Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) DeusHun válasza bambano (#148) üzenetére


DeusHun
őstag

Lásd TokyoHotel? :DDD

Rainforest Alliance Certified signature

(#152) Kasza08 válasza DeusHun (#151) üzenetére


Kasza08
őstag

Fúúj, ha belemászunk ebbe is akkor én inkább jóccakát kívánok.

(#153) Ősember


Ősember
őstag

hurrá! végre egy hely, ahol lehet ratyizni :DDD
elöre számoltam azzal, hogy jönnek a ''toleránsak'' éa majd megmondják, hogy nem buzogányok, hanem igényesek :D
remélem mostantol majd a hátrányos helyzetüeken és a fogyatékosokon kivül az output nyilást forditva használok (na meg persze az ollosok) is kapnak plusz pontokat felvételinél, esetleg adokedvezményt, lakástámogatást a gyerek mellé (amit már kizárásos alapon a golya hoz), brokisegélyt és a telefonkönyv mellé egy bibliát is :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#154) GG888 válasza Ősember (#153) üzenetére


GG888
senior tag

Na már tényleg csak Te hiányoztál ide, hogy viccesbe forduljon át a téma. Egyébként nasgyon teccik amit irtál, igencsak megmosolyogtató...
najó, mostmár télleg kussolok, és tiplizek agyba (szigoruan nő(k) mellé :DD :DDD :DD )

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#155) bambano válasza GG888 (#154) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a két anyuka+1 apuka felállást könnyebb elmagyarázni szerinted a gyereknek, mint a két apukát?;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#156) csapos2 válasza GG888 (#154) üzenetére


csapos2
addikt

Eddig nem egy vicc volt?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#157) Kasza08 válasza GG888 (#154) üzenetére


Kasza08
őstag

Kössz, hogy elindítottad a topicot:D:R
rEsPeCt!

(#158) EQMontoya válasza bambano (#144) üzenetére


EQMontoya
veterán

nyilván, az nem az. de az elkényeztetett csemetéből is lehet sztem emos. semmi nem lesz jó neki.

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#159) Phantom Lord válasza bambano (#138) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

ugyan már

Azért lesz valakiböl 15 évesen emos, rokker, punk, deszkás, grufti, technos, diszkos, alteros mert keresi az énjét és tartozni akar valakikhez.

Az értelmesebbje 17-18 éves korára ugyis kinövi.

(#160) EQMontoya válasza Phantom Lord (#159) üzenetére


EQMontoya
veterán

az értelmesebbje soha nem lesz emos :D

Same rules apply!

(#161) szandisas


szandisas
senior tag

szerintem undorító maga a téma.. egy normális közösségben fel sem merülhetne a buziság. A mai világban ez nem betegség, hanem divat. Én ( mint leendő tanító ) nem szeretnék olyan helyzetbe kerülni, hogy 2 apja van a gyereknek, vagy 2 anyja... :(((
sőt! hogy akarunk értékes társadalmat nevelni, ha ilyen példát mutatnak? szégyen lenne inkább nem büszkeség! Most lehet, hogy engedik, támogatják a buzikat, de évek múlva, meg fel lesz mindenki háborodva, hogy hol élünk!!! meg kellene előzni a problémát, nem gyógyítgatni :(((

aláírás

(#162) tildy válasza maddog (#94) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos , erre van ott a szocpol. Amit gyerek után kapnak a népek. Nos ez Homoszexuálisoknál nem jár, mi több a gyereket nem nemző heteróknak sem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#163) tildy válasza EQMontoya (#116) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig az intézetek tömve vannak gyerekkel, de ugye mindenki zszőke kékszeműt akar, és persze max 3 évest.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#164) g@bo válasza szandisas (#161) üzenetére


g@bo
nagyúr

lehet, öregségedre majd te is átzizzensz a másik táborba... ;) ettől függetlenül egyetértel, lassan menő búzának lenni...

terri blekk is nevel gyereket, talán jól.... de nem kellene ez a családmodell... :(

[link]

(#165) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Na emberek!!

