Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  NEXUS 4 - mélyvíz

Hozzászólások

(#401) #59070464 válasza orrlyuk (#399) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nem volt vele olyan problémád (v7.1), hogy miközben telefonáltál, a kijelző valahogy feléledhetett és különböző dolgok voltak megnyitva (ki tudja mi állítódott el)?

Ide-oda pakolgatom, de nem tudok dönteni a Franco r184 (ondemand) és r188 (interactive) között. Talán kicsit talán mintha az r184? [link]

[ Szerkesztve ]

(#402) NTonee válasza TomPack (#398) üzenetére


NTonee
veterán

A htc-nél is van már ilyen nyitási módszer és persze onnan is kapod az ejnye-bejnyét, meg a gari megvonást. :((
De a sonys nehézséget így már akkor értem. :R Persze mindenre van megoldás. A htc-s korszakomban is megoldottuk, hogy a "káposzta is megmaradjon". :))

(#403) rankesz


rankesz
veterán

Másnál nincs olyan PA alatt hogy néha fotózásnál elkezd futni az élőkép?

(#404) #59070464 válasza rankesz (#403) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nincs (de tudom miről beszélsz, asszem PSX-nél pld. volt). Nem a kernel okozza? GPU OC?

[ Szerkesztve ]

(#405) mihione


mihione
őstag

merre vannak a paranoidandroid stable releasek?vagy a legfrissebb nightly is jó lesz?
RC2 megvan szedem is franco kernelből JWR vagy JSS kell alá? :U

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#406) rankesz válasza #59070464 (#404) üzenetére


rankesz
veterán

még le is van véve 320-ra a GPU, szóval az nem hiszem

(#407) #59070464 válasza mihione (#405) üzenetére


#59070464
törölt tag

JWR. :K r184 vagy r188.

[ Szerkesztve ]

(#408) nLali válasza #59070464 (#401) üzenetére


nLali
senior tag

Nálam csinált ilyet. Kikapcsolt kijelző, de érzékelte az érintést. Hihetetlenül kattogott a beállítások közt, miközbe telefonáltam. Egy pillanatra azt hittem tudok programozni a fülemmel. Reboot megoldotta.

(#409) nLali válasza orrlyuk (#399) üzenetére


nLali
senior tag

Reggeltől tesztelek én is. Füllel kalibrálás opciót remélem kivették.

[ Szerkesztve ]

(#410) TomPack válasza NTonee (#402) üzenetére


TomPack
őstag

Van megoldàs persze, de nem mélyedtem bele, amikor meglàttam, hogy telószétszereleléssel jàr, meg àramkörök összezàràsàval, és úgy gépre dugàssal és kínai weboldalakkal... Itt nexuson bootloader nyitàssal nincs ilyen gondunk, ezért is vàltottam.

(#411) #59070464


#59070464
törölt tag

Franco r199. Félkövérrel az XDA ajánlásra módosított értékek.
Nagggyon durván smooth.

above_hispeed_delay: 25000
go_hispeed_load: 95
hispeed_freq: 1242
min_sample_time: 80000
timer_rate: 25000
input_boost_freq: 1512
target_loads: 90
timer_slack: 100000
boostpulse_duration: 100000000 (WTF, no LAGZ!)

Benchmarkokba kijött, hogy az fsync-et be kell kapcsolni, de a fenti beállítások és normál felhasználás mellett nem érzem a különbséget. Mit kéne nézni, illetve mit csináljak, hogy esetleg lássam? Elvileg van hátránya a leírás szerint (amit bár sosem tapasztaltam), de ha bekapcsolva nem veszek észre semmit, akkor kikapcsolva hagynám, ahogy az "gyárilag" is van.

Hotplug alatt a cores online on touch input-ot feltettem kettőről négy magra, mert a system monitor szerint nem megy állandóan, csak néha kapcsol be, akkor meg gondolom nem fogyaszt annyit (majd kiderül), mint amennyit segít (bár akkor "gyárilag" be kéne hogy kapcsolva legyen).

A custom kernel settings-nél még a logger opciókat kikapcsoltam.
UV mehet -100 mV-on (fast CPU esetén simán).

