Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) Pala válasza Wolverine (#3644) üzenetére


Pala
veterán

Az én esetemben mondjuk konkrétan csak annyi történhetne elsőre, hogy kimegyek egyedül, beülök valahova ( de tényleg csak azzal a tudattal, hogy ott finomabb lesz a narancslé, mint itthon:) ), és nyitott szemmel várok.

Még normális helyeket se nagyon tudok, pedig itt pesten tutira van.

(#3652) rlazol válasza Pala (#3646) üzenetére


rlazol
addikt

élőben meg nem mondanátok rólam, hogy bármi probléma lenne a hétköznapjaimban...
Gondolod? ;]
Ahogy leülsz, ahogy körülnézel, ahogy bemutatkozol - még 3 perc beszélgetés és rákérdeznék, h neked mi fene nagy bajod van. Igen érzékeny orrom van ehhez. Még nőben is szagról kiszúrom ha vki álarcban takargatja a baját. És hidd el, nem vagyok egyedül. Szerencsére, mert sokszor rajtam is van álarc.

nem kell tudnod 1 jó helyet sem. Csak kövesd az egyetemi buliplakátokat és akkor menj oda, amikor parti van.

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3653) Pala válasza rlazol (#3649) üzenetére


Pala
veterán

bárcsak ilyen olajozottan mennének a dolgok...hát reménykedem

KMan: no problem, én is elhülyülöm a dolgot amint látod, mert mint említettem, nem akarom sajnáltatni magamat.

(#3654) Esmein válasza Wolverine (#3641) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bármikor :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3655) Pala válasza rlazol (#3652) üzenetére


Pala
veterán

pedig engem nagyon jókedvű, életvidám embernek ismernek...szinte kivétel nélkül...mármint az ''élő'' ismerőseim..nem az on-line:)

bár lehet vannak dolgok,amiket így sem tudok eltakarni, csak én hiszem úgy.

(#3656) Wolverine válasza Pala (#3651) üzenetére


Wolverine
félisten

Hölgyeim, uraim, normális(abb) helyeket kérünk Pala kolléga számára, priviben vagy topikban! :DDD

Én sem szolgálhatok ilyennel, utoljára netes haveri körrel voltam szórakozni, de ott az egyik haver a cégvezető; korábbi tapasztalataim meg 6 évesek, és azóta a ZP olyan irányba változott, hogy nem szívesen küldenék oda senkit sem... :( (ZP = kedvelt szabadtéri szórakozóhely, a nevét reklám miatt nem írom le :B :U)

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3657) Pala


Pala
veterán

érdekes módon ha én írok ebbe a topikba, valahogy még a szokásosnál is jobban beindul az élet:)

(#3658) rlazol válasza Pala (#3653) üzenetére


rlazol
addikt

elsőre nem fognak. Kivéve ha nagypn jó pasi vagy, esetleg van ott ismerős.
De menj le néhányszor. Meg fogsz lepődni. Ahogy egyre kevésbé lesz ellenséges a hely, egyre jobban van egy ''helyed'' úgy fogod azt elhagyni merni. Türelem. Először magaddal szemben. Ha neked sok idő kell, amíg feloldódsz, akkor add meg magadnak, szokj hozzá a helyhez. Ha nem jön oda senki (de fog) előbb utóbb Te fogsz lépni. Csak türelem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3659) Pala válasza Wolverine (#3656) üzenetére


Pala
veterán

ismerem, mivel BME-s vagyok...annyit azért tudok róla, hogy nekem nem való:)

(#3660) Pala válasza rlazol (#3658) üzenetére


Pala
veterán

Türelem. Na az nekem mostanában nagyon nincs..de tényleg kellene..a kapkodós formámnak csak hátrányát látom.

(#3661) Pala


Pala
veterán

Most viszont tényleg mennem ''kell'', eléggé álmos vagyok. Köszi mindenkinek a reagálásokat..legalább van kivel beszélgetni, mégha hülyének is nézetem magam:(

No, jó éjt everyone!