Kezd elfajulni a topic. Mondjuk már a kezdetek óta így van.
GG888 1 napra kitiltva.
Mindenki aki a továbbiakban megsérti az alapelveket, követni fogja és a topic végleg záródni fog.
Mindenkinek lehet a véleménye a témáról, de ezt meg lehet kultúráltan is fogalmazni. Ha valaki erre nem képes, ne látogassa ezt a topicot!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#166) divot


divot
veterán

Mivel az egyházi esketést így sem, úgy sem kapnák meg, és nem is divat mostanság, ezért az nem téma.

A polgári esküvő egy szerződés, ha két ember szereti egymást, és együtt akarnak élni holtidiglan-holtomiglan, hát tegyék.

A probléma ott kezdődik, hogy vajon vannak-e olyan jogok, amelyeket a társadalom megad egy hetero párnak, de nem adna meg egy homo vagy bi párnak.

(#167) adik


adik
őstag

Mivel én teljesen biztos vagyok abban, hogy a másik nemhez vonzódom, ezért engem nem zavar, hogy az egyneműek házasodhatnak, mivel nem fognak engem arra kényszeríteni, hogy egy másik férfihoz hozzámenjek.
A házasság pedig szerződés, polgári formályában semmi köze az egyházhoz.

[Szerkesztve]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#168) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nekem az a véleményem, hogyha akarnak házasodjanak össze.
Nem érdekel. De gyereket semmiféleképpen se vállalhassanak, mert ez nem normális emberi tulajdonság.

És ne vonuljanak fel, azt hirdetve, hogy ez mennyire normális, mert nagyon nem az.
Szerintem a felvonulók legalább 90%-ka divatból csinálja, ahogy hallottam, az ''igazi'' melegek ezeket utálják és megvetik.

(#169) Dufresne válasza (Kolombusz) (#168) üzenetére


Dufresne
addikt

Azthiszem ezt nem kell kiegészítenem a részemről:)

(#170) EQMontoya válasza tildy (#163) üzenetére


EQMontoya
veterán

bármilyet akarsz, éveket kell rá várni nyilván a rendszer szar, de amig éveket kell rá várni, addig tényleg azt mondom, h olyan helyre kerüljön aza szerencsétlen gyerek, ahol ha lehet, normális családban (apuka-anyuka-gyerek(ek)) nőhet fel.

nézd, én nem azt akarom mondani, hogy biztosan rossz, ha egy gyereket két nő nevel fel. a fő problémát abban látom, hogy nem tudom, milyen hatással van a gyerek pszichés fejlődésére, mivel a történelemben eddig ilyemire nem nagyon volt példa.

Same rules apply!

(#171) adik válasza (Kolombusz) (#168) üzenetére


adik
őstag

És ne vonuljanak fel, azt hirdetve, hogy ez mennyire normális

Nem azért vonulnak fel, hogy normálisnak véld őket, hanem azért, hogy vedd észre őket, beszélj róla, legyenek róla gondolataid, vagy legalábbis fogadd el, hogy van, aki buzi, ennyi.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#172) t1


t1
addikt

mi ez a topic bazzz?

ááá ez nem természetes :O :W :W :W

(#173) EQMontoya válasza t1 (#172) üzenetére


EQMontoya
veterán

[link] !!!!

Same rules apply!

(#174) t1 válasza EQMontoya (#173) üzenetére


t1
addikt

ok kösz :R
nem írtam semmi bántót ide ... és nem is fogok a véleményem az elöbbi hszemben van ami nem durva sztem

(#175) macipajti válasza EQMontoya (#170) üzenetére


macipajti
tag

Hat tortenelemben igenis volt pelda erre Gorogok Makedonok Romaiak...
Normalis csaladmodell kihalofelben van(sajna), jellemzobb: egyik-masik vagy mindek szulo alkoholbeteg(asszem igy hivjak hivatalosan), bar a csonka csaladok szama is elege elborzaszto :(

Tildy: ha nekem szoke kekszemu gyerekem szuletne igencsak furcsan neznek a paromra :DDD

Szandisas: ajalott munkahely egy egyhazi iskola, bar a melegek meglete ott sem kizarhato, mondjuk ok biztos nem akarnak hazasodni :)

