Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  NEXUS 4 - mélyvíz

Hozzászólások

(#151) fatal`


fatal`
titán

A Cataclysm ROM-ot próbálta már valaki?

(#152) barnam_


barnam_
nagyúr

4.2 vagy 4.3?
Cél a stabil működés, a CM billentyűzet fagyásaiból egy hónap alatt elég volt.

Az nem hátrány, ha megy olyan kernellel, amiben lehet állítani a headset hangerejét.

(#153) Atish19


Atish19
őstag

Bocsi lehet noob a kérdés, de egy csomó romnál látom kiírva, hogy mako. Ez konkrétan mit jelent? Illetve erről tudna valaki véleményt alkotni?

(#154) kiki89 válasza Atish19 (#153) üzenetére


kiki89
aktív tag

Mako= nexus 4
Én személy szerint szeretem a PA romot, végtelenül testreszabható és ez a verzió már nagyon stabil. Bár mindenkinek más jön be.

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#155) Atish19 válasza kiki89 (#154) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi most már ezt is tudom :D eddíg a P.A.C-ot nézegettem, de lebeszéltek róla és most erre találtam. Bevallom bőség zavara van nem tudok választani a sok rom közül. :D De szerintem vasárnap úgyis kipróbálom mind a 2-t és amelyik jobb az marad :D

(#156) kiki89 válasza Atish19 (#155) üzenetére


kiki89
aktív tag

Először én sem tudtam választani, aztán szép lassan az összes szimpatikus romot kipróbáltam. :DD de most visszatértem a stock-ra, mert közeleg a KitKat. :))

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#157) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Kérdeztem a másikon is ...Légyszives ha 4.3 van a telefonon akkor a cm 10.1 .. ugye nem tudom felrakni ?

(#158) dnelb


dnelb
veterán

Remélem 4.4ből is kapunk még CMet, nem fejezik be a kavarás maitt...

(#159) fatal` válasza dnelb (#158) üzenetére


fatal`
titán

Nem fogják. MIUI is van jópár telefonra :)

(#160) Worlon83 válasza Tüske0614 (#157) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Természetesen feltudod tenni.

(#161) Endless


Endless
aktív tag

Én már számtalan ROM-ot kipróbáltam de mindíg visszatérek a crdroidhoz. Nálam ez tűnik a legjobbnak, mindent be tudok rajta állítani ami nekem kell. Elég jól frissítik most Build 22-nél tart :)

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#162) fatal`


fatal`
titán

A benchmark eredményeket kinek kell küldeni, hogy bekerüljön a táblázatba?

(#163) Worlon83 válasza fatal` (#162) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Slukkicának.

(#164) fatal` válasza Worlon83 (#163) üzenetére


fatal`
titán

Köszi.

Egyébként csak nálam szarakodik a Play? Állandóan hibákat jelez, pc-n is, kb. minden ötödikre tudok valamit felrakni.

(#165) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Tegnap néztem az aokp eredményeit, de mivel ebben is a cm kernel van kb pontra azonos eredmények jönnek ki. Franco r188-cal pedig egy hajszálnyival jobb.

(#166) Endless válasza fatal` (#164) üzenetére


Endless
aktív tag

Nálam is hibázik ugyanaz mint nálad.

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#167) NTonee válasza fatal` (#164) üzenetére


NTonee
veterán

Nálam is dobálja a hibákat.

(#168) fatal`


fatal`
titán

Köszi, akkor nem megyek át mobilnetre, azt hittem a netem szarakodik. :)

Dark Jelly bench eredményeket elküldtem. :)

(#169) Amarton


Amarton
tag

CM10.2 legújabb nightly-hoz milyen kernelt ajánlotok?
Kipróbáltam a franco 188- as buildot. nem bootolt be a telefon. Kiprobáltam a JWR és JSS -t is.

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#170) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Amikor ígértem a dolgot, akkor még nem volt mélyvíz.Hátha itt is van valaki akit érdekel, csak esetleg már nem jár a stock topic-ba.
lugulake

(#171) zorromoto válasza z123456789 (#170) üzenetére


zorromoto
senior tag

köszönjük.Én is egy ilyen eszköz beszerzésén agyalok.Írnál pár sort a tapasztalatokról is? pl :valóban tudja -e azt a teljesítményt .Nulláról hányszor tölti fel a telót (ténylegesen) stb... ha nem gond.

Köszönjük.

