Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Beniii06 válasza echterion (#16900) üzenetére


Beniii06
őstag

Így van, John Wick Hex, aminek csak a nevére kapja fel az ember a fejét, közben pedig a tartalom 0 vagy 112 operator, #2, mint húzócím :DDD.

Esetleg a Syberia 3 érdekes lehet, akinek nincs meg, de aki akarta, már beszerezte rég.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#16902) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Humble látom tud teljesíteni negatív értelemben, az októberi választék kuka! Nemgondoltam volna, hogy a szeptemberi után van is lejjebb. Múltheti fanatical csövesfest folytatódik :DDD

(#16903) eami válasza echterion (#16900) üzenetére


eami
Topikgazda

ez akkora zakó hogy megint készíthetik a $6 ha 6 hónapra fixen témát....

(#16904) adrian360 válasza eami (#16903) üzenetére


adrian360
őstag

Ha megint lesz 6/6 os akció, akkor lehet készülni, hogy még fél évig semmi normális csomag nem lesz. Mióta nyomják ezeket a több hónapos ajánlatokat, azóta múlják alul magukat minden hónapban

(#16905) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Azt láttátok, hogy most már szépen csendben akció nélkül lehet 10 € -ért kapni a csomagot? Eddig felső bannerben volt, hogy csak most $12 ... aztán most épp nézem, hogy mindenféle felkiáltójelezés meg hasonló csinnadratta nélkül írja, hogy 10 € az előfizu. Lehet a $6/6 se kell hozzá már, hogy ekkora trágya legyen. Ugye azt írták régebben, hogy azért emelnek, hogy minőségi bundlikat tudjanak hozni ... hát most látszódik, hogy "olcsón" csak ilyet tudnak ;] .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16906) bepken válasza ZsZso (#16905) üzenetére


bepken
veterán

azért azt tegyük hozzá, hogy kvázi hiába emeltek, mert az emberek elenyésző százaléka vette meg teljes áron a csomagokat....valószínűleg a legtöbb hónapban csak onnantól kezdve tudtak eladni belőle, amikor elkezdték kiküldeni az akciós kuponokat :)

ui.: ugyanitt vihető tőlem az egész csomag akár :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#16907) MrTwister válasza Ferke[HUN] (#16899) üzenetére


MrTwister
őstag

:DDD
Azért remélem a két utolsó hónapban belehúznak, ha már ünnepi negyedév ugye...ez egyelőre inkább olyan uborkaszezonos felhozatal :(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#16908) bepken válasza MrTwister (#16907) üzenetére


bepken
veterán

hiszen tudjuk, hogy alig készül új és pláne jó játék manapság....

;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#16909) ZsZso válasza MrTwister (#16907) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Az év vége mindig híresen rossz szokott lenni. Ne bízz ilyesmiben.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16910) Anonymusxx válasza ZsZso (#16905) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

de a 10 € az kb 12$ nem?

(#16911) ZsZso válasza Anonymusxx (#16910) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nem jártam jobban utána, bocsi, mert be kellett volna jelentkezni.
1. privát ablak
2. JOIN NOW -ra katt és ott írta, hogy "Discover the next great game you can't stop playing when you sign up for Humble Choice! Try our most popular plan and own 12 PC games every month for only €10/month. Cancel anytime."

De most újra megnéztem, mert jogos a kérdés és most már látom, hogy felül van egy banner, hogy $12 -ért az enyém lehet ... fene se érti eztetetetetetet. Hogy mit számlázna azt megint nem tudom.

De pont ezért toltam cancelt a classicra ... az ég világon semmi értelme, hogy nyomogassam a pause -t minden hónapban, ha nem jár vele semmi extra. Aztán ha egyszer véletlen az 5 egymás utáni pause gombnyomás helyett helyett csak 4 -szer nyomom, akkor meg a nyakamon marad a csomag.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16912) Joccc07 válasza ZsZso (#16911) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez hol van? Nekem is azt írja, hogy 12$ de amikor rámegyek akkor van egy 14€ és egy 19€ opció.:F

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16913) ZsZso válasza Joccc07 (#16912) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Privát módban nézed?
1. https://www.humblebundle.com/
2. Legörizel, nagy narancs gomb: JOIN NOW
3. Következő page: [link] és ott írja.

