Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) strynox válasza trust007 (#8799) üzenetére


strynox
tag

Steelseries QcK? Feltéve, hogy a mérete elég.

(#8802) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Megkaptam az ebay-es Xiaomi padot. Sajnos valamennyire ez is meg volt törve, hiába írta a csomag méretet akkorára mint az összetekert pad. De annyira nem vészes.

[link]

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#8803) MaTpr0F válasza jaffa 2843 (#8802) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Akkor egyelőre úgy néz ki, hogy csak az alis eladó nem hajtotta félbe?

Legalább ebayen kérhetsz refundot. Pontosabban meg is kapod azt. Kérni bárhol lehet...

[ Szerkesztve ]

(#8804) jaffa 2843 válasza MaTpr0F (#8803) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Őszintén szólva nem olyan vészes, mint a képen látszik. Pár napig úgysem leszek itthon, fellógattam, majd kiderül mi lesz belőle. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#8805) Vanir válasza jaffa 2843 (#8804) üzenetére


Vanir
veterán

Nem akarlak elkeseríteni, de azok a törések nem fognak kisimulni. Az enyémmel már körülbelül minden lehetséges dolgot megpróbáltam, de nem segített semmi. :(

(#8806) kalozhun100 válasza jaffa 2843 (#8802) üzenetére


kalozhun100
őstag

Eredeti doboza nem volt?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8807) Vanir válasza kalozhun100 (#8806) üzenetére


Vanir
veterán

Ennek gyárilag nincs doboza, csak egy kis zsákba rakják bele.

(#8808) Vanir


Vanir
veterán

Rendeltem Ali-ról egy Xiaomi XL-t, megírtam a sellernek hogy legyen szíves nem félbehajtani. We'll see.

(#8809) fagylalt


fagylalt
senior tag

Sziasztok!

Új egérpad vásárlására adtam a fejemet. Szeretném lecserélni a jelenlegi Roccat Alumic egérpadomat, mert konkrétan nem is használom/használtam, pedig évekkel ezelőtt vásároltam. A kihasználatlanság oka, hogy mivel fém pad, ezért hideg és kb. egy óra használat után teljesen kihűlik miatta a csuklóm (pedig nincs hideg a lakásban).
Szóval mindenképp szövet egérpadot szeretnék. Jelenleg egy lézeres Roccat Kone+ egerem van, amit szintén hamarosan cserélni fogok (optikai lesz a következő nagy valószínűséggel).
Perifériás témában nem vagyok otthon, így a választáshoz szeretném a segítségeteket kérni. 20-30 ezer forintos egérhez keresnék méltó darabot. :)

(#8810) strynox válasza fagylalt (#8809) üzenetére


strynox
tag

(#8811) fagylalt válasza strynox (#8810) üzenetére


fagylalt
senior tag

Köszönöm! Innen fogok választani, aztán ha valami kérdésem támadna, akkor szólok. :)

(#8812) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ezek az ebayos padok hamisítványok?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8813) gtamate2 válasza mobal (#8812) üzenetére


gtamate2
veterán

Esélyes, nem hinném hogy ez az eladó minden létező padból tud beszerezni.

Mondjuk ez a kép mindent vitt:

*Sn0w

(#8814) Vanir válasza mobal (#8812) üzenetére


Vanir
veterán

Minden kínai Logi, SS és Razer pad fake. Legalábbis a 99%-uk tutira.

[ Szerkesztve ]

(#8815) holozis_HUN válasza gtamate2 (#8813) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Inkább a csajon csúsztatnám az egerem :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8816) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

SS QcK mini padom felett járt el az idő, ezt szeretném leváltani hasonló kategóriájú darabra, minél olcsóbban. Nem játékra kéne. A lényeg a könnyű tisztíthatóság és az időtállóság. Lézeres és optikai egérrel is jól működjön.

Méretben a SS QCK kéne, tehát eggyel nagyobb, mint a mini mérete.

Köszi!

