Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mi lehet a probléma? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) roPHka


roPHka
senior tag

''Tesztkonfigjaim''
első konfig:
-Abit AT7-Max2
-Duron 1.8Ghz
-256/333 Samsung
-Gef2 GTS Pro
-4.3gb-os tesztvinyó
-egyebek

másik konfig:
-Abit KD7-E
-1600+ XP
- többi ugyanaz

harmadik konfig:
-Abit BD7-II
-Intel P4 1.7
-többi szintén ugyanaz

a lényeg hogy az első konfignál XP (SP1) hibátlanul feltelepíti, majd ha a windows media playerre kattintok akkor azonnal hibát jelez.ha pl. programot (csak az NFS UG-t próbáltam még) telepíteni akarom egy darabig megy, aztán mikor elkezdené installálni akkor szintúgy hibaüzenet
a másik két konfignál minden ugyanaz volt (ram,vga,vinyó,egyebek...) és ott minden hibátlanul ment.
na most az első konfignál nem tudom mi lehet a gáz. vagy lap, vagy proci vagy valami beállítás?
holnap megnézem az 1600+ xp-vel, aztán win98-al hogy ott mit csinál.
szerintetek mi lehet a bibi?
amúgymeg játszani pl. nfs ug-vel úgyhogy másik vinyót betettem és rajta volt, hibátlanul elindult, nem fagyott, hasított rajta mint állat, de telepíteni basszus nem tudtam, sőt szerintem mást se nagyon tudok, mert hibaüzenetet nyom a pofámba...
ha valaki segítene akkor azt megköszönném, hátha csak valami beállításhiba...

(#2) TrollBalint válasza roPHka (#1) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem lehet, hogy az IDE kábellel van gond?
Rövid volt a kábel és gondoltam veszek egy hosszabbat, betettem és mondom felteszem úrja az op. rendszert.... :)
24 óra alatt 4x formáztam a vinyot, +1 bios format mire rájöttem, hogy a vadiúj ide kábel a rossz. Telepítésnél mindig hibaüzenetet dobott ki, de az volt az érdekes, hogy mindig máshol :U :F

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3) naga


naga
senior tag

Igen, még a procit próbáld kicserélni az XP-re, és a kábeleket is nézd meg. A biosban meg állítsd vissza a default vagy fail safe értékeket. Ha a többi ugyanaz, akkor már csak a lap lehet a rossz szvsz.

(#4) roPHka válasza naga (#3) üzenetére


roPHka
senior tag

a proci nem ''jó'' :U
megnéztem az első konfigot az 1600+ XP-vel. azzal hibátlanul ment minden.
a Durcit pedig megpróbáltam egy KD7-S lappal is. belepakoltam elindult a gép. biosban beállítom a procit hogy 1800Mhz (133Mh), aztán újraindul de nuku kép. bios reset meg nem segít.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mi lehet a probléma? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.