Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nick


Nick
csendes tag

Szevasztok.

Ne lepődjetek meg h, ez az első hozzászólásom. Inkognitóba vonultam, h ne ismerjenek meg azok akik esetleg ismernek. Akik meg igy is megismernek, hát tartsák magukban.

Tudom, hogy sok lesz már az effajta topikokból (ahh, minden nő hülye, Megint a nő, Mi nyomja a lelkedet), de ha nem írom le felrobbanok.

Kezdem az elején:
Van 1 nagyon jó, sőt a legjobb barátom, lassan 20 éve ismerjük 1mást, mindent meg tudunk beszélni, stb. Nos történ egyszer, hogy a faterja elvált, és mivel nagy franc az öreg hozzáment 1 (jelenleg) ~30 éves nőhöz, néhány éve. Jól megvagyok vele is (mármint a faterjával), el szokott ő is járni velünk erre-arra, horgászni, meccsre, stb.

Történt 2 hete, hogy a barátommal nyakunkba vettük az éjszekát, és elindultunk szórakozni, és mit ad Isten, pont ott kötöttünk ki, ahol a haverom ''mostohaanyja'' (azt még nem mondtam, hogy meglehetősen jól néz ki, a korához képest) és a barátnői is vmi szülinapot ünnepeltek. Tök jól el voltunk, röhögtünk, táncoltunk, iszogattunk, dumálgattunk.

Majd lassacskán eljött az idő a hazaindulásra, ami a következőképpen nézett ki: 4-en indultunk el 1 irányba, mer mindannyian 1 fele lakunk: haverom, vele 1 nő, a ''mostohaanyja'', és én. Elöl haver+nője, mögöttük én meg a haver pótmuterja. Ekkor jött a hidegzuhany: Előadta, hogy kíván, engem akar, le akar velem feküdni, stb... Néztem, mint a hülye. Helyesebben hülye részeg. Meglehetősen erőszakosan adta elő magát (szerencsére csak szavakbak - eleddig) Montam, h majd megbeszéljük...

Ezekután 1 hét szünet (se kép se hang felőle szerencsére), reméltem, h csak a pia beszélt belőle, el van felejtve az egész, stb. A reményem szertefoszlott, amikor 1 hétre rá újra ugyanott volt szórakozni ''véletenül'', ahol én is. Ezúttal azonban TÉNYLEG részeg voltam, ő meg hiper-erőszakos. Nyomult 1000-rel. Táncolni rángatott, nem hagyott 1 percre se magamra. Meguntam. Leordítottam, (életemben nem csináltam még ilyet) elküldtem. El is ment. Hittem én. De nem. Megvárt. Addig tömte a fejemet a szar szövegével, (hittétek, hogy a pasikat is le lehet dumálni a lábukról) hogy végülis volt valami, amit 1esek sexnek neveznének.

Robbant a bomba. Másnap felhívott, mire én világosan megmondtam neki, hogy k. nagy hiba volt a dolog, felejtsük el örökre. Életemben nem csináltam ilyet, és nem is akarok. Azt hittem ezúttal megértette. Ismét pár nap szünet. 1 barátom szülinapját ünnepeltük a ''szünet'' végén. A telefonom inkább nem vettem fel, mikor hívott. De mégis megtalált, valahogy. Vagy 1 órát beszégettünk, ami nagyjából összefoglalható így:
<én> - felejts el. Nem lesz, és bárcsak ne lett volna.
<ő> - mondjam azt hogy szerelmes vagyok?
<én> - nem érdekel.
<ő> - mondtam én h vegyél feleségül?
<én> - nem. de tényleg semmit nem akarok tőled.
<ő> - akkor elmondom, a haverodnak, meg a faterjának.
<én> - nem érdekel. többet jelent a saját erkölcsi tartásom. 20 éve ismerem őket, talán nekem is megbocsátanak, nem csak neked.
<ő> - kívánlak.
<ő> - kicsit hülyén néz ki, hogy előbb fenyegetsz, aztán meg ilyeneket mondasz.

