Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#158035) Pitterix


Pitterix
őstag

Sziasztok!

Szükségem lenne pár alkatrészre. Nagyjából 1-1,5 hónap múlva gondoltam a gépet, ha nem jön közbe semmi....

1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
Esetleg Skyrim, Unreal, max 1-2 új stratégia. Multizni nem szoktam, filmezni annál inkább.
Általában 4-5 évre veszek gépet.

2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

Tár.Kingstone 120Gb SSD,WD1000gb,WD500gb,
Táp:Cooler Master V550,

3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

Ház, processzor, videókártya, memória, alaplap, esetleg egy nagyobb SSD

4. Mennyi a kereted rá?

Ha el tudom adni a régi gépet, 220000-250000Ft

5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)

A monitorom egy régi 2009-es
Samsung SyncMaster 2243

+1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik
alkatrésznél?

Videókártyában ha lehet, AMD-t szeretnék.
Nem kell semmilyen világító-villogó-csillogó cseszés. Sima egyszerű, de célnak megfelelő ház.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.