Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) Kelleret válasza Crus (#15200) üzenetére


Kelleret
lelkes újonc

Tudom de úgymond nem "igazi" bundlekról van szó hanem inkább kollekciókról, amik nem mellesleg elég rosszul vannak árazva ,aminek a miértjét kb senki nem is ért..
Pl van egy game ami akciós mondjuk legyen 6 euro külön... Benne van a kollekcióba is ahol mellette van a másik 3-4-5 rész (mindegy) ami neked megvan így te megkapod azt az 1 szemet ebben a csomagban pl 8 euroért... Ugye tök megéri csomagba venni a sima 6 euros helyett? Nos steamen az ilyen csomagok kb ennyit is érnek nem hiszem hogy nagy a célközönségük ezeknek.

De egy 12 játékos csomag ami legtöbbször 12 full más csapat terméke az megint más..ott már azért sokaknál és jobban kiverné a biztosítékot ha a humble nem adna + cd key-t mert érzékelné a steam fiókunkat hogy már ott figyel rajta.

Szerintem őket totál nem zavarja hogy xy hogy jár el a bundle játékok kulcsaival. Ha zavarná őket nem működne ez a bundle dolog évek óta. Itt az említett seftelések csúszhattak el valamin amit sehol nem írtak le hogy min (legalábbis én nem látok sehol semmit hogy mi volt a baj)

i5 4690K,12GB DDR4 3600,GTX 2060

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.