Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19101) Fandango válasza Real_Necro (#19098) üzenetére


Fandango
veterán

Ne is mond, pár hete majd 40 percet *optam vele mire megcsináltam. Mondjuk ebbe benne volt vastagon az én szerencsétlenségem, mert az izzót tartó kis fém bizbazt fordítva raktam először fel, és csodálkoztam, hogy nem akar a helyén maradni.

Ettől függetlenül nagyon szeretem a járgányt.

[ Szerkesztve ]

(#19102) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#19087) üzenetére


Byk01
senior tag

Megint leült kicsit a téma, úgyhogy bedobom, hogy ha esetleg május lesz a tavasz, akkor a 20-21-i hétvégén megint Tour de Velencei-tó lesz, ami tömeget, kifogyott lángost és langyos sört jelent

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19103) Novics válasza Byk01 (#19102) üzenetére


Novics
senior tag

Plusz akkor nekem jelenesen van egy lagziban, szóval az nekem nem annyira jó időpont.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#19104) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#19102) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

[link]

Az utána jövő hétvégén is lesz valami össsznépi...

Holnap majd jól beletépünk...

(#19105) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#19104) üzenetére


Byk01
senior tag

Akkor korábban kell menni. Körvonalazódnak a dolgaim, nekem az április 29-30., a május 1., 6-7. és 13-14. a jó (csak, hogy konkretizáljuk a napokat)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19106) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#19105) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ezekből nekem az április 29-30. és a május 6-7. jónak tűnik. Április utolsó hétvégéjét megcélozhatnánk.

Addigra Mercike is gatyába tudja rázatni a gépsárkányt ;) ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#19107) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#19106) üzenetére


Byk01
senior tag

Részemről oké.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19108) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#19106) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bringát tegnap leadtam, annyi a meló, hogy április 15-re lesz kész :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19109) spanyoll válasza Mercutio_ (#19108) üzenetére


spanyoll
addikt

Mi az istent csinálnak rajta eddig? Annyi idő alatt felépítek három gépet alkatrészekből (és akkor még a beszerzés is benne van)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#19110) Mercutio_ válasza spanyoll (#19109) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tudod ez egy szerviz, nem én vagyok az egyetlen ügyfél, a kiszolgálás pedig fi-fo rendszerben történik....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19111) Byk01 válasza Mercutio_ (#19108) üzenetére


Byk01
senior tag

Akkor lesz két heted szoktatni a feneked hozzá :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19112) Studi válasza Byk01 (#19111) üzenetére


Studi
addikt

hogyishíjjak Freddy bringás-fenekes ajánlatát? :D

(#19113) Mercutio_ válasza Byk01 (#19111) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd veszek a decathlonba szivacsosgatyeszt :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19114) Byk01 válasza Mercutio_ (#19113) üzenetére


Byk01
senior tag

Legalább hármat vegyél :P ;]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19115) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#19110) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor is kb a nevetséges kategória. Még egy össztelós-űrtechnikás gép lenne, amihez be kell szerezni a gyári spec szerinti kenőanyagokat, akkor talán indokolt lenne a 3 hét.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19116) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#19115) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem nagyon sikerült értelmezni amit írtam úgy tűnik, ha az alkatrészeken elmélkedünk...

Mondom egyszerűen: Annyi a melója, hogy akkor kerül sorra a most leadott bringa.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19117) Studi válasza fi:zi'k (#19115) üzenetére


Studi
addikt

Kár ezen rugózni, inkább örüljünk, hogy Merci megtette az első lépést, és talán idén bringára is ül! :DD

Nekem elvileg mindkét időpont jó lehet. :)

(#19118) Lassú Víz válasza Studi (#19117) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Április 30 a lányom születésnapja, az nekem biztosan nem jó.

