Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-22 06:57:22

LOGOUT.hu

Alapelv: "Ha rendszáma van, itt a helye!":)
Nem a motor mérete a lényeg, hanem az EMBER !!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24494) bajnokpityu válasza Burt1793 (#24493) üzenetére


bajnokpityu
félisten

pár éve én se látogatom, de kabaré. ennyire öntelt ember... magát nézi tükörben, mikor rejszol? :D

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24555) bajnokpityu válasza yodamastah (#24553) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Kawa J300 is alatta van 180 asszem, és alacsonyabb a sulypontja is) , használható két személlyel 20km utakra. De amúgy Mátrában találkoztam anno 125os nagytestű robogoval, két személlyel, szóval ízlés dolga mi mire elég.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24557) bajnokpityu válasza mAtech (#24556) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Érzésre a magasabb sulypont miatt az xmax 300 alatt éreztem súlyban. Nem múlik annyira sok ezen, de ebben a paraméterben hasonló. Picit erősebb is, és picit erősebb a feke gyári betetekkel. Szelvedelme is jobb. Cserébe az első villa felfogatasa nem olyan merev, olcsóbb muanyagokbol van a burkolata, nem olyan igényes a műszerfal se. És led se Street legal, ahogy én megoldottam.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24590) bajnokpityu válasza yodamastah (#24588) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Dt300 nem 31lo.annak a tovább reszelt blokkja van a j300ba, ami 27 ló.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24601) bajnokpityu válasza hegyvarig (#24600) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Próbáld ki menet közben is. Állítólag elég instabilok.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24857) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Az normális, ha egy nexus alig lépett meg előlem? Meg mindig J300.. Érzésre max 15%erofolenyt mondanék.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24859) bajnokpityu válasza yodamastah (#24858) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ez olyan 60-110között lehetett. Ez alapján biztos nem lépnék "föntebb". nix abs, nagyobb súly, sztem minimáli erőtöbblet, és fogadni is mernék, h nem a kawa fog hamarabb elromlani.

a kawa egyébként úgy van hangolva, hogy 0-60ben nagyon lép (szürkés aszfalton hűvös gumival megcsúszik 30fokban kanyarban) utána oké, és 120tól lassabban gyorsul. Valszeg a szij már nem éppen top, mert kb 8000et forog 140nél. Miközben videon 160nál tiltott 8200on.
[link] "93mph top speed on the limiter... gps confirmation"

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24863) bajnokpityu válasza yodamastah (#24861) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ódehogynem :D
tmax biztos tetszene, de annyit én robogóért nem vagyok hajlandó kiadni. azért 2 jó használt motort lehet venni. vagy 4 J300at. vagy ... érted.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24867) bajnokpityu válasza yodamastah (#24865) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sajnos valóban torzitani szoktam.

az a baj, h alapvetően annyira komálom a j300at, pont a kiszámitható féke futóműve miatt, hogy nem véletlen nem cseréltem még vissza nagymotorra.
megmondom őszintén nem tartom lehetetlennek, hogy ami nagymotorom utóljára volt, rugóstagokban akár jobb is lehet tőle. Fsporttal mertem anno igy menni, és az akkoriban egy elég komoly cuccnak számitott. (szerintem) irdatlanul sokat fejlődött a futóműtechnika tizenév alatt.. egy 26 v 28 lovas robogónak olyan trakciója van, ami anno inkább a nagyobb túrásabb vasaknak volt, mint a zx9nek, pl. Fsport meg pattogotott inkább.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24939) bajnokpityu válasza Tothgera30 (#24935) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a scara órája ennyit csal?
roxi kb 100at mutatott, akkor ment vagy 75el. 6.5ös fogyival, 50es henger, de mindent kicseréltem körülötte. 32esek terén egy gázzal diósdra, tempomat térdem volt, aztán egyszercsak eltört a gyűrű.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24941) bajnokpityu válasza Tothgera30 (#24940) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem hiszem, h kevés lett volna az olaj, csak elérte a maga 30+ ezer kilcsijét.
milyen 50es ez, hogy 90el hasít?
nekem a szénnétuningolt aerox 50es létére tudott 88at GPS szerint, 6.5ös fogyi mellett. ettől többet szerint gyári 50es henger nemigen tudhat.

