Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) LeC válasza Processzor (#200) üzenetére


LeC
addikt

hát akkor 5k-ért nagyon nagyon megérte :C

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#202) Processzor válasza LeC (#201) üzenetére


Processzor
tag

:O :W :O :W
:(((
Levált az egyik akku-patkó. Leejtettem. Busz kanyarodott, telefon Föld körüli pályára állt. Vasgolyó való nekem.
Egy ideig aszonta néhe, hogy nincs benne sim, oszt megbontottam és a patkó már lifegett.
Kész, vége. Érdemes javíttatni? Biztos egy csopó pénzt elkérnének érte. Teljes generál: akku-patkó, magyar-nyelv, infra, BT-néha nem megy hiba, nincs-sim-hiba.
Mennyi lehet :F
Kuka :F :O

''...Te kivered nekem, én kiverem neked_______, de semmi buzulás!'' - Torrente

(#203) Viktor0610 válasza Processzor (#202) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem kérj árajánlatot egy gsm szerviztől, amennyiben max. 5-10 k-ból megvan az egész, javíttasd, egyéb esetben pedig gondoskodj a készülék környezetre legkevésbé káros ártalmatlanításáról.

Samsung Galaxy A54

(#204) LeC válasza Processzor (#202) üzenetére


LeC
addikt

hát részvétem, de remélem viszonylag olcsón sikerül megjavíttatnod :(

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#205) salieri.


salieri.
őstag

ha valakinek van egy 6310i telo elado kifogastalan allapotban az keressen meg mert vevo lennek ra!

(#206) LeC válasza salieri. (#205) üzenetére


LeC
addikt

inkább az aprok közt nézz szét, vagy adj fel hirdetést ;)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#207) salieri. válasza LeC (#206) üzenetére


salieri.
őstag

nem vot kedvem de ma megtettem:D

(#208) villanytan


villanytan
csendes tag

Hello, 6310i-t vennék alkatrésznek, hibásan zuzottan élettenlenül akárhogy.
Kijelző különösképp érdekel! :)
email: villanytan@gmail.com tel: 06703349746

(#209) LeC válasza villanytan (#208) üzenetére


LeC
addikt

igen, csak ez nem aprohirdetős topic.
adj fel neki egy aprot.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#210) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Akit még érdekel:
Teljesen új, bontatlan Nokia 6310i eladó! Minden tartozékával, garanciával, fóliásan, kártyafüggetlen! Ritkaság! Az ár irányár!
40 ezer ft
06-70/54-05-035
zolika85@citromail.hu

[Szükségtelen kiabálni, ha már hirdetsz.
Köszönöm.
Viktor0610]

(#211) LeC válasza zolikaDB (#210) üzenetére


LeC
addikt

40k :Y
annyiért már 2 ilyet lehet venni :(((

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#212) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Van egy Nokia 6310i telefonom, az a gond vele, hogy nem csörög. Minden más működik (nyomógomb hang is, rezgés is), csak épp nem csörög. A hangszórója biztosan jó, mert kivettem és kipróbáltam.
SW vagy HW hiba lehet?
5.valahányas SW van rajta, nem tudom egy frissítés segítene e rajta...

(#213) TomiBone


TomiBone
tag

Emberek! Nagy a gond! A 6310-es LCD kijelzője tropa, semmi sem látszik rajta (javítása drága és sokáig tartana), egyébként működik a telefon. A telefonban van egy rakás telefonszám. Ezeket csak úgy lehetne megmenteni, ha a SIM kártyára "vakon" (azaz a kijelzőn semmit sem látva) át tudnánk másolni a számokat.
Csakhogy nem tudjuk, milyen gombokat kell nyomogatni. :) Neten kerestem leírást, találtam mindenféle PDF állományt meg a Nokia oldalán egy hevenyészett menütérképet, de nem segített, sajnos mindegyik feltételezi, hogy látjuk a képernyőt :D.

Úgyhogy az a kérdésem, valaki le tudná-e írni pontokba szedve, melyik gombokat hányszor kell sorban megnyomni ahhoz, hogy a telefon memóriájából a SIM kártyára vándoroljanak a számok. Bár látom, régen született itt komment, de hátha valaki.... Előre is köszi...

(#214) nike_ válasza TomiBone (#213) üzenetére


nike_
addikt

Szia!

Próbálj keresni screenshotokat a menürendszerről, akkor hátha...

(#215) TomiBone válasza nike_ (#214) üzenetére


TomiBone
tag

Köszi a választ, próbáltam azt is :(. gogliba: nokia 6310 screenshot meg menu screenshots, és többnyire ilyen manager progi találok jöttek ki. Ja, adatkábel sincs, úgyhogy az a mód is kizárt.

[ Szerkesztve ]

(#216) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Hello

Mi különbség van a 6310 és a 6310i akksija közt,az i mit jelképezne ?
Csak azért mert rámkináltak most egy 6310est...(5K annyit megér ha levan harcolva a külseje?)
Ja még annyit ,hogy hallottam messze ennek a legjobb az aksija ,hogy elég sokáíg bírja,és mennyiket bir,igy már használtan?

