Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager

Hozzászólások

(#144) Malibutomi válasza Boscolahm (#143) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat en kihuztam a jatekot eleg jol, mar 2045-ben vagyok :)

Igen ugy csinaltam hogy tartalekoltam nemi penzmagot, mielott feljebb leptem, bar ha mar megvannak az 5 csillagos szponzorok akkor szerintem konnyebb.
Azsia kupaban 25-35 milla kozott mozog a gyozelemert az evvegi kifizetes, attol fugg mit szavaznak meg.
WMC-ben 50 millio az evvegi kifizetes.
A tulajdonos kifizeteseire meg elvarasaira mar nem emlekszem, de ugy remlik tobb penzt ad, az elvaras meg feljebblepeskor alacsony lehet valasztani az utolso helyezest is.
De ha mar okes a csapat, meg jo szponzorok vannak mikor feljebblepsz, akkro szerintem a kozepmezony siman hozhato.

De az megvan, hogy megnyertem az Europa kupat, aztan amikor felleptem azsia kupaba, ott felvettem egy jo versenyzot, es elso evben megnyertem azt is, aztan meg ket evet voltam ott es leptem is fel WMC-be.
A WMC-ben aztan kellett 5 vagy 6 ev mire nyerni tudtam, mert ott a ket legnagyobb csapat a Steinmann, es a Scuderia ugy el voltak huzva, hogy mindig csak mogottuk tudtam bejonni jodarabig biztos harmadikkent.
Aztan ahogy cserelodtek a pilotak sikerult lenyomnom oket vegul, aztan WMC-ben mar volt egy resetem is, amikor mar tul fejlettek voltak a kocsik, es lenullaztak a statokat. Onnantol folyamatosan en vagyok az elen, lehagytam mindenkit a fejlesztesi versenyben.

Igy allok most

A 600k penz azert van mert most fizettem ki a 100 milliot a vidamparkra, es par milla minuszba mentem, most dolgozom vissza.

A kocsim meg mar annyival jobb, hogy a practice-t is csak kb belovom aztan automatan atklikkelem, es csak a practice-idomero-verseny kozben valtoztatok ha kell a beallitason.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.