(#3662) rlazol válasza Pala (#3661) üzenetére


rlazol
addikt

nem illik, de tessék:
[link]

SOTE-s bulik, rendszerint 2x-3x annyi a lány(hála az EFK-nak) mint pasi. És micsoda nők... :DDD
most épp nincs emmi új, de a minap szóltak a gyerekek, h lesz vmi mostanában, csak azt az emilt töröltem. Kérdezz rá, a linkben lévő kontaktok jók.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3663) rlazol válasza Pala (#3660) üzenetére


rlazol
addikt

ved úgy, h most nem te lépsz. Vigyél magddal egy papírt pl egy fél játszmát és mélyedj bele. Nem kell (főleg nem az első perctől) h lelkileg is ott legyél - erőltetnéd: úgyse fog menni. Már az is Óriási lépés, ha testileg ott vagy.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#3664) KMan


KMan
őstag

ugyan mar elment aludni, de szerintem kene Palanak egy ''mester'' aki a szarnyai ala veszi es segit neki es most nem csak a csajozasra gondolok. mondjuk ha lenne egy batyja vagy vmi felsobbeves ill. vegzos hallgato. bar mar 20 folott van, lassan mar valtoznia kene a hozzaallasanak az nagybetus elethez. eleg idos mar. szerintem.

szerk: hamar ugyerzi hogy egyedul nem tud valtoztatni, ami mellesleg szerintem hulyeseg.

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3665) Pala válasza KMan (#3664) üzenetére


Pala
veterán

hát sajna én is kínosnak érzem, hogy ennyi idősen még az égvilágon sehova se jutottam (összvissz 2 kapcsolatom volt, de mindkettő néhány hónapos csak), többet között pont emiatt vagyok kiakadva..ha 15 évesen írnám ezeket,hogy én már tényleg bebuktam az összes lehetőségemet, akkor aztán viccet csinálnék magamból (igaz, így is:) ).

Megnézem ezt az Eclipse Party Foundationt
Mindenesetre igazad van...el kell valamivel foglalnom magam - bárhova is megyek el - hogy ne tűnjek ücsörgő birkának.

(#3666) Pala


Pala
veterán

Amúgy az össz tapasztalaom nightlife ügyben:

életemben 3-szor voltam Trance Sensation-on (www.trancesensation.com), oda viszont kizárólag a zene miatt mentem (nálam dance, trance, de főként az _olasz_ elektronikus műfajok a nyerő)k, igaz ismertem egy-két embert netről, egyik alkalommal meg elhívtam volt gimis osztálytársaimat is, de mindez már régebben volt.
1x voltam még a Citadellán is valami diszkónak nevezhtő helyen, bár hogy őszinte legyek: ha eltekintek a zenétől (amely jobb esetben tetszik), akkor igazából nem vágyom erre a szórakozási formára, sőt sokszor kifejezetten unalmasnak tartom. És itt ezen a ponton megint elütök az átlagtól, bár a divat kedvéért nem vagyok hajlandó erőszakkal változtatni az ízlésemen.
Na mindössze ennyi, legközelebb valami szolidabb helyre megyek, mert az ilyeneken többnyire akkora a zűrzavar, hogy észre sem veszik az embert.

(#3667) SzalaiG


SzalaiG
addikt

26 leszek a nyáron, erre egy 13,5 éves kiscsaj nekiáll kisérgetni nap, mint nap. Jönnek a tesói: Az Ivi szerelmes beléd. Kiabálják utánam az utcán. Beszélek a kiscsajjal, h ez neki is nekem is kínos, meg ha járnák is vele, hát lecsuknának. Hiába néz ki 16-17 évesnek a törvény az törvény. Meg miről beszélgetnék vele? Nem tudom elhívni sehova. Meg egyébbként is vitzes az egész, de ő akkor is csak nem hagy békemet. Mitévő legyek? Volt már valaki ilyen cipőben? Nem akarok bunkó lenni, de a szépszóból meg nem ért. :F

(#3668) Calogero válasza SzalaiG (#3667) üzenetére


Calogero
addikt

Majd Barbie babáztok a gyerekszobábam.
Vagy nézd a másik oldalát, vedd a nevedre, s még családi pótlékot is kapsz utána.

