Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18501) cOxeR válasza werttzui (#18500) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én azért a linkelésed után, ezt nem erőltetném. ;] :DD Amúgy az ötlet tényleg jó... :) - csak ne hétvégére tegyük :))

(#18502) werttzui válasza cOxeR (#18501) üzenetére


werttzui
őstag

Az Freddy -nek szólt ! :DDD :DDD :DDD

PENTAX

(#18503) cOxeR válasza werttzui (#18502) üzenetére


cOxeR
Ármester

Pff.... :))

(#18504) *Ropi* válasza cOxeR (#18501) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kiengesztelésképpen hozhatja magával az utolsó kettőt. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#18505) cOxeR válasza *Ropi* (#18504) üzenetére


cOxeR
Ármester

Napok óta félpucér csajokat retusálok, megvagyok nélkülük. ;]

(#18506) Mercutio_ válasza cOxeR (#18505) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megosztani 1-2 fotót persze nem megy, igaz-e?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18507) cOxeR válasza Mercutio_ (#18506) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem annyira publikusak... :) Pláne azért, mert valentin napra készülnek... még a végén lebuknak a lányok, milyen meglepetést adnak... :)
Ne érje szó a ház elejét... pár régebbi, ami kint volt már az oldalunkon.



(#18508) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Real_Necro bedobta az offosban egy ottalvós fotóstali ötletét. A következő egy-két hétben el kellene döntenünk pár dolgot, ha komolyan gondoljuk.
- Családdal vagy nélküle? Még csak az utóbbin voltam, kipróbálnám az előbbit is.
- Melyik hétvégén legyen? Magam részéről V. 9-10, 16-17, 30-31 közül preferálnám valamelyiket.
- Hol, melyik régióba vagy hajlandó elmenni? Pl. Magyarország, Tiszántúl stb. Eddig Eger és a tavalyi Balatonfüred merült fel.

Aki komolyan gondolja, hogy jönne a fenti kérdésekre írjon választ, egyelőre annyit tudok ígérni, hogy a válaszok alapján összegyűjtöm a javaslatokat, résztvevőket. Aztán a többit majd meglátjuk, ha már tudjuk, hogy mikor, hová, hányan mennénk.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#18509) Real_Necro válasza Lassú Víz (#18508) üzenetére


Real_Necro
veterán

A családost is jó ötletnek tartom, de válasszunk olyan időszakot amikor már nincs az a zord hideg. Talán május vége jó is lenne.
Eger pár éve nagyon jó volt. Igaz kevesebben voltunk, de a jó hangulat meg volt, csak időben kell hozzá szállást foglalni olyan helyen, ahol többen is elférünk.
Füreden már nem egyszer voltunk, nem vagyok ellene, csak már kissé kikoptattuk. Persze ha a tavalyi bográcsoshoz hasonló, akkor helyszínnek az is jó.
Mondanám, hogy Pécs és környéke, de az mindenkinek elég messze lenne, mint ahogy az Őrség is.

Esetleg itt környéken Pilisben...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#18510) Freddy76 válasza Lassú Víz (#18508) üzenetére


Freddy76
addikt

A családost nem tartom jó ötletnek. Egyrészt nagyon nehéz a szervezés, ennyi embert nem fogunk tudni egy szállásra összehozni - lásd Eger. Hiába voltak ott Tamásék, Atokék, csak napközben találkoztunk velük, este nem jöttek át. Másrészt ilyenkor az ember természetesen a családjával foglalkozik sokat, ha pedig találkozni akarunk, akkor azt azért tegyük, mert egymás büdös száját akarjuk szaglászni. Harmadrészt a család többünknél gyereket jelent, azaz rohangálást, vigyázást, hintáztatást, fagyiztatást, játszótereztetést, fürdetést, estimesélést - de semmi esetre bogrács mellett hangosan röhögést, pálnikázás utáni arconpörgést. Meg lehet oldani persze, de csökkentett mennyiségben. Negyedrészt a család disztingválást jelent. Nem hiszem, például, hogy a feleségeitek jelenlétében hangos This is SPARTAAAAAAA!!! kiáltással fogom felhívni a figyelmet, de más nagyszerű pillanat is kimaradhatna. Ötödrészt többen vagyunk itt hosszú házassággal a hátunk mögött, gyerekkel előttünk, és biza a család iránti olthatatlan szeretetünk lángjának lobogását segíti, ha egy-egy családtalan szombat estén érezzük a hiányukat... Azaz jó néha letiplizni picit, na.

