Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3801) zsiga667 válasza finest (#3799) üzenetére


zsiga667
addikt

Kíváncsi vagyok hogy az is megfelel-e a valóságnak amit a Nyilasokról írnak... ;)

(#3802) Kidus válasza finest (#3794) üzenetére


Kidus
őstag

Az a vicc, hogy a rak es a merleg is stimmel nalunk.
Vagy csak tul altalanos? Hm....

Assuming Control

(#3803) Esmein


Esmein
nagyúr

''..Hogyan hass a Bakra - Rendszeres, rutinos, szervezett életmódot élő...''

Kb itt hagytam abba :D:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3804) kovsol válasza Esmein (#3803) üzenetére


kovsol
titán

rám nem igazán illik de végigolvastam azért ;)

May the Force be with you!

(#3805) Esmein válasza kovsol (#3804) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én olyan rendszeres életmódot élek, hogy a randomgenerátor csókolommal köszön, tökre nem passzol.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3806) lorcsi válasza I_Am (#3776) üzenetére


lorcsi
veterán

piszkosul átlátod a nőket (nem csak erre a postra hanem általában mondom)
Már csak azt nem tudom ezt a tulajdonságot tapasztalat során szedted fel vagy így jön belőled kezdetektől?

(#3807) SzalaiG válasza (Kolombusz) (#3769) üzenetére


SzalaiG
addikt

Utolsó szemét vagy. Egy ilyen köcsög, mint te tette tönkre a kapcsolatomat. :(((

(#3808) rlazol válasza (Kolombusz) (#3774) üzenetére


rlazol
addikt

Kolombusz: #3769-es hszben az idézett párbeszéd alapján írtam azt h erősködsz. Nekem ez már tolakodás szintje, a nyilvánvaló visszautasítás semmibevétele. Persze lehet h egyszerűen csak alacsony az ingerküszöböm. Olyan ez, mint a hőmérséklet - vkinek a 20 fok már meleg, vki akkor még nagykabátban jár.

ladybug - kösz a szakirodalmat... :DDD kár h a hölgyeknek készült. Mellesleg a bika félig sem stimmel. Legalábbis rám nem.

finest: az angol fordításoddal erősen nem értek egyet, de biztos okod volt rá...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3809) The DJ válasza (Kolombusz) (#3769) üzenetére


The DJ
addikt

Hmm...olvasgatok, olvasgatok, de nem tudom megállni, hogy ne írjak be erre a postra...
Elég gerinctelen dolognak tartom, amit csinálsz.
Nem tudod a másik helyébe képzelni magad vagy csak nem akarod.
Tegyük fel te Szeretsz egy lányt...igazán, tiszta szívből.
Erre a semmiből feltűnik egy pasas, aki minden áron el akarja venni tőled.
Milyen érzés lenne?
Bár, ha nem voltál még igazán Szerelmes, akkor ezt nem is értheted.
Számomra a leggusztustalanabb dolog az az, hogyha egy jól működő kapcsolatba akar beleszólni egy harmadik, vagy tovább megyek: ha az a harmadik nem csak beleszól, hanem tönkre akarja tenni.
Persze lehet ezt ragozni, hogyha igazán Szeretik egymást, akkor úgysem tehet senki semmit, de ez azért nem teljesen így van.
Más boldogságát ne vedd már el magad miatt.
Létezik egy világ rajtad kívül is.
Lány pedig még több...és ha teheted olyat válassz, aki szabad, ne olyat, akinek van egy jól működő kapcsolata.
Kívánom, hogy sose érezd, hogy milyen az, amikor a Szerelmedet próbálja valaki teljes erővel elvenni tőled.
Piszokul tud fájni...

https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

(#3810) finest válasza rlazol (#3808) üzenetére


finest
őstag

Vicceltem. :U

SzalaiG: Valóban nem szép dolog, de azért ez két emberen múlik.