(#8817) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hát ez marhajó. megfogták a vámon a xiaomi padomat. kíváncsi leszek mennyi szívás lesz vele mire megkapom végre.

ez is magyarország basszus, hogy a milliárdos oligarchákhoz senki hozzá nem nyúl, a paraszt 2ezer forintos kínai szarját persze vámoztatni kell...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8818) jaffa 2843 válasza FireKeeper (#8817) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha fizetned kell akkor bassz az asztalra, mert ezért semmivel nem vághatnak meg.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#8819) FireKeeper válasza jaffa 2843 (#8818) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az ebayes topikban lenyugtattak, hogy ilyenkor elvileg nem kéne hogy fizetnem kelljen. de a levélben amit kaptam, nem írtak ilyesmiről. szokásos értelmezhetetlen bürokratikus szarakodás.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8820) jaffa 2843 válasza FireKeeper (#8819) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szerintem csak megbontják, megnézik, aztán küldik tovább.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#8821) FireKeeper válasza jaffa 2843 (#8820) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

valszeg. de azért egy kicsit betojtam hogy a 2500Ft-os egérpadra rájön még a 2500Ft-os vámköltség is :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8822) ballington


ballington
addikt

Sziasztok!
Razer Goliathus Speed vagy SS QcK-t vennék Mo.-n normál méretben. Melyik netes boltot ajánlanátok?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#8823) JegesEmber20 válasza ballington (#8822) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

PCX
220 volt

Olcsóbban nagyon nem találtam sehol.

Razer 4000-től kezdődik.

(#8824) Vanir


Vanir
veterán

A tönkretett Xiaomi XL csak felhasználásra került végül. Ideiglenes csuklótámasz, amíg rájövök, hogy milyet is akarok. :P

[kép]

(#8825) strynox válasza Vanir (#8824) üzenetére


strynox
tag

:C

(#8826) jaffa 2843 válasza Vanir (#8824) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az enyém elég kulturáltan kisimult. Nincsenek gyűrődések csak a gyári tekeréstől vannak benne hullámok, de már azok is tűnnek el.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#8827) Vanir válasza jaffa 2843 (#8826) üzenetére


Vanir
veterán

Az enyém szinte abszolút nem javult. :( De már úton van a másik, remélhetőleg annál nem követték el ezt a szörnyűséget.

(#8828) JSaN


JSaN
addikt

Udv
Van egy 8 eves razer gholiatus omegam, 5mm vastag semmi gyurodes szel felvalas stb. De azert 8 ev alatt fenyesre simitottam ahol huzkodom, 1 eve fejteton (nem lapra) hasznalom hogy ahol tiszta volt csusszon meg.
De mar ott tartok hogy inkabb megfogja nem csuszik konnyen, most neztem sima asztalon hat csoda hogy tudtam idaig overwatchot nyomni, annyira sima konnyen ment pad nelkul. De en nem szeretem a kemeny feluletet. Raze DeathAdder 3.5 hasznalok
Kerdes ezzel lehet valamit csinalni? Tisztithato valahogy, vagy moshato? Vagy kenytelen vagyok venni masikat?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8829) gtamate2 válasza JSaN (#8828) üzenetére


gtamate2
veterán

Fogkefével próbáld kidözsölni belőle a mocskot. Egy edénybe vizet meg valamilyen minimális tisztító/súrolószerrel keverve. Mosni nem tudom hogy lehet-e.

*Sn0w

(#8830) FireKeeper válasza JSaN (#8828) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

esetleg megpróbálhatod rajta a szilikonspray-s trükköt amiről az összefoglalóban írtak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8831) Vanir válasza gtamate2 (#8829) üzenetére


Vanir
veterán

Fogkefével óvatosan mert szétcincálhatja a felületet. Én inkább kimosnám és puha szivaccsal sikálnám óvatosan. Ha minden kötél szakad, akkor mosógép alacsony hőfokon valami nagyon kímélő programon. Ha az sem segít, akkor vegyél másikat, kiszolgálta az idejét. :)

(#8832) JSaN


JSaN
addikt

Kosz mindenkinek, holnap megprobalom a mosast. Aztan majd beszamolok sikerult e. :K

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8833) FireKeeper válasza FireKeeper (#8821) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na elküldtem a postának a számlát a vámvizsgálathoz, kíváncsi leszek mennyi ideig ülnek majd rajta. remélem azért egy hétnél többet nem.

az igazán fincsi az lenne ha mondjuk a kínai eladó rendes csomagolása után a drága posta törné félbe :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8834) gtamate2 válasza Vanir (#8831) üzenetére


gtamate2
veterán

Én medium/soft fogkefével szoktam -persze óvatosan- tisztítani, idáig még nem esett baja.