(#172) z123456789 válasza zorromoto (#171) üzenetére


z123456789
addikt

Azt tudom itt is mondani mint a stock-ban, ezért ha nem bánjátok ctrl+c, ctrl+v:

Amikor rájöttem hogy hiányzik a "mennyi idő szükséges, milyen gyorsan tölt", akkor már megjelenés alatt volt, nem akartam beleírni., továbbá elég sok idő ment el azzal hogy beszereztem, megírtam, majd korrekció alá került.Nem akartam már tovább húzni az időt.
A másik ok pedig az hogy egyszerűen nem volt időm arra hogy lemerítsem a telefont, feltöltsem teljesen, mert szükségem van mindig a telóra.
De röviden:
-remekül tölt (szerintem hozza az elvártat)
-kb 40%-ról kb 1,5-2 órát kell rajtahagyni hogy fullon legyen (talán a 2 óra az sok is)
-ha éjjelre ráteszed teljesen feltölti, és utána kikapcsol a töltő magától

Legközelebb majd figyelek erre is.

(#173) Worlon83 válasza z123456789 (#172) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Írhatnál az áráról, esetleg egy linket is dobhatnál a gyártótól.

(#174) Petie válasza Worlon83 (#173) üzenetére


Petie
veterán

minden benne van a logoutos cikkében..

z123456789: köszi a cikket, jó lett :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#175) NTonee válasza Slukkica (#114) üzenetére


NTonee
veterán

P.A.C teszt küldve

(#176) Benex


Benex
senior tag

Első hozzászólásba belelehetnetenni ezt a táblázathoz vezető linket???? Nagyban megkönnyitené , mint most hogy keresni kelljen.
Előre is köszönöm :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#177) #59070464 válasza davta (#139) üzenetére


#59070464
törölt tag

Hamar túlléptél egy user error-on.

(#178) z123456789 válasza Petie (#174) üzenetére


z123456789
addikt

(#173) Worlon83

Így van!Minden benne van.
Egyébként szállítással 17500-18000-re jött ki.
A gyártónak nincs hivatalos oldala.(Legalábbis én nem találtam)
Amik a cikkben vannak linkek (Amazon, eBay) azokat ők küldték nekem a kapcsolattartó e-mail-jükben.

(#174) Petie
Ugyan!Részemről a megtiszteltetés. :R

(#179) zorromoto válasza z123456789 (#172) üzenetére


zorromoto
senior tag

Igen közben már olvastam odaát :) .Köszönjük szépen. Szívesen fogadunk mindent ami a telefonnal kapcsolatos ,akár kiegészítő.

Közben visszaáltam AOKP-ra (alap kernel). Nekem tetszik. Apropo: Mi van ezzel a 4.3.1-el ? Most akkor kapunk mi is ?

[ Szerkesztve ]

(#180) z123456789 válasza zorromoto (#179) üzenetére


z123456789
addikt

Szóra sem érdemes!
Imádom ezt a telefont, szóval azért is akarok berendezkedni rá hosszabb időre, kiegészítők terén is.
Várom hogy megérkezzen az ORB "kamu" változata, arról is szeretnék írni.

(#181) NTonee válasza Slukkica (#114) üzenetére


NTonee
veterán

SlimBean teszt küldve

zorromoto: szerintem nem lesz 4.3.1 N4-re. Valószínűnek tartom, hogy ismét csak a Nexus7 2013-hoz készült javítások vannak benne.

(#182) Worlon83 válasza NTonee (#181) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Túl sok értelme nem lenne, ha valóban alig 1 hét múlva itt a 4.4 (én ezzel szemben még mindig szkeptikus vagyok, de ne legyen igazam...).

[ Szerkesztve ]

(#183) #59070464


#59070464
törölt tag

Aki PSX (vagy PSX / Neo) alatt van, hozzájuk szólnék. Több verzió volt már fent nálam, de mindegyiknél tapasztaltam. Ha telefonálok és szeretném lerakni a telefont, akkor gyakran a settings/sound beállításokat szoktam látni vagy rezgéssel tudatosul, hogy a fülem lehúzza a notification bar-t. Próbáltam játszani a szenzorral, hogy asztalra helyezem a készüléket és fölé rakom a kezem. Tökéletesen érzékel tízből tízszer. Már vagy 20 centiről érzékeli a kezem és elsötétül a kijelző. Nem hiszem, hogy bénán tartanám a fejemhez, korábban soha nem volt ilyen probléma. Valaki?

(#184) zorromoto válasza #59070464 (#183) üzenetére


zorromoto
senior tag

Nálam nyáron volt töbször is.Meg nem mondom melyik rom alstt, viszont pont előjött nálam is tegnap.Slukkica-neo komboval így én kernelre gyanakodnék

(#185) #59070464 válasza zorromoto (#184) üzenetére


#59070464
törölt tag

Akkor elkezdem túrni az XDA-t, ha esetleg valaki időközben rájön, újabb tippje van, ne tartsa magában.

