Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4701) faster válasza Kokkantas (#4700) üzenetére


faster
nagyúr

Abból sem élsz meg, ha itt fórumozol. :P

(#4702) Joco válasza Esmein (#4698) üzenetére


Joco
aktív tag

Szerintem egy kalap szerencse kéne Neked, hogy vlmi kényszerítsen már ki a fényre, aztán talán rájönnél, hogy nem is olyan szörnyű az, mint ahogy irc-n mesélik :(

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4703) Kidus válasza Esmein (#4698) üzenetére


Kidus
őstag

Ha elhanyagolod az eleted, valoban egy kalap szar lesz.
A game nem javit semmin, max eltereli a figyelmed a meglevo problemakrol, amik maguktol nem fognak megoldodni.
Lehet, hogy meg kene probalni a valo eletben is igyekezni, hogy elerj valamit :)

Assuming Control

(#4704) Esmein válasza Kidus (#4703) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az nem lehet hogy ti vagytok real life függők ?:)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4705) Joco válasza Esmein (#4704) üzenetére


Joco
aktív tag

Kidus-nak is van kb. 3000 postja, 'szal nem :P
Én meg most zavartam végig az oblivion-t(125 óra).

Úgyhogy a hiba az ön készülékében van, bármennyire próbálod is eljópofizni :(

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4706) deniro2 válasza Joco (#4705) üzenetére


deniro2
senior tag

Én meg most zavartam végig az oblivion-t...

Azt jól tetted. Nekem is bennevan már ~70 játékóra, de ez márc. 30. óta, úgyhogy éltem mellette valamennyit... :)

(#4707) Esmein válasza Joco (#4705) üzenetére


Esmein
nagyúr

125 óra ? én annyit 8-9 nap alatt játszom :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4708) rlazol válasza Joco (#4705) üzenetére


rlazol
addikt

meg kell védenem Esmein kollégát - ne nem mintha rá lenne szorulva. Az ő esetében nem arról van szó h nem tudja h lehet ''ki''menni, mit és hogyan szokás ''kinnt'' csinálni - egyszerűen ebben a pillanatban (illetve életszakaszban) nem érzi ezt elsőrendű motivációnak. Most más az, ami annyira fontos neki mint sok kortársának a csajozás. Ő nem siránkozik h de rossz neki, akkor mi mit erőlködjünk h változtasson? Nem erőszak a disznótor.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4709) faster válasza rlazol (#4708) üzenetére


faster
nagyúr

Ő nem siránkozik h de rossz neki, akkor mi mit erőlködjünk h változtasson?

Szerintem is. Nem gyerek, ha nem érzi igényét, hogy csajok után kajtasson, akkor egy''az az igazi élet'' kijelentéssel nem fogja senki rávenni. Az ilyet neki magának kell felismernie, neki kell, hogy igénye legyen többre, mint a mostani állapot. Idővel úgyis megtörténik ez magától.

(#4710) Kidus válasza faster (#4709) üzenetére


Kidus
őstag

En szoba se hoztam a csajokat :)
De mivel azt irta, hogy az elet egy kalap ..... ezert arra kovetkeztettem, megsem erzi magat olyan jol.

Assuming Control

(#4711) Esmein válasza Kidus (#4710) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát ez van. IRL a legjobb dolog a sör, de az meg elfogyott meg jövő hónaptól valami melót is kell keresnem, mert mennék már innen a halálba...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4712) fokukac válasza Kidus (#4710) üzenetére


fokukac
nagyúr

igazából az a baja, hogy ül egy sötét szobában, és számítógépezik, és hát a csajok nem mennek maguktól kéróra... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4713) Integra


Integra
titán

durvák ezek a hsz-ek...
jöhetne már valaki, akinek tényleg gondja van, mert züllik a topic az ilyen műanyaghiszti miatt:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4714) Integra


Integra
titán

esélyegyenlőség, women rights:D
[kép]

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4715) Joco válasza faster (#4709) üzenetére


