Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Landsmann válasza Viktor77 (#39) üzenetére


Landsmann
addikt

1. Azért mert ezek a legfrisseb adatok. Lassan 2 hónap csúszásban vannak, régebben következő hónap huszadikán már fent volt.
2. Azért mert ha megnéznéd, akkor tavaly novemberben regisztráltam, azóta meg nem nagyon happolt el előfizetőket a másik kettő elől. Azon kívül a híreket nem suzoktam olvasni, csak a fórumra járok.
3. Nem, csak valaki ennek kikiáltotta, aztán ez ragdt mindenkire. Mivel szóba került, mások által, én csupán tényként közöltem, hogy mi lehetett az oka annak, hogy csökkent.
Ezen kívül, mivel többen tudják hogy nem szeretem a Vodafone-t, (nem is tagadom, de ugyanígy, vagy még jobban gyűlölöm a Hungarotelt) egyből rámragasztjátok a fikázást, pedig ebben tévednek. A tényeket kell nézni, nem az első benyomásokat.

Amúgy a T-Mobile-t is hozhatnám példának. Az ő csökkenésüket is népszerűtlen döntések okozhatták, a növekedést pedig a jó akciók. De mivel nem volt annyi műszaki probléma mint a piros szolgáltatónál, ezért nem esett annyira vissza havonta az előfizetői szám. Ezért is volt elég változatos a statisztikáik. Se nem csökkenő, se nem növekedő tendenciát mutat az úőj előfizetők száma. Hol többet, hol kevesebbet szereztek. Míg a másik kettőnél ennél jóval nagyobb szabályosságot lehet felfedezni. Természetesen a Pannonnál is voltak népszerűtlen döntések, főleg február előtt. De úgy látszik, az arculatváltás nekik jobban sikerült mint a T-Mobile-nak.

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.