üdv

Golden Brown - The Stranglers

(#217) Viktor0610 válasza Szabi1987 (#216) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az, h. mit bír az akkumulátor, nem lehet megállapítani, főleg, nem úgy, h. nem tudjuk, mennyire van leharcolva az telep... :U Épp' akkumulátorban sz.tem nem különbözik a két telefon.

5 e Ft-ot sz.tem megér a telefon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#218) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Adott egy 6310, aminek egyszer csak eltűnt az óra a kijelzőjéről, magától.
Nem találtam, hol lehet az óra megjelenítést ki/be kapcsolni.

esetleg vmi ötlet :F

(#219) Viktor0610 válasza h0o2a7j6 (#218) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A használati szerint ( :U ): Menü - Beállítások - Dátum és idő beálítások - Óra - Óra mutatása.

(Félrefordítás lehetséges, angol használatit találtam csak.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#220) h0o2a7j6 válasza Viktor0610 (#219) üzenetére


h0o2a7j6
tag

Ez OEM cucc volt, ilyet nem adtak hozzá! :D
köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#221) Viktor0610 válasza h0o2a7j6 (#220) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is a neten találtam meg. ;) Tudod, Google a barátod! :D

Samsung Galaxy A54

(#222) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!

Felhozom kicsit a topicot!

Ma vettem egy 6310i-t :K Nagyon tetszik, ha hülyének néztek ha nem, az N95ömnél sokkalta kényelmesebb használni, nem merül le egy nap alatt( :((( ) és gyors...N95höz képest meg főleg!

Smoke & Torque

(#223) ett válasza Szplöttyy (#222) üzenetére


ett
aktív tag

Gratula a telefonhoz. Jó vétel volt. Én is nemrég vettem egyet innen a 6310-em mellé. Mindkettőt használon, a sima változatot már évek óta nagy megelégedéssel. :))

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#224) Szplöttyy válasza ett (#223) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Énis nagyon elégedett vagyok vele :K Sikerült a netet is összehozni, igaz átlagseb. 44kbit/s, de arra jó, hogy bárhol vagyok, teló a zsebben(BT always on) lapopot előkapom, és tudok is netezni, mert mobilnetmodem bármikor otthonmaradhat.Egésznap BT-neteztem, és 2pöcök ment le... :C

Smoke & Torque

(#225) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Térerőben, és 6310/i -ben gazdag új évet kívánok mindenkinek! B.Ú.É.K

Smoke & Torque

(#226) vinacarlos


vinacarlos
tag

Valakinek van tapasztalata, hogy annak idején, szűz akksival a 6310es vagy a 6210 bírta tovább?

(#227) Sly Bp. válasza vinacarlos (#226) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6210 csak egy hétig bírta a 6310i meg 12 napig! :K

(#228) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Valaki tudja hogy hol lehet esetleg Új 6310i-t kapni? (nem felújítottat) Külföldről vagy valahonnan? Köszi :R

(#229) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Arra vagyok kíváncsi, hogy a 6310i készülékhez milyen gyári tartozékokat adtak alapkiszerelésben .

Köszi !

Üdv.

Astra

(#230) n206


n206
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok eme fórumon. Most vettem egy 6310i-t. Volt régen, de sajna eladtam,vettem egy Nokia 6300-ást. Szép, jó masszív teló volt egy óriási bajjal: 2-3 napot bírt csak az akksija. Tehát soha többet csilli, kamera, mp3 villi... stb telefon. A 6310i a király!!!
Most van SW frissítés alatt 7.xx-re akarom frissíteni.

Apropó, van valakinek szép, ép előlapja beige vagy ezüst színben hozzá, lehet gyári, vagy ut.gyártott is.

köszike

sziasztok

(#231) n206 válasza AstraCDX (#229) üzenetére


n206
csendes tag

Szia!
Szertintem már nem gyártják, újban nem lézetik, esetleg teljsesn felújítottban....

szia

(#232) rik76


rik76
csendes tag

Üdv! Van egy eladó 6310i Nokiám. Fekete/Arany, A TELEFON ÚJ, NEM VOLT MÉG HASZNÁLVA!, angol nyelvű, független. Dobozban, finn akkuval, töltővel(USÁban is használható). FIX ÁR: 30.000 Ft. (alkudozók ne hívjatok!) BP-en megnézhető, átvehető (9-17-ig az Árpád hídnál vagy ez után Pesten akárhol). 06303439664 vagy rik11@citromail.hu

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

(#233) bepe79 válasza rik76 (#232) üzenetére


bepe79
addikt

Ez a 6310i nem egy 2004-ben futott telefon, ami mostanra 5 éves konstrukció? Ezt árulod 30K-ért így 2010 küszöbén? :F Ráadásul rossz helyen is..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#234) WRCpowaa


