mindenki ilyen. Ocsem most 15, lassan 16 lesz. En nem tartok attol, hogy ilyen lenne. Szerelmes, van egy aranyos baratnoje, honapok ota udvarol neki, es par napja meselte lelkendezve, hogy megengedtek, hogy vele aludjon ( tenylegesen alvas :) ).
Szerintem csalad, neveles, es barati kor kerdese, ki milyen.
Ot peldaul nem feltem ilyen teren, rendes srac lett/lesz :)

Assuming Control

(#4610) pemete2 válasza Kidus (#4609) üzenetére


pemete2
csendes tag

Remélem,ezt én sem rontottam el!

(#4611) Joco válasza Sárpac (#4608) üzenetére


Joco
aktív tag

Egy nőnek fontos a látszat is, ha mással van, azért hülyén néz ki, ha Hozzád közeledik, ragadd meg akkor a lehetőséget, mikor megadja. Lehet csak vár. Ne ronts ajtóstól a házba, de tutyi-mutyi se légy! A tett halála az okoskodás! Tedd, amit a szíved diktál! Érezz, ne töprengj!

Mára szerintem nyertem az írjunk egy hsz-be minél több közhelyet összefüggően versenyt :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4612) Kicker válasza pemete2 (#4594) üzenetére


Kicker
senior tag

szerencséd hogy fiad van, azok szerintem nem olyan önveszélyesek, mint lány társaik...


Én tudom, hogy jó anyuka vagy... :DD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4613) rlazol válasza Kicker (#4593) üzenetére


rlazol
addikt

a mai lányoknál a barátnők közötti smárolás teljesen természetes - elsőre én is hanyatt estem tőle, de mára megszoktam. Nade h 15 évesen ennyire viszkessen... Mert egy smaciig meg flörtig még oké, de h szobára... :(
Sárpac: ha jól értem a szíved hölgye és a oárja között a megszokás és a kényelem a fő összetartó erő?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4614) Kokkantas válasza Kidus (#4609) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nekem még mostsem engednék a ténylegesen alvást sem. (az exemmel)

A baráti körtől is függ, detudok egy kivételt, én teljesen más vagyok mint ők. Sokan kérdezték már, hogy mitkeresek én ott köztük.

Aludtál már valamicskét?

[Szerkesztve]

(#4615) Sárpac válasza Joco (#4611) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Azért elég nehéz megragadni az alkalmat mikor előtte elküld a halálf@szába következő alkalommal meg azt várja, hogy kapjam el és vágjam be a szalma közé!:O

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4616) Kidus válasza Kokkantas (#4614) üzenetére


Kidus
őstag

Attol is fugg ez, hogy a szulok hogyan reagaljak le. Az sem art, ha megbekelnek azzal, hogy a gyerekuknek van valakije, akihez tartozni szeretne, es hogy kezdenek komolyodni a dolgok. Ezt inkabb elfogadni es tamogatni kell, nem akadalyozni, mert igy megmarad a bizalom ( tobbek kozt a tanacsot is szivesebben fogadja az ifjonc ), es a szulonek is jobb, ha tudja, mi van a csemetevel :)

Valamicsket igen, ugy 2 orankent felebredtem, de vissza tudtam aludni. Viszonylag kipihent vagyok :)

Assuming Control

(#4617) Joco válasza Sárpac (#4615) üzenetére


Joco
aktív tag

Ha ő ilyen határozatlan, legalább Te légy biztos Magadban és vágd be, ha úgy esik. Egy nőnek férfi kell. Ne hagyd, hogy rángasson magával, légy határozott és tarts ki amellett, amit szeretnél. Lassú víz is moshat partot, csakhát ebül szerzett.. :U

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4618) Janeeee válasza rlazol (#4571) üzenetére


Janeeee
csendes tag

Nah ez az ettől félek, hogy félre értelmezem és beégek. :O ..