Joco
aktív tag

Mivel én is 1,5 hét alatt erőszakoltam ki a végső győzelmet a játékban át tudom érezni az ő helyzetét is. Bent ül egy sötét szobában, ráadásul nem is 1 hete, eléggé be lehet punnyadni, az oxigént már 2 hete elfogyasztotta, úgyhogy a régóta jól bevált bőrlégzésével sem tud már többet kicsiholni a levegőből, de legalább nincs egyedül, mert szimbiózisba lépett a nitrogént használó baktériumokkal. Olyan csodák történnek vele, mint mással a mesében, legutóbb a tini nindzsa teknőcöknek volt sosem fogyó pizzás dobozuk, 3 hete ő is meglátta ennek a varázsát, 2 naponta aratja belőle a penészt és mindig újra nő. Aludni nemhogy nem szokott, nem bír, mert annyira fáradt az agya, szerencsére az egér és a bill kezelése, szinte 0 energiával is megy, sőt a katatón állapoton kivül, újabban úgy is csatát nyer, ha éppen alfában van.
Ha ennyire le vagy tompulva, jellemzően nem érzel rá magadtól, hogy nem jó, mert jóformán fel sem fogod a szó értelmét, úgyhogy kell vlki, aki kirúgdos, hogy aztán rájöjj, mekkora állat vagy, hogy eddig bent tespedtél a lukban.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4716) Esmein válasza Joco (#4715) üzenetére


Esmein
nagyúr

És az a baj hogy ez így igaz :D
Reggel hajnali 4 körül már csak a robotpilóta ösztön dolgozik és aprítja a gaz ellent. Néha mondjuk úgy 3 hetente kimegyek, meg holnap úgyis forgalmi vizsgám lesz, mehetek dudúzni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4717) Joco válasza Esmein (#4716) üzenetére


Joco
aktív tag

Nem a levegőbe beszélek ;)

Nem carmageddon!!
Csak okosan! Kivételesen hagyhatod, hogy az oktató nézze mindenki hátsóját, nem kell csatlakozni ;] :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4718) Kokkantas válasza Kidus (#4703) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Az a baj, hogy vannak olyan emberek akik túl későn jönnek rá erre. Én is ezt írtam. :)

Hogy állsz az alvással???


Integra:Igazad van, de jobb az, hogy nemjön senki, mert akkor mindenkinek jó minden. (Nekem nem, de majd joblesz csak idő kérdése a zegész).

[Szerkesztve]

(#4719) rlazol válasza Kokkantas (#4718) üzenetére


rlazol
addikt

naésaztán?
egyel kevesebb konkurens... ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4720) tiv83us válasza Integra (#4714) üzenetére


tiv83us
veterán

Ide szulinaposan erdemes jonni. Nemhogy csak a hambi jo, de meg a csajok is kored gyulnek es tancolnak+enekelnek neked :)
Ha valaki USA-ban, vagy ezen orszagok [link] valamelyekeben jar, ajanlom hogy ne hagyja ki!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4721) Integra válasza tiv83us (#4720) üzenetére


Integra
titán

majd ha egyszer lesz vízumom, hogy meglátogassam a családtagjaim washington d.c.-ben.. :)
szerencsére van mindig valaki aki szülinap nélkül is táncol csak nekem:DDD

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4722) Eagl3 válasza fokukac (#4712) üzenetére


Eagl3
veterán

Hát, vannak kivételek ;]

(#4723) Janeeee


Janeeee
csendes tag

Van valami jó szöveg, amit ha lökök lányok társaságába plusz lehetőségeteket, adhat? :F :P

(#4724) Eagl3 válasza Janeeee (#4723) üzenetére


Eagl3
veterán

-nem fájt édesem?
-micsoda :F
-Amikor leestél a mennyből... ilyen gyönyörű szemekkel te csak egy angyal lehetsz.


