Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Mintcar


Mintcar
tag

!!!!!Danny_L.hu!!!!!!!

PÜ ment :N

w123 200D 1.1millió km+

(#5002) Batman2 válasza Mintcar (#5000) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Köszi szépen ! :K

Tehát akkor felület kiegyenlítő tapaszt (kittet) kennek rá ? :F

Az az tudtommal, amit külsőleg a heggesztett felületekre, esetleg egyéb egyenetlen felületekre is felkennek, majd simára, szintbe csiszolnak és arra kerül a festés-fényezés !

Az nekem is van, nekem is szürke, két komponensű műgyanta alapú anyag, amihez egy kevés piros színű krémet kell keverni egy tubusból, majd felkenni a kívánt helyre és ott megköt keményre, aztán csiszolható, festhető !

Mondjuk ezt ezért furcsálom csavarozási pontok védelmére, mert ezt kemény, viszonlyag törékeny réteget képez, szóval ha megszorítom, megyomom csavarral, akkor berepedhet, lepattogzódhat és akkor rosszabb, mint ha csak sima festék lenne rajta, mivel bemegy a repedésbe a tapasz és a fémlemez közé a víz és mivel nehezen szárad ki, jobban rohad szerintem :U

Viszont a gyanta az nem tudom micsoda lenne !? :F

Utána még töltőanyag nélküli, sima műgyantát, vagy netán fenyőgyantát kennének rá ?? :F

Ezt meg tudnád még kérdezni ! :) .
Előre is köszi !

Ja még valami

A kritikus mélyedéseket, motorházban kétoldalt levő sarkokat, heggesztéseket neked is a Body heggesztési varrat kitöltő anyaggal töltik ki ? :F
Én azt kentem rá, Cinkkromát alapozó után, remélem, tartós lesz.

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5003) Batman2


Batman2
őstag

Szevasz Hellinger !

Te mit szoktál csinálni a csavarozási pontokkal, főként, ahol lemez csavarok vannak, amik mindenképpen sértik a lyuk peremét ??? :F :F

Egy festés fényezés előtt úgy tudom, meg kell kicsit, gondolom, finoman csiszolni az előző réteget, meg gondolom, érdemes előtte alaposan mosószeresen lepucolni az egész járgányt !
Ezen túl még mit lehet, kell vele tenni, vagy azt már nyugodtan a festőre bízhatom ?? :F

A felületi egynetlenségeket, heggesztéseket a festő szokta festés előtt eldolgozni ?? :F

Az első sárvédő lemez alulra-előre nyúló része nálam pár darab pont heggesztéssel van gyárilag összerögzítve az oldalsó résszel, ez mindíg így van, a két lemez közötti hézagot kell el kitömni, vagy mehet rá a festés, úgyis közé is megy és védi, vagy netán a pont heggestések nem elegek és szokás még rendesebben is megheggeszteni, aztán tömíteni-összedolgozni, mintha egy darabból lenne az egész ??? :F

A köténylemez alatt még kilátszik valamennyi a hűtő aljából, és az alatt úgy tűnik , mintha mégegy lemez kellene legyen, vagy ott már nem szokott semmivel sem összekötve lenni a két első sárvédő lemez ?? :F

Bocs a sok kérdésért és alőre is köszi ! :)

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5004) Batman2 válasza Mintcar (#5000) üzenetére


Batman2
őstag

Nélad vajon hogy lessz az eleje, a hűtő aljánál levő rész ?? :F

Egy lemezzel, a köténylemzzel, vagy mégeggyel fogják összekötni ?? :F
Érdeklődd már meg ezt is, ha tudod ! :)

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5005) Mintcar válasza Batman2 (#5002) üzenetére


Mintcar
tag

Szia!

Majd pontositok, most csak a segédjével tudtam igazán társalogni ,a srác meg nem annyira szájbarágosan beszél. A kasznissal nem beszéltem mert ügyfelezet, aki meg ki vitt iszonyat türelmetlen emberke és nem birt még ki 5percet hogy beszélhessek vele.