[ Szerkesztve ]

(#412) orrlyuk válasza #59070464 (#401) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

nem, olyan volt, hogy csörgéskor csak viszonylag lassan éledt fel a kijelző. De használok gravity screen is, lehet, hogy ott a baj.

Majd holnap kiderül, milyen az új felállás. Egyelőre hagyom alatta a mellékelt kernelt. (vagy nem...:) )

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#413) #59070464 válasza orrlyuk (#412) üzenetére


#59070464
törölt tag

:)

(#414) rankesz válasza #59070464 (#411) üzenetére


rankesz
veterán

Néha majd kölcsön adod az időgéped? ;] :DDD

(#415) Chabi válasza Chabi (#384) üzenetére


Chabi
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. :)

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#416) Chabi válasza NTonee (#395) üzenetére


Chabi
aktív tag

A bravia engine semmire nem jo. Megnézzem két hd filmet ugy hogy be volt kapcsolva és ugy is hogy nem, és semmi de semmi különbség volt ugyhogy a bravia engine haszontalan.

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#417) zorromoto válasza #59070464 (#411) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ez nem r190 akart lenni?

(#418) zorromoto válasza Petie (#400) üzenetére


zorromoto
senior tag

Köszi.gondoltam rá.Az egyik legrégebbi app-ok egyike.úgy látszik még ma is megállja a helyét

(#419) NTonee válasza zorromoto (#418) üzenetére


NTonee
veterán

abszolút :K A kezdetek óta használom, tökéletes app, szerintem.

(#420) #59070464 válasza zorromoto (#417) üzenetére


#59070464
törölt tag

De, sorry. Szóval r190. Új beállítások, érdemes rápróbálni.

above_hispeed_delay: 25000
go_hispeed_load: 95
hispeed_freq: 1242
min_sample_time: 80000
timer_rate: 25000
input_boost_freq: 1512 (ha sokat olvasol, ez jó lehet 1026 mhz-en is akár)
target_loads: 90
timer_slack: 100000
boostpulse_duration: 1000000 (=1sec; ha szeretsz jó hosszúakat görgetni, érdemes növelni)

(#421) zorromoto válasza NTonee (#419) üzenetére


zorromoto
senior tag

Fel is tettem de így látom nekem nem jó, mert én a 3g alatt eltöltött időit szeretném mérni nem az adatot és ezt nem látom hogy tudná

(#422) zorromoto válasza #59070464 (#420) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ki is próbálom mindjárt.

(#423) #59070464


#59070464
törölt tag

Sajnos el kell ismernem, hogy a CM ROM-nal, stock kernel-el (ondemand) keresve kell simabb felhasznaloi elmenyt talalni. Bacon. :U

(#424) Slukkica


Slukkica
őstag

Nem tudom tapasztalt-e már valaki hasonlót :)

A GPU órajelére gondolok valamint az egyetlen aktiv órajel is csak 192 MHz-en megy. Szerintem ez a kernel igen akku kímélő lesz ;)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#425) zorromoto válasza Slukkica (#424) üzenetére


zorromoto
senior tag

Igen, én már láttam ilyet és tapasztaltam is.Ez amugy melyik rom-kernel? Én feltettem éjszaka 190-es franco-t, hát mindent lehet rá mondani, de azt hogy takarékos azt nem. nálam ott kezdődik a takarékosság hogy éjszaka deep-sleep-be nem eszik semmit.

[ Szerkesztve ]

(#426) Slukkica válasza zorromoto (#425) üzenetére


Slukkica
őstag

Ami az aláírásomban van. Teljesen friss és ropogós :-)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#427) #59070464 válasza #59070464 (#423) üzenetére


#59070464
törölt tag

Tartom magam hozzá. Angry Birds Star Wars II két ujjas zoomolásnál smooth. Tegnap tesztelgettem, mert voltak ezek a Franco-féle laggok. Paranoid és Franco kombónál még performance módban is nem laggolt, inkább azt mondanám, hogy ugrált a kép. Feltettem a PSX 8.1-t, mert hogy gyors. Ezzel is. CM alól, CM kernel-el teljesen sima. Más is. Nem értem. Nem is akarom érteni. Használom. :B