Mégis mire gondolsz vazze? :D mien lehetőségek? :U

(#4725) Kidus válasza Janeeee (#4723) üzenetére


Kidus
őstag

Nem taktikazni kell ilyenekkel.
Magadat adni, es kesz.
Erezd jol magad, nem kell mindig azon gondolkodni, vajon mit kene mondani es mivel veszel le a labarol akarkit.

Assuming Control

(#4726) Integra válasza Janeeee (#4723) üzenetére


Integra
titán

a buktához biztosan:)
ne foglalkozz ilyenekkel, legyél értelmes és add magad, minden más felesleges
ha te nem vagy nagy dumagép mint mások, akkor ne is legyél, mert azzal csak felsülsz, van akinek ez megy, van akinek meg nem. nem mindig arra buknak a csajok akinek a legnagyobb dumája van

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4727) Kidus válasza Eagl3 (#4724) üzenetére


Kidus
őstag

Ez olyan nyaltenger duma :F

Assuming Control

(#4728) Integra válasza Eagl3 (#4724) üzenetére


Integra
titán

tuti bukta.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4729) rlazol válasza Janeeee (#4723) üzenetére


rlazol
addikt

nincs, kivéve minden olyan, ami arra utal, hogy a Ferrari a sarkon a Tied. :DDD
Minden betanult szöveg, ami a másé erőltetett és ezt meesziről megérzi mindenki. Légy természetes, azt mond, ami Neked jön a szádra, mégha hülyén is hangzik. ha nem vagy őszinte, bukod. Egy lány bármibe bele tud szeretni, de a hazugságot egy se bírja.
Kivéve a Ferraris eseteket.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4730) Eagl3 válasza Kidus (#4727) üzenetére


Eagl3
veterán

:D the perfectman - című filmben mondta a lúzer csákó. ;)

(#4731) Esmein válasza Kidus (#4727) üzenetére


Esmein
nagyúr

De legalább olyan bonyolult és életszerűtlen hogy ha odajut szegény csávó nem fog eszébe jutni :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4732) Kokkantas válasza rlazol (#4729) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ha túl őszinte vagy azt sem szeretik egyesek.

(#4733) Eagl3 válasza Kokkantas (#4732) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezalatt azt érted, h. szeretik ha ''hazudsz'' nekik? :)

Minden nő értékeli az őszinteséget, viszont, ha rájönnek, h. átejted őket akkor mindennek vége.

(#4734) rlazol válasza Kokkantas (#4732) üzenetére


rlazol
addikt

hogy lehet vki túl őszinte? :F nekem őszinte=elmondja az igazat, akkor túl őszinte= túl igazat mond? :F
arra gondolsz, amikor túl korán mondasz el dolgokat? Az igaz, azt senki se szereti. Nem kell hirtelen berántani vkit a bizalmad legmélyebb bugyraiba, mert az ilyesztő. Szépen fokozatosan kell h a két ember megismerje egymást és kialakuljon a nagyobb bizalom, ez igaz. De hogy túl őszinte... ez nekem furi kifejezés rá... :DDD

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4735) Kokkantas válasza rlazol (#4734) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Erre gondoltam, csak a szókincsen szegénységéből fakadóan nemtudtam megfelelően leírni a mondanivalómat.

Egyszer mondtam a mostani exemnek, hogy az életemet gondolkozás nélkül feláldoznám érte, neki nemteccett.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#4736) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

na vazz ma sikerült két csajt is elhivni randira... :(((
és h ennek mé nem örülök? mert én balfasz, sikerült egy napra és egy helyre tenni mind2őt, most meg majd leshetem, h mikor tobban éppen oda a másik... ekkora hülyét

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4737) Esmein válasza MCGaiwer (#4736) üzenetére


Esmein
nagyúr

Minek elhívni mégegyet ha már 1 eljött veled randizni ? Dzsízüsz krájszt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4738) Kokkantas válasza MCGaiwer (#4736) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Vigyázz a 2 székkel, nemjó közéjük esni.

