Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Egy Remothered: Broken Porcelain-t vennék kicsi pénzért, vagy esetleg innen fel tudok ajánlani valami hasonló kaliberű játékot. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16152) eami válasza s7evcsenko (#16151) üzenetére


eami
Topikgazda

első résszel játszottál? most jöttem rá hogy az is meg van nekem, és lehet azzal kellene kezdeni inkább.

(#16153) s7evcsenko válasza eami (#16152) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igen, de nem tetszett túlzottan, mert rohadt nehéznek találtam.
Talán ezt kicsit könnyebbre vették. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16154) FunPro


FunPro
senior tag

Ebből a fanatical all star cuccból valakinek valami?

Én egy Leisure Suit Larry - Retro Bundle-t biztos behúzok, de talán még egy brawlout is befigyelhet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#16155) gyimger válasza FunPro (#16154) üzenetére


gyimger
őstag

Egy Close to the Sun-nal beszállok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#16156) bepken válasza FunPro (#16154) üzenetére


bepken
veterán

uh! az egész collection 1 euróért? annyiért én is behúzom :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#16157) FunPro válasza gyimger (#16155) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy ha senki másnak nem fog kelleni semmi, akkor max viszünk egy-egy ingyen cuccot.
:D

#bepken

Igen. Indiegalan szokott lenni valami 3 dollár.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#16158) fatal` válasza FunPro (#16157) üzenetére


fatal`
titán

Egy '80s overdrive jöhet :D

(#16159) FunPro


FunPro
senior tag

Mivel szerintem a fejenként 9 eurocentért nemigazán érdemes bevárni még 5 embert, megveszem a csomagot. :D

A kulcsokat küldöm privátban.

U.I.:

A Leisure Suit Larryt lehet stackelni!
(Ha mások is összeugranának egy 5-ös re)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#16160) vidaila válasza FunPro (#16159) üzenetére


vidaila
aktív tag

Egy homeworld remastered re be neveznék

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#16161) arfer válasza bepken (#16156) üzenetére


arfer
aktív tag

Nem az összes 1 euró, hanem x pénzért y darab játékot választhatsz, ott van az elején...

(#16162) FunPro válasza arfer (#16161) üzenetére


FunPro
senior tag

A Leisure Suit Larry packról volt szó, ami tegnap még benne volt a csomagban. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#16163) KaiotEch válasza FunPro (#16154) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én egy Train Valley-ra beneveznék. :R

(#16164) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Megint kaptama Humble-tól 12$-os Choice ajánlatot. Jelenleg Unsubscribed a státuszom, gondoltam megnézem be tudom-e húzni (habár azt írja, New Customers only).

Ha rányomok nem történik semmi, csak bedob a Choice főoldalára, ahol ha megújítom az előfizetésem, ugyanúgy az eredeti áron adja.

Én csinálok rosszul valamit vagy ez tényleg ennyi?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16165) Spet válasza l.skywalker (#16164) üzenetére


Spet
addikt

Mindig a következő csomagra vonatkozik az ajánlat, nem az aktuálisra.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#16166) l.skywalker válasza Spet (#16165) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ach so. Tehát most 17,99€ és utána kevesebb. Köszi. Ebben a hónapban nem próbálkozok meg vele inkább elnézve a kínálatot.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16167) shaddy1027 válasza l.skywalker (#16164) üzenetére


shaddy1027
tag

Mai email:

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#16168) fatal`


fatal`
titán

Choiceból továbbra is átvennék egy F1-et, ha valaki nem tart rá igényt :)

(#16169) l.skywalker válasza shaddy1027 (#16167) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen megkaptam én is. Lehet, hogy jövő hónap elején befizetek mégis erre a hónapra :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16170) adrian360 válasza l.skywalker (#16164) üzenetére


adrian360
őstag

ha elkezded a fizetést végig vinni, akkor be fogja dobni az aktuális kuponnal csökkentet árat.

(#16171) l.skywalker válasza adrian360 (#16170) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi. Megnéztem, de még így sem éri meg. A Sniper és az F1 vannak meg, a többi meg...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16172) MoVieFaN válasza shaddy1027 (#16167) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nagyon nem mehet a bolt, nekem ilyet dobott ma a Humble generátor.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#16173) ZsZso válasza MoVieFaN (#16172) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nekem is ez jött, persze most nem $6os. $8 - t minden hónapban adna automatikusan, mikor megprobalom lemondani...