[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3811) Wolverine válasza The DJ (#3809) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyetértek. :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3812) (Kolombusz) válasza SzalaiG (#3807) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Lehet, hogy Te ezt gondolod, de én jól érzem magam igy, ahogy vagyok.

Na de azt ne mondd már nekem, hogy csak azon a ,,köcsögön'' múlt az, hogy a barátnőd otthagyott.

(#3813) SzalaiG válasza (Kolombusz) (#3812) üzenetére


SzalaiG
addikt

''csak azon'' - nem csak azon, de lassú víz partot mos.

Neked fordított esetben hogyan esne egy ilyen szitu? Feltéve, h vannak érzelmeid?!

(#3814) Joco válasza (Kolombusz) (#3812) üzenetére


Joco
aktív tag

Na álljunk meg egy szóra, benéztem ide és megint sokkot kaptam.
Az ilyen beszari egyszer megszereztem, onnantól az enyém lokális optimumra törekedő hozzáállás tipikus emberi gyarlóság, túl lehetne rajta lépni, csakhát aki megtehetné, az ugye nem is fut bele. Az hogy jön egy 3. benne van a pakliban, nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy görény módon csinálja alattomosan. Ha vlkiben van annyi gerinc, hogy odaáll és azt mondja többet tudna nyújtani a páromnak mint én és tényleg, akkor menjenek(persze lehet, hogy van, aki nem volt még szerelmes és nem volt más fontosabb magánál, dehát ez már ugye egyéni szoc.problem). Ami ronda, ha vlki patkány módon fúr hátulról, arra meg evidens a megoldás, a csótányt is el kell taposni, ennyi.

Annyira nem érdekel a dolog, hogy visszaolvassak, úgyhogy Rád van bízva eldöntsd melyik tábort erősíted. Remélem próbálod azért a magasabb fejlődéstani réteget gyarapítani. Jó szerencsét!

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#3815) TakkerX válasza The DJ (#3809) üzenetére


TakkerX
aktív tag

de annak is piszokul tudna fájni, aki el akarja venni:D

amúgy szerintem sem szép dolog belszarni más kapcsolatába, ám való igaz hogy kettőn áll a vásár! csak az a baj hogy ''az asszony ingatag'':D :D (najó ez nem minden nőre igaz:R)

[Szerkesztve]

(#3816) deniro2


deniro2
senior tag

Tény, hogy egy ilyen szituáció végeredménye 2 emberen múlik, hiszen, ha egy nő szereti a párját, ragaszkodik a kapcsolatához, akkor elhajtja a francba a próbálkozókat, ha kell akár durván, hiszen valaki csak az ilyen beszédből ért. Ha ezt nem teszi meg, hanem hagyja magát húzni, nyitvahagy 1-2 lehetőséget, akkor nyílván nem elégedett a meglévő kapcsolatával. Viszont, amennyiben a 2. variáció áll fenn, akkor meglehetősen tré dolog a párja háta mögött kavarni, a tisztességes dolog az ''elöbb távozom, majd kavarok'' megoldás lenne, bár tisztában vagyok vele, hogy az elterjedtebb a, ''ha jön jobb, majd lelépek'' megoldás.
Más nőjével kikezdek dologra meg azt mondom, hogy az tegye, aki ezt megmerné csinálni úgy is, hogy a fickó tud róla, nem pedig csak a táttérben sunnyogunk módon. Ha egy férfi elémállna és azt mondaná nekem, hogy kell nekem a barátnőd, akkor én azt válaszolnám, hogy rendben kérdezzük meg az ő véleményét is és ha bennevan, akkor vigyed, ha nincs benne, akkor húzhatsz a tökömbe. Jobb ez így, mint mindkettőjük testi épségét veszélyeztetve ármánykodni a szürkületben. :U

[Szerkesztve]

