Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) rlazol válasza Veron (#22794) üzenetére


rlazol
addikt

Veron: Joe Thuney (óriás szerződéssel) a KCba igazolt. Nagyon jó guard, sajnálom, de ennyit szerintem nem ért. Már a tavalyi franchise tag-je is fura volt. Pár évre stabil ember a falban. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22802) *Mukeey* válasza rlazol (#22799) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Csak Newton probléma. Nem értem miért eröltetik, tavaly megbukott szvsz. Ha jobb csapat lesz körülötte akkor egyből jó lesz vajon ő is?
A piacon való mozgolódás viszont tényleg érdekes a Patstől. BB nagyúr valamire készül ;]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22803) rlazol válasza *Mukeey* (#22802) üzenetére


rlazol
addikt

Egy teljesen új rendszerbe érkezett, nem volt előszezon, ráadásul az edzőtábor nagy részét ki kellett ülnie a COVID miatt.
"Ha jobb csapat lesz körülötte akkor egyből jó lesz vajon ő is?"
A NEben lényegében nem volt elkapó tavaly, különösen miután Edelman kidőlt a 6. héten. Jacob Meyers és N'Keal Harry maradtak top elkapónak. Meyers draftolatlan újonc, Harry sajnos bust.
Persze Newton is játszhatott volna jobban, demegérdemel még egy esélyt.
Máshogy nézve: van most a piacon jobb ár-érték arányú QB? Winston?, Dalton? Fitzpatrick? Brisett? Tyrod Taylor? Trubisky? Szerintem ezeknél sehol se rosszabb. Egy csere Garapolo-ért megéri?
Newton olcsóbb lesz, mint sok csere QB, és ha megkapja a támogatást, amire szüksége van, ezzel a D-vel lehet veszélyes a csapat. És a NE leszerződtette Nelson Aghelort, hátha lesz ebből az OFF valami.
In Bill we trust :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22804) darvinya válasza rlazol (#22795) üzenetére


darvinya
titán

Nem új hír, hogy visszavonul Brees.
Már tavaly decemberben fixálva volt, hogy megy, s beáll közvetítőnek.

#22803

Most pár évig csak építkezés lehet, addig meg jó Newton is.

Wilson-nak kellene vagy mennie, vagy vezetőségnek, mert ott tavalyi jó kezdés után, szakadéka eset a teljesítmény.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22805) F-ECT$ válasza darvinya (#22804) üzenetére


F-ECT$
titán

Reménykedni még lehetett hogy marad egy évet, de én se adtam neki sok esélyt.

Dive ever, work never.

(#22806) Zanik


Zanik
addikt

Journeyman FitzMagic meg Washington-ba megy! Ez a 9. csapata! :D

Közben nézem, hogy Ramstől ki távozik:
John Johnson top5 Safety -> Browns (jól jártak vele a Barnák!)
Samson Ebukam OLB -> 49ers

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#22807) darvinya válasza F-ECT$ (#22805) üzenetére


darvinya
titán

Én már csodálkoztam rajta, hogy rájátszást megcsinálta.
Mert, mikor közvetítésben kispadon mutatták, hogy rángatózik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22808) rlazol válasza darvinya (#22807) üzenetére


rlazol
addikt

Ezt nem láttam! Be tudod linkelni?

A NE sokat igazolt, de nem inkább közepes játékosokat és elég sokat költött. Fura.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22809) darvinya válasza rlazol (#22808) üzenetére


darvinya
titán

Arena 4-es közvetítés alatt beszéltek róla.
De 4&Long potcastban is beszéltek róla. [link] , hogy melyik adásban pontosan passz.
Decemberiben, ennyire emlékszem.

NE nem tudom mit csinál akkor.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22810) *Mukeey* válasza Zanik (#22806) üzenetére


*Mukeey*
addikt

John Johnson ilyen "szürke" játékosnak tűnik, keveset beszélnek róla, de sztem is az egyik legjobb corner a ligában. Hatalmas steal a Brownstól. Nagyon erős contender lesz a Cleveland idén.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22811) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Idén szorítok a Brownsnak, megérdemelnék a sikert.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22812) rlazol válasza *Mukeey* (#22811) üzenetére


rlazol
addikt

:C :C :C
Hajrá kutyák!

