Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Tényleg igazi kínai lett ez az esemény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha van idő és lehetőség én szívesen látnèk több insta sztorit. Pl 1-1 nagyobb cég standja, hogy néz ki.

(#3) callmeakos válasza joey04 (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De legalább van élet, az odamenők próbálkoznak. Féltem, hogy az MWC majd az E3 sorsára jut, ahol a legnagyobbak úgy gondolják, hogy saját maguknak csinálnak rendezvényeket, azt meg hagyják ott tecchalott állapotban elhalni csendbe.

All→M8

(#4) Plug Life


Plug Life
senior tag

„szelfi alapján egészségi állapotot monitorozó startup” 😂😂😂

(#5) kbyte1024 válasza Plug Life (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja mint az okos WC ülőke :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Interjúk lesznek? Van ilyen jellegű találkozó lebeszélve valakivel?

(#7) viragdani01 válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Vettem, igyekszem! :R

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#8) mjani1172


mjani1172
addikt

Amit nem értek, az a ZTE vonal. Ez a cég (miből) él? A boltokban semmit nem látok, ha itt az MA-n nagy ritkán felbukkan valami, az sem nagy szám. (finoman szólva).
Gondolom valami más szegmens a fő csapásl, nem a telefonok.

(#9) Ricardo válasza mjani1172 (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Hálózatépítés, routerek modemek, vezeték nélküli és optikai átviteltechnikai eszközök és távközlési szoftverek.....

(#10) janeszgol válasza Ricardo (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Plusz ehhez hozzáadva, hogy a bevétele nagy része hazai piacon realizálódik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) guni


guni
tag

Mintha a Honor tenne nektek szívességet hogy végighallgathatjátok a és megírhatjátok a marketing bullshitjüket...

(#13) Bog válasza ChinaFan (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:U

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) joey04 válasza ChinaFan (#12) üzenetére


joey04
titán

szerintem a 14 pro maxet is körbehugyozza bámelyik. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Postas99


Postas99
senior tag

Nem azért a 2 fillérért, de ez az egyik ok amiért minden influencert lerúgnék a taigetos-ról. Hozzá nem értő "szakik" akik valami módon barna nyelvvel kerülnek beljebb olyan eseményekre amihez fingjuk sincs.
Ahogy olvasom és megértem hogy nektek elég ha megvonjátok a vállatokat, hisz van még egy halom látnivaló, meg cég, csak a durcis cégek hozzáállása baromira bicska nyitogató az influenszer majmoké pedig ilyen módon meg inkább "röhögséges".
Nektek mint célirányos de nem szemellenzős tech magazinnak lesz még bőven időtök hogy a lemaradt sokadik rókabőrös sajomi és a nyomor termékeit teszteljétek és nyomjatok rá egy "ennyiért inkább nem" plecsnit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.