Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager

Hozzászólások

(#167) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Rövid helyzetjelentés:

Véget ért az első szezonom az ázsiai sorozatban a ZRT-vel. A csapat a 7. helyet tűzte ki célul, ezt felülteljesítve lettünk a negyedikek. (12 verseny/5dobogó/1 győzelem/37 pont) A versenyzőim 4-5-ek lettek, a McNeilt egyszerűen megszorítani sem tudtuk, feljebb is léptek.

A 2. szezonra normalizálódott a katasztrofális pénzügyi helyzet (előző évben összesen 4.5 milliót költöttem alkatrészre) Az új szponzorokkal (már 800k-700k-1.2 milliót adnak versenyenként) jelenleg +1.3 millióban vagyok. A tartalékpilótát leváltottam egy béna kiöregedő szponzoráltra, ez is +200k pénzt hoz, szinte ingyen versenyzik.

Amiben sajnos nem történt előrelépés az az autó, egyszerűen még mindig hátul kullogok, a főmérnök 4 csillagos, de 2 évvel a szerződése vége előtt lehetőségem van leváltani. Ez -1.8 millió lesz csak szerződésbontásért és az új mérnök közel 550 ezret visz versenyenként, de azt hiszem ez most belefér.

Az autó 4 csillagot kapott a a fejleszthetőségre (alkatrészbeszállítók minősége+dilemma ráfizetése) így kicsit sok lett a kockázati szintű alkatrész, ami nem az, az meg megbízhatóság, szóval ez annyira nem is jó dolog.

Szingapúr ment le az új szezonból 2-4. helyek. De az előző is így kezdődött, szezon elején minden jól ment (drága autó) aztán egyre haloványabb volt a teljesítmény.

Ami aggaszt az az időmérők, mit kéne tennem? Az összes (!) szabadedzést megnyertem elmúlt szezonban, de az időmérőkön már csak 12-13. helyek jutottak, pedig a gumimelegedés-fékek-forgalom általában ideális.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.