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#176) EQMontoya


EQMontoya
veterán

nah, ezért a postért is lehet, hogy egyesek ölni fognak, de megpróbálom kulturált formába ölteni. véleményem szerint a társadalomban alapvetően benne van a kirekesztési hajlam kisebb csoportok iránt, azért, mert azok valamiben eltérnek az átlagtól. ez ugye történhet etnikai, vallás, vagy az adott témában éppen szexuális alapon. ez nyilván szar dolog, de ez az, amin nem nagyon fogunk tudni változatni. idióták mindig is lesznek, akik ok nélkül dobálják a sarat másokra, de ezek mennyisége azért elenyésző. a gond akkor kezdődik, ha egy ilyen csoport még olykor szánt-szándékkal is provokálja a társadalom nagyrészét azzal, hogy abszolút deviáns cseleketeket hajt végre büszkén, akár nagy nyilvánosság előtt. ez alatt értem most mind a cigányság életformáját, mind pedig a homoszexuálisokat, amikor felvonulásokat rendeznek. a hülye média meg ezeket támogatja. és mit lát jóskapista? hogy a csapból is ez folyik, és még büszkék is arra, hogy ők mások. félreértések elkerülése végett, nem azt akartam leirni, hogy szégyellnie kellene, hanem azt, hogy én nem tartom magam többnek attól, hogy hetero vagyok, de ezt elvárom mástól is!

ezzel már elő is állt a probléma, amikor egy jópár idiótának sikerült a saját ''közösségéről'' a média segitségével ilyen képet festeni. aztán utána pont ezek az idióták csodálkoznak a legjobban, hogy az emberek tiltakoznak a felvonulásaik ellen.

Same rules apply!

(#177) t1 válasza EQMontoya (#176) üzenetére


t1
addikt

ez így van :R

(#178) macipajti válasza EQMontoya (#176) üzenetére


macipajti
tag

Mi heterok is menjunk felvonulni!
De komolyan!

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#179) t1 válasza macipajti (#178) üzenetére


t1
addikt

nem mert minket nem csak megdobálni fognak

(#180) he7edik.


he7edik.
addikt

Én abszolút eltudnám képzelni a melegházasságot egy buzi és egy lángszóró csöve között ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#181) Racecam válasza he7edik. (#180) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Gratulálok, 3 nap!

Még egy a topiczárásig!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#182) parandroid válasza EQMontoya (#170) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem azért kell éveket várni, mert a gyereket nem tudják odaadni a leendő nevelőszülőknek, hanem mert eddig tart elvenni a vér szerinti szülőktől, mivel az esetek nagy részében a dolog úgy néz ki, hogy elveszik a szülőtől a gyereket, vagy önként adja intézetbe, de le nem mond róla, hiszen a gyerek 18 éves korában, amikor kijön az aktuális intézményből, jelentős összeget kap az államtól, amit a kedves volt családja le tud gombolni róla. Addig meg hétvégente ugyanúgy hazajár, meg néha hét közben is, mert bent túl sok a kötöttség, meg az iskola.

Mindez itt nagyon off, csak mielőtt arra megy ki a dolog, hogy mekkora szemét az állam, hogy nem ad gyereket az esetleges örökbefogadóknak: egyszerűen nincs elég örökbe adható gyerek.

A rendszerről nekem is megvan a véleményem, de ez végképp nem ide tartozik, ezt a melléktémát kérem a továbbiakban kerülni, jelen hozzászólást tekintsétek csupán lábjegyzetnek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#183) peterszky válasza EQMontoya (#176) üzenetére


peterszky
őstag

Még jó, hogy nem kezdtem el gépelni, mert szóról szóra ezt akartam leírni :R

[Szerkesztve]

What else you gonna do on a Saturday?