Neked cserélték az első sárvédöidet, vagy javitották? Ha cserélték akkor milyen gyártmányt vettél?

w123 200D 1.1millió km+

(#5006) Danny_L.hu válasza Mintcar (#5001) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Neked is

(#5007) Batman2 válasza Mintcar (#5005) üzenetére


Batman2
őstag

Cserélve lett kompletten az egész, mindkét oldalt, Olman, vagy Klokkelholm elemre és asszem a Unixnál vettem !

Az ajtóknál is jobban jártam volna, ha cseréltettem volna vele az egész ajtóborító lemezt, mert olyan gányul heggesztette fel a javítóelemet.

Akkor legközelebb hátha pontosabb infókhoz jutsz. :)

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5008) Mintcar válasza Batman2 (#5007) üzenetére


Mintcar
tag

Szia!

Az első sárvédőket egy kereskedő ismerösön keresztül vettem meg.
Eleresztett egy-két telefont és feltette a kérdést. Teljesen eredetit akarok 140.000ft/oldal v.
eredeti német klokkerhol 65.000ft/oldal, koreai klokkerhol 7.000ft/oldal v. maxicar olasz utángyártott 9.000fft/oldal.
Az állitása szerint a koreai klokkerhol szánalmasan silány. Valami olyasmit magyarázott amikor a merci leállt az utángyártással a kloki vette meg a karoszéria gyártó sorokat, amik már kopottas állapotban voltak ezért már nem voltak teljesen precizek az elemek, de amikor már koreában gyártották teljesen tönkre mentek ezek a gyártó sorok és javarészt kritikán aluli terméket gyártottak w123-hoz. Állitolag már lassan két éve teljesen leálltak az elemek gyártásával az autoinkhoz, és amit lehet kapni az kifutó termék.

Tehát olasz utángyártot kerül fel a német technikára, vérzik is a szivam miatta.
Sajna nem birtam a kaszis véleményét kikérni, csak bedobtam a mühely sarákába a sárvédőket.
Talán Hellhinger tud valami véleményt mondani az olasz gyártóról :B :F .

w123 200D 1.1millió km+

(#5009) Templomegere válasza Mintcar (#5008) üzenetére


Templomegere
senior tag

nem akarom elhinni hogy a gyári első sárvédő ennyi lenne . Ez tuti nem igaz. A hátsó az oké ,az kurva drága ,de az első az általában "pár fillér" . Na utánakérdezek ennek .,

(#5010) Der Bosss


Der Bosss
csendes tag

Hatalmas meglepetés ért....
Kipróbáltam egy 76-os 200D-t és NEM VOLT SZERVO A KORMÁNYON!!! :Y
Először azt hittem, hogy sokat állt és emiatt nem megy átmenetileg, de aztán a tulaj felvilágosított, hogy egész egyszerűen gyárilag nincs (!). Tiszta zsiguli fíling. :W Bekanyarodni életveszély volt.
Végül nem vettem meg az autót.

[ Szerkesztve ]

MB W123 300D 1981-ből!!!

(#5011) Batman2 válasza Der Bosss (#5010) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Igen, a szervó az nem kötelező széria tartozék volt, hanem külön rebdelhető volt hozzá, tehát volt szervó nélküli is ! ;)
Hozzáteszem, valszeg igen kevés, és ennél a járgánynál, ilyen tömegnél nem extra, kényelmi berendezés, hanem közlekedés technikailag szükséges kellék, nélküle tényleg veszélyes a járgány kanyarodási képessége ! :K

Azért azt is hozzá kell tenni, hogy a gyárilag szervó nélküli járgányokban más a kormány áttét, ez azt jelenti, hogy valamivel könnyebb tekerni, mitnt szervó nélkül a szervósat, de többet kell tekerni rajta ugyanaolyan mértékű elfordulás eléréséhez.

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5012) Batman2


Batman2
őstag

Üdv mindenkinek !

Részben sajnos, részben jó, hogy össze kellett raknom a járgányt, úgyhogy ma össze lett rakva.
Az jó, hogy végre megint lehet vele menni, de rosz, hogy lett volna még bőven mit javitani rajta, igaz, jórészt már külső részeken, tehát a belseje az nagyjából már rendbe lett téve.

