Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gebriel válasza Landsmann (#49) üzenetére


Gebriel
veterán

Agusztus elég erös volt(rengeteg telefonak lement ekkor az ára 25-50%-al+páros opcio),erösebb mint a julius.Szept eleje gyenge volt.Sokan megijedtek szerintem a hüségnyilatkozat néküli dolgotol,illetve az iskola kezdés is közre játszhatót,de most megint beindultak.Visszik az elöfizetéseket hüség nékül mint a cukrot :D

Hamár az autoknál tartunk és a minöségnél akkor megemlitenám a pályamatrica rendelést.
Én ugy halottam volt ott egy kis zür,és a Vodafone nem véletlenül nem kapcsoldot bele ebbe az egészbe az elején.Nem láta stabilnak a helyzetet.
Pontos részleteket nem tudok,de kérdezétek Bog-ot,töle halottam :DDD

(#52) bobace


bobace
őstag

Tippem augusztusra a fentiek tükrében:

Pannon: +8000
T-Mobile: +6000
Vodafone: +10000

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#53) Landsmann


Landsmann
addikt

Augusztusi adatok:

P: +34262
T: +10139
V: +18057

Augusztusban mindhárom szolgáltató gyarapította az előfizetői táborát. Százalékos arányban a részesedés a következőképpen áll. Zárójelben az előző havi részesedések aránya van.
P: 33,63 (33,28) % +0,35 %
T: 21,33 (21,42) % -0,09 %
V: 45,04 (45,3) % -0,26 %

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#54) bobace válasza Landsmann (#53) üzenetére


bobace
őstag

Kissé megleptek a nagy számok. Főleg a pannon, hihetelen hogy még mindig ennyire viszik. vagy ennyire jók lettek? :F

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#55) bod101


bod101
aktív tag

Ezt én se értem ilyen jó a pannon?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#56) Gebriel válasza bod101 (#55) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem.Ök hazudnak a legjobban ;] :DDD

Nekem az teccik a legjobban amikor a reklámban megy az akció hogy most 2 telo 1 áráért.
Közben a másik szolgáltatoknál azért az árért alapbol 2 telot vesszel :W :DDD

Ja meg ismerösöm kapot 10.000ft kedvezményt ha hosszabit(pannon)igy meg tudta venni a V3 15.000-t :W :Y :DDD nagy kedvezmény

[Szerkesztve]

(#57) bobace


bobace
őstag

[link] Check it, and :W

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#58) Landsmann


Landsmann
addikt

Akkor számszerűsítsük ismét az adatokat. Mindhárom szolgáltató pozitívan zárta a szeptemberi hónapot.

P: +41502
T: +13222
V: +17279


Százalékos arányban következő képpen változtak a piaci részesedések. (Az első szám a szeptemberi arány, a második a változás előző hónaphoz képest.)

P: 33,81 % +0,18 %
T: 44,84 % -0,2 %
V: 21,35 % +0,02 %

Számomra kissé meglepő, hogy összesen 72003 előfizetéssel gyarapodott a tábor 1 hónap alatt. Ez már akár egy karácsonyi bővülésnek is elmenne. Lehet hogy némileg belejátszott a megszorítási intézkedések. Most még kitudták szorítani egy új telefon árát előfizetéssel, de lehet hogy 1 hónap múlva már nem tudnák. Kíváncsi leszek hogy alakul a következő havi szám.

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#59) Gebriel válasza Landsmann (#58) üzenetére


Gebriel
veterán

Akár hogy nézük Vodafone halad a legjobban egy évet vissza nézve

(#60) Landsmann válasza Gebriel (#59) üzenetére


Landsmann
addikt

Akkor nézdd meg jobban, mert nem igazán fedi a valóságot.

