Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cH1


cH1
aktív tag

Ez a cserélhető akksi nagyon tetszik, de az ára azért elég kemény. Van mögötte tényleges audio élmény is, vagy ez csak a zöld felár?

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Audio élmény? Egy Sokol rádió is audió és élmény is.
Ez nem egy High-End cucc. Elvárható minőséget biztos hozza.
Elég részletes a hasznosíthatóság, így nagy piros pont a cégnek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Shyciii válasza Polarstar (#2) üzenetére


Shyciii
veterán

Audio élmény? Egy Sokol rádió is audió és élmény is.

Ezt gondolom nem komolyan gondoltad. A Sokol rádiós beszélgetésre is borzalmas "élmény", de lehet rá használni. Rendes zenehallgatásra teljességgel használhatatlan, így a klasszikus formában vett audio élmény 0.

Ez nem egy High-End cucc. Elvárható minőséget biztos hozza.

Az biztos, hogy nem high-end cucc, de láthatatlanban megelőlegezni neki, hogy hozza a kötelezőt, azért azt nem merném. Ez nem egy mobil, ami csak annyiból áll, hogy összelegózzuk az alkatrészeket, és kész. Az ilyen hozzáállás egy fejhallgatónál hozza azt a "minőséget", amit az MM-ben 9000Ft-ért kapunk, ergo elektronikai hulladék.

(#4) moleculez válasza cH1 (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Nem zöld felár, hanem egyszerűen az engineering így adja ki a matekot ha nem minden egy PCB-re van hányva, meg a ház sem mehet fröccsöntéssel. Szóval jah, megvan a veszélye hogy úgy szól mint egy alsópolcos Skullcandy, csak azt kihozzák negyed annyiból. Namost, én vegyek drágán szart csak hogy ne terheljem a sárgolyót, miközben a celebek private jettel járnak wc-re?!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) vicze válasza cH1 (#1) üzenetére


vicze
félisten

link

"sound quality is closer to what I’d expect from a pair of €150 headphones." Ez kb. összegzi. 100€ a zöld felár rajta.

(#6) johnny500


johnny500
tag

Lemaradtam erről a termékről a telefonjukról már hallottam, ott még látom is az értelmét. Fejhallgató nálam jól bírja mind aktív használat mellett is. 10 éve vettem utóljára (bár csak vezetékest használok)

(#7) Greentea


Greentea
senior tag

Ötletes.

(#8) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

"A Fairbuds XL tulajdonosa szerint a fejpántot és az összekötőt cserélik a legtöbbet, ezeket töri el legtöbbször a tulajdonos"
Vagyis eleve hulladék, és így már bizonyítható, hogy működik a háztartási cserebere koncepció.

(#9) moleculez válasza lomposfarkas (#8) üzenetére


moleculez
veterán

Nem feltétlen hulladék, simán eltörhet egy kis figyelmetlenség alkalmával, ráülsz, táskára rádobsz valamit etc…

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.