Közben BB folytatja a bevásárlást, még egy top TE, Hunter Henry érkezik. Fura.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22813) darvinya válasza rlazol (#22812) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem pénz kidobás lesz.
Attól, hogy jó lesz a körítés még, nem lesz jobb irányító Newton.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22814) rlazol válasza darvinya (#22813) üzenetére


rlazol
addikt

Szarból nehéz várat építeni. 2019ben még Brady is csak szenvedett a NE offenseben, ami rosszabb lett 2020ra. Nem volt mélységi célpont, nem volt TE, a WR1 egy slot elkapó volt, aki a 6. héten IRra került.
Nem lesz Newton egy Mahomes/Brady/Rogers ezektől a játékosoktól, de ha nem neki kell mindent megoldani, az sokat segít. Van mögötte egy erős védelem és a liga egyik legjobb edzői stábja. Nem hosszútávú megoldás, de még mindig jobban megéri, mint bárki más a most az elérhetőek közül. Meglátjuk a draftot, lehet, hogy már ott történik valami, de már ettől is sokkal jobb lehet az OFF.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22815) darvinya válasza rlazol (#22814) üzenetére


darvinya
titán

Nem írtam, hogy Newton helyett kellene más QB, mert nincs elérhető jobb.
Inkább, az a fura, hogy ennyire „jó” játékosokat vesznek, miközben nem lesz jobb tőle QB.
Tavalyi évadban nemcsak OFF fal hibázásai miatt nem haladt, hanem a rossz döntések sora adta a többséget.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22816) Veron válasza rlazol (#22801) üzenetére


Veron
őstag

Gondoltam, hogy húznak valamit, mert kell vki Fisher helyett. Viszont lépéskényszerben van a KC, ezért a hatalmas szerződés. Ennyit nem ér, de a konstrukcióról semmit sem tudok.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#22817) rlazol válasza Veron (#22816) üzenetére


rlazol
addikt

Veron: 32M garantált (17M aláírási + garantált az első 2 éves fizuja), illetve a 3. év (+15M) is garantált, ha megsérül. Vagyis ha megsérül és elküldik, akkor is megkapja a 2023-as fizuját, ergó csak akkor küldhetik el, ha egészséges. De akkor is 10M halott pénz keletkezik utána, reálisan 3 szezont mindenképp ott játszik. Utána 32 évesen 20M lesz a cap-hit, szerintem ott véget ér a közös munka. Jelenleg ő a legjobban fizetett játékos a posztján, ha úgy nézed, 32M 2 évre ugyanúgy nagyon sok, mint 47M 3-ra, ez majdnem 16M/év. Tavaly a franchise tag-je 14,7M volt, idén pedig szűkebb a sapka.

darvinya: De, jobb lesz tőle. Tavaly Newton állt a zsebben és nem volt kinek passzolnia. Igen, hozott rossz döntéseket is, én is itt szidtam egész évben, hogy LASSÚ. De már akkor is írtam: hogy egyszerűen nem volt szabad célpontja. Mert az elkapói nem tudtak elszakadni,pedig egész jól megvédte a fal. Csak hát ugye 3 mpen túl már valaki odaér: kimozog, improvizál, futni próbál. Hát ebből sok jó nem sült ki. Jöttek a rossz döntések, a sackek, a negatív yardok. Az első hat héten, amikor még volt Edelman, egész jól működött a rendszer.
Abban is igazad van, hogy nem Julio Jones érkezett inkább csak WR2 szintű játékosok. De jött egy mélységi célpont és 2 kiváló TE. Én bizakodom. A védelem nyeri a bajnokságokat és az az oldal továbbra is jól néz ki.

szerk.: Andy Daltron Chicagoban!

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22818) rlazol


rlazol
addikt

És (nekem) a nap BREAKING-je: Tyrod Taylor a Teansban!
Tylor egy minőségi csere, aki tud tűrhető kezdő szinten is játszani, ha a körülmények adottak. Houstonban eddig AJ McCarron volt Watson cseréje, aki most szabadügynök.
Watson cserét kért.
Taylor vajon abban a reményben érkezik, hogy megszerzi a kezdőt egy újonccal szemben vagy beletörődött a cserepadba?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22819) vond


vond
MODERÁTOR

Megjött a TD Store-os nyeremény. :) Ezúton is köszönöm rlazol-nak, A Zéé-nek és mindenkinek, aki részt vett a játékban. :R Hansomester vitaminjait pedig már hetek óta tolom. Ezért is örök hála. ;)

Szerettem volna mind a 20 kedvenc csapatomtól valamit, de most csak ennyire futotta. ;] :D
Nem vagyok egy nagy téli sapkás, de ezeket hordani fogom. Nagyon jó minőségűek és vastagok. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#22820) ggeleven válasza vond (#22819) üzenetére


ggeleven
őstag

Gratula! :C
Már csak tél kellene...

