Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5090) rien válasza zenefan (#5064) üzenetére


rien
senior tag

Mondom én nem egyre gondolunk, megpróbálom érthetőbben példával:

Korábban már pedzegettem a topikban a Fun Fuctory - Close to you című számát, hogy szerintem nyúlás van benne. Beraktam Neked a commentekbe az 1:41-et, hogy ne kelljen végighallgatnod....szóval szerintem 1:41-től Felix - Don't you want me c. száma szól/van alá, mellé keverve ahogy tetszik :) csakúgy mint 1:55-től egy másik 90's szám szól, de most ha agyonütnek se tudom most megmondani mi az, de az is egy másik korábbi létező szám. És hiába a Fun Factory a dal előadója mint esetemben az Aquaflex ha ezen számok korábbiak elődjüknél........szal nyúlás nem tudom máshogyan mondani és én az eredetit keresem.
Ettől jobban nem tudom neked elmagyarázni mit akarok.
Alapból amit raktam linket végig az a zene szól alatta/mellette amit keresek........csak mivel megtaláltad az igazit és mondtad a Promo A1-et azért írtam, hogy 1:07-től jön amit akarok.
Én azt az alapot nem hallom amit Te írsz, biztos igazad van a Te füled erre érzékeny az enyém meg az ilyen nyúlásfélékre. Remélem így érthető vagyok :)

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.