A dolog így mehetett volna sokáig, ha nem találok 1 régi lányismerőst, akivel mint szalmaszállal elszaladtam táncolni. Neki is tetszem. Pedig semmit nem tettem érte,h meghódítsam. A mentési akciót ő egyben keringőre való felhívásnak is értette. Most vele vagyok 1ütt. A másik még most is hívogat. Ugyanakkor a jelenlegi 1 nagyon aranyos, rendes lány, nem is néz ki rosszul. De nekem nem jön be, mint társ. Barátnak jobb volt.

Most itt tartok. A legjobb barátomnak értelemszerűen nem mondhatom el a dolgot, a másik 2 barátom, akivel még ezt letárgyalhatnám, pedig az ország 2 másik pontján leledzik. Valamelyiket rövidesen meglátogatom...

De most jobb.

(#2) WN31RD válasza Nick (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Az utolsó <ő> helyett valószínűleg inkább <én> kellene. :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#3) [amne] válasza Nick (#1) üzenetére


[amne]
senior tag

Szerintem meg jobb lenne a pótmutert megelőzni is haverodnak elmondani. Attól függ ő milyen viszonyban van vele, gondolom rosszabb mint veled. Neked fog hinni, melletted fog állni.

(#4) [amne] válasza Nick (#1) üzenetére


[amne]
senior tag

Szerintem meg jobb lenne a pótmutert megelőzni is haverodnak elmondani. Attól függ ő milyen viszonyban van vele, gondolom rosszabb mint veled. Neked fog hinni, melletted fog állni.

(#5) Keitaro


Keitaro
addikt

Ouch... Azért a jelenlegi barátnődet sajnálom kicsit, nem kéne magadhoz láncolnod, ha nem jósolsz nagy jövőt ennek a kapcsolatnak

(#6) [amne]


[amne]
senior tag

Bocs a dupláért. Remeg a kezem :D

(#7) Antonio válasza Nick (#1) üzenetére


Antonio
senior tag

Lesz mit mesélni az unokáknak :DDD



Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#8) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Szia. Ez valóban megtörtént? Nem kekeckedni akarok de olyan filmszagú.

Romani ite domum.

(#9) vati válasza ZCoyote (#8) üzenetére


vati
senior tag

az élet néha érdekesebb mint a filmek.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#10) Rox


Rox
tag

Tényleg jobb lenne elmondani a barátodnak (a faterjának talán nem :)
Bocs...

(#11) Sunzi válasza ZCoyote (#8) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Ááá, ez még nem is olyan cifra... ismerek sokkal durvább sztorikat...

S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#12) toeri válasza Sunzi (#11) üzenetére


toeri
aktív tag

Én is, de ezek valahogy sosem velem történnek... :P

Üdv, toeri

(#13) joysefke


joysefke
veterán

jó, de én igazából nem látom a problémát.

(#14) rog válasza Nick (#1) üzenetére


rog
addikt

hat oregem ezt megszivtad rendesen. meg a szegeny lany is akivel most jarsz...

en mondjuk a helyedben a faternak mondtam volna el eloszor hogy kit vett el, de persze a dugast azt en sem hagytam volna ki :)

(#15) joysefke válasza ZCoyote (#8) üzenetére


joysefke
veterán

nem mindenki informatikus mint mi... :t

(#16) Nick válasza WN31RD (#2) üzenetére


Nick
csendes tag

Jogos....

(#17) Nick válasza ZCoyote (#8) üzenetére


Nick
csendes tag

Vazz, ha kitaláltam volna, most elmennék írónak... :-))

(#18) ZCoyote válasza vati (#9) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ezt tudom. Tapasztalatból.

Josefke: Én sajnos nem vagyok az.

Romani ite domum.