(#184) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Én mindig úgy voltam vele, hogy a szexualitás a 4 fal közé való, ezek miért nem tudnak ott megmaradni? Ott azt csinálnak amit akarnak, csodálkoznak, hogy nem fogadják el őket? Kérem, aki egy emberméretű céltáblaként kimegy az utcára az ne csodálkozzon ha eltalálják. Kimegy azért az utcára, hogy házasodhasson másik azonosneművel? Nincs joga hozzá, az egyház is elítéli, mégis mit akarnak ezek? (ha a nép akarata nem érvényesülhet ebben az országban akkor mit akar egy ilyen kisebb csoport?) USA-be van olyan állam ahol ezt engedélyezik ha jól emléxem, húzzanak ki oda, ha annyira házasodni akarnának, aztán meg a gyerek kérdés. . Nem kap NORMÁLIS családi mintát a fejlődése során a gyermek (ezt mint tanár hallgató írom), egyszerűen vicc az egész, gyereket akarnak? Csináljanak maguk!

-- end of transmission --

(#185) divot válasza SaNyEe (#184) üzenetére


divot
veterán

Ez a 4 fal dolog mondjuk erős kettős mérce, mert a hetero párok sem rejtik véka alá az egymás iránti vonzódásukat: simogatás, kézen fogva sétálás, puszi, csók, smárolás.

(#186) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Nem rossz kis topik, ''tetszik'' a sok kirekesztő hsz - nem csodálkoznék, ha nagy részük tiezenegynehány éves lenne... (mármint a ''szerzőknek'')

Én azt mondom, h legyen. Ha két ember szereti egymást? Miért is ne? Ha boldogok együtt? Miért ne? H ők a hálószobában, khmm, az anális játszadozást szeretik? Nabumm, nekünk mi a frász közünk van hozzá?
Semmi.

Legyenek boldogok. Szerintem ez számít - a boldogság, a szeretet...

Örökbefogadás? Nem tudom... Én úgy vélem, h akik egy ''ilyen'' családban nőnek fel, sokkal nyitottabbak lennének a világra, akik könyebben elfogadják a magyar társadalmi normáktól való eltérést (lásd még: melegek, romák, idegenajkúak, zsidók, arabok, stb)... És ma, FŐLEG itthon ilyen emberekkre lenne szükség, sokra...

Mert ott, ahol az emberek nyelvében a ''zsidó'' az szitkoszó; ahol a szinesbőrűekre úgy bámulnak, mint állatkertben a kétfejű vizilóra; ahol a szines sportolót kihuhogják (annak ellenére, h MAGYAR állampolgár); ahol a melegeket megdobálják (igen, valaki írta feljebb, h a meleg társadalom elítéli ezt a felvonulást - igazuk van, Mo. nem érett még az ilyenre) és így tovább - ott olyan emberekre van szükség, akik elfogadják az embert olyannak, amilyen.

Nekem egy főiskolai évfolyamtársamról tudtam meg, h meleg - kérdeztem tőle: jössz vért adni? -Nem tudok! -MIért? -Mert melegek nem adhatnak vért. -Kár. Kész. ennyi volt. leszarom, h a pasikra indul be: jó fej, korrekt, EMBER... És ez számít!

Páran jöttek itt az egyházzal - azt azért megjegyzem a margó szélén, h sajnos az egyház kötelékein belül SOK a meleg és - sajnos - a pedofil is... :((( :(


még egy kérdés Kedves Buzizók: TI mit tennétek, ha a családotokban derülne ki valakiről (esetleg jövőbeli gyermekedről), h meleg? Lángszóró, mi? Pisztoly, mi? Azért mert meleg, már nem is rokon, nem is szereted? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#187) deniro2


deniro2
senior tag

Nekem sincs ebben a témában liberális véleményem. ;]

Egyrészt baromira zavaró, hogy hihetetlen nyomás nehezedik -nyílván a homoszexuálisok nagy száma és poziciója miatt- a tudományra, hogy végre köhögjön ki konkrét eredményt arra vonatkozóan, hogy ez a dolog nincs rokonságban egyéb perverziókkal és minimum sajnálatra-, de inkább tiszteletreméltó állapot, míg ezzel szemben más -filiára végződő problémákkal küzdő emberek simán elitélhetőek és/vagy büntethetőek, holott semmi különbség (én legalábbis nem látok) közöttük, mindannyian valami olyasmihez vonzódnak szexuálisan, ami nem természetes.

Másrészt a szexuális élete mindenkinek magánügye, én sem megyek felvonúlni, mert állva vagy orrba-szájba szeretem csinálni, hát ki a tököm kiváncsi a melegek kurvanagy önérzetére? Otthon azt csinálnak egymással, amit akarnak, a többi embert ebből viszont jó lenne kihagyni.