[link]

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#61) Gebriel válasza Landsmann (#60) üzenetére


Gebriel
veterán

Az előző hónap végére az előfizetői szám alapján a T-Mobile részesedése az egy hónappal korábbi 45,04 százalékról 44,84 százalékra csökkent. A Pannon részesedése eközben 33,63 százalékról 33,81 százalékra, a Vodafone-é pedig 21,33százalékról 21,35 százalékra növekedett. Egy évvel korábban a T-Mobile piaci részesedése 45,13 százalékos, a Pannoné 33,95 százalékos, a Vodafone-é pedig 20,92 százalékos volt

[link]



[Szerkesztve]

(#62) Landsmann válasza Gebriel (#61) üzenetére


Landsmann
addikt

Abban igazad van, hogy az 1 évvel ezelőttihez képest tényleg nagyobb a százalék, de február óta az utolsó adatot kivéve minden hónapban csökkent. Így lett a februári 21,99-ről Augusztusra 21, 33, majd szeptemberre 21,35. Tehát ha az elmúlt 1 évre visszatekintünk, akkor nem folyamatos a növekedés. Inkább a csökkenés tapasztalható, de az utolsó adatban már némileg emelkedett.
Végső soron mindkettőnknek igaza van, csak másképp néztük az időszakot.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#63) balintka válasza Bog (#32) üzenetére


balintka
addikt

ezek a m*ocskok a szervusz díjcsomaggal 10ezreket húztak le anyuról, akinek a munkája miatt elég sokat kell telefonálnia. addig, amíg át nem jött a vodához. Azóta 3000-ból kijön havonta, ott meg 10ezer alatt nem fizetett, és itt sokkal többet beszél a Duóval. nálunk már mindenki Vodás, szerintem ők a legjobbak. A westel (hiába t-mobil az már) nálunk eljátszotta magát örökre. Egyébként volt a szervusznál nem egy 160 Ft-os percdíj is.

(#64) balintka válasza balintka (#63) üzenetére


balintka
addikt

Látom nagyon átmegy a topic Voda fikázásba, amin én csak röhögök, mert ha nem lenne a Voda az ari kis Westel még évekig a 160 Ft-os percdíjakkal húzott volna le mindenkit. A Voda kényszerítette rájuk a csökkentést. És bárki bármit is mond, a Voda közel fele annyi előfzetővel rendelkezik, mint a 10 évnél régebbi múltú Trémobil-Westel, és ők fele annyi idő alatt elérték ezt, és 0 helyzetből indulva, semmi hátszéllel. A Pannonnak kellett az imázsváltás, mert tavaly meg tavalyelőtt annyi előfizetőt vesztett, mint réten a fűszál. A voda vitte el őket mind. Egyébként T-éknél alig van kártyás készülék, és az is marha drága, és low-end-ek.

Ami nagy érv a Voda mellett, az a Live (a tartalmak, zene, játékok), és a viszonylag olcsó készülékek, a jó percdíjak. És csak náluk van Sharp teló, ami a kedvencem.

[Szerkesztve]

(#65) bod101 válasza balintka (#64) üzenetére


bod101
aktív tag

Csak csendben merem megjegyezni teljesen egyetértek veled :C

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#66) balintka válasza bod101 (#65) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm, és örülök neki :D

(#67) Gebriel válasza balintka (#64) üzenetére


Gebriel
veterán

Látom nagyon átmegy a topic Voda fikázásba, amin én csak röhögök, mert ha nem lenne a Voda

Szerintem a topic nem erröl szól hogy a Voda fikázva van....de mind1 :((

(#68) Landsmann válasza balintka (#64) üzenetére


Landsmann
addikt

Már nem azért, de én vitatkoznék azzal, hogy a legjobb a Vodafone-ban a Live!. Csupa olyan dolgot adnakk marha drágán, amit ingyen is meg lehet szerezni. Ja, hogy a Vodás készülékeken nem megy az mp3 csengőhangnak? És ettől jó a live, mert azok meg igen? Hát köszönöm, én inkább nem kérek agyonbuherált szoftverű telefonokból.

De eza topic tényleg nem erről szól.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#69) balintka válasza Landsmann (#68) üzenetére


balintka
addikt

A csengőhang dologban igazad van, de amit én ingyen találtam, az meg szót sem érdemel. A játékok közül is van, ami tré. De azért ez egy bevált, kiforrott szolgáltatás, ami nincs ilyen formában a többi szolgáltatónak. Nem olcsó, ezt aláírom.

Ha ingyen meg lehet mindent szerezni, mint mondottad, várom a linket a GX25-re való játékokhoz :)

És az újabb telókon már van van mp3 csengőhang a Vodánál is, a GX30 idejében nem volt, jó másfél éve.

