Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Relo


Relo
tag

A kérdésem az lenne, tudnátok -e ajánlani egy olyan bankot, ahol nem kérik az 1 év munkaviszonyt személyi kölcsön igényléséhez.
:O

(#2) #32577792 válasza Relo (#1) üzenetére


#32577792
törölt tag

Mekkora összeg?

(#3) Relo válasza #32577792 (#2) üzenetére


Relo
tag

olyan 400 ezerre lenne szükségem, de lehet autóhitel is, most ahogy elgondolkoztam, hisz arra kell.

(#4) pilóta válasza Relo (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát akkor mindenképp autóhitel, mert annak nagyságrenddel jobb a kamata, mint a személyikölcsönnek. Attól mentsen meg az úristen.
Ha autót veszel, akkor a kereskedő ad hitelajánlatot, úgyhogy őt kell megkérdezni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Relo válasza pilóta (#4) üzenetére


Relo
tag

Igen, már érdeklődtem, de egy 89 es autóra mindegyik kereskedésben azt a választ kaptam, hogy erre már csak 1 - 2 bank ad autóhitelt (a nevüket nem jegyeztem meg, mert mindkettő 1 év munkaviszonyt kér, így kilőve). A kamat most nem számít, mivel munkához kellene az autó.

(#6) pilóta válasza Relo (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na de akkor is. A dupláját fizeted vissza!
Akkor már megéri egy fiatalabb, drágább, de jobb kamattal megkapható autót venni, mert a végén ugyanannyiba fog kerülni...
Egyébként milyen autó?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) Relo válasza pilóta (#6) üzenetére


Relo
tag

Egy 89-es Opel Omega lenne a kinézett áldozat, nem azért, mert annyira csipázom ezt az autót, hanem mert ez lenne a legmegfelelőbb. Inkább úgy mondom ez az egyetlen, ami megfelel. A kamatot tényleg nem tartom fontosnak, mert visszahozná sokszorosan az árát....

(#8) pilóta válasza Relo (#7) üzenetére


pilóta
nagyúr

Háááát. Te tudod...
De ha újabbat találnál (kár még omegát is), akkor kaphatnál rá normális hitelt olyan banktól, aki nem kér munkaviszonyt. Te ugyanannyit fizetsz a végén, és még az autód is új.
Egyébként mire kell? Mert nehezen tudok elképzelni olyan munkát, amire egy omega a legmegfelelőbb, hacsak nem a ''leggyorsabban szétrohadó, legtöbbször lerobbanó roncs'' kategóriában indulsz :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) Szalma válasza Relo (#7) üzenetére


Szalma
őstag

('89-es Opel Omega igavonásra...? Bátor ember... Nincs haverod, akinek van ennyije kölcsön 1-2 évre?)

Szeretettel:
Szalma

(#10) #32577792


#32577792
törölt tag

Vannak folyószámlahitelek, feltéve, hogy van fizetésed, ami oda megy! Vannak jelzálog alapúak (ingatlan fedezetes), bár 500e az alja egy-két banknál, viszont sok a járulékos költség! OTP a legrugalmasabb munkaviszony tekintetében.

(#11) Relo válasza pilóta (#8) üzenetére


Relo
tag

Igen, tisztában vagyok hogy normális ember nemigen vesz ilyen autót, de a totyiknak sem az a címe, mi a véleményetek az Omegáról :DD
Nem is az a célom vele, hogy hosszú éveken keresztűl szolgáljon, hanem hogy pénzt termeljen....



(#12) Relo válasza #32577792 (#10) üzenetére


Relo
tag

thx

Bár a jelzáloghitel nem jöhet szóba, ennek a folyószámlahitelnek utánajárok

(#13) pilóta válasza Relo (#11) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az rendben van. Csak azt nem értem, hogy miért az omega a legalkalmasabb, sőt, csak az az alkalmas. Hiszen az híresen egy fostalicska öreg korára...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#14) rdi


rdi
veterán

Én azt javasolnám, hogy életcélnak válaszd azt, hogy ne Neked hitelezzenek, hanem Te hitelezzél. ''Légy bankár'' :))

Fej! Tor! Potroh!

(#15) Relo válasza pilóta (#13) üzenetére


Relo
tag

Arról nem szívesen beszélnék mire kell, nem tartozik azok közé a munkák közé, amit nagydobra ver az ember


Fostalicskának kell :DDD

(#16) Relo válasza rdi (#14) üzenetére


Relo
tag

Én is erre törekszem :))

(#17) pilóta válasza Relo (#15) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor jó! Arra tökéletes :D

(Bár még mindíg nem értem, hogy miért nem jó egy újabb, ha arra kapnál normális kamatú hitelt, hiszen akkor ugyanannyi pénzbe kerülne. Vagy a kora is feltétel a munkához? :D )

Aki él és nem boldog, az téved!