:P :D (bocsi)


[Szerkesztve]

(#3669) SzalaiG válasza Calogero (#3668) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hát ez az.

Értelme csekély ezért ezt fel sem fogja. Csak néz és mindenáron járni alar velem.
Ő már menstruál és ettől azt hiszi, h nagylány.

(#3670) Calogero válasza SzalaiG (#3669) üzenetére


Calogero
addikt

Ha nem ért a szép szóból akkor jöhet a bunkó üzemmód.

(#3671) chokeee válasza SzalaiG (#3667) üzenetére


chokeee
aktív tag

ne csinálj semmit sem, egy idő után elkopik magától

gumiczuczli

(#3672) ladybug válasza SzalaiG (#3667) üzenetére


ladybug
őstag

Válts át bunkóba. Más nem fog használni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3673) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Muhahahahahaaaaa. ;] :DD :B

gyk: ez egy önelégült, boldog mosoly volt

(#3674) ladybug válasza (Kolombusz) (#3673) üzenetére


ladybug
őstag

Miért is? SzalaiG hsz-e miatt? Vagy sikerült nőt szerezned? :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3675) tildy válasza Pala (#3665) üzenetére


tildy
nagyúr

Mit sírsz? A kedves 28 múlt, mégis csak egy kapcsolata volt (vagyis inkább van).
Na neki lenne oka síri, hogy jaj , még alig járt csajokkal.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3676) SzalaiG válasza tildy (#3675) üzenetére


SzalaiG
addikt

Te vagy neki az első?

(#3677) tildy válasza SzalaiG (#3676) üzenetére


tildy
nagyúr

yepp:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3678) SzalaiG válasza tildy (#3677) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az jó. Apukám és anyukám is egymásnak az elsők és már 26 éve együtt vannak. :C

Szerintem így lenne a legjobb a világ, ha mindenki az elsővel élné le az életét.

(#3679) Eagl3 válasza SzalaiG (#3678) üzenetére


Eagl3
veterán

Most, h. mondod, megkeresem az ovis barátnőm, bocsánatáért fogok esedezni, h. ideáig csaltam és megkérem a kezét ;]

(#3680) SzalaiG válasza Eagl3 (#3679) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez is egy vélemény, de nem erre gondoltam. :U
Szerintem jobb lenne az élet csalódások nélkül. Ha legalább a párkapcsolat és a biztos háttér meglenne.

(#3681) Eagl3 válasza SzalaiG (#3680) üzenetére


Eagl3
veterán

Bárcsak mindenkinek ilyen felfogása lenne :)
Mellesleg sztem csalódás nélkül nem lenne élet az élet :U

(#3682) Kidus válasza SzalaiG (#3680) üzenetére


Kidus
őstag

Sok tapasztalat kimaradna, az sem biztos, hogy igy megbecsulned a jot/szepet, ha egyszer megtalalod, es meg talan unalmas is lenne.
Szomorusag es csalodasok nelkul nem is biztos, hogy lenne igazi boldogsag.

Assuming Control

(#3683) SzalaiG válasza Kidus (#3682) üzenetére


SzalaiG
addikt

Persze minden viszonyítás kérdése. A jó mihez képest jó. Meg össze is tartoznak mint a jó-rossz, fekete-fehér, ying-yang stb de anno úgy kellett volna megalkotni ezt az egészet.
A Szabad akarat ami eléggé felborítja az életet.

(#3684) tildy válasza Kidus (#3682) üzenetére


tildy
nagyúr

Na ezzel meg maximálisan egyetértek. Pontosan erről van szó, ez is benne van a pakliban, így a mi kapcsolatunkban is.
szalaiG:
Egyébként szerintem nem így lenne szép a világ, ha mindenki az elsővel... Nagyon nem. Uhh. Jajj, ezt lehet nem kellett volna:Y
Mint mondtam , pont ebből is vannak a konfliktusok, hogy ...
Szóval maximálisan egyetértek kidussal, kell pár pofáraesés- csalódás , és pár nagy szerelem, hogy az ember értékelni tudja a társát, úgy igazán...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3685) (Kolombusz) válasza ladybug (#3674) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Miért nevetném ki SzalaiG-t?