Én is beszéltem ma egy bringás bolttal, 7-én elkezdjük a szervizelést a két kerékkel (szintén ki vannak tömve melóval), aztán a többihez majd lábon fogom odavinni a biciklit. No meg ezt a projektet pénzügyileg is ütemezni kell, mert az én méreteimre már az átlag kommersz dolgok nem ajánlottak. Nem állítom, hogy be merem vállalni a tókerülést, de annak reális esélye van, hogy hamarosan a munkába járáshoz használni fogom.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#19119) Byk01 válasza Lassú Víz (#19118) üzenetére


Byk01
senior tag

Tavaly is elmondtuk párszor, most is megtesszük: nem kell félni a tókerüléstől. Nem száguldozunk, és legalább 6-7 hosszabb-rövidebb pihenőt tartunk útközben. kb. 40 km az egész, és ezt tavaly sikerült úgy 6 óra alatt teljesíteni (majdnem gyalog tempó).

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19120) t_a_m_a_s válasza Byk01 (#19119) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akkor én lehet megyek két kört amíg ti tököltök... ;] ;]

Amúgy: gyerkőccel (5-6 éves, 16"-os bringával) végigtekerte már valaki?

Holnap majd jól beletépünk...

(#19121) Studi válasza Byk01 (#19119) üzenetére


Studi
addikt

Ráadásul inkább 30 körül lesz az. :)

(#19122) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#19116) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csakszólok, hogy de, sikerült és így is az. :DDD
Persze, ha neked így ok, akkor no problem, de akkor sem ez (lenne) a normális.

(#19117) Studi
Én egy percig nem rugózok. Tőlem aztán egy év várakozási idő is lehet.
De amúgy ja, az apróságoknak is örülni kell. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19123) t_a_m_a_s válasza fi:zi'k (#19122) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Normális vagy sem, ha ennyi melója van, eddigre tudja vállalni, pont leszarja hogy neked vagy nekem meddigre kell. Lassan hozzá lehet szokni, ez lesz az általános ha szerelő / kőműves / burkoló / villanyász / mérnök / akármi szakember kell. Kivárod a sorod, mert a másik se tudja előbb megcsinálni. Ez a hátulütője annak hogy párszázezren külföldiában dolgoznak.

Holnap majd jól beletépünk...

(#19124) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#19123) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Azért tavasszal ugrásszerűen megnő az egy szervizesre jutó bringások száma. Nincs is annyi szerelő, meg ha lennének is, holt szezonban mi a fenéből fizetnék őket? Ha meg feszt elküldik - újat vesznek fel akkor 2 évad után vagy megtanulod magad vagy cseszheted a gépet.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#19125) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#19120) üzenetére


Byk01
senior tag

Hát, ha nem akarsz velünk sörözni, meg lángosozni, akkor rohanj csak :) (ha már sörözés, szólok, hogy már az ősmagyarok is ihatnak Sopronit is [link])
Ez nem teljesítménytúra, vagy verseny :)

Biztos volt, aki végigtekerte már ekkora gyerekkel, de nem én voltam :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19126) Throme válasza Byk01 (#19125) üzenetére


Throme
veterán

Gyakorlatilag a túraszervezőt hajtottad most el... :DD

(#19127) Byk01 válasza Throme (#19126) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem hajtottam el, csak előre küldtem, még egy körre :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19128) Studi válasza t_a_m_a_s (#19120) üzenetére


Studi
addikt

A 16-os bringa azért elég szűk keresztmetszet, az nem haladásra van áttételezve. Úgy viszont elég nagy kihívás ~30km-t végigtekerni szerintem. Nem megoldhatatlan, de a vége már nem biztos, hogy élmény lenne.

(#19129) t_a_m_a_s válasza Studi (#19128) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ja, ez is ilyen ötvenszer megállós dzsembori lenne a gyerekkel. Leginkább attól tartok, hogy félúton telel lesz a hócipője vele / elfárad, és akkor onnan még el kell jutni a kocsiig valahogy. A gyereket nem hagyhatom ott a tóparton amíg én eltekerek a kocsiért...

Byk: Majd tekerünk Zolkával egy kört, hogy meglegyen a km, és csak utána állunk le lángosozni/sörözni veletek ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#19130) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#19129) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Bízd ránk nyugodtan, legfeljebb megtanítjuk egy-két érdekes dologra mire visszaérsz az autóval. :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#19131) t_a_m_a_s válasza Lassú Víz (#19130) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tudtam hogy bízhatok Bennetek, de ez egy másik túra lenne.