Bejelentkezve nekem semmi hasonlót nem mutat.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16914) Joccc07 válasza ZsZso (#16913) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem privátba. De nálam bejelentkezve is írja, hogy csak 12$. Majd rámegyek és a change plan után már a magasabb ár fogad. Privátban sokra nem megyek vele mert akkor nem tudom aktiválni. :)

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16915) bepken válasza Joccc07 (#16914) üzenetére


bepken
veterán

emlékeim szerint kb fizetésnél fogja írni csak azt az árat (elég gyökérség, de ez van :) )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#16916) ZsZso válasza Joccc07 (#16914) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jóvanna, az meg sem fordult a fejemben, hogy elő akarsz rá fizetni :DDD :)) .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#16917) Joccc07 válasza bepken (#16915) üzenetére


Joccc07
addikt

Eléggé :(((

ZsZso: Ment volna el 1:1-ben 12€-ért

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16918) Ferke[HUN] válasza MrTwister (#16907) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Bíztam benne pedig, hogy az uborkaszezon augusztusban letelt. :)) De neeeem!!! :O A "B" fiókot törölni akartam, de az még nehezebb, mint a pause. Most kaptam még 55 nap haladékot, hogy átgondoljam ezt a megmásíthatatlan döntésemet. :W [Mellé egy kupont, hogyha viszem a novemberit, akkor a 18€-s Premiumom, csak 12$ lenne].

(#16919) l.skywalker válasza Joccc07 (#16914) üzenetére


l.skywalker
félisten

asszem az új előfizetőknek 12. Szűz fiókkal. Azért nyomják ezt mindenhol.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16920) Joccc07 válasza l.skywalker (#16919) üzenetére


Joccc07
addikt

Kapják be. :((( Csak akkor bejelentkezés után ne hirdesse már.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16921) Anonymusxx válasza ZsZso (#16911) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

ja, én közben elfelejtettem hogy régebben volt 12 dolcsi az előfizetés.. már elvileg drágább egy ideje

(#16922) Vesa válasza MrTwister (#16907) üzenetére


Vesa
veterán

Az elmúlt évek tapasztalata alapján ennek esélye konvergál a nullához. Semmilyen szinten nincs összefüggés az év vége/ünnepi időszak, és a bundli minősége között.

A tudomány a valóság költészete!

(#16923) l.skywalker válasza Vesa (#16922) üzenetére


l.skywalker
félisten

Majd az Epic! Az új MS Store-ba (asszem ami Win11-el jön) már integrálva lesz az Epic Store is. Nagyon nyomják ezt:

Microsoft just announced Epic Games, Opera, Discord, and more for the new Microsoft Store and Windows 11 | Windows Central

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16924) TheNewDawn válasza Vesa (#16922) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát pedig de, mióta Choice van legalábis, azóta a november-december szokott kb a legnagyobb kaka lenni. Mondjuk ennél lejebb tényleg nehéz menni, de a Humbli hónapról hónapra sikeresen bizonyítja, hogy márpedig impossible is nothing :)

(#16925) bepken válasza l.skywalker (#16923) üzenetére


bepken
veterán

integrálva? :Y én csak olyat olvastam, hogy a többi launcher is letölthető lesz majd a store-ból

(bár én őszintén megvallom, ezidáig nem jöttem rá, milyen előnnyel jár az, ha valamit store-ból töltök le, nem pedig feltelepítem a hagyományos módon...lehet, csak én vagyok maradi :D )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#16926) adrian360 válasza bepken (#16925) üzenetére


adrian360
őstag

szoftver biztonsági okokból pl jó. mert ami a storeban van fent az biztos eredeti, és nem fordulhat elő hogy véletlenül az epicgames.com helyett az epikgames.com oldalról töltöd le a vírussal teli programot.

(#16927) l.skywalker válasza bepken (#16925) üzenetére


l.skywalker
félisten

Off topikba folytatom

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16928) AxBattler válasza l.skywalker (#16927) üzenetére


AxBattler
félisten

Melyik OFF-ban? :B

#16929 l.skywalker
Köszi, az Xbox-osban kerestem...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16929) l.skywalker válasza AxBattler (#16928) üzenetére


l.skywalker
félisten

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16930) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Van még egy rakás leftover játékom különböző bundle-ökből fejenként 300 forintért, a teljes listát itt találjátok meg: [link]

PÜ ha érdekel :)

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#16931) vidaila


vidaila
aktív tag

Bundliból maradt játékok érdekelnek valaki kis jelképes összegért?
Torchlight
Orwell: Keeping an Eye On You
Battlestar Galactica Deadlock

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#16932) P41N


P41N
senior tag

(#16933) safranyek válasza P41N (#16932) üzenetére


safranyek
tag

Köszönöm!