[Szerkesztve]

(#70) bod101 válasza Landsmann (#68) üzenetére


bod101
aktív tag

Vitatkoznék veled. Megy az mp3 csengőhang az asszony live-os nokiáján.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#71) Landsmann válasza balintka (#69) üzenetére


Landsmann
addikt

Sosem szoktam játszani, nem is érdekeltek sosem a játékok. Azt bsem bántam volna, a telefonomban a játékok helyett valami hasznosabb funkciót tesznek, vagy semmit, ezzel is növelve az üres helyek számát. Éppen ezért én nem fogok neked keresgetni játékokat se Sharp-ra, se másmilyen típusra. Azt is mondhatnám, így jártál. Miért nem más típust választottál. :B
Sosem értettem mit lehet élvezni egy játékban egy köpésnyi méretű kijelzőn? Jó, tudom jönnek itt az időtöltéssel. Lehet wapozni is, azzal is telik az idő. :)
Amúgy továbbra sem értek egyet azzal, hogy milyen jó a Live!. Persze vannak, akik töltögetnek mindenfélét baromi drágán. De én egy csengőhangért, háttérképért, meg játékokért egy fillért sem adnák, nemhogy százasokat.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#72) Landsmann válasza bod101 (#70) üzenetére


Landsmann
addikt

Akkor szerencséd van, mert a jogvédelemmel kapcsolatosan a Vodafone úgy módosíttatta a telefonok szoftverét, hogy csak a Live!-ról letöltött mp3-akat lehet csengőhangnak beállítani. Más, infrán, bt-vel feltöltötteket csak lejátszani lehet, de csengőhangnak nem.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#73) balintka válasza Landsmann (#71) üzenetére


balintka
addikt

Erről most ne nyissunk vitát, hogy érdemes-e játszani, vagy nem. Mindenesetre (külföldön) a nagy többség az én véleményemen van. Sokan játszanak mobilon, vannak meglepően jó játékok. A Live-ról sem egyezik a véleményünk, de hát egy vodautáló nyilván nem fogja dícsérni, ahogy én sem a pannon meg a té szolgáltatásait. Én elfogadom, amit gondolsz, de azért ne írd le a Live-ot, mintha semmi lenne. Mert ez nem igaz. A té is szépen próbálja másolni ezt a fajta központosított tartalom portált (amit jól tesz). Ezek szerint van rá kereslet. És a té sem ingyen adja szerintem a csengőhangot, meg a játékot, sőt, ha van ilyen neki, akkor a pannon sem. Sőt, a letöltős privát csengőhang portálok annyiért adnak egy csengőhangot, mint a Voda egy egész számot. Jó, tudom te nem költesz ilyenre. De más lehet (most pont nem én).

A Sharpot meg azért választottam, mert jól néznek ki, kijelzőben, kameraminőségben, gyártásminőségben igen erősek. Előtte csak Nokia volt, nekem is, a családnak is, gond nélkül a 3310-est leszámítva egyik sem működött. Persze ezeknek is van hibája, de melyik telónak nincs? Azért a 320x240-es 2 inches 260ezres kijelzőt köpésnyinek nem mondanám. Maximum kicsinek.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#74) bobace


bobace
őstag

A Vodka erősített,de a Pannon nem adja magát, a Tré meg a szokásos: [link]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#75) Gebriel válasza Landsmann (#1) üzenetére


Gebriel
veterán

Hanyatlásrol még korai beszélni szerintem

(#76) Landsmann


Landsmann
addikt

Számszerűsítve októberre:

P: +18668
T: +4859
V: +17423

Érdekes látni, hogy hónapról hónapra hogy csökken a kártyás előfizetések száma a számlásokhoz képest. Kíváncsi vagyok, a mobil ellátottság mikor éri el a 100 %-ot.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#77) Bog válasza Landsmann (#72) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez nem igaz. Csak az SE K300-500-700 sorozatra volt ez jellemző. Sem előtte, sem azóta, sem más telefonban nincs ilyen korlát.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#78) Landsmann


Landsmann
addikt

Fent vannak a novemberi adatok. Érdekesen alakultak.

