Hirdetés

2024. március 30., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) martonl válasza AstraCDX (#499) üzenetére


martonl
senior tag

Ha találtál, légyszi ne tartsd magadban. Én is szert tettem egy ilyen készülékre, és jó lenne felújítani. Kitakarítani, esetleg házat cserélni, és feltenni rá a 7-es magyar szoftvert. Köszi.

(#502) martonl válasza kalmancsaba (#451) üzenetére


martonl
senior tag

Szerintem a Logomanager programmal ugyanúgy lehet, mint a régebbiekre. Azt ne kérdezd, honnan lehet a progit még letölteni. :-(

(#503) martonl válasza Aureal (#498) üzenetére


martonl
senior tag

Az "i" sem színes kijelzős. Igen, valami spéci formátumos csengőhangja volt, de már ezekre nem emlékszem. És volt a Nokia Data Suite (nem a PC Suite!) progi, azzal lehetett babrálni, már ha erre is jól emlékszem.

Szép ez a topik... De csak addig, amíg le nem kapcsolják a GSM hálózatot. :((

[ Szerkesztve ]

(#504) AstraCDX válasza martonl (#503) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Annyit tudok, hogy az i-s típusban már van bluetooth, illetve egyes típusok háttérvilágítása halványzöld, a későbbieké pedig LED fehér .

Ezen túl nem tudom mi különbség van még köztük .

Üdv.

Astra

(#505) martonl válasza AstraCDX (#504) üzenetére


martonl
senior tag

A i-nek kékes a háttérvilágítása, a simának zöld. Bluetooth mindkettőben van. Az i tudja az 1900MHz-es (USA) GSM sávot. Ha jól emlékszem, ezek a fő különbségek. Na, meg az i tudja a javát. Én mindenképp az i-t ajánlom, ha másért nem, akkor a kijelző láthatósága szempontjából. Meg is vettem nem sokkal azután, hogy megjelent, 130-ért. Ja és mindenképp a legutolsó, 7-es szoftverrel célszerű megszerezni, abban sok bt eszköz inkompatibilitásán javítottak.

[link]

[link]

Az oldal rosszul írja, a 6310i-nek gyárilag Li-polymer aksija volt. A simára nem emlékszem, olyat csak rövid ideig birtokoltam.

[ Szerkesztve ]

(#506) martonl válasza AstraCDX (#504) üzenetére


martonl
senior tag

Ja, megvan, csak már nem tudom szerkeszteni, mindkettőnél írja a polymer aksit, de szerintem a sima 6310-est li-ionnal adták.

(#507) Fancy-boy válasza martonl (#506) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A 6310-est már Li-Polymer akkuval adták. A 6210-es volt Li-ion.

(#508) martonl válasza Fancy-boy (#507) üzenetére


martonl
senior tag

Jaja, igen, köszi, már emlékszem. Nekem a 6210-esnél mindig volt egy kis zavaró GSM zaj, ami főleg hívásindításnál beszűrődött a hangszóróba, azt annyira nem komáltam. De az se volt rossz teló.

(#509) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

De jó lenne ha járna errefelé valami szaki, aki még képes ezeket a telefonokat HW/SW szervizelni !

Mellesleg jómagam elvagyok a V 5.51 SW-vel .

Bluetooth kihangosítóval is használom gond nélkül .

Üdv.

Astra

(#510) martonl válasza AstraCDX (#509) üzenetére


martonl
senior tag

Az ehhez (is) értő jó szakikat már keresni kell sajnos. Keresd a Nokiaprogramok (Mobilprogramok) fórumon Macika topiktársat, ha van valami. Neki még megvannak hozzá a szervizes cuccok.

(#512) Kavix


Kavix
újonc

Sziaszok!

Most vettem egy telekomos kártyát a 6310i-be, hogy minimális adatforgalmat produkájak a jól bevált telefonnal, de hiába próbálom nem megy a mobilNet.
Szerintem minden létező APN-t kipróbáltam és a heldesk szerint is minden rendben, de nem tudok adatforgalmat produkálni.
Esetleg valami 5let?
köszi

(#513) Aureal


Aureal
senior tag

Hali!

6210-est vettem, adatkábel most jön hozzá...
Milyen szoftver volt ezekhez, amivel a csengőhangot lehetett szerkeszteni + importálni, majd átküldeni a telára?
Tudja vki? (Esetleg privátba megvolna vhol?) :))
:R

[ Szerkesztve ]

(#514) Vegha válasza Aureal (#513) üzenetére


Vegha
senior tag

Ez a 6310 topicja, de szerintem a Tiedhez is a Nokia Suite lesz a megfelelo.