A gyereknevelés meg egy horror... piszok önző, genny dolog. Mindenki a saját életével szórakozzon.

(#188) Algieba válasza szandisas (#161) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tudod, milyen példát lát manapság a gyermek?
Ma már sokkal ritkább a papa, mama, gyerekek család. Sokkal gyakoribb a papa, új mama, féltesók, vagy papa, mama külön, gyerek egyik szülőnél. Vagy mama egyedül gyerekkel, mert a papa csak mint alkalmi partner, (nemző szerv) működött közre a kétszemélyes család megalakulásához.
És vannak olyan családok, ahol zizisek az ősök, alkohol, munkanélküliség, agresszió és egyéb általánosan elfogadott, ''családra tartozik'' dolgok mérgezik a peches utódok életét.
Nem lennék a helyedben. A mai kölkök veszett kisördögök. De már az én időmben is dúvadak voltak. Mentek a maguk feje után. Imádtak ''lázadni'', pukkasztani az ősöket, feszegetni az erkölcsi normák határait, cigizni, alkoholt fogyasztani, dugni és egyebek.
Én meg a különc kisebbség voltam. Huh, de utáltam gyerek lenni...

Tőlem lehet meleg házasság. Sőt, szerintem meg fogja dobni a házasságok számát, ami évek óta csökken.
A leszbi párok meg tudják oldani a gyerek kérdést. Csak link apuci nem lesz, csak néhány kölcsön vett sperma.
Manapság már nem is olyan nagy tragédia, ha nincs pasi a nő mellett.
''Nincs férfi, nincs sírás.'' :P

A meleg pasik meg, hát, hmhm. Csak lányt vehessenek magukhoz. Mert ha ragaszkodnak a fiúcskához, akkor erős a gyanú, hogy a saját mintájukat akarják továbbadni.
A gyermek pedig el tudja dönteni, hogy milyen érzései is vannak, és melyik nemmel kíván tartós kapcsolatba bonyolódni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#189) antikomcsi válasza divot (#185) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez, igaz, de ha sétálok a gyerekemmel az utcán és ilyet lát könnyeb elmagyarázni, hogy mi történik, mintha két azonos nemű teszi. Mellesleg ez az egészséges, és ideális a gyerekek fejlődése szempontjából is.

Éljen együtt két férfi, vagy nő, ha nekik így jó. De szerintem ne akarjanak közös gyereket. Nem azért mondom, mert nem tudnának felnevelni egy gyereket, lehet, hogy jobban szeretnék, mint a vér szerinti szülők, de ez a gyermek szempontjából nem egészséges. Nem erre kéne nevelni sem a kicsiket, sem a társadalmat. Lassan már elismerés, és hősiesség a homoszexualitás, és lassan már az nem lesz normális aki normális. Lásd, meleg államtitkár esete. Jó-jó, hogy meleg, de kit érdekel? Legyen meleg otthon, nappal meg végezze a munkáját, ahogy mindenki más, és ne ünepeltesse magát egy országgal, hogy ő milyen ''bevállalós''.

A heterok-sem mennek felvonulni, és nemiségüket hírdetni, ezért nem kéne a melegeknek sem ilyen rendezvényt tartani. Ha nem lenne ilyen felvonulás akkor nem lennének ezek a támadások sem, de így ez az egész nem más, mint nyílt provokáció.

A homoszexualítást nem ítélem el, én (a listáról való törlés ellenére) továbbra is betegségnek tartom. De ez mindenkinek a magánélete, és, hogy ki melyik nemhez vonzódik az is a magánügye. Szerintem is tegye ezt otthon a négy fal között, és éljen boldogan, de ne akarja magát olyannak beállítani, mintha minden rendben lenne, ne akarjon házasodni, ne akarjon gyereket nevelni azonos nemű társával.

(#190) Nightmare


Nightmare
senior tag

Röviden tömören...melegházasság, felvonulás, nyilvánosság.