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16174) reelc válasza MoVieFaN (#16172) üzenetére


reelc
veterán

Nekem is egy ilyen jött.

(#16175) MoVieFaN válasza ZsZso (#16173) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nekem 6 USD-s még sosem jött. Ez eddig a legjobb ajánlatuk.
Ez nálam már határeset, ennyit lehet megérhet.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#16176) FunPro válasza MoVieFaN (#16175) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem még talán a következő hónap van a fél éves 6$-os előfizuból, de rajtam rohad az elmúlt fél év cohiceainak nagy része. :D

Mondjuk így is nagyon megérte. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#16177) Dapro


Dapro
senior tag

sniper contracts ra vevő lennék ha marad vkinél

(#16178) K1LLMy53Lf válasza MoVieFaN (#16172) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

de jó nektek... én a múltkori 6hó $6-ról is lecsúsztam, és erről is... :/ legjobb eddig a néha pause-kor bedobott $4 OFF volt adott hónapra, de sokszor csak $2 adtak. :(

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#16179) reelc válasza K1LLMy53Lf (#16178) üzenetére


reelc
veterán

Nekem volt a múltkor a $6-os, még tavaly. Nem éltem vele.
Ezúttal lehet ráugrom a $8-asra.
Előtte nekem is a $2 ajánlatot dobták.
Nincs esetleg a promóciók mappádban?

December óta egy játékot/bundlet se vettem.

(#16180) K1LLMy53Lf válasza reelc (#16179) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ha email-fiókra gondolsz: sajnos nem. keresővel és mappánként is végig szoktam csekkolni, amikor ír valaki ilyet itt, hátha... :(
legutóbbi mail hb-tól "Spring into the world of Virtual Reality!'" (ill pont 1 perce jött egy újabb a WH-s bundli reklámja :) )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#16181) gejala válasza K1LLMy53Lf (#16178) üzenetére


gejala
őstag

Nekem is csak a $4 kupont adják pause-nál, amikor már 3 hónapja nem vettem semmit.
Mondjuk én a Choice óta 3 hónapot vettem meg, úgyhogy szerintem rólam már lemondott HB. :DDD

(#16182) reelc válasza K1LLMy53Lf (#16180) üzenetére


reelc
veterán

Igen arra gondoltam.
Nekem van ami a Gmail sima inboxba, van ami promóba kerül tőlük. Úgy, hogy nem állítottam be semmit.

(#16183) maross


maross
veterán

fanatical mega bundle 4, 20 jatek, 2.99 eur. Ha valaki beruhaz ra es nem kellene neki a one deck dungeon, egyeb aprosagra elcserelnem. Reg kerult mar le a polcrol, szivesen jatszanek vele egyet digitalisan.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16184) MrTwister válasza maross (#16183) üzenetére


MrTwister
őstag

Én beszállnék egy Aarklash: Legacy-val, ezt a játékot szeretném. Jó lenne ha a többire is lenne jelentkező. :K Megveszed a bundlit ha a többire is lesz jelentkező?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#16185) maross válasza MrTwister (#16184) üzenetére


maross
veterán

Jobb lenne ha olyan venné, akit tobb jatek erdekel belole.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#16186) MrTwister válasza maross (#16185) üzenetére


MrTwister
őstag

Igaz minket csak egy-egy. Sebaj hátha lesz valaki. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#16187) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nyaljon sót az IGN... már a normál bundle -nél se lehet beállítani, hogy mennyi menjen Charitiy -re. :W

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16188) eami válasza ZsZso (#16187) üzenetére


eami
Topikgazda

megtennéd, hogy kifakadsz azon is, hogy miért nem csak csupa nem rég megjelent AAA játékok vannak az $1 tierben? hátha azt is ilyen gyorsan lereagálják :DDD ;]

(#16189) ZsZso válasza eami (#16188) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Naja, akkor igaz amit Redditen írnak. Van akinél vették, van ahol nem. Nálam nincs kint, többen azt írják, hogy lehet azért mert többször 100% charity -t toltam. Ennek ellent mond, hogy firefoxban is ezt csinálja és privát módban is, bár fingerprint alapján be tudnak azonosítani. Azonban a mobilon nem tudnak fingerprintelni és ott sem látszódik nálam, szóval lövésem sincs hogy megy. Lehet, hogy mindenhol tiltják csak bizonyos felhasználóknál nem. Ez valószínűbb ... aki amúgy se tolta a 100% charityket az látja (mi vesztenivaló van vele?!), amúgy meg default ki van kapcsolva.

