Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager

Hozzászólások

(#102) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Üdv

Beruháztam a játékra a mobilos verzió ismerete nélkül.

Kihívást keresvén elkezdtem a munkát a ZRT-nél, az európai sorozatban. Természetesen nem a dobogóért szeretnék küzdeni, de 2 verseny után (a viszonylag jó pilótáknak köszönhetően) lett egy 12.-15. helyünk, majd eddigi legnagyobb bravúrom (2 verseny után :DDD ) pedig egy 5-7. hely, egy biztonsági autónak és nagyon merész boxtaktikának köszönhetően.

Viszont elérkeztem a gondokhoz.

Milyen épület/tulajdonság/mágia kéne ahhoz, hogy egy normális vezető mérnököt és szerelőket tudjak igazolni? Egyszerűen a 2.5-3 csillagosok se jönnek el - munkanélkülieket keresek - de a jelenlegi főmérnököm 18k-t visz haza versenyenként és 50-60ért sem jön hozzám a 3 csillagos. Versenyszerelő szintúgy.

A csapat központja nagyon fejletlen így, csak 2 eszközt tudok javítani és a következő versenyeimen a megbízhatóság már csak 80% körül indul (8!) az előző versenyemen a bravúreredmény után mindkét autóm vörös zónában jött be 9 és 10%os első szárnnyal. Mivel a központ fejletlen, a mérnökök meg vackok egyszerűen időhiányom van az alkatrész javításra, a fejlesztés hiú ábránd.

Másrészről a vezető mérnököm számai annyira vackok, hogy tervezett egy 24es potenciájú féket 19es értékkel indulva, míg az alapverzió a 40ig is eljuthat.

Ha valakinek lenne ideje, vagy linkelne egy honlapot megköszönném, mivel a megbízhatósággal rettentő komoly gondjaim lesznek. :((( Természetesen nem 1 év alatt akarok nyerni - gondolom ezzel a konstrukcióval nem is lehet - de inkább magamat szeretném okolni az eltaktikázott versenyért, semmint a kocsi zuhanjon szét útközben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.