nem volt kényelmes ennek a 80as tempo fix, majdnem nyélgázon. és többet is evett, mint a j300 (cirka másfélszer annyit, miközben a j300at másfélszer olyan tempóval használom)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24958) bajnokpityu válasza tome0001 (#24957) üzenetére


bajnokpityu
félisten

milyen egyedi teknika kell a nagyrobogóhoz?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24974) bajnokpityu válasza FeniX- (#24972) üzenetére


bajnokpityu
félisten

emlékeztek még?
[link]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24987) bajnokpityu válasza #31733248 (#24985) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hát, én ha már váltóval szopás, akkor nem 390ccm-el szopnék, de persze ki hogy szereti.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24992) bajnokpityu válasza yodamastah (#24989) üzenetére


bajnokpityu
félisten

F4 kurta jo volt kanyarban, annyira jol fekezett, kanyarodott, mintha oovasta volna a gondolatot. Viszont az enyem szar uton pattogott, akarhogy tekergettem. Zx9 vagy akar a j300 is sokkal jobb szar uton.
es valoban baromi jol megy a srac.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#24999) bajnokpityu válasza #31733248 (#24993) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem emlékszem olyanra h felutott a J300. Pedig nem vok könnyű se, és nincs betekerve. Nekem az uthiba kiegyenlitesben nagyon bejon a kawa. Aztán persze lehet nonstop felut, csak van egy gumi védelem, és nem érezni, de ezt csak az évek döntik el.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25012) bajnokpityu válasza mAtech (#25009) üzenetére


bajnokpityu
félisten

más az igényszintünk :)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25283) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

BUÉK!
a J300hoz keresek pár műanyag elemet, amit még az előző tulajdonos lecsiszolt. Engem nem zavart, sőt örültem, hogy nem kell rá himes tojásként vigyázni, de lehet tavasszal meghirdetem, és akkor legyen szép is, ne csak jó. Valszeg könnyebb lesz eladni jó áron.
Hol érdekes keresgélni?
Olyasmire gondolok, mint kipuff muanyag burkolat, hátsó kapaszkodó (nagyon más nem is jut eszembe, mi karcos,de majd keresgélek még karcos elemeket.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25334) bajnokpityu válasza yodamastah (#25329) üzenetére


bajnokpityu
félisten

cb1000 várhatóan 5.5M lesz.
nézném j300at, megszünt? :o

[link]

kawa.hun még fönt van 1.9. az is ment kicsit föntebb,de nem annyit mint yama.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25338) bajnokpityu válasza Big_Boss (#25337) üzenetére


bajnokpityu
félisten

dt300 az 99% hogy import cucc.
ráadásul tulaj szerint tök instabil a futóműve.
j300ba került ugyanaz a blokk, normális futóművel, fékekkel, és hazai forgalmazása is volt.nyilván kb 2x annyiba kerül, de kicsi az esélye meglepinek.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25341) bajnokpityu válasza Big_Boss (#25339) üzenetére


bajnokpityu
félisten

és mindkettő túl olcsó ahhoz, hogy jó legyen. 1.3 1.4 körül voltak az ilyenek nyáron.

hibátlan motort nem adsz el 25%al ára alatt. pár hónapja 1.9 volt az uj ára. abból kiindulva, hogy amúgy kiváló tipus, és milyen durván felmentek az uj járművek árai, ezeknek, ha jók, 1.3 körül kéne lenniük.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25445) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

honnan tudok venni új kipuff takaró műanyagot a j300ra? meg kapaszkodót.

még nem hirdettem meg a j300at, inkább majd tavasszal, amikor jobbak az árak, de így, hogy kocsival kell járjak (gyerekhordás), el fogom adni ez most már eldőlt. Van két műanyag elem, ami horzsolt, ezeket vennék újat, v bontottat.
de nem találok alkatrészt :( szinte minden van az ebayen, de ami kéne, az pont nincs.