Amúgy ez pont témába vág a lenti két sapkához. ;]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#22821) vond válasza ggeleven (#22820) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD

Köszi! Jók lesznek ezek jövőre is. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#22822) berek21 válasza ggeleven (#22820) üzenetére


berek21
senior tag

Óriási! :DDD
Szerintem a Bears ezt azért csinálja, hogy a mém gyártók is jobban szórakozzanak. :DD
A valamikori kedvenc célpontját, AJ Green-t, meg elvitte az Arizona.

LG Velvet eladó!

(#22823) darvinya válasza vond (#22819) üzenetére


darvinya
titán

Grat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22824) rlazol válasza vond (#22819) üzenetére


rlazol
addikt

Nagyon gratulálok! :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22825) *Mukeey* válasza vond (#22819) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Gratula :C

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22826) berek21


berek21
senior tag

LG Velvet eladó!

(#22827) rlazol


rlazol
addikt

Joe Flacco az Eagles-ben. :F :F :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22828) callmeakos válasza rlazol (#22827) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Philly még hisz benne na :D

All→M8

(#22829) Zanik válasza rlazol (#22827) üzenetére


Zanik
addikt

Sose értettem hogy Flacco one-hit-wonder SB győzelme után miért hitt benne bárki is?
Igen, volt egy erős karja, nem volt teljesen kutyaütő, de azt a gyűrűt akkor is a védelem hozta össze.
Utána persze a Ravens megadta neki a nagy lóvét, és soha többé még csak közelében sem voltak az SB-nek!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#22830) A Zéé válasza rlazol (#22827) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Phillyben határozott cél lett a stabilitás. Stabil bottom 5 csapat szeretnének lenni.

Just a simple Lineman...

(#22831) Zanik válasza A Zéé (#22830) üzenetére


Zanik
addikt

Ez nagyon nagy! :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#22832) *Mukeey* válasza A Zéé (#22830) üzenetére


*Mukeey*
addikt

😂😂😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22833) rlazol


rlazol
addikt

Érdekes összeállítás a FK!-n, a sérülések kapcsán
Ez alapján messze a NE-t sújtotta idén a COVID, és a sérülésekbe is jócskán beletenyereltünk, összességében a 2. leginkább pórul járt csapat a SF mögött. Őket a Covid kevésbé, de a sérülések nagyon érintették.
A TB ellenben olcsón megúszta, és a NE csoportriválisai közül a BUF és a MIA is elég elöl vannak.
A "Bíztató jelek keresése az offseasonban, avagy új játék egy PATS szurkolónak" c. rovatunkat olvasták.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22834) darvinya


darvinya
titán

Nem érintet közvetlenül, de… [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22835) rlazol válasza darvinya (#22834) üzenetére


rlazol
addikt

Nem láttam, részvétem a családnak és a barátoknak. :(

MEGATRADE
Nekem ezzel a 49ers lenullázta magát 5 évre, a MIA pedig pozícióba került, hogy 2024-től jópár évig bajnokesélyes legyen.
Friscoban a következő lépés nyilván a Garoppolo-tól való megszabadulás. Olyan magas a fizetése, meglepő lenne a rosteren, úgy, hogy nem kezd. Márpedig mi másért adnának egy QB-ért HÁROM első kört :F :F :F
Meg fogják próbálni elcserélni, de nem lesz egyszerű megint csak a fizuja miatt, miközben kivágni mindössze 3Mba kerül és 23at spórol, úgy, hogy vannak még kiváló FA-k a piacon.
Szerintem Jimmy G jön vissza NE, Newton meg kitűnő csere lesz. A két TE-t legalábbis ő jobban tudja mozgatni, mint Cam.

update

És a MIA rögtön vissza is lépett a top 10-be, az eagles meg hátra mozgott. Megy a kavarás rendesen.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22836) Zanik válasza rlazol (#22835) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem a 49ers rámegy Watson-ra.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#22837) rlazol válasza Zanik (#22836) üzenetére


rlazol
addikt

Úgy gondolod, hogy odaadják az 1/3-at Watsonért? Meg némi apró?
Szerintem ez egy kicsit sok egy méregdrága QB-ért, ha már húzhatnak egy újat is, aki 4 évig aprópénzért játszik, de simán lehetséges, hogy igazad lesz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22838) *Mukeey* válasza Zanik (#22836) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sztem meg valaki megtetszett nekik. Kizártnak tartom, h Watsonért 3 első kört adnak.
Most itt vagy óriási balek a SF, vagy tudnak valamit.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22839) rlazol válasza *Mukeey* (#22838) üzenetére


rlazol
addikt

Szerintem nincs olyan játékos, aki 3 első kört ér. Nem értem én se.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22840) A Zéé válasza rlazol (#22839) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Szerintem Jimmy G-ért várnak egy elsőt vissza, hogy szebb legyen ez ez az előre mozgás. Elég sokat adtak érte Valóban.
Az Eagles így meg biztos nem fog QB-t hozni.