Mostmár elsősorban csak pénz kérdése a találkozó, de remélem hogy megengedhetem magamnak és akkor ott leszek ! :)

Sajnos történt egy rossz dolog is, volt egy kb. centis repedésem az első szélvédőmön és ahogy visszatettük haverommal a műszerfalat, az kicsit befeszült és megnőtt vagy 10 centire a repedés !!! :( :(((
Nem tudom, hogy tud e ezzel még kezdeni valamit egy szélvédős, talán annyit, hogy legfelejebb meg lehet állitani a további repedést, de az eddigit már nem lehet eltüntetni.

Dawess !

A bontandó járgányokban van ép első szélvédő ??? :F :F
Lehetőleg szinezett !

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5013) Danny_L.hu válasza Batman2 (#5012) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Már nem lehet mit csinálni akár végig is repedhet, vizsgán nem fog átmenni max némi kencefice pénzzel. Szélvédőt inkább újat vegyél, 16k.

(#5014) Batman2 válasza Danny_L.hu (#5013) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Hol van enyiért, és milyen ? :F

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5015) Danny_L.hu válasza Batman2 (#5014) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Kértem árajánlatot egy cégtől kéderrel és feszítővel együtt:
Merci123(lim?combi?),szgk,1978 évi,első szélvédő ára (színezett, zöld csíkkal) 16000
Munkadíj ( beszerelés ) 3500
Végösszeg ( ár összesen) áfás: 19500FT.

A hátsó szélvédö árai:
Limuzin(zöld szinü)25920
Combi(break) 21890+ 3500(munkadij)
Első szélvédő gumi keret van csak,az 8000Fi.(feszitövel).Hátsó szélvédöre nincsen gumink,nem is volt,ugyhogy,rendelni sem tudom.

Amikkel dolgoznak: PILKINGTON, HIRSCHLER, NORDGLASS, SEKURIT, SICURSIV, SPLINTEX üvegek.

www.auto-uveg.hu

[ Szerkesztve ]

(#5016) Batman2 válasza Danny_L.hu (#5015) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Köszi szépen az infót !!! :R :R

Ez akkor gumi tömitéssel együtt értendő, vagy az külön 8000Ft ? :F

Azért is kérdezem, mert a tömitésem már új, az nem szükséges, csak az üveg.

Én is nézelődtem, tán a Bárdinál láttam 15000 körül első szélvédőt,az tán sima fehér, a zöld csikosra nem hozott árat, csak a teljesen zöldre.

Még előbb meg is kell javittatnom a szélvédő keretét, az ágyát, egxy becsületes karosszériás mesterrel, mert az csak rosszabb lett, a tavalyi javitás óta.

Aztán mielőtt fixen, timitő anyaggal együtt bekerül a heylére, előtte még célszerű lenne a fényezést is megejteni !

Tányleg, Te mit tudsz fényezésről, kb mennyi lehet egy becsületes fényezés, fehér szint nézve és védőlakkot is számolva ?? :F
A vizes autó festékek vajon drágábbak mint a szokásos, gondolom nitrósok ? :F

Nagyon sok még a kérdés bennem, még azt sem tudom, hogy a festő, vagy azt még karoszériás kell megcsinálja, amit a koma nálam nem csinált meg, pl. a motorházban felheggesztett vázelemek, lámpa tartó keret, stb. érintkezési pontjainak tapaszolása, kezelése festés előtt, mert hát gondolom, szükséges, nem elég pusztán a festék védelme !
Vagy a festés előtti alapozás már elég lenne ?? :F
Nem tudom. :U

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5017) Batman2


Batman2
őstag

Ajtó tömitő gumikeret hol szerezhető még be vajon elviselhető árban ??

Sajna az eredetiek 'kissé' csipkések már.

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5018) Danny_L.hu válasza Batman2 (#5016) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Fogalmam sincs. A nagyon becsületes, full gyári az fél milla körül van. Szerintem egy normál fújás olyan 200-300 között mozoghat. 8000Ft a gumikeret, szal ha az nem kell neked, akkor azért neked nem kell fizetni.

(#5019) Batman2 válasza Danny_L.hu (#5018) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Köszi szépen az újabb infót ! :)

Jó lenne egy elviselhető minőségű fetstést 100 ezer, vagy alatta megúszni, nem tudok többet rászánni sajna.