(#3817) Joco válasza deniro2 (#3816) üzenetére


Joco
aktív tag

Legalább nem vagyok egyedül a véleményemmel :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#3818) rlazol válasza deniro2 (#3816) üzenetére


rlazol
addikt

nekem a nő az ott kezdődik, h határozott és tudja mit akar. Ha jó neki az adott kapcsolatban akkor úgysincs esélyem tehát nem próbálkozom, max a közelében vagyok és figyelek. Ha nem jó, akkor lépjen és dobja ki vagy oldják meg. Ha egy nőnek nyomásra meg felajánlgatásra van szüksége ahhz, h észrevegye, neki tk nem is jó, akkor az nem az én esetem. Mert ha én így ''sikeres'' tudtam nála lenni, más is, innentől a bizalom nem lehet teljes, ha bizalom nincs- kapcsolat sincs - szerintem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3819) Wolverine válasza (Kolombusz) (#3812) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy 16 éves vagy, de ez nem mentség.

Őszintén kívánom neked, hogy veled is essen meg, amikor a legbiztosabb vagy a barátnődben. :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3820) SzalaiG válasza Joco (#3817) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hali!

Rég jártál erre. Mizu?

Abszolút nem vagy egyedül a véleményeddel. :DDD

(#3821) (Kolombusz) válasza Wolverine (#3819) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ki mentegeti magát?

Én elismerem, hogy ilyen vagyok, nőügyekben nem engedek, másban kompromisszumkész vagyok, de ebben nem. Ha nekem kell valaki akkor mindent megteszek, amit birok.

Amúgy ma bocsánatot kértem a lánytól, hogy bunkó voltam...

(#3823) SzalaiG válasza (Kolombusz) (#3821) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egyébbként hány éves vagy cula?
15-nek nézlek.

(#3824) Gambit


Gambit
őstag

Csak az a kár, hogy ezt ki fogják moderálni... Pedig egyébként utolsó szóig igaz.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3825) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Csóró, na az nem vagyok...

A többi stimmel. De legalább tudom és tisztában vagyok vele, változtatni viszont nem fogok.

16.

[Szerkesztve]

(#3826) Viszlát válasza faster (#3770) üzenetére


Viszlát
addikt

KGS ft-t kéne megkérdezni, de nem rossz felvetés :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3827) Eagl3 válasza (Kolombusz) (#3821) üzenetére


Eagl3
veterán

Úccse kellesz neki, legalábbis ha ven egy pici esze a leányzónak :D
Látszik, h. nem voltál még szerelmes, máshogy látnád a dolgokat. Igaz 16 évesen még nem forrtak ki a dolgok. -Én 16 éves voltam, amikor összejött az első ''komoly'' kapcsolatom. Egy ''barátom'' nője volt és aznap amikor szakítottak jöttem én a képbe, igaz addig egyszer sem gondoltam arra, h. bármi is legyen a lány és köztem. Utólag visszagondolva, sokmindentől megkíméltem volna magam ha nem hagyom elcsavarni a fejem azon a bulin :U de szép 5 hónap volt és tanúlságos...-
Amúgy nemértem hova kepesztesz. Nem vagy szerelmes a lányba, nemtom mi köt össze titeket és honnan ismered (lehet írtad már de ezért nem rágom vissza magam 5oldalon annyira nem érdekel ;] ) sokkal többre mennél, ha összebarátkoznál veleés ha már ilyen kis gerinctelennek teremtett az ''ég'' akkor maradj a közelében és ha tényleg akar valamit tőled a lány, megongana a kapcsolata akkor tudni fogja, h. hozzád mehet, nemis lesz ez másképp és onnantól tiéd a terep. Amúgy nagyon nem vagy te tisztában a nők terén.

(#3828) SzalaiG válasza (Kolombusz) (#3825) üzenetére


SzalaiG
addikt

''Csóró, na az nem vagyok...''
Csak sötét. :DDD Olvass a sorok között. Láttam az adatlapod. -> Ergo csóró...

16. Még fejlődhetsz. Remélem fogsz is és belátod, h vannak a világon pénzért nem kapható dolgok. Melyek fontosabbak az anyagi javaknál.