(#4619) Joco válasza Janeeee (#4618) üzenetére


Joco
aktív tag

Szerintem ha ''beégsz'' még mindig jobb, mintha itt siránkozol.
Nálunk volt egy srác az osztályban. Mindenki röhögött rajta, milyen szerencsétlen. Meg volt egy lány is, aki elég jól nézett ki, szerintem mindenkinek bejött és mégsem volt senki olyan tökös, hogy leszólítsa. Kivéve a srácot, normálisan kérdezett és normális bár elutasító választ kapott. Nemhogy nem röhögték ki, hanem mindenki kerek szemekkel nézett rá egy hétig, hogy mégis lehet benne vlmi. Szóval ezen ne agyalj. Lépj bátran, légy határozott, de ne tapló és ha ezután otromba módon küldenek el, akkor nyugodt lehetsz, hogy nem Benned volt a hiba és ezt mások is látni fogják :R

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4620) rlazol válasza Janeeee (#4618) üzenetére


rlazol
addikt

félni... ugyan mitől?
mit veszíthetsz? Max az önbecsülésed, azt meg előbb-utóbb úgyis elveszik a nők. Jobb gyorsan túlesni rajta... ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4621) Janeeee válasza rlazol (#4620) üzenetére


Janeeee
csendes tag

Aha köcce akkor majd holnap meg próbálom meg keresni suliba.[remélem, meg találom] :)

(#4622) Janeeee válasza Joco (#4619) üzenetére


Janeeee
csendes tag

Amikor egy lány-toll meg kérdezem, hogy akar-e velem járni, hogy lehet tapló és nem tapló módon megkérdezni? :D ;]

(#4623) Joco válasza Janeeee (#4622) üzenetére


Joco
aktív tag

Ha odamész és azt mondod: ''járná velem?'', az a tapló. Ha megkérded, hogy lenne-e kedve eljönni veled moziba/fagyizni/bánomisén, mert felettébb kedves neked a társasága, akkor az már kevésbé közönséges és biztosan jobban is értékeli, ha szorult belé egy kis értelem :R

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4624) fokukac válasza Joco (#4623) üzenetére


fokukac
nagyúr

''g.ci, kő' kóla?'' :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4625) Janeeee válasza Joco (#4623) üzenetére


Janeeee
csendes tag

aha ..

(#4626) Kokkantas válasza Janeeee (#4622) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

A legjobb az amikor magától alakul ki az egész, nemkérdezel semmit, egyszer csak lesz. (1 kapcsolatom volt eddig de az ilyen volt.)


fokukac: Kő kóla, genya? Csináltam már ilyet szórakozásból, pofon lett a vége és nagy röhögés.

[Szerkesztve]

(#4627) Joco válasza Janeeee (#4625) üzenetére


Joco
aktív tag

Ha nem hiszed próbáld ki :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4628) Joco válasza Kokkantas (#4626) üzenetére


Joco
aktív tag

Azt hogy sikerült elérned? Voltatok, aztán lett valami, aztán vége lett. Nem csináltatok semmit, nemis beszéltetek, nemhogy kérdezni! ;] :DDD Egyáltalán honnan tudod, hogy volt valami?

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4629) Kokkantas válasza Joco (#4628) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Miva? Egy kicsit zűrös amit írtál, mert nemértem. :F (vagy csak énvagyok hüle)

[Szerkesztve]

(#4630) I_Am válasza Sárpac (#4579) üzenetére


I_Am
veterán

Te nem nőkkel találkoztál. Egy igazi nő ha szeret veled lenni akkor nem fogja azt mondani, hogy legyél ilyen meg olyan. Ezért értem már azokat amiket leírtál. Amikben nem értünk egyet. Te lányokkal találkoztál. :D

''Én a viselkedésre értettem nem a felfogásra, ha tetszik a nő nyilván nem azért akarom megismerni, hogy minden nap csak fagyizzak vele, de nem veszem komolyan az ismerkedést így kudarc sem ér igazán!
Nem mindenkinek van nagy társasága az én környezetemben sokaknak már rég meg van a párja gyerekük van stb. az esély, hogy köztük bárkit is megtaláljak szinte 0!''


Miért köztük keresgélsz? Amugy nekik nincs másik társaságuk is? Munkahelyen stb.? Csak nem mormonok vagytok? :D

Akkor már érteném az egészet, mit miért irsz. :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4631) Integra válasza fokukac (#4624) üzenetére


Integra
titán

''...gyüssz topogni gecó?!''
:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4632) Sárpac válasza I_Am (#4630) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A munkahelyemen 40-50éves szatyrok vannak sajnos!
Mit nem értesz ezek 20-25éves ''nők'' akikkel ismerkedem, mi velük a baj???