A második variáció reálisabb. :DD

(#3686) Feedoo válasza tildy (#3684) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Hi all!
Én viszont ezzel nem értek 1-et nem csak akkor tudod értékelni a másikat ha már párszor jól pofára estél igaz senki sem tökéletes de sztem nem kell ahhoz kudarcokat halmozni hogy a végén boldog légy! :))

[Szerkesztve]

(#3687) tildy válasza Feedoo (#3686) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem halmozásról volt szó, hanem arról, hogy .. Na nem is tudom hogyan fejezzem ki magam, hogy ne legyen sértődés...
Szóval könnyebb úgy jobb döntést hozni, ha az ember már megtapasztalt dolgokat, ha ''kipróbált'' dolgokat , mintha rögtön az elsőbe beleugorva azt mondaná, igen ezt akarom életem végéig.
Én azt mondom , igenis kellettek a korábbi ''kapcsolataim'' , hogy úgy értékeljem a kedvest , ahogy. PErsze kivételek mindig vannak...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3688) Eagl3 válasza Feedoo (#3686) üzenetére


Eagl3
veterán

Igazadvan :) sőt a pofára eséstől még akár ''rosz'' irányba is fordulhatsz.

(#3689) Esmein válasza tildy (#3687) üzenetére


Esmein
nagyúr

És ő nem tart igényt dolgok ''kipróbálására'' ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3690) Feedoo válasza tildy (#3687) üzenetére


Feedoo
csendes tag


Én spec az elsővel annyira jól éreztem magam hogy el is jegyeztem igaz vége lett amit nem értettem de nekem spec nem hiányzott a kudarc vagy ahogyan te mondanád pofárasés!
Jó legyen vége egy kapcsolatnak ha már nem működik de legalább egyszer üljön le a két fél és beszélje meg a dolgokat ne pedig úgy legyen vége hogy csak egy nap elmész hozzá és annyit látsz, hogy szépen öszecsomagolt és kész! :P

(#3691) Kidus válasza Feedoo (#3686) üzenetére


Kidus
őstag

Én nem mondtam olyat, hogy parszor jol pofara kell esni, azt meg foleg nem, hogy kudarcokat kene halmozni :F
Eltulozva, kicsit kiforgatva erzem a postomat.

Assuming Control

(#3692) QuarK válasza Kidus (#3691) üzenetére


QuarK
senior tag

Egy pöttyet ki lett; pedig jól mondtad. Ha minden szép és jó lenne, fánk porcukorral és mézzel; nem tudnánk értékelni egy idő után.

(#3693) Sárpac válasza tildy (#3687) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát ja csak az a gáz, hogy rajtam eddig csak gyakoroltak...:O
Ma meg már olyan erős a szűrőm, hogy alig találok olyat akit nem csak megb.nék hanem tényleg úgy érzem, hogy szeretni is tudnám.:(
Egyre nehezebb sajnos.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3694) KMan


KMan
őstag

Mi a ráknak van egy nőnek mobiltelefonja, ha nem elérhető rajta? :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3695) Esmein válasza KMan (#3694) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mert választhat, hogy elérhető akar-e lenni rajta, vagy ő szeretne másokat elérni, ezért szép a szabadság.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3696) Esmein válasza QuarK (#3692) üzenetére


Esmein
nagyúr

Perverz... Fánk mézzel...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3697) burgatshow válasza Eagl3 (#3679) üzenetére


burgatshow
veterán

Életem első szerelme egy P1-volt... :DDD

(#3698) KMan válasza Esmein (#3695) üzenetére


KMan
őstag

ja értem. tehát csak akkor vannak bekapcsolva a hivast akarnak kezdemenyezni.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#3699) ladybug válasza Kidus (#3682) üzenetére


ladybug
őstag

Egyetértek Veled. És ehhez elég csak 1. Onnantól kezdve már sokkal éretebb, tapasztaltabb, óvatosabb vagy.
A következő pedig már lehet, hogy az Ő lesz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.