A helyszín mindegy, de Füred bevált, kérdés persze, engednek-e oda minket...

Ennyit szerettem volna elmondani, köszönöm.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#18511) Studi válasza Freddy76 (#18510) üzenetére


Studi
addikt

+++++++1 :R

(#18512) fi:zi'k válasza Freddy76 (#18510) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálunk max egy jól megtermett macska van még ugyan csak, de egyetértek. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18513) Freddy76 válasza fi:zi'k (#18512) üzenetére


Freddy76
addikt

Macskát hozhatod, nála csak az időzítés a fontos, mert gyorsabban megfő, mint a marha, tehát jókor kell a bográcsba tenni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#18514) fi:zi'k válasza Freddy76 (#18513) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Végül is már vágósúlyban van. :DDD

Amúgy melyik marhát akarod megfőzni? :Y

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18515) Novics válasza Lassú Víz (#18508) üzenetére


Novics
senior tag

Májusban 8-9 még konzultáció, utána meg vizsgaidőszak, aminek a beosztását nem tudom előre, de idén majd jobban iparkodok, mint tavaly. A hely az majdnem mindegy, csak könnyen elérhető legyen tömegközlekedéssel/valakihez beférjek az autóba. :))
Mivel nekem is csak macskám van - aki ráadásul elég gizda - így a családos/nem családos témakörben irreleváns a véleményem. (Jó, lehet amúgy is. :P ) De egyetértek Freddyvel, hogy a családos az jobban szólna a családról, mint a fórumtársakról.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#18516) Freddy76 válasza fi:zi'k (#18514) üzenetére


Freddy76
addikt

Hát, ez problémás. Akik beszólogatnak, azok gebék (Necro, Aleister, J.bravo). Akin van hús, az meg jó arc (Tamás, Larry)...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#18517) t_a_m_a_s válasza Novics (#18515) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

De egyetértek Freddyvel, hogy a családos az jobban szólna a családról, mint a fórumtársakról bebaszcsizásról.

;] ;] :DDD :DDD

Urak, támogatom az eseményt. Sajna az én életem most május végéig nagyon sűrű a meló végett, július elejére meg ki vagyon írva az asszony szülni. Így ezúttal mindennemű teendőt rátok hagynék, de ha tudok, megyek!

Holnap majd jól beletépünk...

(#18518) Real_Necro válasza Freddy76 (#18516) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én gebe? A 95kg-mal nem sorolnám magam oda. Inkább nem vagyok olyan zsírszalonna. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#18519) aleister válasza Freddy76 (#18516) üzenetére


aleister
veterán

Tökéletes testtömeg indexűek a kifejezés, amit keresel kedves Freddy. :DDD

+1 a család nélkülire btw. A barátnőm kockának tartja a fotósokat, a görénykéket meg nem sokkolnám az elpusztított alkohol látványával. Mondjuk mindenféle piát megisznak. Teszteltem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#18520) *Ropi* válasza aleister (#18519) üzenetére


*Ropi*
félisten

Idd meg a piát és fogd a görényre! ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#18521) Mercutio_ válasza *Ropi* (#18520) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tényleg, a görénybunda mennyire nedvszívó? :U ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18522) aleister válasza *Ropi* (#18520) üzenetére


aleister
veterán

Hmm...ezt már párszor eljátszottam, amikor "eltűntek" bizonyos édességek a lakásból, és a barátnőm számon kérte rajtam. :)

(#18521) Mercutio_
Érdekes kérdés. Alapból azt mondanám, hogy semennyire. Ettől függetlenül a Balcsi után, ha megrázza magát, akkor csurom víz lesz mellette minden. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#18523) Freddy76 válasza aleister (#18519) üzenetére