Just a simple Lineman...

(#22841) f4lcon


f4lcon
őstag

a Miami így mennyit kapott Tunsilért cserébe összesen? 3 első kört?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#22842) Zanik válasza rlazol (#22837) üzenetére


Zanik
addikt

Nagyon egyben van most a 9ers, nekik azonnal kell jó QB, nem elégszenek meg egy prospect-tel. Szóval nem csodálkoznék ha megpróbálnák megszerezni Watson-t.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#22843) rlazol válasza Zanik (#22842) üzenetére


rlazol
addikt

Zanik: Hááát. Annyira, hogy all-int nyomjanak? :F A faluk mindkét oldalt erősnek tűnik, jók a rúgóik de kb. ennyi. Skill position player-ből ki van? Sherman elment, Verrett maradt az egyetlen normális DB, még kezdő szintű sincs se CB se S. Az egész csapatban van 5 LB, 4 kiegészítő ember és Fred Warner, aki jócskán alulértékelt és lejáróban a szerződése.
WR pozícióban néhány bust és WR3 szintű srác, vigye el Kittle az egész offenset? Mert RB-jük sincs. Oké, hogy van Juszczyk, de ő FB évi 200-300 yarddal, 1-2 TDvel. Oké, hogy vannak alapok, de erre All-in?

f4lcon: KB, ha Stills-t nem számítjuk bele :D

A Zéé: ők egy második köröst adtak érte 4 éve, amikor az egyik legértékesebb célpontnak számított. BB már akkor se kapott érte első kört. Pedig akkor még nem vitt magával egy gigaszerződést és nem tépázódott meg a renomája. Nincs a 49ers-nek most olyan játékosa aki első kört érhet, persze szerintem az 1/3 se ért 3at, mégis kifizették.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22844) Zanik válasza rlazol (#22843) üzenetére


Zanik
addikt

csak egy megérzés, lehet tévedek.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#22845) callmeakos válasza Zanik (#22842) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

WIlson mennyire van még benne a talomban? Elveszttem vele kapcsolatban a fonalat, hogy még mindig szökni próbál e Seattle-ből.

All→M8

(#22846) rlazol válasza callmeakos (#22845) üzenetére


rlazol
addikt

Wilson csak oda cserélhető, amihez ő is hozzájárul. Ő pár hete 4 csapatot nevezett meg:
Raiders, Bears, Saints, Cowboys.
A Bears most leszerződtette Daltont, és elvileg ő kezd. Ugyan nem lenne drága cserének sem, sőt, de 1M van a sapka alatt, Russelhez meg 32 kell. Hasonló helyzetben a Saints: ők Jamies Winstont hozták be, vsz bridge-nek, nem fizetnek neki sokat, de Russel nekik se fér bele.
A Cowboys megfizette Prescott-ot.
Marad a Raiders, ahol Carr elküldésével felszabadulna 20M és akkor már csak 8 kell. De nincsenek extra pickjeik (van 1 első, 1 második, 2 harmadik, 1 negyedik...) idénre és elég magasan is húznak (17.).
Namost vagy bejön egy sötét ló, vagy a Raiders all-int mond, vagy marad SEA-ben. Szerintem ez utóbbi magasan a legvalószínűbb opció. Iszonyú magas a fizuja, ez visszatartó erő, mégha 2-3 első kört esetleg meg is adna érte valaki. Esetleg egy Carr-Wilson csere? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#22847) *Mukeey* válasza callmeakos (#22845) üzenetére


*Mukeey*
addikt

90%+, hogy marad.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#22848) Hansomester válasza rlazol (#22846) üzenetére


Hansomester
tag

Én szeretem Carr játékát, de érdekes lenne egy Raiders Wilsonnal :)
Lehet jót tenne a csapatnak, adnám.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#22849) darvinya válasza Hansomester (#22848) üzenetére


darvinya
titán

És rlazol

Wilson-nak nagyon.jót tenne az átigazolás, mert Seahawks nincs meg az a lendület, az elmúlt pár év elbaltázott fal miatt, meg az elkapók/futók miatt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22850) rlazol válasza darvinya (#22849) üzenetére


rlazol
addikt

Tavaly év elején ihletett formában játszott, aztán elmúlt. Én mindig lejjebb értékeltem, mint az összes szakértő, ezért én nem cserélném Carr-ra, nem lenne nagy upgrade.

Idén már 17 meccs az alapszakasz!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.