Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#121001) hasman válasza membrandj (#121000) üzenetére


hasman
tag

Köszönöm a hozzászólásokat én is ettől tartottam... A régebbi notim is i5-ös volt, de úgy érzem, hogy azzal már csak recepteket lehet böngészni főzéshez...
Végiggondolom még 1x... ha belegondolunk perifériát jobb esetben sokáig használ az ember... így ha azt külön számolom, lehet beleférne a keretbe más is...
CPU igény volt régebben (modellező program is futott), de az már nem nagyon lesz úgy gondolom...
Keretem lenne nagyobbra, de nem szívesen szánom erre... a mai világban nem lehet tudni mit hoz a holnap... lehet hogy az a +50 nagyon sokat számít majd később... máshol...
Mindenesetre még 1x köszönöm mindenkinek, töröm a fejem még kicsit. (aztán a végén lehet hogy laptop lesz 200-ért ismét ;] )

Esetleg még 1 aprócska kérdés ami valamilyen szinten off.:
Használt konfigot érdemes vásárolni ph aprón?
Tudom hogy sok-mindentől függ, és nem most akarom feltalálni a spanyolviaszt, csak érdekelne, hogy kész konfig ár-értékben érdemes-e vagy inkább egyesével összerakni személyre szabva?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.