Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#501) martonl válasza AstraCDX (#499) üzenetére

martonl
(tag)

Ha találtál, légyszi ne tartsd magadban. Én is szert tettem egy ilyen készülékre, és jó lenne felújítani. Kitakarítani, esetleg házat cserélni, és feltenni rá a 7-es magyar szoftvert. Köszi.

(#502) martonl válasza kalmancsaba (#451) üzenetére

martonl
(tag)

Szerintem a Logomanager programmal ugyanúgy lehet, mint a régebbiekre. Azt ne kérdezd, honnan lehet a progit még letölteni. :-(

(#503) martonl válasza Aureal (#498) üzenetére

martonl
(tag)

Az "i" sem színes kijelzős. Igen, valami spéci formátumos csengőhangja volt, de már ezekre nem emlékszem. És volt a Nokia Data Suite (nem a PC Suite!) progi, azzal lehetett babrálni, már ha erre is jól emlékszem.

Szép ez a topik... De csak addig, amíg le nem kapcsolják a GSM hálózatot. :((

[ Szerkesztve ]

(#504) AstraCDX válasza martonl (#503) üzenetére

AstraCDX
(senior tag)

Annyit tudok, hogy az i-s típusban már van bluetooth, illetve egyes típusok háttérvilágítása halványzöld, a későbbieké pedig LED fehér .

Ezen túl nem tudom mi különbség van még köztük .

Üdv.

Astra

(#505) martonl válasza AstraCDX (#504) üzenetére

martonl
(tag)

A i-nek kékes a háttérvilágítása, a simának zöld. Bluetooth mindkettőben van. Az i tudja az 1900MHz-es (USA) GSM sávot. Ha jól emlékszem, ezek a fő különbségek. Na, meg az i tudja a javát. Én mindenképp az i-t ajánlom, ha másért nem, akkor a kijelző láthatósága szempontjából. Meg is vettem nem sokkal azután, hogy megjelent, 130-ért. Ja és mindenképp a legutolsó, 7-es szoftverrel célszerű megszerezni, abban sok bt eszköz inkompatibilitásán javítottak.

[link]

[link]

Az oldal rosszul írja, a 6310i-nek gyárilag Li-polymer aksija volt. A simára nem emlékszem, olyat csak rövid ideig birtokoltam.

[ Szerkesztve ]

(#506) martonl válasza AstraCDX (#504) üzenetére

martonl
(tag)

Ja, megvan, csak már nem tudom szerkeszteni, mindkettőnél írja a polymer aksit, de szerintem a sima 6310-est li-ionnal adták.

(#507) Fancy-boy válasza martonl (#506) üzenetére

Fancy-boy
(őstag)

A 6310-est már Li-Polymer akkuval adták. A 6210-es volt Li-ion.

(#508) martonl válasza Fancy-boy (#507) üzenetére

martonl
(tag)

Jaja, igen, köszi, már emlékszem. Nekem a 6210-esnél mindig volt egy kis zavaró GSM zaj, ami főleg hívásindításnál beszűrődött a hangszóróba, azt annyira nem komáltam. De az se volt rossz teló.

(#509) AstraCDX

AstraCDX
(senior tag)

De jó lenne ha járna errefelé valami szaki, aki még képes ezeket a telefonokat HW/SW szervizelni !

Mellesleg jómagam elvagyok a V 5.51 SW-vel .

Bluetooth kihangosítóval is használom gond nélkül .

Üdv.

Astra

(#510) martonl válasza AstraCDX (#509) üzenetére

martonl
(tag)

Az ehhez (is) értő jó szakikat már keresni kell sajnos. Keresd a Nokiaprogramok (Mobilprogramok) fórumon Macika topiktársat, ha van valami. Neki még megvannak hozzá a szervizes cuccok.

(#512) Kavix

Kavix
(újonc)

Sziaszok!

Most vettem egy telekomos kártyát a 6310i-be, hogy minimális adatforgalmat produkájak a jól bevált telefonnal, de hiába próbálom nem megy a mobilNet.
Szerintem minden létező APN-t kipróbáltam és a heldesk szerint is minden rendben, de nem tudok adatforgalmat produkálni.
Esetleg valami 5let?
köszi

(#513) Aureal

Aureal
(aktív tag)

Hali!

6210-est vettem, adatkábel most jön hozzá...
Milyen szoftver volt ezekhez, amivel a csengőhangot lehetett szerkeszteni + importálni, majd átküldeni a telára?
Tudja vki? (Esetleg privátba megvolna vhol?) :))
:R

[ Szerkesztve ]

(#514) Vegha válasza Aureal (#513) üzenetére

Vegha
(senior tag)

Ez a 6310 topicja, de szerintem a Tiedhez is a Nokia Suite lesz a megfelelo.

(#515) ElektrikusDE válasza Kavix (#512) üzenetére

ElektrikusDE
(tag)

Szia!

Mivel csak 2G-s a telefon és Edge sincs, így nem csoda hogy nincs internet.

GSM vagy GPRS internet már nincs Magyarországon. (tudomásom szerint)

[ Szerkesztve ]

(#516) Aureal válasza Vegha (#514) üzenetére

Aureal
(aktív tag)

Kösz!
(6210-nek nincs releváns topikja, s akkor még szinte csak dizájnban különböztek a Nokik.) ;)

(#517) r.tibor válasza Aureal (#513) üzenetére

r.tibor
(csendes tag)

Nokia Logomanager

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.