(#515) ElektrikusDE válasza Kavix (#512) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Mivel csak 2G-s a telefon és Edge sincs, így nem csoda hogy nincs internet.

GSM vagy GPRS internet már nincs Magyarországon. (tudomásom szerint)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#516) Aureal válasza Vegha (#514) üzenetére


Aureal
senior tag

Kösz!
(6210-nek nincs releváns topikja, s akkor még szinte csak dizájnban különböztek a Nokik.) ;)

(#517) r.tibor válasza Aureal (#513) üzenetére


r.tibor
csendes tag

Nokia Logomanager

(#518) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Valakinek nincs véletlenül eladó DLR-3P adatkábele, nem horror áron? (A jóf0gásos 2000 Ft-os nekem már horror árú, de lehet, hogy csak naiv vagyok :DDD )
Előre is köszi!

(Te jó ég, 2 éve "szótlan" a topik... :D )

(#519) novoszath


novoszath
senior tag

en is csatlakoztam a taborhoz egy nokia 6310i vel

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#520) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy 6310i re mikent tudom felrakni a legutolso FW-t? adatkabelt erdemes hozza szerezni ha igen akkor honnan vagy azzal mar nem lehet semmit csinalni?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#521) Vegha válasza novoszath (#520) üzenetére


Vegha
senior tag

Ha jol emlekszem a Nokia Suite program meg kezeli ezt a tipust es adatkabel fog kelleni hozza.

(#522) ett


ett
aktív tag

Sziasztok!

Látom tavalyi az utolsó hozzászólás, de hátha tud segíteni valaki. Van egy 6310i telóm és azt szeretném kérdezni hogy honnan lehet szerezni hozzá azt a kis műanyag darabot ami alul van? Bejelöltem Diokhan kolléga képén.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#523) tailor válasza ett (#522) üzenetére


tailor
őstag

Szia!

Szerintem a legegyszerűbben úgy, ha keresel egy bontott előlapot, és abból kiveszed :F

(#524) ett válasza tailor (#523) üzenetére


ett
aktív tag

Nézegetem most azt is, de nem nagyon találok.

Köszi azért!

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#525) Vegha válasza ett (#522) üzenetére


Vegha
senior tag

Szerintem elado telefont hamarabb fogsz talalni, mint kulon elolapot. De meg igy sem lesz egyszeru. Sok szerencset es kitartast kivanok hozza !

(#526) ett válasza Vegha (#525) üzenetére


ett
aktív tag

Köszi! Valahogy sejtettem hogy nem lesz egyszerű menet. Van egy 7110-esem is, az elég szép állapotú, csak szoftveres gondja van. A legújabbat kéne rátenni, mert egy régebbi van rajta és kicsit lassú. Viszont nincs m2bus kábelem. 3210-hez volt még nagyon régen, de már az sincs meg. Ebben tud valaki segíteni? Hátha van valakinek ilyen kábel.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

(#527) Vegha válasza ett (#526) üzenetére


Vegha
senior tag

Nevrol nem ismerem ezt a kabelt: arra gondolsz ami a 6310i-hez valo ? Asszem volt ilyenem valaha, de nem tudom hogy megvan-e meg. Kulfoldon vagyok, de hetvegere haza utazok. Ha nem felejtem el akkor megnezem.

(#528) hellopc válasza ett (#522) üzenetére


hellopc
csendes újonc

Ha nem sürgős, akkor innen rendeld meg és akár kicserélheted az egész házat... Nem drága.

(#529) Vegha válasza ett (#526) üzenetére


Vegha
senior tag

Ilyen kabelt talaltam

Kell-e ?

(#530) novoszath


novoszath
senior tag

ehhez a tipushoz keresek adatkabelt amivel a geppel tudom osszekotni es egy frissitest csinalni

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#531) Vegha válasza novoszath (#530) üzenetére


Vegha
senior tag

Nekem meg mindig van egy folosleges, de kulfoldon vagyok es egyelore nem latom mikor megyek haza legkozelebb. Mennyire surgos ? :)

(#532) novoszath válasza Vegha (#531) üzenetére


novoszath
senior tag

nem surgos egyaltalan koszi a segitseget :R :R

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.