(#428) mihione


mihione
őstag

Nem tudjátok az mitol lehet hogy usbre dugva mtp modban nem jon be sajatgepben a nexus 4 hattertar?
Ptpben latja csak ugy nemtudok fajlokat masolni ra...felismerni felismeri a gep de csak adb drivert latok hozza.
Pa rc2+franco 188 van fent,de gyarin is ez volt.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#429) rankesz válasza mihione (#428) üzenetére


rankesz
veterán

Kell hozzá normális MTP driver

XDA-n az N-Cry toolkit-nél találsz ha jól emlékeszem

(#430) mihione válasza rankesz (#429) üzenetére


mihione
őstag

Ezer hala,tegnap este 1ig nyomkodtam es ejjelre hagytam airdroiddal felmasolni a zeneimet de ugy nem az igazi xd

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#431) #59070464 válasza mihione (#430) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ha a WiFi beállításait nem piszkáltad el, akkor sokkal gyorsabban másol, ha nem zárod le a telefont. AirDroid beállításai között van is olyan lehetőség, hogy ha az AirDroid meg van nyitva, akkor nem kapcsolja ki a kijelzőt (azt hiszem ez a gyári beállítások szerint nincs bekapcsolva). Persze az igazi az MTP.

(#432) zorromoto


zorromoto
senior tag

Egy hatalmas hibával állok szembe ami azóta jelen van mióta android létezik.Mégpedig videofelvétel közben a hangos zene torzításmentes rögzítése.tud valaki erre valami megoldást?

(#433) zorromoto válasza #59070464 (#427) üzenetére


zorromoto
senior tag

Milyen új dolgok kerültek bele a 8.1-be?skinezhetö pl navbar vagy a statusbar?

(#434) #59070464 válasza zorromoto (#433) üzenetére


#59070464
törölt tag

Csak a felhasználói élményt vizsgáltam, fél órára tettem csak fel. Gondoltam egyet és poénból feltettem a CM-et is, aztán fent ragadt. :)

(#435) mihione válasza #59070464 (#431) üzenetére


mihione
őstag

Adatkabelen keresztul masolgatott,igy reggelre fel is toltotte az akksit :)
Viszont nem vagyok annyira elegedett ezzel a Pa rommal,keves a finomhangolasi lehetoseg na meg ez a franco kernel se fogyaszt olyan jol sztem,majd kutakodok xdan ,carbon rom vagy aokpt ajanljatok inkabb?esetleg ezekhez hasonlo jol bevalt rom is jo lenne nekem,oly sok a rom es oly keves a tapasztalatom :D
Kernelbol franco plus version mennyivel takarekosabb?
Bocsi a lama kerdesekert de meg nagyon uj nekem ez a rengeteg lehetoseg motorolak utan :DD :))

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#436) #59070464 válasza mihione (#435) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ezekre sajnos nem tudok válaszolni. CyanogenMod, Paranoid Android és PSX ROM-t használtam. A CM-t is kipróbálnám a helyedbe (jó ideje kijelzőt is lehet kalibrálni), az utolsó nightly elvileg jól működik, csak a WiFi tethering-re panaszkodtak, de azt hiszem arra is van megoldás. Nekem csak a brightness adjust hiányzik, ami a PSX-ben sincs, de a PA-ban van. CM jóval gyorsabb a PA-nál. Jelenleg 1.5 óra kijelző idővel vagyok 65%-on. Ez egy erős átlag, de cserébe a legsimább élményt nyújtja. Real Racing 3-ban érzem, hogy kevesebb az fps (mert ahogy melegszik a készülék, úgy csökkenti az órajelet, akár egészen 1 GHz-ig), de ennek ellenére egy Angry Birds sokkal simább, tehát kisebb játékokat élvezhetőbben futtat. Ez vonatkozik az általános felhasználásra, ahogy a korábbi postokban említettem.