Freddy76
addikt

A görények tényleg mindenféle piát megisznak, ezt láttam jogászbulikban sokszor :K

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#18524) aleister válasza Freddy76 (#18523) üzenetére


aleister
veterán

:DD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#18525) Mercutio_ válasza Freddy76 (#18523) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor jogász ne mehessen :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18526) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

Áthoztam az offosból, hogy legyen már egy helyütt, hogy ki mit gondol a taliról, erre szétoffoljátok a p*csába... :((

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#18527) t_a_m_a_s válasza Lassú Víz (#18526) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hálátlanok... ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#18528) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Na sajna nekem, nekünk a május-június 90% hogy nem jó.

ugyanis

-félek, hogy megfőzitek picurt a barna kutyát.
-ha a kutyát nem viszem akkor Orsyca se fog jönni
-ha Orsycát és a kutyát sem viszem,... ööö na ebbe bele se merek gondolni :D
-továbbra is félek, hogy ha nem főzitek akkor nyársra húzzátok a kutyát és megeszitek
-továbbá attól is félek, hogy olyan szinten le fogtok itatni, hogy engem fogtok nyársra húzni és engem esztek meg vagy rosszabb (lefotóztok pucéran fejlámpával a fejemen)
-továbbá attól is félek, hogy mit fogok ott kapni mint kánonos is meg fulfrémes :U a végén meg a 70-200 at megtöltenétek virslivel oszt megennétek miközben azon röhögtök hogy elég lágy ez a 70-200 a vége fele...süssük még egy kicsit ...

Sajnos, Orsyca munkahelye a jelenlegi helyén megszűnik (köszi Viki) elvileg a Járásra át tud majd menni de, hogy mikor azt nem lehet tudni. Miután átvették, nem szeretne szabival kezdeni szerencsétlen.Meg kitudja mit hoz ez a nyár :(
Részemről meg sajna vagy hála a nagyfőnöknek odafent betelt a május és június összes hétvégéje :(

De kisdobos úri böcsület szavamra küldök a talira egy liter Biharnagybajomi eredeti szilva pálinkát :K

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#18529) Byk01


Byk01
senior tag

Nálunk asszonynak 3 hetente van egy szabad hétvégéje (kb ilyenkor találkozunk összesen), szóval részemről teljesen meghatározhatatlan a dolog

(meg Freddy úgyis engem akarna megfőzni, mint jó húsban lévő nem jó arcot :D)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#18530) Freddy76 válasza Byk01 (#18529) üzenetére


Freddy76
addikt

Tévedsz, téged a jó fej dagik közé soroltalak :K

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#18531) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#18527) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ja, a kenyérpusztítók... ;]

Csináltam egy táblázatot, most már lehet minden hülyeséget is írni, majd ha találok valamit ami a talira vonatkozik beleírom.
Eddig bukni látszik a családi elképzelés, és V. 9-10. hétvége. Helyszínben, tájegységben semmi előrelépés, pedig jó lenne tudni kinek mi nincs még kurva messze. Annyi látszik, hogy a fővárosiaknak tökmindegy a távolság, jelenleg Real_Necro vezet az Őrséggel utazási hajlandóságban.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#18532) zolka78 válasza Lassú Víz (#18531) üzenetére


zolka78
senior tag

Igazából ha a dunántúlra megyünk akkor a keleti fertályon lévőknek van messze, ha valahova keletebbre megyünk, akkor a nyugati fertályon lévőknek van messze. Ha igazságos akarnék lenni, azt mondanám, menjünk Mohácsra, az mindenkinek messze van :) . Talán Tamás indulna csak helyzeti előnnyel. De vicc nélkül, én bedobnám a Mátrát is mint helyszint.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#18533) Lassú Víz válasza zolka78 (#18532) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Beírtam. Oda még biciklivel is el tudsz jönni. Neked mikor lenne jó?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#18534) fi:zi'k válasza Lassú Víz (#18531) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hajdúság? ;]

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18535) Real_Necro válasza Lassú Víz (#18531) üzenetére


