Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Net ''számláló'' program? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Antonio


Antonio
senior tag

üdv ...

egy kis kérdés

létezik olyan aprócska progi ...vagy netán sima explorerben is van valami hasonló eldugva? (mivel lusta vagyok és nem akarom/tudom/elfelejtem mindig felírni most éppen mennyit voltam a hálon) ami telepítés után (beálítva milyen napszak/tarifa árak stb) automatikussan felismeri ha rálépek a netre és szépen számolja idő/pénz és bármikor megtudom nézni éppen hol tartok.... netán viszza is tudom nézni tételessen mikor mennyit voltam stb ... na szóval értitek :)

ha igen honnan tudom letölteni?

thx


Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2) Antonio válasza Antonio (#1) üzenetére


Antonio
senior tag

na na azért te tolongjatok a válaszokkal :O

ilyen gáz kérdést tettem volna föl :B ???

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3) 8zabi


8zabi
őstag

A Du Meter-rel mérheted az időt, adatforgalmat, ha minden igaz.

(#4) Vagyok válasza Antonio (#1) üzenetére


Vagyok
senior tag

''Internetes telefondíjszámláló'' a progi neve. Nagyon korrekt. Hogy honnan? Holnapra utána nézek ha gondolod.

[Szerkesztve]

(#5) Hofy válasza Antonio (#1) üzenetére


Hofy
csendes tag

Ez kell neked:

[L]http://www.agressive.inf.hu[/L]

magyar, ingyenes, több éve használom...

(#6) amargo válasza 8zabi (#3) üzenetére


amargo
addikt

jééé már vagy 1éve használom, de csak most néztem meg mit tud.. nahát :))
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#7) 8zabi válasza amargo (#6) üzenetére


8zabi
őstag

Eddig mire használtad?:DD:C

(#8) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

[L]http://www.reallyeffective.co.uk/tick_downloaddetails.html[/L]

Tick a program neve, sokat tud, ingyenes.

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#9) Drótszamár


Drótszamár
őstag

http://web.axelero.hu/kewin/telefondij/telefondij_install.exe

Én ezt használom. Ingyenes és magyar. A többi ajánlott programot nem ismerem ,de ez nagyon profi. ÁÁÁÁ e hónapban már 4984 Ft-nál járok :(

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#10) Antonio válasza Drótszamár (#9) üzenetére


Antonio
senior tag

felraktam kössz mindenkinek

még csak most nézegetem de a progi automatikussan felismeri a tarifát? ... tehát nekem nem kell beállítani semmit ... mert instal aztán már számolt is??

amigy freenet-es vagyok (azthiszem) :)

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#11) Antonio válasza Antonio (#10) üzenetére


Antonio
senior tag

Ja közbe megtaláltam ...

nem rosz ez a progi ja és tényleg ingyenes ... korrekt :C

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#12) Yaye válasza Drótszamár (#9) üzenetére


Yaye
őstag

Próbáltam ezt is, meg a Webstoppert is (szintén magyar), de egyik sem jött be. Ugyanis egyikük sem tud egyes kapcsolatokhoz külön-külön mérni. A lényeg az lenne, hogy csúcsidőben a matáv nyílt internetet használom, egészen addig amíg a havonta az előfizetési díjból leírható limitet el nem érem (vagyis amíg ingyenes). Utána már a hagyományos betárcsázóst (mondjuk free index, vagy freestart), mert ott a telefonpercdíjak alacsonyabbak mint a matáv nyílt internetnél, illetve éjfél után soha nem a nyíltat használom, mert akkor a másik olcsóbb. Szóval a proginak azt kéne tudnia, hogy CSAK egy adott kapcsolat (ez esetben a matáv nyílt internet) idejét és árát számolja, hogy lássam hogy mikor érem el a havi limitet, függetlenül attól hogy közben a másik kapcsolat is megy néha (éjfél után). Nem tudom érthető-e amit gagyogok :t Szóval eddig nem találtam olyan progit ami ezt tudná, de ha valaki tud ilyenről, ne tartsa magában!

[Szerkesztve]

(#13) westlake válasza Antonio (#1) üzenetére


westlake
félisten

connection meter
[L]http://www.epstudio.cz/cgi-bin/pcg/clickcount.pl?url=www.volny.cz/tompap/conmet/cm559f.exe[/L]

Play nice!

(#14) Antonio válasza Yaye (#12) üzenetére


Antonio
senior tag

nem értem milyen limitről beszélsz ... nálma semilyen limit nincs (matáv bázis csomagunk van)

az biztos hogy a matáv nyilt internet minden időzónában drágább mint a többi free indes stb ... nem semmi ez a matáv ... de ezt már valahol leírtam :D

decembereb és is bedőltem a reklámoknak aztán mikor megtudtam mi az igazság uzsgyi freenet ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#15) Yaye válasza Antonio (#14) üzenetére


Yaye
őstag

Nem forgalmi hanem forint-limit. A havi előfizetési díjad 50%-a erejéig (valami16xx ft) ingyen használhatod a nyílt internetet, tehát percdíj nélkül. A telefonszámlán feltüntetik hogy mennyi volt a nyílt internet percdíja, aztán a végén egy külön negatív tétellel (''nyílt internet kedvezmény'' megjelöléssel) levonják belőle azt a bizonyos 16xx forintot. Tehát én azt szeretném mérni, hogy csak és kizárólag a nyílt internetes kapcsolatom hány forintnál tart, mert ha elérem a limitet akkor már hülye lennék tovább is azt használni. De a számlálóprogik minden kapcsolatot egybe mérnek, akármelyikkel megyek ki a netre, márpedig éjfél után nem a nyílt internetet használom, akkor sem ha amúgy még nem értem el a limitet, mert a nyílt internet kedvezményét jobban megéri napközben ellőni.

(#16) Yaye


Yaye
őstag

Valamelyik mod kiszedhetné azokat az idézőjeleket a címből, megint elszálltak az utolsó hozzászólásaim... :(((

Parci, mikor peccseled meg ezt a bugot?

(#17) Antonio válasza Yaye (#15) üzenetére


Antonio
senior tag

ahha ... ok értem

milyen matávos csomagod van? feltételezem hogy nem ''alap'' bázis mert ott nincs ilyen kedvezmény ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#18) rdi válasza Yaye (#12) üzenetére


rdi
veterán

De mindíg ujra kell tárcsáznod nem?
Akkor meg mindegyik szolgáltatóhoz indíts külön-külön számláló progit. Neked egyébként is csak kettő kell, ha jól értem. :D

Fej! Tor! Potroh!

(#19) Yaye válasza Antonio (#17) üzenetére


Yaye
őstag

Asszem csevegő vagy mi. Bázis volt, de a megkérdezésem nélkül egyszer csak kaptam egy levelet, hogy mennyire örülnek hogy a csevegőre váltottam, jól fölhúztam magam, de aztán láttam hogy nem kerül egy fillérrel se többe úgyhogy hagytam a fenébe.

Úgy érted éjfélkor újra kell tárcsázni? Hát elvileg igen, bár ha csak pár percről van szó akkor általában nem szoktam. Ugyanaz a számlálóprogi nem bír két példányban figyelni, és amiket én próbáltam azok nem is tudnak csak egy kapcsolatot mérni, pont ez a bajom. Különben elég volna csak egy is, a matáv nyílt internetnek, a freenet-et nincs okom figyelni, annyit nem netezek otthonról hogy gond lehessen belőle.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Net ''számláló'' program? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.