(#16934) peterszky


peterszky
őstag

Egy felesleges Syberia 3-at keresnék :)

Cserealap:

ADOM (Ancient Domains Of Mystery)
Ageless
Automachef
Boreal Blade
Car Mechanic Simulator 2015
Cepheus Protocol
Deadly Days
Deleveled
ELDERBORN Metal AF Edition
Family Man
Fell Seal: Arbiter's Mark
FRAMED Collection
Frog Detective 2: The Case of the Invisible Wizard
Hiveswap Friendsim
Iris and the giant
Milky Way Prince – The Vampire Star
Orwell: Ignorance is Strength
Pesterquest
Retimed
SIMULACRA
Size Matters
Square Enix Presents 2021 Lara Croft Bundle
Swag and Sorcery
SWINE HD Remaster
Tacoma
Tales of the Neon Sea
The Ambassador: Fractured Timelines
The Haunted Island, a Frog Detective Game
VVVVVV

Vagy "jóárasított" ajánlat.

What else you gonna do on a Saturday?

(#16935) peterszky válasza peterszky (#16934) üzenetére


peterszky
őstag

Megoldva, tárgytalan.

What else you gonna do on a Saturday?

(#16936) eami válasza adrian360 (#16904) üzenetére


eami
Topikgazda

meg is érkezett a $6 offer :DDD

"Limited time: $6 for Choice for 3 months! "

(#16937) l.skywalker válasza eami (#16936) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bakker ez kéne nekem is. Pause-ban vagy vagy Cancelled-ben?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16938) Zolás válasza l.skywalker (#16937) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem is jött, pause van és classic plan.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16939) l.skywalker válasza Zolás (#16938) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez lehet a gond, hogy nekem nem classic van és nem pause :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16940) l.skywalker válasza l.skywalker (#16939) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak sírnom kellett...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16941) MoVieFaN válasza eami (#16936) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nekem is megjött az ajánlat, de szerintem még így is határeset a mostani kínálattal.
Főleg azért kérdés nálam, mert a novemberi-decemberi tartalom az utóbbi években véleményem szerint gyengébb volt (bár ez egyén függő).

Amnesia miatt kap egy talánt. "Offer ends 11/2"

[ Szerkesztve ]

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#16942) reelc válasza MoVieFaN (#16941) üzenetére


reelc
veterán

Viszont a mostaninál tényleg művészet lesz gyengébbet összehozni.
Én is kaptam kupont.

(#16943) warcat


warcat
veterán

3 fiók is kapott 6$ for 3m kupont, osztogatják mint a cukorkát az inaktivaknak, következtetés: még gagyibb bundlek jönnek.Kihívás, de biztos menni fog ;]

EA: It's in the crate!

(#16944) Joccc07


Joccc07
addikt

Tényleg nagy gáz van mert én is kaptam. Pedig én nem szoktam. Sose voltam aktív előfizető csak néha néha befizettem amikor tetszett valami.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16945) Ferke[HUN]


Ferke[HUN]
tag

Okés, hogy jönnek a kuponok, mintha kötelező lenne, de meg is veszitek a havit? Mert ez a hónap nekem még így is erősen véleményes. Pedig lassan a hörcsi éhen pusztul. :D

(#16946) eami válasza MoVieFaN (#16941) üzenetére


eami
Topikgazda

ennyiért bele ugrottam plusz egy sornak, de túl sok reményt nem. fűzök a témához... :(

(#16947) echterion válasza Joccc07 (#16944) üzenetére


echterion
nagyúr

Hah, én is kaptam. A levelező rendszer is tudja a helyét, spambe került. :DD
Hát még meggondolom, félő, hogy a karácsonyi műsor hasonlóan érdektelen lesz nekem.

**********

(#16948) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

De ezt hogy kell aktiválni, a múltkori se sikerült. a teljes árat vonta le.
Ráklikkelek a Reedemre és utána? Unpause?

[ Szerkesztve ]

(#16949) eami válasza Anonymusxx (#16948) üzenetére


eami
Topikgazda

igen, majd választasz egy játékot és redeem. feldobja hogy akkor vonni fog és mennyit. nyilván ha nem $6 mutat akkor vmi nem ok.

(#16950) Anonymusxx válasza eami (#16949) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Kösz, sikerült!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.