Ami még eszembe jutott, hogy elviszem műanyagoshoz, de félek, hogy egy szürke műanyagot nem lehet szépen meggyógyítani.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25446) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#25445) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Elnézést, már találtam mindkettőt, cirka 20rugó per darab áron. sok, de ezekkel tökéletes lesz a gép, jobban el lehet admi, mint amin van 2 karc...

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25451) bajnokpityu válasza yodamastah (#25449) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Bízom benne. Vezetett szervizkönyv, majd rendesen is megcsinált szervizek, új gumi, idei szervizhez cuccok. Meg eleve egy baromi jó típus.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25455) bajnokpityu válasza csongi (#25453) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Egy 10 éve nyustolt robogót behoztak fiatalodni magyarba..

Csuszastol én sose féltem, nem is volt belőle sose baj. 1 motorom nem volt sérült vásárlás pillanatában, de arról is kiderult, hogy min. Lebiztositoztak.
De kintrol jó motort nem lehet sokkal olcsóbban venni, mint itthon. Miért lehetne? Ott is dolgozni kell.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25462) bajnokpityu válasza gps76 (#25459) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mind az állat, olyan igénytelenek a nagyokkal szemben is.
Nekem egyébként a német, osztrák, akármikkel is az a tapasztalatom, hogy a jó kb ugyanannyi, mint itthon. tehát, amit behoznak, annak nagyon jó az esélye, hogy valami baja van, ha keresni akar rajta a nepper. Olyan csodák nincsenek, hogy olcsón hibátlant keveset futottat bárki elad olyan áron, h megérje itthon forgalomba helyezni, rendesen leszervizelni, hazahozni, és még keresni is rajta...

1 esély van, hogy nepper nem ver át, ha sérülten veszed, és lusta visszatekerni. a sérült motor kint olcsóbb, mint itthon, mert drága az óradij. ha összerakták, akkor nem tudod mi baja volt valójában, ha még sérült, akkor láthatod mi volt vele. és kicsit sérültet vettem már több jót. Sőt, 1 motoromon kivül mindet kis hibával/sérüléssel vettem szumma 22 év alatt :)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25589) bajnokpityu válasza nyogo83 (#25587) üzenetére


bajnokpityu
félisten

7 tulaj az tényleg nem kevés, de a nepper kettőnek számit.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25624) bajnokpityu válasza yodamastah (#25621) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nah, pont így látom. Sok km, öreg, de amúgy jó állapotú rogobo az 500-600.és erre azért néha költeni kell majd. Abs, de még öreg az inkább 850.akkor miért adjam el a j300at ár alatt, magyar eloelettel, alig bejaratva? Úgyhogy marad. Nem hinném, hogy olyan nagyon sokat megy lefelé az ára már. Pláne, hogy már a karcos cuccokat is elkezdtem lecserelgetni, egyre szebb:)

Es nem fogom magam felhuzni, hogy "túl kicsi", "túl nagy" "gyenge az ezreshez kepest", "túl erős nekem. ", "nem vihetem el egy körre?"

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25625) bajnokpityu válasza Sutymorgo (#25622) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A rozsdat már megtalaltad:) motort olcsóbban kapsz, mert van belőlük. Ismert előéletű jó állapotú nagyrobogo kevés van. Ezért arányában drágák.
Egyébként az olcsó autók se annyira olcsók ma már. Vasaló Swiftbol jó az 1m+

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25782) bajnokpityu válasza yodamastah (#25780) üzenetére


bajnokpityu
félisten

drága, igen. de mégse.
annyira elment minden jármű ára, hogy igazából ma 1.5ért venni egy jó 300as robogót nem drága. Eladod 4 év múlva ugyanannyiért, addig meg többszáz órát / benyát spórolt meg. 4 év alatt egy autó másfelet simán bukik.