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5020) Mintcar


Mintcar
tag

Sziasztok!

Ma sikerült egy torrent oldalról néhány hasznos dolgot letöltenem.
Sajna zárt oldal igy a torrent filét nem tudom megosztani, de a tartalmat innenle lehet tölteni, a bosch menü alól.

w123 200D 1.1millió km+

(#5021) Danny_L.hu válasza Mintcar (#5020) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Ment PÜ

(#5022) Dawess válasza Batman2 (#5012) üzenetére


Dawess
csendes tag

Szeva

Sztem sem érdemes venni használtat...semmi pénzekért vannak újak...
Sajna mst hanyagolnom kell a témát, mert nagy a sürgés a cég körül...időm meg semmi :O

MB W123 240D Automatic transmission 84 RULZ!!!!

(#5023) Mintcar válasza Danny_L.hu (#5021) üzenetére


Mintcar
tag

Szia!

Nem jött :( :)

w123 200D 1.1millió km+

(#5024) Danny_L.hu válasza Mintcar (#5023) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Elküldtem megint hátha

[ Szerkesztve ]

(#5025) AndRUSH123


AndRUSH123
újonc

Sziasztok!
Engem tetőablak kéder gumi érdekelne! Nem tudja valaki hol lehet ilyet beszerezni?
A választ előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5026) ATA123 válasza Mintcar (#5008) üzenetére


ATA123
csendes tag

Sajnos ez pontosan így van!!!!Amit klokkerholm néven lehet kapni azis már vacak.Én a karosszériás barátommal rengeteget vittünk vissza a bárdihoz stb,mert sehogy sem akart állni.Nekem is az olasz került fel,mert az még valahogy szebben állt mint a többi vacak.Az eredeti klokkerholmot ugy ismered meg,hogy nem fekete,hanem barnás szine van.Egy-egy darabot még el lehet csípni valahol raktárak mélyén.

(#5027) Batman2 válasza AndRUSH123 (#5025) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Ott valami filces szerű anyag van, nem gumi, legalábbis nálam ! :U

Annak igazából csak porvédő, illetve zajcsökkentő szerepe van, a vízátfolyást nem gátolja meg, ha arra gondolsz, de az nem is feladata, mivel eleve úgy van tervezve, hogy a befolyó víz egy tálcába jut, ahonnan a tetőt tartó négy oszlopban (bal-jobb A és C oszlop) gumicsöveken távozik a víz !

Szóval szerintem bármilyen hasonló, a célra megfelelő, elég tartós anyaggal pótolhatod, kicserélheted azt a részt, nem hiszen, hogy külön lehessen kapni, legalábbis én még sehol sem találkoztam vele.

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5028) Batman2 válasza Batman2 (#5003) üzenetére


Batman2
őstag

Hellinger, vagy aki tud valami érdemlegeset mondani rá ??? :F :F

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5029) Mintcar


Mintcar
tag

Sziasztok!

Esetleg nincs valakinek eladó csomagtér ajtó sendanra?!
Szin teljesen mind1 csak rozsdamentes legyen.
Ha valaki eladna az dobjon PM-et.

Köszi :)

w123 200D 1.1millió km+

(#5030) Mintcar


Mintcar
tag

Sziasztok!

Ma szétkaptam a fütéskonzolt. Ez a látvány fogadott :D .
Már szétszedés közben is csak potyoktak kifelé a mumifikálodott rovarok, minden féle beazonosithatatlan dolog.
Ráfér a pucolás.

[ Szerkesztve ]

w123 200D 1.1millió km+

(#5031) Danny_L.hu válasza Mintcar (#5030) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Na akkor már tudom hova nem szabad nyúlnom :DD . Köszi a tippet :R

(#5032) t.zsolti válasza Mintcar (#5030) üzenetére


t.zsolti
tag

akkor ez még rám is vár,bár a kocsi már volt szétszedve 5-6 éve.
csomagtérfedél fehér van,majd megnézem milyen állapotban van

MB 123 3.0d

(#5033) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

sziasztok
124es mercinek elektromos ablakemelő beszereléshez nincs vmi leírása? vagy jó tanácsa?

