Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sianis válasza fasyrt (#49) üzenetére


Sianis
addikt

Asztal, fehérlap, homokfúvatott...

(#52) fasyrt válasza aDM|RaL^ (#50) üzenetére


fasyrt
őstag

Hát végülis annyira nem szar... Csak egy külön konfig & játékmód kellett ahhoz a padhoz. :)

(#53) fasyrt válasza Sianis (#51) üzenetére


fasyrt
őstag

ehh, jó. Akkor nem próbálkozom vele, marad sima üveg, és azon lesz egy üveg egérpad. Csak félek, hogy lehet 1 csöppet bénán fog kinézni. Mond1, inkább nézzen ki bénán, minthogy legyen tré. :)
De mondjuk ha az üveg szélét megvilágítom, és egy fém egérpadot teszek rá, akkor elég jól nézne ki.... :)
Najó, ez már erős asztalmodding, de midenkinek nagyon köszönöm a segítségét, legfőképpen Sianis kollégának. ;)

(#54) Slax


Slax
senior tag

Annyit tudok hozzáfűzni, hogy lassan fél éve nyúzok egy Sianis mestertől származó homokfúvatott üvegpadot, egy Genius netscrollal (egyenlőre;]). Hangosabb egyértelműen, hidegebb is, de ellensúlyozza szerintem az, hogy sokkal simább, megbízhatóbb az egér mozgása, adott időszakon belül feleannyit kell takarítani, mint egy szövetet, és egyáltalán nincs jelen az egér vagy a pad elmászása (amikor a szöveten is vissza kell emelni az egeret, mert a pad már lóg az asztalról).

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#55) aDM|RaL^ válasza fasyrt (#52) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

jaja, van aki olyannal tolja... de én mostmár nem bírnám ki, stabil dolgokhoz szoktam :D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#56) Sianis válasza Slax (#54) üzenetére


Sianis
addikt

Vazze nem is vagyok üveges aztán osztom itten az észt! :D

Azért írom le, mert nem akarom, hogy más szívjon vele, viszont, ha egyszer kiderül, hogy mi a titkos hadianyag amitől annyira ultra brutál lesz, megosztom mindenkivel, a pogányok meg menjenek csődbe, mivel hazugság, hogy csak savmaratás! :D

(#57) fasyrt válasza Sianis (#56) üzenetére


fasyrt
őstag

Ez a beszéd, kollega! :R
Majd alakítunk egy konzorciumot, amivel 10000-vel szállítjuk a PC-s társadalomnak a minőségi, elérhető árú üvegpadot! :C
Mellesleg nem lesz savmaratás: a sima üveg is 14 küves, savazással 32 lenne... De hogy pár liter savon meg némi viaszon mi ilyen brutál drága, azt nem vágom. :Y

(#58) Sianis válasza fasyrt (#57) üzenetére


Sianis
addikt

Igen én is azért néztem, hogy 1.5k volt a savmaraott lekerekített, csiszolt darab, a gonoszok akik nem mondanak igazságot miért adják ilyen drágán...:F

(#59) kBagyula válasza Sianis (#48) üzenetére


kBagyula
senior tag

Esetleg az üveg fénytörési tulajdonságait kihagyhattátok.

(#60) Sianis válasza kBagyula (#59) üzenetére


Sianis
addikt

Mindenképpen kell valamilyen bevonat a savmaratásra, mert ez így csak felületkezelésnek jó. Csak nem tudom, hogy milyen bevonat létezik, ami tökéletesen átláthatatlan, mégis színtelen...mert ugye a made in Hungary fajta is átlátszó ez tagadhatatlan, és állítják róla, hogy pontos és stb...

(#61) fasyrt válasza Sianis (#60) üzenetére


fasyrt
őstag

Sianis!

Látom volt print szerveres SMC routered. Ez a print szerver azt jelenti, hogy routerhez tudsz kapcsolni nyomit, vagy pedig a géphez kapcsolt nyomit engedi a netről használni? Vagy hogyisvanez? :F

(#62) Sianis válasza fasyrt (#61) üzenetére


Sianis
addikt

Routerhez kötsz egy nyomtatót, és mindenki tud vele nyomtatni, már aki persze a routerhez van csatlakoztatva...

(#63) damatic válasza Sianis (#60) üzenetére


damatic
tag

Na igen.

De ha a savmaratott üveget lelakkozod, akkor minek maratni - ugye.

Vagy valami fémgőzölt felület van a maratotton, és úgy a marás mikroszkópikus mélyedéseiből nem kopik ki a fém, vagy az is lehet, hogy olyan rácshálót visznek fel (akár alul, akár felül, vagy lehet még 2 üveglap ragasztva, mint az autóüvegek), ami bazi finom és vékony, ezért nem látod.

Tudjátok, a CD-n is egy csomó pici lyuk van, és át is lehet rajta látni.

Jobb hülyének látszani, mint annak lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.