*Sn0w

(#8835) Vasinger! válasza Vanir (#8827) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szabad tudni hogy honnan vetted és mennyiért? Nem találok most túl olcsón sehol.

(#8836) Vanir válasza Vasinger! (#8835) üzenetére


Vanir
veterán

Innen rendeltem. Szvsz addig ne próbáld be, amíg nem jött meg az enyém és nem számoltam be róla, hogy mennyire gyűrték össze.

(#8837) Vasinger! válasza Vanir (#8836) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

1 dodóval drágábban nem éri meg jobban GB-ről? :F

(#8838) Vanir válasza Vasinger! (#8837) üzenetére


Vanir
veterán

Írták, hogy onnan is kettéhajtva érkezik. Ha lehet írni a sellernek a rendelést követően, akkor megérheti, én onnan még nem rendeltem.

(#8839) Solymi81 válasza Vanir (#8838) üzenetére


Solymi81
aktív tag

A low-sense / med-sense / high-sense játékstílusról és játékokról hol tudok bővebben olvasni?
Illetve az egér súlya befolyásolhatja az egérpad működését?

Egy közepes/gyors egérpadban gondolkodom, de előtte még be kell lőnöm, hogy én milyen stílusban játszom majd, amit meg majd csak az egerem megérkezése után fogok tudni, addigra meg már szeretném az egérpadot is beszerezni és nem az asztalon koptatni.

(#8840) Vanir válasza Solymi81 (#8839) üzenetére


Vanir
veterán

Nem igazán van mit olvasni róla. Annyi a lényege, hogy hány centin fordulod a háromhatvanat. Milyen játékkal játszol?
Kis shameless self-advertising. Ez pl. lowsens, 64 cm / 360°. De szerintem lődd be magadnak azt az értéket ami megfelel és kényelmes, casual játékoknál nem nagyon van értelme vesződni vele.

[ Szerkesztve ]

(#8841) Solymi81 válasza Vanir (#8840) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Az még nincs lemérve, illetve nem is tudom hogyan mérjem le.
Mechwarrior Online jelenleg. A lábakat billyentyűkkel fordítod, a törzset meg az egérrel.
Bármilyen single FPS/RPG jó a tesztelésre? Vagy esetleg van valami program ami segíthet?

(#8842) MaTpr0F válasza Vanir (#8840) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Kipróbálom már ezt az 1-3-1 fogást.
Kíváncsi vagyok milyen.

(#8843) FireKeeper válasza MaTpr0F (#8842) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én klasszikus Churchill-be nyomom, sőt, a kisujjam le is ér a padra

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8844) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Egy 10 éves Qpad-ot cserélnék le. Egér csere is lesz, így nem szeretnék vagyonokat költeni max 10 ezer Ft. Ki mit ajánlana? Hogy milyen az anyaga az mindegy :) :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8845) strynox válasza iceQ! (#8844) üzenetére


strynox
tag

(#8846) Solymi81


Solymi81
aktív tag

Ez így hihető?
A többi az csak méretben és színben különbözik?

Allsop Raindrop XL

(#8847) gtamate2 válasza Solymi81 (#8846) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha valóban 3$ akkor lehet érdemes lenne többen rendelni.

*Sn0w

(#8848) Vanir válasza gtamate2 (#8847) üzenetére


Vanir
veterán

3100 forintra jön ki a checkout a végén. Ennyiért egyedül is megéri. Ha 45x40 lenne akkor már rendeltem volna belőle hirtelen vagy ötöt...

#8849: Sajnos nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#8849) Solymi81 válasza gtamate2 (#8847) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Ezért kérdem.
Elég sokan árulják most ott kint ennyiért, csak épp kezdők.
Viszont találtam "megbízhatóbbnak" tűnőt is, igaz drágábban és kevesebb készlettel:

Allsop Raindrop XL from salesfolks

Vanir: Van belőle nagyobb is?

[ Szerkesztve ]

(#8850) bbdzyx válasza Vanir (#8836) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Mindenképp posztold please, ha megjött, rendelnék én is egyet a melóba.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.