WRCpowaa
csendes tag

Nagyon jó telefon, aki telefonálásra haszálja a mobilt (mi másra), annak ez a legjobb választás, egyszerű kezelés, nagyon megbízható kívló akku és ergonómia jellemzi!
Nekem ilyen a második telóm amit nap mint nap használok!
6310i - Forever

:C

(#235) ABE


ABE
őstag

Próbált már valaki utángyártott burkolati elemeket 6310i-hez? 3-4e forint körül lehet kapni előlapot+hátlapot (középrészt), ami kb. a harmada/negyede annak, amennyiért eredetit lehetne szerezni. Szeretném apám régi telefonját kicsit kicsinosítani, de az eredeti előlap árát nem tudom erre kipengetni, az utángyártottat meg csak akkor veszem meg, ha nem nagyon gagyi a minősége... Valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#236) meroly válasza ABE (#235) üzenetére


meroly
veterán

Hát az utángyártottak sose jók. Bár nem ennél a telefonnál hanem még ezer éve egy 3100nál vettem, de ramaty volt. Nem érdemes. Inkább keress gyárit. Nem annyira húzósak szerintem.

Impossible is nothing

(#237) ABE válasza meroly (#236) üzenetére


ABE
őstag

Néztem Vaterán is, de amik olcsók, azok tuti nem gyáriak, elég pl. a linkelt oldalon a második találatra rábökni, és a billentyűzetre rásasolni... :( Szerintem a fele nem igaz, amit Vaterán állítanak a termékekről. :(((

(#238) meroly válasza ABE (#237) üzenetére


meroly
veterán

Ja az tuti nem eredeti gyári. Nemtom, most hogy így nézegetem, egyik se az :(

Impossible is nothing

(#239) ABE válasza meroly (#238) üzenetére


ABE
őstag

Első ránézésre ez vagy ez nem tűnik rossznak, habár utángyártottak. Nem tudom, az áron kívül van-e valami különbség köztük, de igazság szerint egyikbe se merek látatlanban belevágni. :( Félek, hogy a gyárin kívül nem létezik elfogadható minőségű burkolati elem.

(#240) meroly válasza ABE (#239) üzenetére


meroly
veterán

Elég szépek. Meg kell hagyni, amit én vettem anno a 3100 az ránézésre sokkal gagyibb volt. Szerintem egy ilyet nyugodtan megvehet, a másodikat biztos. Úgyse napi használatra lesz a 6310i vagy igen?

Impossible is nothing

(#241) ABE válasza meroly (#240) üzenetére


ABE
őstag

Második telefonnak szánom óvatos használatra, de ha már így költök rá, akkor azért jól meggondolom, hogy ne dobjam ki feleslegesen a pénzt. :K Nekem is a második a szimpatikusabb, ott még a SIM rögzítő fém fülecske is megvan, bár a második képen a fekete előlap fényezése nem tűnik tökéletesnek, mintha megfolyás lenne rajta? :F

(#242) Ricardo


Ricardo
félisten

Azért eleganciában szerintem nem veri a fekete 6210-et :N

(#243) meroly válasza Ricardo (#242) üzenetére


meroly
veterán

Ebben egyet értek.
Az a 6210 gyönyörű :K
Komolyan mondom sokszor megfordul a fejemben hogy egy ilyet használjak a hétköznapokban, csak nincs benne bluetooth.

ABE: hát ha ennyire fontos akkor inkább tényleg eredetit vegyél.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#244) ABE válasza meroly (#243) üzenetére


ABE
őstag

Mérlegelve az anyagi helyzetemet, rendeltem egy utángyártottat, ennyit megkockáztatok, hátha elfogadható minőségű lesz...

(#245) meroly válasza ABE (#244) üzenetére


meroly
veterán

Bízunk benne, majd írd meg.

Impossible is nothing

(#246) ABE válasza meroly (#245) üzenetére


ABE
őstag

Megérkezett a cucc, leginkább a használhatatlan fos jelzőt tudnám rá mondani. :DDD

(#247) meroly válasza ABE (#246) üzenetére


meroly
veterán

Húú ennyire gáz? Az szívás..... :(

Impossible is nothing

(#248) meroly


meroly
veterán

Na, ma én is szert tettem egy ilyen csodára. Működik, de sajna a kijelzőn nem mutat semmi. Szerintetek mi baja lehet?

Impossible is nothing

(#249) fishmonger


fishmonger
csendes tag

Sziasztok!

Most tervezem, hogy veszek 'telefonálós' második telefonnak egy 6310i-t.
Ebay-en [link]ITT találtam bontatlan, teljesen újakat. Angol nyelvű menüvel.
15k HUF magyarországi szállítással együtt!!!!

Az a kérdésem, hogy nokia szervizben frissitenek meg ilyennek SW-t?
Mert ugyebár nem tudom, hogy milyen verzióval jön.

udv
fm

(#250) meroly válasza fishmonger (#249) üzenetére


meroly
veterán

Hát nemtom érdemes-e ebay-ről.
Vaterán is vannak "újak", nézz körül.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.