(#4739) jasszer válasza MCGaiwer (#4736) üzenetére


jasszer
senior tag

Pofozkodás lesz. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4740) Janeeee válasza MCGaiwer (#4736) üzenetére


Janeeee
csendes tag

;] cumi :D

(#4741) MCGaiwer válasza Esmein (#4737) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egyiket elhivtam, aztán elfelejtetem :DDD
aztán meg a buszon megismerkedtem egy tök aranyos csajjal,
és mellesleg kurva jól néz ki, nahát akkor őt ugy hirtelen felindulásból elhivam, és mikor már megbeszéltük, akkor a helyszin kapcsán jutott eszembe, h húúú vazz hiszen már van egy... :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4742) Janeeee válasza MCGaiwer (#4736) üzenetére


Janeeee
csendes tag

Jó neked te legalább elmerted hívni őket én még azt se merem bátorságot kéne magamon gyűjtenem, de nem megy :O :B

(#4743) MCGaiwer válasza Janeeee (#4740) üzenetére


MCGaiwer
addikt

és veled mivan? elhivtad a csajt?

szerk: jah, most látom h nem...

[Szerkesztve]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4744) MCGaiwer válasza jasszer (#4739) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jah valszeg engem fognak poofozni... hát vazz, most nemtom, milyen indokkal
mondjam le :( jól megszopattam magam.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4745) MCGaiwer válasza Janeeee (#4742) üzenetére


MCGaiwer
addikt

amugy tök komolyan mondtam azt a fogadásos dolgot, nekem az bejött, amikor elösször kellet elhivnom egy csajt, csak én se mertem... aztán utánna meg muszály volt...
fogadj vmi olyanban, ami fontos neked, esetleg nagy menyiségű pénzben v nemtom, csak a motiváció meglegyen...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4746) Janeeee válasza MCGaiwer (#4745) üzenetére


Janeeee
csendes tag

Hát lehet, hogy az lenne a legjobb, mert nem tudom mindig, amikor már oda mennék nem jó a pillanat vagy be, hívja a tanár, hogy akkor felel-e vagy valaki nekem szol, hogy menyek oda…[ma is már majdnem megszolitotam és nem behivat a tanár, hogy akkor felel vagy jó neki ez az osztályzat] :O

(#4747) Boxer001 válasza Janeeee (#4746) üzenetére


Boxer001
veterán

még a saját osztálytársadat se mered megszólítani vagy most mi van? :D

(#4748) rlazol válasza Kokkantas (#4735) üzenetére


rlazol
addikt

ezek szerint még nem voltam soha eléggé szerelmes. Fel se merült bennem soha h az életemet feláldoznám bárkiért. Félrértés ne essék, tűzbe mennék azért, akit szeretek, és mindenre kész vagyok érte, de feláldozni magam h ő éljen - azt nem - mitől lenne az neki jó? Vagy éljünk együtt, vagy miről beszélünk? Magyarul: nem ajánlanám fel magam cserébe a kannibáloknak, inkább kiszabadítanám őt. :DDD

MCGaiwer - nem tudod lemondani/átrakni az egyiket? Ha nem, lécci tegyél le egy kamerát, és töltsd fel az anyagot! vmi lyenre számítok... [link] ;]

Janeeee - nyugalom, no para nincs benne cukor. Az első a legnehezebb. Hidd el, h semmi ciki nincs benne, és Ő se úgy fogja tekinteni, választól függetlenül.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#4749) Baboon válasza MCGaiwer (#4744) üzenetére


Baboon
senior tag

Hát tudod MCGaiwer... :DDDDDD
Én is szeretném magam így szopatni :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#4750) Kokkantas válasza jasszer (#4739) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Fogadni lehet? ;] ;] ;] ;] ;]

rlazol:Ha máshogy nemtudnám megmenteni akkor csak.

#4751: Visszatérni az eredeti témához. Az kérlekszépen a nők, nőügyek volt. (nemolvastam tovább a topicot azért írtam)



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.