Undorító akárhogy is van.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16190) safranyek


safranyek
tag

Én is 100% charityre húztam mindig, és én se látom a csuszkákat.

(#16191) FunPro


FunPro
senior tag

Ez biztos azért van, mert humbliék voltak olyan kedvesek, és megjegyezték, hogy mindig 100% charityre nyomsz. Így már nem is kell a csúszka. :K

;]

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#16192) ZsZso válasza FunPro (#16191) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tudom vicc volt, de az nem, hogy mi az alapbeállítás:
- 65% publishers
- 5% charity
- 30% humble tip

De ettől még ezt írják:
"Support charity. Choose where the money goes - between the publishers, Adrienne Arsht-Rockefeller Foundation Resilience Center, and a charity of your choice via PayPal Giving Fund. If you like what we do, you can leave us a Humble Tip too!"

Ja ... "ha szeretnél adhatsz nekünk is belőle". Hát én nem szeretnék :W. Nem is azzal van a bajom, hogy leszedték, mert érthető bizonyos szempontból. A bajom a "hogyannal" van.
- Pár helyen leszedem, pár helyen nem
- Orrba szájba nyomom közben, hogy charityre megy, még ki is választhatod melyikre és mennyit
- és közben lapulnak mint szar a fűben, pedig biztosan nem véletlen hiba folytán alakult így a helyzet

De min csodálkozok? Üzletben nincs jófejség. IGN szótárában szerintem az a szó amúgy is át van húzva :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16193) reelc válasza ZsZso (#16192) üzenetére


reelc
veterán

Nekem 2 dolog tűnt fel.
Egyrészt senki sem linkelte ebbe a topikba az új bundlet. :) (Láttam a másikba linkeltél.)
HUMBLE DOWN TO EARTH BUNDLE

A másik az, hogy nem tudom hányadik alkalommal, de legalább másodjára csütörtök helyett pénteken jött.
A Charitys dolog meg elég szemét húzás.

Belenéztem egy Summer in Mara videóba, valamennyire a My Time At Portiara emlékeztet.

[ Szerkesztve ]

(#16194) ZsZso válasza reelc (#16193) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Párdon, valóban elmaradt ide a link, bocsesz. Itt csak ranteltem :).

Nekem azzal a játékkal (Mara) kapcsolatban azért van leküzdhetetlen ellenérzésem, mert a csapból is az folyt egy csomó ideig. Facebookon hirdettek, 13szor tolták le a kickstartert vagy ahhoz hasonló cuccot és még folytathatnám. Olyan szinten pénzbegyűjtés szaga van számomra, hogy nehéz lenne szavakba önteni. Ettől persze lehet jó és nagyon szemezek a bundlival is (én ilyen relaxed stílusba tolom .. you know). No Man's Sky -nál is ilyen érzésem volt, aztán ott se jött be, remélem itt is rámcáfolnak. Kevésbé zavarna, mint az ha igazam lenne :D.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16195) reelc válasza ZsZso (#16194) üzenetére


reelc
veterán

Nem gond. :)

Nem ismerem az előtörténetét, de elhiszem.
De annyit biztos nem adnék érte, főleg, hogy ott a Portia.

(#16196) Ferke[HUN]


Ferke[HUN]
tag

[Másolás a másik topikból.] Őszintén, kedvet kaptam pár játékhoz. Ha a többire lenne érdeklődés, akkor meg is venném.

Humble Down to Earth Bundle:

- Figment
- Arida: Backland's Awekaning
- Never Alone
- Lost Ember

Ezekre keresnék érdeklődőket. Ha tetszik valamelyik, akkor egy minimál összeg megjelölése mellett dobj rám egy privát üzenetet! Köszönöm! :))

(#16197) ETOM


ETOM
addikt

Lost Ember-t és F1 2020-t vennék.

[ Szerkesztve ]

(#16198) arty válasza ZsZso (#16192) üzenetére


arty
veterán

szerencsére te viszont mindig "jófej" voltál velük, így van erkölcsi alapod osztani őket :D :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16199) ZsZso válasza arty (#16198) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

:U

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16200) reelc válasza arty (#16198) üzenetére


reelc
veterán

Már az elég alap a reklamációra, hogy korlátoztak egy funkciót, ami régen a Humble lényege volt sokaknak, és nem kommunikálták.
Nem?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.