Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bepe79


bepe79
addikt

myPhone 5570 GT Adventure strapabíró mobiltelefon

Sziasztok strapa-mobil rajongók!

Azt hiszem, hogy a fórum adminjai és a rajongók sem fogják zokon venni, hogyha ennek a megkülönböztetett / kiemelt, és siker-várományos strapabíró modellnek nyitok / nyitunk egy külön fórum-topikot.

Az első információk alapján a következő feature-listával fog rendelkezni:

- por- és cseppálló készülékház, mely megfelel az IP55-ös szabványnak
- 2,4 hüvelykes kijelző
- 2 megapixeles kamera
- Bluetooth
- FM-rádió
- GPS
- zseblámpa
- iránytű
- hőmérő
- barométer
- előreláthatóan 25000 Ft-os nyitóár

A telefon nagy valószínűség szerint debütál az európai piacon is, így érdemes rá várni, és megérdemel egy kis figyelmet!

Találtam róla pár külföldi cikket és videót, íme:

[link]

[link]

Üdv: Bepe

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2) meroly válasza bepe79 (#1) üzenetére


meroly
veterán

Samsung koppintás, még külsőre is....

Impossible is nothing

(#3) bepe79


bepe79
addikt

A különbség annyi, hogy ez igazából nem 'koppintás' lesz, mintha egy ZTE vagy ZTC modell lenne, hanem egy saját fejlesztésű, új design-ú készülék, mégha külsőre úgy is tűnik, hogy valaminek a koppintása. A legtöbb strapa-teló elég rusnya volt eddig is, így mindegyik kicsit hasonlít a másikra, lásd pl. Sonim telefonok, Land Rover teló, ZTC 007, ésatöbbi..
Ez egy ígéretes strapa-mobil, nagyon jó fíccsörökkel, iszonyat jó árral, és meggzőző, kitesztelt, nemzetközi (IP55) szabvánnyal, és hivatalosan is ütés-, csepp-, és porálló lesz, nem pedig csak vélni lehet, mint a legutóbbi ZTC kínai koppintás-telónál.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4) meroly válasza bepe79 (#3) üzenetére


meroly
veterán

Ok, elfogadom, legyen úgy. Annyira nem néztem utána csak átpörgettem a videot.
Viszont én márkahű vagyok (nokiás), de mindettől függetlenül inkább samsungot vagy valami nevesebb gyártói telefont vennék, mint mondjuk myphone-t....

Impossible is nothing

(#5) bepe79


bepe79
addikt

A Sonim XP1 nálam irtózatosan bebukott a hangminőség miatt (már bánom, hogy megvettem, mint a kutya, amelyik hetet kölykedzett), a B2710-et már el is adtam, mert strapa-telefon létére olyan sérülékeny volt a kasztnija, mintha vajból lenne, egy 20 centis eséstől a motortérben elkenődött az a puha anyaga, és lett benne egy szép kis "hiba". Tudom, attól még a belseje ép maradt, de szerintem egy strapa-telefonnak a külseje is bírja a strapát. Ezért most megint B2700-at használok, és várom nagyon ezt a myPhone strapa-mobil csodát, kíváncsi vagyok rá!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6) ezredes


ezredes
csendes tag

Sziasztok!

MyPhone-ra szeretnék kóddal zárható billentyűzárat telepíteni.

Létezik valami java-s progi???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.