(#437) Slukkica válasza mihione (#435) üzenetére


Slukkica
őstag

Nexus 4 ROM Diff

Pár mérési eredmény valamint a rom-ok körülbelüli tulajdonságai :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#438) zorromoto válasza mihione (#435) üzenetére


zorromoto
senior tag

Én az AOKP-t tudom ajánlani.Amolyan megbízható középút

(#439) zorromoto válasza Slukkica (#437) üzenetére


zorromoto
senior tag

Közzéteszed ezt a rom-ot vagy még teszt alatt van? Esetleg lefuttatnád ezen is a tesztet?

(#440) zorromoto válasza zorromoto (#439) üzenetére


zorromoto
senior tag

Lejárt a szerk. Idő....szóval ez az lenne ami az oldaladon van utoljára bejegyezve?

(#441) mihione


mihione
őstag

Koszonom mindenkinek a segitseget!En most 2,5 ora kijelzovel vagyok 47%on fokent bongeszessel(chrome,aosp?) ugyhogy nem is olyan rossz mint ahogy elsore iteltem.
Attanulmanyozom a leirasokat es probalgatok aztan amjd meglatom melyik passzol hozzam leginkabb.
Kernelekrol meg tudnatok irni picit?melyiknek milyen hatranyai es elonyei vannak pl. na meg hogy hogy lehet allitgatni a beallatasait.trickstert hasznalok most de lattam szep "egyszerubb" es nem olyan gyakorlott felhasznaloknak is ertheto kernel allitgatos progikat soksok governoral es egyeb extraval elore beallitotz konfigokkal,ezek bizonyos romok velejaroi vagy valami kulon okossag?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#442) #59070464 válasza Slukkica (#437) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ez a táblázat jó ötlet, csak nem lett kellőképpen átgondolva, ergo nem feltétlen pontos.
* nem tudjuk, hogy a stock kernel milyen cpu governor-al érkezett (ondemand, interactive, etc.)
* nem tudjuk, hogy az a governor milyen beállításokkal tesztelt
* nem tudjuk, hogy clean ROM vagy belakott rendszeren futtatott eredmények (két belakott rendszer között is lehetnek kisebb, nagyobb különbségek)
* nem tudjuk, hogy egyszer lefuttatott vagy háromszor és annak átlaga került-e bele a táblázatba

Szerintem táblázatokkal nem jönnek ki a ROM-ok közti valós különbségek valós felhasználás során. Viszont két telefon között már jobban megmutatja az erőfölényeket. Nincs jobb ötletem, mint hogy próbálgatni és beszélgetni kell róla. Az aktuális fent lévő CM ROM a Nexusomon simább felhasználói élményt nyújt, mint egy-egy papíron gyorsabb ROM. Ezt már régen is említettem a másik topic-ban, vagy csak privátban beszéltem valakivel, nem tudom... de a deadlock miatt aztán feledésbe merült. Nem egyértelmű, hogy megszűnt-e a jelenség, mindenesetre fél napja nem tapasztaltam eddig egyet sem.

[ Szerkesztve ]

(#443) zorromoto válasza #59070464 (#442) üzenetére


zorromoto
senior tag

Akkor most az utolsó nightly-t használod alap kerne

A három betűs naviba melyik a legutolsó friss térkép?

[ Szerkesztve ]

(#444) dnelb válasza zorromoto (#443) üzenetére


dnelb
veterán

Minek a warez mikor ott a google maps?

(#445) #59070464 válasza dnelb (#444) üzenetére


#59070464
törölt tag

+1

(#446) defy456 válasza dnelb (#444) üzenetére


defy456
aktív tag

Ott jöhet jól, ahol nincs rendesen térerő, vagy külföldön. Én már szívtam meg országúton hasonló hozzáállás miatt.

(#447) Slukkica válasza #59070464 (#442) üzenetére


Slukkica
őstag

(#440) zorromoto:

Alap kernellel lefuttatam az új rom-ot. Benne is van a táblázatban. Az új kernelemmel még nem. Egyébként azt most töltöttem fel. A ROM még nem került ki a blogomra, mert rajtam kívül NTonee kapott belőle tesztelésre. Véletlenűl egy korai példányt kapott de abba is életet lehelt. :R
A jó verzióról még nem jelzett semmi különöset vissza.