Minden jót!

(#3829) Esmein válasza Gambit (#3824) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én ugyan nem ... ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3830) Gambit válasza Esmein (#3829) üzenetére


Gambit
őstag

Remélem, a többiek sem... :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3831) Esmein válasza Gambit (#3830) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hú mekkora egy mocskos korrupt vagyok... mindjárt írom is a címet hova lehet a csokikat küldeni ... :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3832) Joco válasza SzalaiG (#3823) üzenetére


Joco
aktív tag

Mondta a csávó, hogy Reggie vagy bazzeg :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#3833) _az


_az
senior tag

na ezaz kolombusz rohaggyá meg :DD:DD:DD:DD:DD

szóval visszaolvastam a sztorit. 1. leszarom, hogy ''elkényeztetett kis **** '' 2. idióták vagytok, mivel kib*szott gimnazista kölkökkel szívóztok, talán ők még k*rvára nem a házasságot tervezik. Mondhatni éretlen gyerekek.

3. MIFÉLE K**** hagyja magát befűzni, ha egyszer kicsit is komálja a barátját? Igen, kedves Kolombusz, fűzd meg, ha ilyen könnyen adja magát. Csak aztán ne akarj tőle semmit :D

A többiek meg gondolkozzanak már el egy kicsit... :(((

az

(#3834) Joco válasza _az (#3833) üzenetére


Joco
aktív tag

Honnan tudod, hogy nem az osztálytársai szídják? :DDD Az internet jótékony takarásából ;]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#3835) _az válasza Joco (#3834) üzenetére


_az
senior tag

hát szalaig és gambit pl tudtommal jóval 20 fölött vannak...

az

(#3836) Gambit válasza _az (#3833) üzenetére


Gambit
őstag

Na most akkor kiosztottad az észt egy hétre, vagy mi van? Te is gondolkozz már el egy kicsit, hogy az ilyen kölkökből milyen felnőtt lesz? Amikor már most tudja, hogy egy aljas kis szemét, és nem is akar megváltozni? Majd egyszercsak jön az isteni sugallat? Elárulom, hogy az emberek nem változnak meg ennyire pár év alatt, felnőtt korában is egy önző kis tetü lesz. Idióta meg _az, aki mondja.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3837) ladybug


ladybug
őstag

Jaj, osszák a tinik az észt egymást közt? Ebből nem sok jó fog kisülni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3838) Esmein válasza ladybug (#3837) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kikérem magamnak, én már jó öreg vagyok én már. az.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3839) Joco válasza Gambit (#3836) üzenetére


Joco
aktív tag

Most őszintén, ha tudja hogy surmó, akkor minek mondod el neki? Mert ha fel kéne világosítani, akkor még azt mondom nyisd fel a csipáját, de így :U
Majd egyszer úgy jár, mint a fekete lovag, abból talán tanul ;] :DDD

Esmein: azért ne öregítsd Magad ennyire :D Hova tünt a neved alól a mod?

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#3840) Gambit válasza Joco (#3839) üzenetére


Gambit
őstag

Csak azért, hogy nehogy már úgy érezze, hogy bármilyen szinten elfogadható a viselkedése. Se most, se a jövőben.

''A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak '' ( Edmund Burke )

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3841) Esmein válasza Joco (#3839) üzenetére


Esmein
nagyúr

Elvitte a cica :D:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3842) Joco válasza Gambit (#3840) üzenetére


Joco
aktív tag

''Az erőszak, erőszakot szül.'' obivánkenobi :DDD

Különben ezt meg társadalma válogatja, valahol ő lehetne a legnagyobb macsó. Most érted, ha mindenkit leszabtam volna, akiben nem tetszett valami kvékezhetem volna botokkal. :U Nem kell mindig a saját értékrendünket alapvetőnek tartani, persze azt azért, ha már intelligensnek vallja magát az ember nem árt belevenni, hogy élni és élni hagyni, mert különben nagyon pofára lehet esni ;]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#3843) Joco válasza Esmein (#3841) üzenetére