Homokosok eddig is voltak, és lesznek is, de régen nem kaptak ekkora nyilvánosságot. De ez mire jó? Arra, hogy kiálljanak a jogaikért? Melyikért? Azért, hogy buzik? Nevetséges. Ne tessék félre érteni, nekem semmi bajom a homosexuálisokkal, amíg engem nem környékeznek meg. :) De amit csinálnak mostanában, az röhejes. Felvonulnak...stb. Minek? Mi lesz jobb?

Házasság...csak gondoljunk bele...és hogy? Ki lesz az ara, és a férj? ;]
Ha netán gyereket :F akarnak...tessék elképzelni, hogy milyen nemi körülmények között fog felnőni az a gyerek. Hová fogja tenni, hogy 2 anyja...apja van? Miként fogja ezt megélni, és a lelkét milyen káros hatások érik ez miatt? Egy család apa anya, és gyerek(ek). A kicsi lelke az első időkben nagyon törékeny, és nagyon sok káros hatás érheti. Ebbe belegondolt már bárki is? Havá fogja tenni a nemiségét a gyerkőc? És az óvoda...iskola? Tudjuk milyenek a kisgyerekek...szekálják egymást ott, ahol lehet. Egy ilyen családi körülményt még nem tudnának felfogni, és olyan helyzetet teremthet, ami rossz a neki. Ezek olyan töréseket okozhatnak a gyerekben, ami egy életre megpecsételheti a sorsát...és mi lesz belőle?

Ha szerencsénk van, akkor erős idegrendszere van, és fel fogja, hogy anyuék langyik. De ha nem? Az, hogy homokos lesz, (egyrészt veleszületett, lehet szerzett is, de a hajlam mindenképpen veleszületett), meglehet, mert ezt látja otthon, ez a norma. És ezzel ott tartunk megint, ahonnan elindultunk. Vagy pedig erkölcsileg és morálisan olyan helyzetbe kerül, hogy nem tud semmilyen kapcsolatot létesíteni az emberekkel. Egy zárkózott, visszahúzodó, lelkileg fura ember lehet belőle, ami a társadalomban biztosan nem jó.

A buzisok álljanak ki a jogaikért...ez így is van rendjén, de nem hinném, hogy ettől bármi is jobb lenne, azon kívűl, hogy mindenki tudja róluk.

Bocs, ha kicsit flame, és durva lett, nem ez volt a mondanivalóm célja, de sztem a lényeg benne van.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#191) szandisas válasza Algieba (#188) üzenetére


szandisas
senior tag

mint írtad ''sokkal ritkább a papa, mama, gyerekek család''- ez a tipikus család model, ami az emberiséget fenntartotta évezredeken keresztül. Ha nincs meg ez a család modell honnan lesznek gyerekek? a spermabank népszerűbb hely lesz mint a sarki ABC? gratulálok. Én nem szeretnék ilyen világban élni. Ha megnézzük a természetet, (mint annak egy része) az állatok is megtalálják egymás párját :W

aláírás

(#192) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

#190
#191

Ezek így igazak, és nagyon egyetértek Veletek.

(#193) divot válasza antikomcsi (#189) üzenetére


divot
veterán

Az a baj, hogy ezzel az ostoba parádéval (amitől szerintem egy átlagos meleg gyomra kapásból kifordul a sok hülye műmájer műbuzi, meg nőimitátor, meg bebaszott kurva miatt) a melegek saját maguk alatt vágják a fát. Minden egyes alkalommal bővítik az ellenérzők táborát, mivel ez a parád tökéletesen megfelel a melegekkel szembeni valamennyi sztereotípiának.

Én úgy vagyok ezzel, hogy az örökbefogadást a gyermek szemszögéből próbálom nézni. Egy biztos, ma Magyarországon meleg párnak örökbe adott gyereknek lenni öngyilkosság, mert a társadalom nem tud ezzel a helyzettel mit kezdeni. Két anyuka egészen más tészta, mert az nem szúr szemet senkinek.

Ugyanakkor az is biztos, hogy mondjuk egy olyan meleg pár, amely abban az országban, ahol adottak erre a lehetőségek, összeházasodik, és kiváló anyagi körülmények között éldegél tíz évet, az sokkal jobb életet biztosíthat a kicsinek, mint a legjobb árvaház.