Ha esetleg ki szeretnéd próbálni parancsolj.
crDroid-TSM_1.41_mako_signed.zip

UI.: CAF-os a rom, tehat csak olyan custom kernel-t tudsz feltenni ami CAF kompatibilis. Kevés ilyen van még. Én tegnap csináltam egyet elég sokáig tartott :Y

UI.2: Gapps sem mindegy melyiket rakod mert sok nem kompatibilis még a 4.3.1-gyel.
pa_gapps-full-4.3.1-MOD-by-slukk-20131003-signed.zip
Én ezt használom :D

* nem tudjuk, hogy a stock kernel milyen cpu governor-al érkezett (ondemand, interactive, etc.)
interactive-val érkezik
Egyébként még hiányzik a táblázatból a teljesen stock rom. De senki nem küldött eredményt.
* nem tudjuk, hogy az a governor milyen beállításokkal tesztelt
Teljesen alapértelmezettel lett tesztelve. Semmi kernel beállítás nem történt. Tehát lehetne tobbet is kihozni egy adott kernelból. De itt az a cél hogy alapértelmezett beállításokkal menjen a teszt.
* nem tudjuk, hogy clean ROM vagy belakott rendszeren futtatott eredmények
Írtam még a legelején hpgy aki tesztel az a mindennapi használatban lévő telefonját használja erre. Tehát belakott rom-ról van szó. Senkitől nem vártam el hogy full-ra gyalulja a telóját egy benchmark miatt!!!

Nyílván jobb értékek jönnek ki egy full install után. Mondjuk remélem mindenki aki küldött eredményeket így tett :B

* nem tudjuk, hogy egyszer lefuttatott vagy háromszor és annak átlaga került-e bele a táblázatba
Csakis egyszer futatott. Ha rossz az érték akkor rossz. Nem a max a cél hanem hogy KB reális legyen. (remélem más is így mért) :U

Abban is teljesen igazat adok hogy egy szintetikus teszt nem adja vissza egy rom "smooth"-ságát, sem azt hogy laggol-e vagy sem. De nem is vita kérdése :R

A táblázatot azért találtam ki hogy hogy egy-egy adott romban milyen funciót és beállítási lehetőségek vannak, hogy ne keljen mindenkinek telepíteni hogy megnézhesse hanem kb ki tudja zárni ha egy adott funkció tetszik neki akkor az mely rom-okban van egyáltalán benne!!

Ha van ötleted nyugottan mond és megcsinálhatjuk.

Egyébként is úgy veszem észre kernel ügyben egyre jobban képben vagy. Fel lehetne használni ezt a tudást egy jó kernel építéséhez :C

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#448) zorromoto válasza defy456 (#446) üzenetére


zorromoto
senior tag

+1.Én is a maps-ot preferálom de azért valjuk be még fapados és van úgy hogy kell az off navi.pl sebesség mutato,vagy seb korlát,és nem nindig vagyok kibékülve a tervezésével sem,de nagyon tetszik az online forgalomfigyelö dolog

(#449) #59070464 válasza Slukkica (#447) üzenetére


#59070464
törölt tag

interactive-val érkezik
Próbáltad mindegyiket, hogy így tudod, vagy a beküldők ezt mondták, csak nem jelezted a táblázatban? A CM jelenleg ondemand-al érkezik. A Franco kernel most épp interactive-al, de volt ondemand is.

Teljesen alapértelmezettel lett tesztelve. Semmi kernel beállítás nem történt. Tehát lehetne tobbet is kihozni egy adott kernelból. De itt az a cél hogy alapértelmezett beállításokkal menjen a teszt.
Ezzel az a gond, hogy nem tudjuk a kernel alap beállított értékeit. Gondolok itt arra, hogy egy Trickster MOD-ban ha valamit állítok, a végeredmény teljesen eltérhet. Beállított (legyen az alap beállított) értékek híján nem tudjuk őket összehasonlítani.