(#19) kamikaze boci válasza ZCoyote (#8) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Ez még semmi, hidd el :DDD

egyéb állatfajták

(#20) Nick válasza [amne] (#4) üzenetére


Nick
csendes tag

Attól félek, h minél többen tudnak róla, annál nagyobb a veszély...

(#21) Vaze


Vaze
őstag

szerintem vannak ilyen sot durvabb tortenetekis...
teljesen hiteles ;]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#22) Vaze


Vaze
őstag

velem miertnem tudnak ilyen dolgok tortenni? :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23) Nick válasza toeri (#12) üzenetére


Nick
csendes tag

Neked adnám, hidd el. Kár, hogy nem lehet.

(#24) Sunzi válasza Vaze (#22) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Ebben a kék sapiban, ne csodálkozz :)

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#25) marcee


marcee
addikt

Most, hogy már oldódott egy kicsit a hangulat meg merem ereszeteni, hogy én átvállalom az egyiket. :)

\m/

(#26) Vaze válasza Sunzi (#24) üzenetére


Vaze
őstag

meee szerintem jonezek ki :t

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#27) Sunzi válasza Nick (#1) üzenetére


Sunzi
aktív tag

A ''mostohamama'' zaklat még, vagy békénhagy?

A jelenlegi nővel pedig illene minél előbb tudatni, hogy ez a kapcsolat nem biztos, hogy az, amire Ő is gondolt, döntse el, hogy jó-e ez így neki. Ha nem beszélsz vele, átvered...

S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#28) Nick válasza Antonio (#7) üzenetére


Nick
csendes tag

El volt foglalva 1 másik nővel, 2 külön párban, egymás mögött gyalogoltunk. Ha hallotta volna, akkor valószinű mondta volna már.

(#29) Vaze


Vaze
őstag

bocs az off e nemhagyhattam ki a valaszt :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#30) ZCoyote válasza Nick (#17) üzenetére


ZCoyote
őstag

Tényleg nem akartam belegázolni a lelki világodba. Szerintem nagy gázt csináltál, bár azt tudom, hogy részegen az ember nem igazán tud megálljt parancsolni az ösztöneinek. Főleg ezeknek:)

Romani ite domum.

(#31) Sunzi válasza Vaze (#26) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Nem mondtam, hogy nem :))

S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#32) ZCoyote válasza joysefke (#15) üzenetére


ZCoyote
őstag

Bocs: joysefke

Romani ite domum.

(#33) Nick válasza Nick (#28) üzenetére


Nick
csendes tag

Ma eddig 2x hívott, na jó megcsörgetett. Mire felvehettem volna már rég lerakta. Csak hogy ne felejtsem el.

(#34) Vaze válasza Nick (#28) üzenetére


Vaze
őstag

szerintem nem a holgyet kell valasztas ele allitania mivel hogy valoszino a lany szereti csak a fiu nemtudja mit akar szal a fiunak kell magaba elrendeznie az erzesi hatarokat es valasztas ele allitania onmagat... huu kolto lehetnek ;]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#35) rog válasza Nick (#33) üzenetére


rog
addikt

szerintem mond meg a ferjenek, hogy zaklat. ez magatol nem oldodik meg.


(#36) WN31RD válasza Nick (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

''Inkognitóba vonultam''
Csak kíváncsiságból kérdezem:
Arra ügyeltél, hogy másik IP-ről jelentkezz be, mint amelyikről a rendes nickeddel szoktál, és az esetleges speciális HTTP headereket (ha saját proxyt használsz, könnyen lehet ilyen) eltüntesd/megváltoztasd? ;]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#37) Sunzi válasza Vaze (#34) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Jaja, feltételeztem, hogy magában tudja, hogy mit akar, vagy mit érez.. Persze, ez kell, hogy az első legyen.

Nick: magadra most hogy nézel? Hibás vagy? Lelkiismeretfurdalás? Szerintem, amíg magadban nem tisztáztad le a helyzetet, ne lépj mások felé.