Egyébként meg áltéma az egész, mert nagyon, de nagyon kevés meleg pár akar gyereket örökbefogadni.

(#194) parandroid válasza szandisas (#191) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

'' Ha nincs meg ez a család modell honnan lesznek gyerekek? a spermabank népszerűbb hely lesz mint a sarki ABC? gratulálok.''

A házasságon és a spermabankon kívül is van mód a fogantatásra. Megértem a nézőpontodat, de embereket házasságra kényszeríteni, és gyerek születését is törvényileg férfi-nő házassági kapcsolatához kötni, az ebben a társadalomban nem lehetséges.

Mondom mindezt úgy, hogy meggyőződésem, hogy a gyerek akkor jár a legjobban, ha hagyományos családban nő fel, de ehhez nem csak a két (különböző nemű) szülő megléte, hanem egészséges, társadalmilag elfogadot világnézete is szükséges, hogy a gyerekeiket is így nevelhessék. A bármilyen típusú kirekesztés és erővel tiltás pedig nem egészséges szemléletmód.

Két gyermekes apa vagyok, tanító diplomával, és dolgoztam családsegítésben és gyermekjólétben, főleg halmozottan hátrányos helyzetű gyerekekkel, családokkal.

Írtad, hogy tanítónak készülsz, így javaslom, hogy próbálj kicsit empatikusabb, elfogadóbb lenni, és meglátni a társadalmi viszonyok mögött húzódó kapcsolatokat, ellenkező esetben nagyon nem fogod magad jól érezni, és nemigen fogod tudni magad elfogadtatni a pályán.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#195) gasMask!


gasMask!
tag

Ha két buzi úgy dönt, hogy az ő kapcsolatuk nem csak pár baszásig fog tartani, hanem ők bizony szeretik egymást és szeretnének együtt élni, jóban rosszban, akkor együtt is fognak élni. És esetleg szeretnék ennek a komolyságát azzal is jelezni, hogy összeházasodnak. Előszöris polgári esküvőről van szó, szóval ne jöjjön senki azzal, hogy „de hát a házasság szentsége…”. Szóval együtt akarnak élni, és ahhoz hogy ennek meglegyen a megfelelő jogi háttere, össze kell házasodni. (bár manapság a házasságnak, ahogy észrevettem nincs túl nagy jelentősége. A „mindhalálig” újabban azt jelenti: az első komoly veszekedésig, amíg meg nem unlak, amíg nincsenek anyagi gondok. Szóval kár ennek manapság nagy jelentőséget tulajdonítani. Alig ismerek olyan embert, aki az anyjával és az apjával él. Mert apuci úgy döntött egy idő után, hogy neki a pia fontosabb, vagy anyuci jött rá hogy ő negyven évesen akar kurva lenni. Vagy csak rájöttek hogy mégse egymásnak valók. Szóval ennyit a házasság szentségéről) Szóval miért ne házasodhassanak össze ha az nekik jó? Persze, tényleg bizarr dolog ahogy két férfi áll az oltár előtt, de ezt neked nem kell nézni. Nekem sem. Mégis kit zavarna a jegygyűrű az ujjukon? Engem ugyan nem.

Félreértés ne essék. Én sem kedvelem a buzikat. Én is undorítónak tartom. Azt meg főleg hogy a város közepén ünneplik a szexuális aberráltságukat, de tényleg nem értem kinek fáj ha két buzi összeházasodik.

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#196) Nightmare válasza antikomcsi (#192) üzenetére


Nightmare
senior tag

Most ne érts félre, nekem semmi bajom a melegekkel. Ők is emberek, vannak érzéseik, és nem utolsó sorban nem tehetnek arról, hogy ferde a hajlamuk. Sajnos a meleg nem képes szerelemmel szeretni a nőt, csak a férfit. Ugyanúgy, ahogy Te nem tudod szeretni a férfit...mert nem vagy meleg, a homokos ugyanúgy nem tudja a nőt, mert neki a férfi a nő.. :DDD

Na, ezt jól megasztontam :)

A lényeg, ami idegesítő...ez a felvonulás, meg a jogaikért való kiállás. Akkor mi is álljunk ki a jogainkért, hogy szeretjük, ha megvernek minket sex közben? :DD Ugyanmár.