akkor melyik drága?

van két egész nagy kocsink (1 TD, 1 szivóbenyás), mellette nagymotor, év elején meg is hirdettem a j300at, de rájöttem, hogy 1.2ért még csak szarabbat tudnék venni ujra, ha vehetnékem lesz. úgyhogy nem adtam el. Ami mák, hogy pár napra rá jött feleségem, hogy elfogadták a 6+2 órás alkalmazotti viszont, és tudja reggel-este vinni a gyerekeket.

amivel nem értek egyet, hogy ezekkel ne lehetne jót motorozni, és csak a praktikum miatt tartjuk. oké, nem szaggat úgy, mint egy ezres,de a kawan jó a fék, jó a rugózás, kezes a váz, ingás nélkül lehet a pannon úton bevenni a kanyart 110-120al, ami kb a sztender határa szerintem. mi kell ennél több?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25795) bajnokpityu válasza yodamastah (#25793) üzenetére


bajnokpityu
félisten

vagy úgy is lehet, hogy megveszed másfélért 4 évesen, eladod 4 év múlva 1.4ért, komplett szerviz kimerül 150e ben (nekem pl katasztrofális a tapasztalatom a márkaszervizzel) egy szett gumi szerelve 50. így még jobb a matek.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25810) bajnokpityu válasza NYPD (#25806) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A 250es a 300as gépek között elég nagy a difi. A 300asok a korábbi 400asok tempojat tudják. Mivel vagy 60kiloval könnyebbek. Ezeknek kizart, h bármi gondot okozzon a tartós 130..

Hasonló távot, mint balcsi retúr többször is csináltam, semmi se történt. De mivel csomó szerszámmal kell oda járnom, ezért inkább kocsival csinálom.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25814) bajnokpityu válasza kaktusz2 (#25812) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem elég, h pattog?

Egyik xmaxra se cserélném j300at. Menj vele egy kört.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25821) bajnokpityu válasza #31733248 (#25820) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Az elektromos cuccok ingyenes toltesenek, és az üzemanyag adonelkulisegnek hamarosan vége. A gyorstoltesnek biztosan vége.
És marad a nehéz akku, stb..

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25826) bajnokpityu válasza tigipuf (#25825) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Miért is lenne felejtős? Mentél már péntek du balcsira?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25840) bajnokpityu válasza Mattb (#25836) üzenetére


bajnokpityu
félisten

tegnap kiszámoltam, 3 év alatt kb kitermelte az árát a j300, annyi időt spórolt meg.

szvsz nem érdemes import motort úgy venni, hogy nem te hozod be. gyakorlatilag megútálod az egészet, állandóan szervizbe hordod, majd megtanulod szervizelni, és a végén annyit ráköltesz, amiből vehettél volna jobb állapotút. egyet ne felejtsd el, nem kolbászból van kint se a kerités. addig hajtja, amig neki megéri. amikor már nem éri meg, akkor adja el. kint két félét lehet oké áron venni: sérültet, és a nagyon sok kilómétereset. előbbiből azért lehet jót venni, de nem úgy, hogy már a helyreállítottat mutogatják, mert ott még marad árulás. megveszed a sérültet, és megcsinálod. ez az egyetlen spórolási lehetőség. sok km meg még ha nincs is komoly baja, de azért van sok olyan cucc, ami azért szépen lassan kopik, és már nem ugyanolyan jó..