(#18) Szalma válasza pilóta (#17) üzenetére


Szalma
őstag

(Ne lovagolj ezen: biztosan a leendő főnökének a kocsiját kell megvennie... :) )

Szeretettel:
Szalma

ui.: OTP-s C-hitel tényleg megütheti a kívánt mennyiséget, vaskos kamatra, de akármikor törleszthető...

(#19) Relo válasza pilóta (#17) üzenetére


Relo
tag

Bizonyos dolgokhoz csak bizonyos autó jó. Meg ezt nem kell sajnálni meg kímélni.

(#20) Relo válasza Relo (#19) üzenetére


Relo
tag

Hát irány az OTP, hogy tövignyaljam magam a leendő főnökömnél :))

(#21) #32577792 válasza Relo (#20) üzenetére


#32577792
törölt tag

Sok sikert!
Tényleg nem értem mit lovagoltok azon, hogy pont omegát akar venni! Nagy a tankja, nagy teherbírású, mi kell még? Szétrohad? Nem limonak használja!

(#22) #32577792 válasza Relo (#20) üzenetére


#32577792
törölt tag

Fejlemény?

(#23) Relo válasza #32577792 (#22) üzenetére


Relo
tag

Sajnos az OTP-nél is követelmény az 1 év munkaviszony, de időközben került egy autókereskedés, ahol el tudja intézni a csávó hogy ne keljen se a jövedelemigazolás, se egy év munkaviszony.

A gond már csak az, hogy kiszámlázta az ÉMÁSZ a számlát, az oszlop ügyében, amit tavaly kiütöttem kocsival, és havi 30 ezrével fizetni azt is, meg a cetelem hitelt, meg jó pár tartozást meg minden..... ez így nem fog menni most, legfeljebb jövőnyáron. Vagy ha kitalálok valami okosságot.

Igaz kegyetlen sok pénzt termelne ez az omega, de van benne kockázat is, így most nem merek belevágni.

Hát ez a fejlemény.

[Szerkesztve]

(#24) #32577792 válasza Relo (#23) üzenetére


#32577792
törölt tag

pech, ingatlanfedezetes személyi hitel? Bár úgy látom most nem ez a problémád! Kockázat nélkül nincs haszon!

(#25) #32577792 válasza Relo (#23) üzenetére


#32577792
törölt tag

esetleg életbiztosításod nincs, némelyiknél adnak kölcsönt ezekre...

(#26) Relo válasza #32577792 (#24) üzenetére


Relo
tag

Végül is a megoldás már megvan a hitelre, mert az autókereskedésben ha minden igaz el tudnák intézni. Csak most az émász tett keresztbe.
Ettől függetlenül lehet bevállalom az autót, bár ezt még át kell gondolnom.

(#27) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Én ajánlom a Xity Bankot, mert szinte mindenhol szépek a hölgyek a péztárban, és nem fáj annyira befizetni a részletet.

...mint az közismert...

(#28) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Az három betüs banknál Oxx találkoztam ma olyanal hogy jól lehúztak 30k val:(....


ugyanis elutaltam a hitel számlájára 420,000 ft ot.
felvett hitelem 400.000ft
kikaptam 395.000ft
törlesztetem 6*13.520 ft ot

hmmm és Z ELÖBB LEZÁRATTAM MERT mivel rárakattam a hitel számlájára a lóvét....le kelett és e hónap 15 . étöl 5000ft számlazárás helyett 35.000ft a zárás
:Y:F

vazz 400.000 ft helyett jól visszafizettem 6 hónap alatt 501.000ft ot.....ilyen lehúzéást:Y:O:O:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29) HolloW


HolloW
senior tag

Sejtem mire kell az autó..

STEAM - KOBRA KAI!

(#30) fendre válasza HolloW (#29) üzenetére


fendre
tag

És ezt most mire írtad? :U

(#31) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Omega? Megy mint a gép... 10-13 l/100km. Masszív szervízköltség.
Ps. Ha cigit akarsz vele szórni, esetleg olajat, akkor inkább a malacorrú Passat :P

[Szerkesztve]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#32) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Omega? Megy mint a gép... 10-13 l/100km. Masszív szervízköltség.
[/OFF] Ps. Ha cigit akarsz vele szórni, esetleg olajat, akkor inkább a malacorrú Passat :P [/OFF]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#33) jagada válasza Relo (#26) üzenetére


jagada
őstag

benzinezni fogsz/gázolajozni persze a cigicsempészet mellett??:)):))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#34) jagada válasza Relo (#26) üzenetére


jagada
őstag

na meg van mán a csempész tajiga?????

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.