Addig is: Mother of All AD-BLOCKING

AdFree or any other AdBlock app will block minimum of ads but my 'hosts' file has multiple sources for AdBlocking and it also include custom Malware/Spyware domain based on my analysis. 22nd October 2012

[ Szerkesztve ]

(#186) dnelb


dnelb
veterán

na ezért nem mennek már a cm nightly + más kernelek ! [link] vicc :W
4.4 alá megvan a nyertes romom azt hiszem.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#187) #59070464 válasza dnelb (#186) üzenetére


#59070464
törölt tag

Úgy érzem ebből még lesznek komoly problémák. Soha nem használtam huzamosabb ideig CM kernel-t, de így a ROM-t sem fogom. Krisztián az imént mondta, hogy PSX / Neo support-nak is vége lesz az N5 megjelenésével. Úgy tűnik számomra nem marad más, mint a PA az integrált Franco-val. :(

(#188) Worlon83 válasza dnelb (#186) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Ez mitől vicc kategória?

NewmanHD
Akkor ezek szerint marad a CM, PA, SLIM, CrDroid, AOKP, amik a legjelentősebbek. ÉS persze Slukkica :)

(#189) dnelb válasza Worlon83 (#188) üzenetére


dnelb
veterán

Mert rám kényszerítik a cm kernelt, ami egy kalap ... Ráadásként csak a kernel készítőkkel tolnak ki, de amúgy elolvastad a posztot? Le van írva minden, ne írjam már le kétszer pls :) Az utolsó 3 bekezdés csak arról szól hogy miért vicc...

[ Szerkesztve ]

(#190) Worlon83 válasza dnelb (#189) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Elolvastam.
Ők így döntöttek, ennyi.
Ha csinálnak ezután egy jó kis CM kernelt, akkor meg kár is cserélgetni. Amúgy ez mind várható volt, azzal, hogy céggé alakultak. Ez mindig azzal jár, hogy az egész dolog egyre zártabb és rugalmatlanabb lesz.

Persze sajnálom, mert így valamilyen szinten CM elvesztette a vonzóerejét.

(#191) dnelb válasza Worlon83 (#190) üzenetére


dnelb
veterán

Így van, először kivették a focalt, most jött ez, a kövi már nem tudom mi lehet.. Mindegy , PA+franco brutál kombó lesz 4.4en, kell a fa..nak a cm :K

(#192) #59070464 válasza Worlon83 (#190) üzenetére


#59070464
törölt tag

De nem fognak csinálni. Ha akartak volna, akkor megtették volna korábban. Mint minden hátránynak, van előnye, így ennek is. Ha ezt a kaput bezárják, stabilabb lehet a rendszerük, amire szükségük is lesz, ha már a garázsból iroda lett.

(#193) Worlon83 válasza #59070464 (#192) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Stabilitástól nem lesz jobb? :D

(#194) rankesz válasza #59070464 (#192) üzenetére


rankesz
veterán

En annak szurkolok hogy bukjanak bele nagyon csúnyán ebbe a céges CM projektbe, mert rohadt unszimpatikus húzásaik vannak

(#195) dnelb válasza rankesz (#194) üzenetére


dnelb
veterán

Belefognak ne félj, a google nem fogja hagyni hogy piacot szerezzenek. Szerintem.

(#196) #59070464 válasza Worlon83 (#193) üzenetére


#59070464
törölt tag

Attól lehet, de a két (két és fél) óra kijelző időt nem éri meg. Vannak erre jobb megoldások, de a kapu bezárult, ahogy az enyém is. Mindjárt lent van a PA ROM. 4.4-ig meg kell békélnem vele.

(#197) nLali válasza #59070464 (#183) üzenetére


nLali
senior tag

Nálam ilyesmi nem volt, csak egszer. Koszos lett a fólia széle és az okozta, hogy rosszul érzékelt. Takarítás után oké lett.

(#198) dnelb válasza #59070464 (#196) üzenetére


dnelb
veterán

Nekem is menne fel de ahogy olvasom gondok vannak franco kernellel vele .. Akksi idő nem jó, a JWR nem teljesen jó, a JSShez meg valami patch kell, szóval összevisszaság :D

(#199) #59070464 válasza nLali (#197) üzenetére


#59070464
törölt tag

Tiszta a kijelzőm, fóliákat zsigerből utálom, más ROM nem okozta. :)

(#200) fatal` válasza Worlon83 (#190) üzenetére


fatal`
titán

Semmi zárt dolog nincs benne, a qualcomm caf forrás ugyanúgy nyílt.

Lehet arra is építeni, maga az AOSP is abból építkezik.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  NEXUS 4 - mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.