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4633) Joco válasza Sárpac (#4632) üzenetére


Joco
aktív tag

Amit mondott, kezdjél igazi nőkkel. Nem emlékszem I_Am milyen szót használt, de a hozzáállásuk alapján legfeljebb fruskák, Neked pedig komolyabbra lenne szükséged, aki érettebb :R

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4634) rlazol válasza Sárpac (#4632) üzenetére


rlazol
addikt

nem a kortól lesz vki nő. Ennyi. 18 évesen is lehet vki nő és maradhat élete végéig kislány.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4635) Sárpac válasza Joco (#4633) üzenetére


Sárpac
nagyúr

ÁÁÁ mind1 úgysem értitek a problémám hiába is latolgatnám!:D

rlazol: Ez így igaz!

[Szerkesztve]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4636) Joco válasza Sárpac (#4635) üzenetére


Joco
aktív tag

Mert mi hülyék vagyunk ehhez :DDD Evvan. Azért sok sikert! :C

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4637) Sárpac válasza Joco (#4636) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát igen aki azt mondja nem fontos a külső az...!:DDD
Ezt csak azt tudja aki valamilyen hátrányban szenved nehéz úgy ismerkedni, hogy eleve leírnak mielőtt kinyitod a szádat, szal lehet neked mások a tapasztalataid, de nekem attól még ugyan azok maradnak!

[Szerkesztve]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4638) Joco válasza Sárpac (#4637) üzenetére


Joco
aktív tag

Most ha azt mondom, hogy nekem meg büdös a szám, akkor kiröhögsz vagy bizalmadba fogadsz? :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4639) Sárpac válasza Joco (#4638) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Elhajtalak fogatmosni!:DDD
Bizalmamba még fogathatlak, de nem fekszek le veled tudod LCSB!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4640) Joco válasza Sárpac (#4639) üzenetére


Joco
aktív tag

Miután megmostam a fogam se? :DDD ;]
Írtam privit.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4641) Janeeee


Janeeee
csendes tag

Lehet, hogy hülyén hangzik, de a lánytól vagy egy barátnőjétől kérdezem meg h van-e barátja? [a csajnak/mert még nem tóm/] :D :) ;] :O

(#4642) Sárpac válasza Janeeee (#4641) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ne kérdezzd meg!!!
Felesleges elmondja majd magától ha akarja!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4643) Sárpac válasza Joco (#4640) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Remélem most már érted a problémát!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4644) Joco válasza Sárpac (#4642) üzenetére


Joco
aktív tag

De most miért nem hagyjátok kibontakozni? Ha a bnőjét akarja megkérdezni, miért ne tehetné? Lehet, hogy közben meg vele jön össze, miután beszélgettek egy jót :D
1x évesen nem kell mindenkiből mácsót nevelni, aki csettintéssel veszi le a nőket a lábáról, mert abból senki sem profitál. Szerintem. :U

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4645) Sárpac válasza Joco (#4644) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Önmaga miatt ne kérdezze meg, elveheti a bátorságát és a nőt is elbátortalaníthatja!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4646) ipgirl válasza Joco (#4644) üzenetére


ipgirl
tag

tanácsot kérni mindig jó, mert az bátorítást adhat, vagy mert ha azt teszi amit tanácsoltak, akkor úgy érzi nem az övé a felelősség igazán...stb.
Szerintem meg csinálja úgy a csajjal /kérdezze nyugodtana barátnőt, a szomszédot, vagy akárkit/, ahogy jónak látja, mert úgyis a saját hibáiból tanul /csak ne legyenek nagy hibák!!!/

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#4647) Sárpac válasza ipgirl (#4646) üzenetére


Sárpac
nagyúr

ipgirl látom aláírtad a 4642t!:)

[Szerkesztve]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4648) Joco válasza ipgirl (#4646) üzenetére


Joco
aktív tag

Igaz, részben. Tanácsot kérni lehet és kell is, ha nem jutsz tovább önerődből, esetleg közösen csináltok valamit, az a baj, ha mindenben külső segítséghez nyúlsz és mások élik helyetted az életed. :U

Ne drogozzatok!! :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4649) Sárpac válasza Joco (#4648) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csak kaja pia és nő!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4650) MCGaiwer válasza Joco (#4648) üzenetére


MCGaiwer
addikt

sztem azért kér segítséget, mert nem szeretné elszurni. nem is attól fél, h nemet mondanak, hanem attól, h lehet, h csak egy lehetősége van, amit nem szeretne elszalasztani, így ha segítséget kapp,növeli az esélyeit. (általában sztem ez a gáz, és nem az h nem mernek odamenni a csajhoz...)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.