P: +80898 (34,28 % +0,42)
T: +28261 (44,45 % -0,25)
V: +8665 (21,27 % -0,17)

Az első szám azt mutatja, az egyes szolgáltatók mennyi ügyfelet szereztek. A második azt, hogy novemberben mennyi százalék volt a részesedése a mobil piacból. Az utolsó pedig a százalék érték változása az előző hónaphoz képest.
Megmondom őszintén, a Pannon és a Vodafone meglepett. Nem gondoltam volna, hogy a Pannon ilyen magas számú eléőfozetőt gyűjtött, hiszen ebben még a akarácsony nincs benne. A T-Mobile szerintem tartja a stabil átlagát, míg a Vodafone számomra nagyon meglepően alulteljesítette magát. Jó lenne tudni, e két kiugró adat okát. Nem emlékszek pontosan, a Pannon már novemberben elkezdte a készülékcserés akciót? Ha igen, talán ennek köszönhető a jó eredmény.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#79) Gebriel válasza Landsmann (#78) üzenetére


Gebriel
veterán

Ugyan azt gyürik mint 1 éve semmi jeletös változás :(

(#80) Landsmann válasza Gebriel (#79) üzenetére


Landsmann
addikt

Egy ennyirew telített piacon már jelentős változásra nem lehet számítani, hacsak valamelyik csődbe nem megy, vagy el nem akarják adni. De tudtommal egyelőre egyikről sincs szó. Így maradnak a néhány tizedes változások. Itt már inkább az a kifejezeőbb, hogy melyik szolgáltató mennyi ügyfelet szerez a másikhoz képest. Kézzelfoghatóbb mint az a nulla egész pár tized százalék változás.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#81) Gebriel válasza Landsmann (#80) üzenetére


Gebriel
veterán

Vannak országok ahol 130%-nál tart a előfizetők száma.
Illetve szerintem ha valamelyik szolgáltató elörukolna valami zsír uj dologal akkor jelentösen váltoszhatna a helyzet.
Csak azt nem értem hogy hol van az a rengeteg pannon-os elöfizető :F :DDD

(#82) Landsmann válasza Gebriel (#81) üzenetére


Landsmann
addikt

Gondolom az országban. Ha most arra gondolhatnánk, hogy a kjészülék miatt veszik meg az előfizetést (kártyás) akkor szerintem rossz helyen járunk. Ugyanis ha így lenne, a statisztikából 3 hónap múlva azok kikerülnénewk. Viszont ez a növekvő tendencia egyértelműen az arculatváltás óta folyik. Ha félrevezetés állna a háttérben, már annak is lenne eredménye. Ha átverik az embereket, arra úgyis rájönnek. Érdekes módon, hiába olcsóbbak a készülékek a Vodafone-ál mégis elég gyengén teljesít az utóbbi jónéhány hónapban.
Szerintem az emberek beleuntak az apróbetűs trükközésekbe. Én úgy látom, a Vodafone kétségbeesetten próbálkozik mindenféle akcióval, hogy minél több előfizetőt csábítson. Ennek az lesz a vége (vagy már az is) hogy rengetek tarifát alkalmaz, ami már szinte áttekinthetetlen. AZ emberek nem szeretik a bonyolult dolgokat. Inkább pénzt áldoznak, de egyszerű legyen. Ne kelljen állandóan az óürát nézni, hogy mikor, melyik tartifával, vagy szolgáltató kártyájával tud olcsóbban telefonálni.
Én inkább úgy tenném fel a kérdést, mit csinál a vodafone, hogy csak ennyi előfizetőt gyűjtött?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#83) Gebriel válasza Landsmann (#82) üzenetére


Gebriel
veterán

Igazad lehet az egyszerűségel kapcsolatban.
Véleményem szerint meg a Vodafone akció nagyon jók csak sajnos az ''egyszerű'' emberek nem látják benne a lehetőséget.
Pl:Vezetékes szám,Őszi Promoció

(#84) Mac! válasza Gebriel (#83) üzenetére


Mac!
aktív tag

az ''egyszerű'' emberek nem látják benne a lehetőséget.

Azt hiszem az lenne a marketingesek feladata, hogy az egyszerű embereknek megmutassák az akciókban rejlő lehetőségeket. Ha erre nem képesek, akkor az legkevésbbé sem az emberek hibája.