ha visszanézed, én is, meg kb mindenki úgy kezdi, hogy vegyünk fél misiből valamit, amire nem kell csak 100at rákölteni, aztán majd menet közben még gyűjtünk. elb*szol hónapokat kereséssel, mert valami mindig mindegyikről kiderül. aztán fentebb lépsz, keresel 800ért. újabb hónapok, és még midig szarok. majd 1.1 M,de ott tényleg vége. és még mindig vannak szarok. Valahol ott a választó, efölött már van esély 250től nagyobb ccmes abses robogót venni normálisat.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25841) bajnokpityu válasza csongi (#25839) üzenetére


bajnokpityu
félisten

75ről nem 50re szokás tekerni, inkább 30ra! tudod, a magyarnak a 30e az még oké, 40nél kezd kopni a motor :D

a dt300 jó lenne, de két embertől hallom, h nem stabil. és csak import létezik. tehát nem nagyon lehet belőle jó darab.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25845) bajnokpityu válasza Mattb (#25843) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Pont ezt a lefingott j300at akarod?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25846) bajnokpityu válasza csongi (#25844) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Burkolat biztosan drágább, de vannak már bontok.
A többi meg pont ugyanannyi mint dt, mert ugyanaz.
Futómű stabil, kategória legjobb feke, mocsok jó világítás, egesz sportos ülés, de elferek 2meteresen. Nem véletlen nem cseréltem x300ra, amikor visszavette volna akitol vettem. Dtvel nem mentem, de nem hiszem h csak picivel jobb. Xmaxtol picivel jobb sztem. Csomagtartóban gyengébb tőle, meg igenytelenebb a villa felfogatasa, de ebből nem érezni semmit.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25881) bajnokpityu válasza yodamastah (#25877) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Cbezer a dzseki újjá irányából a kis vibrációt úgy fel erősíti pl, hogy többek mondják, h 140tol kicsit szital. Triple 180-190tol csinálja. Akár ez is lehet. Nekem volt anno tekert vazu mzm, az nem szital, csak fel seggel ültem mindig rajta, és nem lehetett elengedni a kormányt.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25908) bajnokpityu válasza Mattb (#25906) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Cuki, amikor a legszuro csere külön le van írva. Kawanal 1500Ft tétel..
Nekem meg volt péntek buli. Három robogó egymásra talált. Ebből kettő j300 :)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25913) bajnokpityu válasza Mattb (#25909) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hajrá. Normális j300az 1.1-1.2 volt korábban, biztos jót adnak 700rt is:)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25916) bajnokpityu válasza Mattb (#25914) üzenetére


bajnokpityu
félisten

230kg..

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25925) bajnokpityu válasza DigitXT (#25924) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Kockás bármi után tok jó az új!
Nekem feelfree van. Kanyarodni nagyon tud, de tapadni korlatokkal.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25927) bajnokpityu válasza DigitXT (#25926) üzenetére


bajnokpityu
félisten

A felfestes megvezetes is kocka miatt volt.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25929) bajnokpityu válasza DigitXT (#25928) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ha meg úgy nézed, több visszajelzest ad:)

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25934) bajnokpityu válasza yodamastah (#25933) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Road 4 van még a triumphon. Nem a doles a gondom vele. Hanem a gazadas :)
Min 20fok Melegben nem egyebkent már elég jó ahhoz, hogy végül nem cseréltem le, elhasznalom.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25953) bajnokpityu válasza NYPD (#25950) üzenetére


bajnokpityu
félisten

800at berizikozni egy max 800at érő jószág esetén, hol itt a biznisz? Illetve ha még 400at kolcsonzol, kinyilik a világ.
Én nem nagyon bírom a burgonyát, de főleg a soforjeik miatt.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25956) bajnokpityu válasza Burt1793 (#25955) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Olyanok mintha nagymotorosok lennének. Előre mennek, de amikor utolered, nem enged el. Mert h elojoga.
Kozben a j300 simán jobban megy mint a 400as.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#25960) bajnokpityu válasza Micsurin (#25958) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Azaz.

Persze, ha utolered, akkor hirtelen széles lesz a krumpli. Én azért, úgy, hogy a legtöbb robogonal jobban gyorsulokeis próbálok helyet hagyni a kesobben érkezőknek.

eladó Kawasaki j300 robogó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.