Joco
aktív tag

Így könnyen villogsz vele, hogy nem törlöd a hsz-t ;] :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#3844) deniro2 válasza Gambit (#3836) üzenetére


deniro2
senior tag

Én is tépkedtem a legyek szárnyát 12 évesen, most meg már nem... :) Ő is felnő majd és talán némi erkölcsi érzéke is kinőhet a szakállával együtt, de, ha nem, akkor majd kap pár sallert a sértett felek egyikétől és/vagy megtapasztalja, hogy milyen, ha a barátnőjét dugdossák a hátamögött, ami majd segít átértékelni a dolgokat. Ha meg nem, akkor mégegy surmóval több... :U

(#3845) Gambit válasza Joco (#3842) üzenetére


Gambit
őstag

Nos, én olyan társadalomban szeretnék élni, ami elítéli ezt a magatartást. És mivel a társadalmat mi magunk alkotjuk, ezért úgy tudok tenni ennek az érdekében, hogy elmondom, hogy mennyire megvetem ezt a hozzáállást. Ezzel hozzátettem a saját magam kicsiny, de azért nem elhanyagolható részét a társadalmi összvéleményhez, legalábbis ami a ph!-s társadalmat illeti. ;)

deniro2: Hidd el, 16 éves korra azért nagyrészt már kialakul a személyiség. Aki ilyenkor egy szemét állat, az már nem lesz 18 éves korára egy szent, legalábbis kis valószínűséggel.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3846) ladybug válasza Esmein (#3838) üzenetére


ladybug
őstag

Kedvesem, akinek inge, tudod? ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3847) _az válasza Gambit (#3836) üzenetére


_az
senior tag

igen, kiosztottam :D

1. lehet belőle rendes felnőtt, nagyon nem ismerjük a szitu pontos körülményeit.
2. látom magadra vetted az egészet, pedig főleg szalaig-n csodálkoztam el(bizonyára rossz napja van, esetleg neked is? nekem amúgy eléggé...)
3. pár hsz alapján megpecsételni vkit, hogy na ez szar alak...igen okos dolog...
4. huszonéves fiatalemberek nekiállnak vitázni egy épp hogy 16 éves kispubival? egyenlő vitapartner????
hááát...

na nem vitázok, meg lesüllyedek hozzátok és legyőztök a rutinotokkal :D:D:D:D:D:D(sry, nem hagyhattam ki)


ja és 5. há mijeza harapós kedv?
:(

az

(#3848) rebel56


rebel56
tag

Szerintem az imént tárgyalt dolgot fel lehet fogni úgyis, mint a barátnő hűség-tesztjét, nem látok benne semmi kivetnivalót. Ha elmegy vele a csaj, akkor úgysem érdemes vele tovább foglalkozni, így ármány helyett inkább szívességnek is felfogható hosszútávon.
Egyébként egy ilyen után vagyok, a barátnőm 5 év után lelépett, aztán fél év múlva most megint mellettem van. Gondoltam is rá, hogy letesztelem így, csak félek az eredménytől. :U

(#3849) Esmein válasza ladybug (#3846) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jóvanna asszonyom, csak piszkálódtam :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3850) Gambit válasza _az (#3847) üzenetére


Gambit
őstag

Nekem is rossz napom van, és ráadásul kényes vagyok a témára, mert az én barátnőmre gyakorlatilag folyamatosan nyomulnak az ilyen kis szarzsákok. Éppen most is terítéken van egy ügy, amikor már nekem kellett közbelépnem.

És nem néhány post alapján ítéltünk, mert eleve úgy jött ide a topikba, hogy adjunk tanácsot egy foglalt lány megszerzéséhez. Ja, meg mellesleg egyszer már lezsidózta Don Vittóriót. Van még kérdés?

Ja, a felnőtté válásával kapcsolatban meg olvasd el, amit deniro-nak írtam!

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.