S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#38) Nick válasza marcee (#25) üzenetére


Nick
csendes tag

Nekedadom Őket, cakk-pakk, történettel, tapasztalattal 1ütt. Viheted. Kapsz hozzá ajándékba 1 Vargáné tápot is. :-)))

(#39) Sunzi válasza Nick (#38) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Vargáné?? Akkó nem kellll..

S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#40) Vaze válasza Nick (#38) üzenetére


Vaze
őstag

:D :D :D :D :D :D lolllll

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#41) WN31RD válasza Nick (#38) üzenetére


WN31RD
addikt

''Kapsz hozzá ajándékba 1 Vargáné tápot is.''
Ezen buktad el a dolgot... ezért fogja elutasítani az ajánlatodat. :))

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#42) WN31RD válasza WN31RD (#41) üzenetére


WN31RD
addikt

[OFF]
Lassú vagyok... :O
[/OFF]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#43) rogers válasza Nick (#1) üzenetére


rogers
aktív tag

Ahogy én látom így ''pálya széléről'' szerintem mindenképpen le kéne ülnöd a haveroddal és elmondani neki. Minél hamarabb annál jobb.

Ezután a lánnyal is le kéne tisztázni a helyzetet, ha nem is kell részletekbe bocsátkozni a kiinduló okot illetően. Aztán meglátjátok mi lesz...

Ja és a telefonszámodat meg miért nem változtatod meg? Akár mobil akár vezetékes... Nem kerül túl sokba manapság, és nyugtod lesz...

Őszinteség a legfontosabb! Én csak tudom. :( (ld. saját lélekbúvár topicomat...)

Jobb későn, mint még később...

(#44) Nick válasza Sunzi (#37) üzenetére


Nick
csendes tag

Hibás vagyok. Én is. Elvégre 2 ember kell a dologhoz. (tök furcsa hogy Nicknek szólítanak) Meg abban is, hogy nem teregettem ki a lapokat a másik oldal felé. De szerencsére, még nem telt el annyi idő, hogy igazán szoros kapcsolat alakulhatott volna ki. Minél hamarabb megmondom Neki, annál jobb. Talán a barátságból is megmarad valami.

(#45) Sunzi válasza Nick (#33) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Én felvennék egy telefonbeszélgetést. De komolyan.

Ha egyszer bizonyítni kell a fetr, meg a másik srác előtt, hogy ki indította el a galibát, akkor még nagyon jól jöhet...

S.

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#46) Sunzi válasza Sunzi (#45) üzenetére


Sunzi
aktív tag

fetr=fater...

Ízirájder öcsém, ízirájder...

(#47) Nick válasza WN31RD (#36) üzenetére


Nick
csendes tag

Hehe a kis gonosz. Igen más az IP-m, és nincs saját proxym. De ha valahogy mégis kiderítené vki, hogy kivel lehetek azonos, hát talál rá 1 irányelvet #1-ben...

(#48) joysefke válasza WN31RD (#36) üzenetére


joysefke
veterán

Nyilván ügyelt rá :))

(#49) Nick válasza Sunzi (#45) üzenetére


Nick
csendes tag

Ez 1 nagyon jó ötlet. Mindazonáltal remélem nem kell alkalmaznom.
Most 1 időre távozom, estefele benézek, és elolvasom a sok okosságot. Egyébként kösz mindenkinek a hottászólásokat, sokkal jobb lett a hangulatom!

(#50) Sunzi válasza Nick (#44) üzenetére


Sunzi
aktív tag

Hát, tekintve, hogy a nő majdnem megerőszakolt, azért ez nem akkora hiba...
Sok olyan dolgot csináltam részegen, ami ezen a sztorin is túlmegy. Előfordul. Olyankor én is más ember voltam, józan ítélőképesség hiányában. És ezt mindig megértették. manpság kerülöm az ilyen helyzeteket. (konkrétan az irdatlan berúgást..)

S:

Ízirájder öcsém, ízirájder...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.