(#5034) mattix


mattix
újonc

Szevasztok csak azért irok ide hátha kell valakinek egy 124 es alkatrésznek papirok nélkül,2.3as benzin gáz, automataválto, el-ablak, klima, csapágyas motor ,120000-ért hirdetem de ha valaki gyorsan elviszi odaadom 100000ért.használtautón megtaláljátok [link] .érdeklödni pbardos@freemail.hu,06704188601,en lehet.

(#5035) Mintcar


Mintcar
tag

!!!Danny_L.hu!!!

PÜ ment :(

w123 200D 1.1millió km+

(#5036) Batman2 válasza Mintcar (#5030) üzenetére


Batman2
őstag

Ismerős a kép ! :D

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5037) Batman2


Batman2
őstag

Mintcar !

Hogy áll a járgányod ?? :F

Menőképes már ? :F

Arra vagyok kiváncsi, hogy vajon a hátsó csavarrugók, amiket szereztél, be fognak e válni, hogy bírják majd a terhelést !!! :K

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5038) Mintcar válasza Batman2 (#5037) üzenetére


Mintcar
tag

Szia!

Hát lassan két hete nem néztem rá a járgányra, de az egészen biztos hogy még nem járóképes.
Ha az ütemtervet tartják akkor a segge már össze van rakva, tehát kerekeken áll, abbol már látszik talán hogy mennyire ül meg a segge.
Elözőleg nekem felküldék a holdba a seggét, extra erősitett rugokkal az valami borzalom volt. Ha eltrafáltam egy kátyut csak nyekkent a hátulja.

w123 200D 1.1millió km+

(#5039) Mintcar válasza Mintcar (#5038) üzenetére


Mintcar
tag

Sziasztok!

Ma voltam az Ady Endre úti merci üzletbe, akartam venni csomagtér ajtót 110.000FT-ért akartak hozni :( , de sikerült szélvédő gumikédert venni az első és a hátsó szélvédőre 6500 és 7000ft-ért Mahle márkájut szerintem ez nem volt drága.

Érdekesség: kértem tölük az első lökháritora oldalgumi konzolt jobbra és balra, darabja 45.000ft, de mondja az elado hogy 3000ft körül volt még az év elején. Vajon mitől lett hirtelen ilyen kurva drága???

w123 200D 1.1millió km+

(#5040) WillyX


WillyX
tag

1989-es 200D W124 jobb hátsó kerékcsapágynak tudja valaki a számát? Mert autós boltban 18k-t mondtak rá, viszont sima csapágyboltban szerintem olcsóbb lenne.

És aki ért a csapágyakhoz, az mondhatna márkát is, hogy milyet érdemes venni.

Köszi:)

(#5041) Batman2 válasza t.zsolti (#5032) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Te, az a csomagtér fedél ám nekem is kéne a motorháztetővel egyetmben, ha nem sikerül valahogy kicsit helyretenni a jelenlegit :Y
Kicsit görbe és nem fekszik fel a gumi tömítésre, így meg beázik és elállnak a sarkai ! :(

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5042) Batman2 válasza Mintcar (#5039) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Csomagtartófedelet csak használtan, bontottat érdemes szerintem, jó, az nem biztos hogy 100%-os, de eszembe nem jutna boltban, sejtettem, hogy csillagos ég az ára ! :(

A Mahle Templomegere szerint nagyon jó márka az olcsóbbak közül !

És ez az ár is nagyon jó, ennyiért mindenkinek megéri beszerezni, akinek kell !!! :K

Arra a gumi sarkot tartó, hosszú nyúlvánnyal rendelkező fémdarabra gondolsz ??

Abból nekem is az egyik teljesen el volt rohadva, azóta sem szereztem másikat, a másik nagyjából le lett tisztítva és le lett alapozva, de gyenge egy helyen, meg kell erősíteni majd egy fém darabbal !

Ugyanazt tervezem a másik oldalra is, hogy megpróbálok bontóból szereni egy kicsit rohadt, de még egyben levő darabot, megerősítem és lekezelem.