Holnap majd jól beletépünk...

(#19132) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#19131) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nyugodt lehetsz, hogy ezzel a csapattal igen magas szintű lesz a cooltúra. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19133) Novics válasza t_a_m_a_s (#19129) üzenetére


Novics
senior tag

Tudtok valamit Zolkáról? Facén törölve lett a profilj, itt sem volt már nagyon régóta. Akartam írni neki, hogy lesz a túra, nehogy lemaradjon róla.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#19134) t_a_m_a_s válasza Novics (#19133) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Írtál is? Valamelyikőnk azért szóljon neki, de mindannyian ne csesztessük.

Holnap majd jól beletépünk...

(#19135) Novics válasza t_a_m_a_s (#19134) üzenetére


Novics
senior tag

Írtam, legalábbis itt, mert email-címet nem tudok, face meg már nincsen. Ha valaki tud emailt, az dobhatna neki egy üzenetet neki.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#19136) Real_Necro válasza Novics (#19135) üzenetére


Real_Necro
veterán

Telefonszáma meg van, ha gondolod...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#19137) Mercutio_ válasza Novics (#19135) üzenetére


Mercutio_
félisten

Küldtem neki SMS-t, hogy igény lenne rá.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19138) Studi válasza Mercutio_ (#19137) üzenetére


Studi
addikt

:R Szokott ő eltűnni, de nem ennyire.

(#19139) Novics válasza Real_Necro (#19136) üzenetére


Novics
senior tag

Köszi, az nekem is. Gondoltam hátha beszélt vele mostanában privátban. Tudom, hogy nem dől össze a világ ha valaki törli a fb profilját - párszor én is majdnem megtettem - de azért nah! Egyből a legrosszabbra gondoltam... :(

Merci, akkor én már nem hívom fel, hogy wtf van vele.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#19140) Mercutio_ válasza Novics (#19139) üzenetére


Mercutio_
félisten

1-2 nap múlva azért tegyél egy próbát.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19141) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mindenki nyugodjon le a g..... Zolka most hívott, majd benéz és Novicsot is keresni fogja :DD a többit majd ő.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19142) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Embörök, beszéltem Zolkával. Neki a vasárnapok jók, így szvsz a továbbiakban szűkítsük a kört április 30-ra és május 7-re.

ÉN április 30-ra szavazok, mert utána elsején ki lehet pihenni a projektet. Egyenlőre Zoljával is ezt dumáltam meg.

Szóval szavazzatok.

Holnap majd jól beletépünk...

(#19143) Novics válasza t_a_m_a_s (#19142) üzenetére


Novics
senior tag

Ha már megdumáltátok, akkor mire szavazzunk? :D
Lehet, hogy én egy körből most kimaradok, mert a hosszú hétvégét otthon tervezem. De majd még meglátom hogyan alakul.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#19144) Byk01 válasza Novics (#19143) üzenetére


Byk01
senior tag

Ők egyeNlőre szavazták meg, szóval kell valaki, aki eldönti :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#19145) t_a_m_a_s válasza Novics (#19143) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az említett két hétvégét néztük ki. Demokrácia van wazze, ha a többségnek a másik jó, mi is tudunk alkalmazkodni...

Holnap majd jól beletépünk...

(#19146) Novics válasza Byk01 (#19144) üzenetére


Novics
senior tag

Nyelvtan náci. ;]

Tamás, csak vicceltem, wazze. :P

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#19147) Mercutio_ válasza Novics (#19146) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az nem egy z?

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19148) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Hülyéskedést be lehet fejezni, az időpontra koncentráljatok. :P

Holnap majd jól beletépünk...

(#19149) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Valaki nagyon készül (FB link) a tó kerülésre :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#19150) Novics válasza Lassú Víz (#19149) üzenetére


Novics
senior tag

Én is erre gondoltam. :)
Időpontra még mindig nem tudok mit mondani, talán a nem hosszúhétvégés jobb lenne nekem, de még a bringa sem tuti.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.