Mellesleg aki embereknek akar eladni valamit az a sikertelenségért véletlenül sem okolhatja az embereket, mert neki kell olyant nyújtani, amiért az emberek hajlandók fizetni, és nem az embereknek kell keresni, hogy miért fizethetnek az eladónak. Persze lehet ebben is bízni, csak hát...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#85) Landsmann válasza Gebriel (#83) üzenetére


Landsmann
addikt

Túl sok az akció, egymást érik, emiatt nagyon sok a tarifa, átláthatatlan. Lehet, olyan is van, aki mindig a még jobb akcióra vár, aztán mégsem lesz belőle semmi. Ami van, nem elég jó.
Másik hiba szerintem, a reklámok tartalma. Gyakorlatilag semmit nem tud meg belőle az ember. Legtöbben bizony utána sem járnak, hogy miről is szól.
Durva hasonlat, de olyan mintha a Pannonois készülékcserés akciót úgy reklámoznák, hogy''ha most veszel új előfizetést készülékkel, 5000 Ft kedvezménnyel juthatsz hozzá.'' Csak éppen azt hallgatnák el, hogy mi is kell, ahhoz a kedvezményhez.
Lehet hogy nem jól látom, nyíklván minden dolognak több nézőpontja van. De szerintem a Vodafone valamit nagyon nem jól csinál. Nagyon változó a teljesítménye, hosszabb távra visszatekintve pedig még egyértelműbben látszik. Talán egy szemléletváltással ők is sikeresebbek lehetnének. A Pannonnak nagyon jól sikerült. Ötletesek a reklámfilmjeik. Hozzáteszem, ez jellemző a Vodafonera is, de nekem úgy tűnik, mintha több cég készítené a reklámokat. A T-Mobilenak egyértelműen nem jött be az arculat és névváltoztatás. Elég jól eltolták. Sokan vissza is sírják a Westeles időket. Nekem is szimpatikusabb volt, noha sosem voltam előfizetője. Valahogy egy belső megérzés alapján inkább tekintettem a Pannont és a Westelt partnernek mint most. Most inkább konkurenciának érzem, noha az is, annak ellenére, hogy több olyan dolog is van, amit egyszerre vezettek be a Vodafone nélkül. Például az autópálya-matrica SMS-es megvásárlása, meg volt még valami a közelmúltban, de most nem jut eszembe hogy mi. De a Vodafone abból is kimaradt. Talán a parkolójegy vásárlás.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#86) Gebriel válasza Landsmann (#85) üzenetére


Gebriel
veterán

Talán egy szemléletváltással ők is sikeresebbek lehetnének..........Másik hiba szerintem, a reklámok tartalma. Gyakorlatilag semmit nem tud meg belőle az ember.
Egyetértek :R

Durva hasonlat, de olyan mintha a Pannonois készülékcserés
Ehez képest nagyon sok ember bement a Vodához hogy:
Itt van az az akció hogy 5000 beveszik a készüléket? :U



Mac!

Azt hiszem az lenne a marketingesek feladata, hogy az egyszerű embereknek megmutassák az akciókban rejlő lehetőségeket
Ha meg egyértelmű akkor azt meg áttvágásnak hiszik.
Bár szerintem erröl a magyar társadalom tehet.

[Szerkesztve]

(#87) Gebriel válasza Mac! (#84) üzenetére


Gebriel
veterán

Kicsit javitva is az elöző hszom

Mondjuk ennél egyszerüben nem is lehetne a reklámok mint mondjuk a Vodefone Otthon.

''Telefonálj otthonrol 6.9ft-ért''

És mivel majdnem mindegyik Vodafone-s előfizúhoz lehet vezetékes számot kérni igy azért szerintem ez igy elég jó.