Éppen még az is szóba jöhetne, hogy megpróbáljak egyet gyártani lemezből házilag, de erre még nem vetemedtem. :)

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5043) Batman2 válasza Mintcar (#5038) üzenetére


Batman2
őstag

És mivel volt annyira megemelve a hátsója a járgányodnak ??? :F

W126-os rugó volt benne, vagy valami rugó emelő pogácsával magasították ??? :F

Az mit jelent, hogy "nyekkent" a hátulja ?? :F
Nem passzolt a rugó és olyankor lötyögött és ezért zörgött benne, vagy odaverte, mikor visszazökkent a járgány és összenyomódott a rugó ?? :F

Arra nagyon kiváncsi vagyok, hogy most hogy áll a járgányod, vízszintesen, vagy kicsit magasabb a hátulja most is, a kerekén állva, de amúgy plusz terhelés nélkül ?? :F

Arra meg főleg, hogy a terhelést hogy fogja bírni, meg mennyire lesz érezhető, hogy erősebb a rugó, de azt majd csak később tudod sajna megmondani.

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5044) Mintcar válasza Batman2 (#5043) üzenetére


Mintcar
tag

Nem tudom milyen rugot tett bele, olyan volt mintha nem is rugó hanem egy vas rud lett volna benne. Ha rá ültem a csomag tartóra 1cm-se sülyedt meg, tehát semmit nem rugozott, nagyon merev volt. Ha a hátsó kerekek is belementek a kátyuba abba bele remegett az egész karosszéria. Plussz még ki is nyomta a kerekeket tehát v alakban álltak.
Bár egyszer jól jött mert komoly súllyal volt megterhelve a 2év alatt. De 99%-ban csak nem is ülnek hátul.

Remélem beválnak a rugok, ebből a márkából 3 féle küzül lehetett választani, normál equipped, extra equipped. Én a normált vettem meg.

w123 200D 1.1millió km+

(#5045) Mintcar válasza Batman2 (#5042) üzenetére


Mintcar
tag

Erre gondoltoltam. Tegnap rosszul irtam hátra kell.
Az enyémen is reménytelenül elrohadt. Jövő héten ha minden jól megy ki birok nézni Ürömre hátla lesz használható darab.

w123 200D 1.1millió km+

(#5046) Batman2 válasza Mintcar (#5045) üzenetére


Batman2
őstag

Szevasz

Igen, erre gondoltam, nekem is az egyik hasonló, a másik már a kukában sincs. :K

A bekarikázott részen gyenge nekem is, ott gondoltam, hogy megerősítem úgy, hogy egy lemez darabot ráheggesztek, átkötöm azt a gyenge részt, ahogy a piros csíkkal jeleztem.
[link]

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5047) Batman2 válasza Mintcar (#5044) üzenetére


Batman2
őstag

És hogy áll most a járgány hátulja alapállapotban, ls ha kicsit ránehézkedsz ?? :F

Milyen márkájú ez a rugó, amit vettél ? :F

Köszi az infókat ! :)

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5048) Batman2


Batman2
őstag

Autófestékben tud valaki jó márkát, gyártmányt ajánlani, ami nem nitrós, hanem vizes bázisú és ellenálló bevonatot képez ??? :F

A különböző boltokban kapott össze-vissza információk miatt és a nagy árkülönbség miatt a motorházban végül lakkbenzines zománccal festettem, de ha arra nitrós bázisú festék kerül, akkor felbőrözik az egész, de részben lehet gázolajtól is, de fékfolyadéktól mindenképpen, sajnos ! :( :(((
Ezért gondoltam a vizes bázisúra, ha azzal átkenem, attól elvileg nem kellene felbőrözzön az előző réteg és utána védené a további behatásoktól is ! :U

Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5049) Batman2


Batman2
őstag

Hi

Ez lenne az a rugó emelő, vagy magasitó gumi pogácsa/alátét, ami gyárilag is létezik/létezett különböző méretben: [link]
[link]

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#5050) Mintcar válasza Batman2 (#5047) üzenetére


Mintcar
tag

[lesjöfors]márkájut. Nagyon remélem hogy befognak válni.

Hát hogy hogy áll a segge azt nem tudom, majd csak jövöhéten nézek ki.
Telon beszéltem velük csak, most az ajtokat csinálják gözerővel.

w123 200D 1.1millió km+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.