Írtam még a legelején hpgy aki tesztel az a mindennapi használatban lévő telefonját használja erre. Tehát belakott rom-ról van szó. Senkitől nem vártam el hogy full-ra gyalulja a telóját egy benchmark miatt!!!
Én sem várnám el (meg se csinálnám, ha valaki kérné), de ahogy írtam, kérdés, kinél milyen mértékű a belakás. Ez eltorzíthatja két ROM közti sebesség különbségét (ami minket érdekel(ne) a táblázatból). Lehet, hogy valakinél 20 app már belakás, de lehet valakinél ez 60 fölött kezdődik. Sarkított példa, de akár az is lehet, hogy valaki épp Torrentet futtat a háttérben, miközben tesztel (elfelejtette lekapcsolni :) ).

Csakis egyszer futatott. Ha rossz az érték akkor rossz.
Értem.

Nem a max a cél hanem hogy KB reális legyen.
A maximum úgy jön ki, ha ötször lefuttatjuk a Quadrant-ot és a legmagasabb értéket adjuk be. Én átlagot írtam. Egyébként pont a Quadrant az, ami e téren elég szeszélyes. Több száz pont különbségek is kijönnek, rosszabb esetben több.

Abban is teljesen igazat adok hogy egy szintetikus teszt nem adja vissza egy rom "smooth"-ságát, sem azt hogy laggol-e vagy sem.
A ROM sebességének tapasztalásához telepíteni kell és beszélni róla. De a "smooth"-ság mindenkinek mást jelent. A napokban franco nem látta, hogy a latest kernele laggol, felháborodott, aztán lett megoldás.

A táblázatot azért találtam ki hogy hogy egy-egy adott romban milyen funciót és beállítási lehetőségek vannak, hogy ne keljen mindenkinek telepíteni hogy megnézhesse
A feltüntetett funkció lista szegényes, az adott ROM funkcionalitásának a 90%-a van leírva. Ez alapján nem tudnék ROM-t választani. Például melyikben van color calibration, brightness adjust, stb.? Mondom még egyszer a táblázat hasznos lehet, de jelenlegi állapotában nem az. Ez mind kiderül az adott ROM changelog-jából is.

Ha van ötleted nyugottan mond és megcsinálhatjuk.
Egyenlőre nincs, de amit most itt összehordok, abból már ki lehetne indulni. Remélem nem leszek máglyán elégetve. :DDD

Egyébként is úgy veszem észre kernel ügyben egyre jobban képben vagy. Fel lehetne használni ezt a tudást egy jó kernel építéséhez.
Azért ne túlozzunk, mert hirtelen felindulásból küldök a CyanogenMod-nak egy önéletrajzot és kiröhögtetem magam. Maradjunk annyiban, hogy saját magam szórakoztatására kipróbálom, amit lehet, vagy ami érdekel. Végül minden hülyeséget, ami eszembe jut, leírok ide. :)

[ Szerkesztve ]

(#450) Slukkica válasza #59070464 (#449) üzenetére


Slukkica
őstag

Az interactive governort a stock kernelre írtam. Hogy a custom kernel mivel érkezik az teljesen más dolog.

Pont ez a lényeg hogy kernel beállító program még csak elinditva se legyen. Amilyen alapban azt mérjük! Lehet nem értettél meg.
Hogy pontosan milyenek a beállítások nem számítanak.

Changelog - ban igazad van. Csak kevesen értenek hozzá. Csak hogy hozzak egy példát BlackBerry changelog mondana neked valamit? :-)
Na de ez már nem mélyvíz!

Ha tudsz építő jelleggel segíteni a diff táblázathoz tudok edit jogot adni :-)

Én a mérést 102 app jelenléte mellett végeztem. Tehát belakott talon. Nekem most annyi van fenn. Full sync mellett. Tehát ha épp dolgozott a háttérben a készülék rosszabb az eredmény. Na de a használat közben sem mondjuk hogy minden állj mert megnyitom a tarcsázót :-)

Ha a kernel építés nem érdekel, akkor hajuk. Azt gondoltam érdekelhet mert elég sokat foglalkozol vele.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  NEXUS 4 - mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.