(#88) Landsmann


Landsmann
addikt

Decemberi adatok:

P: +53659
T: +91250
V: +58136

A T-Mobile nagyon jól teljesített a másik két szolgáltatóhoz képest. A Pannon lett a decemberi verseny vesztese. Százalékos arányban is ők vesztettek a részesedésből, míg a másik kettő gyarapított.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#89) Viktor0610 válasza Landsmann (#88) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csodálkozom, amilyen hülye dupla akciónk volt... :W

Egy készüléket ad(t)unk duplában ,azt is 40000 Ft-ért... Meg az áraink... Előfizetéssel jóval magasabb áron adtuk/adunk majd' minden készüléket, mint a konkurencia, a feltöltősről meg nem is beszélek... :(

Samsung Galaxy A54

(#90) Gebriel


Gebriel
veterán

Nagyon kiváncsi lennék a januári és februári adatokara.

(#91) -NOKIA- válasza Gebriel (#90) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

szerintem a pannon a legkorrektebb szolgáltató,és nemsokára ő lesz az első, :) második a voda(akire nem panaszkodhatom én se),utolsó meg a témolbil(akit nagyon utálok,többször is becsaptak nem voltak korrektek.) :((

(#92) #53246592 válasza -NOKIA- (#91) üzenetére


#53246592
törölt tag

en is szoktam almodozni

(#93) Landsmann


Landsmann
addikt

Jöjjön a szokásos számszerűsítés:

Április
P: +43201 (3459905 34,23 % +0,26%)
T: +9035 (4486859 44,39 % -0,13%)
V: -3437 (2160040 21,51 % -0,14%)

Az első szám az előfizetők száma az előző hónaphoz képest. A második az előfizetők száma, a harmadik a jelenlegi részesedés, a negyedik pedig a részesedés változása az előző hónaphoz képest.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#94) Landsmann


Landsmann
addikt

Május
P: +44695 (3504600 34,53 % +0,3%)
T: +12385 (4499244 44,33 % -0,06%)
V: -14450 (2145590 21,14 % -0,37%)

Az első szám az előfizetők számának változása az előző hónaphoz képest. A második az előfizetők száma, a harmadik a jelenlegi részesedés, a negyedik pedig a részesedés változása az előző hónaphoz képest.
A Pannon ismét belehúzott. A Vodafone ismét negatívan zárta a hónapot. Ezúttal az előző hónaphoz képest mintegy 15000 előfizetővel van neki kevesebb.


[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#95) Viktor0610 válasza Landsmann (#94) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a gond ezekkel az adatokkal, h. a Pannon részesedése a feltöltőkártyás duplakészülék akció miatt nőtt ennyivel, ami azt jelenti, h. az elkövetkező hónapokban, miután végetért az akció, a részesedés változása korántsem lesz ilyen ''dinamikus''.

A Vodafone előfizetői számának csökkenésén meglepődöm... :U

Samsung Galaxy A54

(#96) 1430


1430
senior tag

Bennem az a kérdés is felvetődik, hogy mi lesz 1 év múlva, mikor lejár a rendelkezésre állási idő?! Ha tényleg a Praktikumos dupla akció hozta ezt a sok ''ügyfelet'', gondolom nem fogják tölteni az egyenleget,csak lebeszélték amit lehetett, után SIM elfelejtve... Talán a Vodafone is ezért veszített ennyi ügyfelet, mert jó volt az akció, de lejért a SIM.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#97) Viktor0610 válasza 1430 (#96) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont ez az.
Ezért nem igazán valósak ezek a számok, mert ezeknek az előfizetéseknek egy része csak megköttetett, aztán lebeszélték a kártyán lévő egyenleget, majd kuka.

Samsung Galaxy A54

(#98) PEPE85 válasza Viktor0610 (#97) üzenetére


PEPE85
senior tag

Mivel mindegyik szolgáltatónak más-más akciói vannak folyamatosan, ezért teljesen reálisak ezek az adatok. Néha kicsit az egyik, néha kicsit a másik szolgáltató előfizetői gyarapodnak jobban(vagy esetlegesen fogynak).

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#99) Viktor0610 válasza PEPE85 (#98) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egymáshoz képest természetesen nagyjából valósak, én összességében értettem a nem valósat. ;)

Samsung Galaxy A54

(#100) rimbo válasza Viktor0610 (#95) üzenetére


rimbo
tag

A Vodafone szerintem pont azért vesztett ennyi embert amiért most a Pannon ilyen sokat nyert. Tehát mennek az eladások ugyanúgy, csak most járt le valami tavalyi akció, amikor rengeteg SIM lenullázódott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.