Real_Necro
veterán

Őrség nekem jó, Zalában lakik rokonság, akkor már őket is meglátogatom, meg talán kis hazai borral is szolgálhatok. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#18536) aleister


aleister
veterán

Figyeljetek...ha ilyen család nélküli bebaszcsizós dolgot akartok, akkor nincs arra remekebb alkalom, mint egy vízitúra! Dunakilitin vannak faházak is az igényeseknek. Teljesen korrekt vizesblokk van a kempingen belül, fedett kiülős büfé is adott. Másnap meg jól bele lehet hányni a Dunába a ringatózó kenuból. :)

Ez viszont igényli a jó időt. Az áprilisi, május eleji időpont felejtős.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#18537) fi:zi'k válasza Real_Necro (#18535) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nyilván azért említetted az Őrséget, mert neked jó. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18538) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Csak most találtam rá erre a totyikra... :)
Kérdésem az lenne, hogy lassan egy éve élek Szegeden, de nem igazán tudok jó fotós helyeket. Szeretném kipróbálni a csillagfotózást, és adott esetben pár sör mellett "eszmét cserélni".
Sajnos a munkám miatt elég kaotikus a beosztásom, de érdekelne, hogy akad-e itt szegedi fotós, aki hajlandó lenne egy fotóstúrára, vagy csak egy kis "szakmai" beszélgetésre?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#18539) aleister válasza toth_janika (#18538) üzenetére


aleister
veterán

Szia!

Nem rémlik, hogy lenne szegedi az itteni törzsközösségből. De ne legyen igazam! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#18540) Mercutio_ válasza toth_janika (#18538) üzenetére


Mercutio_
félisten

A haladó fotós vagy a rendszered topicjában lenne érdemes feltenni a kérdést, ide inkább a hányós,fejlámpás kutyát evős belterjes népek írogatnak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18541) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#18540) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Meg az offolósok. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18542) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#18541) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ugyanaz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18543) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#18542) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:(((

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#18544) toth_janika válasza Mercutio_ (#18540) üzenetére


toth_janika
őstag

Én szeretem a fejlámpás kutyaevős hányást :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#18545) aleister válasza toth_janika (#18544) üzenetére


aleister
veterán

Ajjaj! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#18546) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#18540) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Most mér kell ilyeneket írni? A fotóstalálkozók kérlekalássan mindig szigorúan szakmai jellegű rendezvények, ne riogassuk itt az új embereket.. ;] :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#18547) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#18546) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, csak az utóbbi alkalommal lett a fejlámpa a védjegy. Anno Veszprémben meg Szentendrén is milyen jó talik voltak? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#18548) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#18546) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is új ember leszek, ha egyszer elmegyek :B ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18549) zolka78 válasza Lassú Víz (#18533) üzenetére


zolka78
senior tag

Alapvetően nincsenek előre betervezett programjaim hétvégére, úgy hogy nagyon idézőjelbe, "bármikor". Itt inkább azon van a hangsúly, hogy adom be itthon. Ugyanis június első hetében elhúzok 1 hétre túrázni szerbiába meg romániába, meg valamikor májusban is kell egy éjszaka nekem egerben a bükki bringázáshoz. Az asszonykám meg húzza már a száját egy picikét, amit nem csodálok mert közös nyári buli még nincs betervezve. Bár az itteni társaság nagyrészével már találkozott, úgy hogy ezt talán könnyű lesz beadni.

(#18547) Real_Necro : A füredi is meg az egri is jó volt, csak többet fektettünk az ivászatos részbe mint a tchnózásba meg a képalkotásba.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#18550) Real_Necro válasza zolka78 (#18549) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egerben szerintem pont ezért volt jó a családos program. Fotózgattunk, jót kajáltunk, este beszélgettünk. Volt mindenre lehetőség együtt is külön is.
Nálunk pl idén nem lesz nyaralás, leszámítva 1 hetet Zalában szüleimnél, de akkor kb kocsit fogjuk rendbe rakatni, közben meg kicsit bejárni a környéket. Szóval örülnék olyan programnak is, ahova "hárman" tudunk menni. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.