Itt már lassan az lesz a ciki, ha vki még nem volt a saját nemével egy kicsit...csak egy naggggyon kicsit... ;]



gasMask! : én nem utálom a buzikat, mert ők is emberek, nekik is élni kell. De ez a felvonulásosdni elég bosszantó. A házasságot én sem ítélem el, ha akarnak éljenek együtt, én a leendő gyerek szemszögéből elemeztem egy kicsit a dolgokat. Kicsiként nem tudom hogy élné meg a gyermek, ha apa, és apa kefélnek, és együtt élnek. Na, beláthatod, hogy ezt még egy-két felnőtt sem tudja megmagyrázni, hátmég egy gyerek. És ugye ilyenkor jönnek a kitalált dolgok, amit a gyerek azért ötöl ki, hogy a saját maga kis módján megmagyarázza a dolgokat. Ami nem feltétlen lesz az igazsággal azonos...és itt már elkezdődik a lélek rossz irányba való elferdülése....

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#197) gasMask! válasza divot (#193) üzenetére


gasMask!
tag

Abszolút igazad van. Ahogy Tomcat mondta, ez a melegfelvonulás olyan a melegeknek, mintha szerveznénk egy felvonulást a nőkért, a rákóczi-téri kurvákból. Egy meleg ismerősöm is megjegyezte hogy nem érti minek ez a hivalkodó, provokatív felvonulás, amikor nemhogy nem gyengíti az előítéleteket, hanem ponthogy mégjobban erősíti őket. Szar dolog lehet melegnek lenni ha ilyen undorító buzeráns hímkurvák képviselik az embert.

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#198) antikomcsi válasza divot (#193) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az az igazság, hogy azt nem tudom, hogy áltéma e, mert nincs rálátásom az ügyre, bevallom egyálltalán nem vagyok tisztában azzal, hogy hány meleg pár szeretne kisgyermeket örökbe fogadni manapság az országban. Csak azt tudom, ha rajtam múlna, én nem engedném.

Valószínűnek tartom, hogy sok meleg is ellene van ennek a parádénak, mert nem azt láttatják amik ők valójában, úgy mint ahogy a motorosokról is szó van mostanság. De akkor miről szól ez a dolg? Abberrált magamutogatók, vagy fizetett provokátorok, vagy mindkettők?

(#199) _az válasza antikomcsi (#192) üzenetére


_az
senior tag

na igen, megint a kellő törődés kérdése vetül fel. vajon történhet-e olyan, hogy mivel a kisfiú 2 apukát lát, ezért meleg módjára kezdene el viselkedni? alakulhat-e ki vmilyen zavar a személyiségben? van-e ilyen kockázat?

mondjuk ez olyasmi részletkérdés persze, hogy ha a szülő otthon iszik, bagózik, akkor a gyerek is hamarabb nyúl hozzá... nem beszélve az ''asszonyverésről''...


ami általában a meleg felvonulást illeti: ördögi kör. amióta világ a világ, üldözik őket. most már fel merik vállalni egyre többen, mivel van némi tolerancia irántuk. ezért felvonulnak, ki merik mondani, hogy melegek, léteznek, stbstbstb... ez meg pesze, hogy idegesít minket, hisz ki kiváncsi egy rakás női ruhás idiótára az utcán...
de sztem minél kevesebb kirekesztés éri őket, annál kevesebbszer hallani majd a témát.
ez talán kicsit hasonló a cigányok fejlesztéséhez...

az

(#200) Nightmare válasza _az (#199) üzenetére


Nightmare
senior tag

Igen...ezt mondtam én fentebb. Csináljanak azt amit akarnak, de egy pici lelkivilágát sokkal könnyebb összetörni, mint egy felnőttét.


szandisas ne tartsd annak. Ők is emberek és ahogy Te nem vagy képes szeretni egy férfit...úgy ő sem a nőt. Így született, nem képes szerelemmel szeretni egy nőt.

Még mindig azt mondom...csináljanak azt amit akarnak, csak az én valagamat hagyják ki belőle :DDD

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.