Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Quasi_modo válasza Воланд (#250) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na ezt benyaltam.
Egyébként (nagyon) sokaknak tényleg nem jön be, ha vicc akart lenni, ha nem.
Mert, hogy ez olyan vicc ami nem vicc. (A tréfa az nem tréfa...)

[ Szerkesztve ]

valami

(#252) Воланд válasza Quasi_modo (#251) üzenetére


Воланд
titán

jo, es? masoknak meg bejon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#253) MR007RM válasza Воланд (#252) üzenetére


MR007RM
addikt

De akiknek bejön azok nagyon kevesen vannak.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#254) Воланд válasza MR007RM (#253) üzenetére


Воланд
titán

a metro feluleten szvsz csak akkor fognak drasztikusan valtoztatni, hogy ha a win8 nem lesz sikeres.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#255) Quasi_modo válasza Воланд (#254) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor ezek szerint változtatni fognak.
Vagy kikapcsolható lesz.
Ellenkező esetben fel se fogom tenni.

valami

(#256) Воланд válasza Quasi_modo (#255) üzenetére


Воланд
titán

ez meg a jovo zeneje, majd a win8 megjelenese utan kb fel evvel terjunk erre vissza.

es igy van, senki nem mondta, hogy rohanni kell a boltba megjeleneskor es meg kell venni. warezrol nem is beszelve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#257) Quasi_modo válasza Воланд (#256) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem emlegettem warezt. A Win7-em is hivatalos...

valami

(#258) Воланд


Воланд
titán

Nokia lowers Q1 2012 guidance but reveals how Windows Phone is boosting numbers

kicsit meg mindig keves, de legalabb lehet latni a novekedest. most majd a masodik negyedev lesz erdekes, abba mar benne lesz amerika (foleg a lumia 900) meg kina is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#259) Quasi_modo válasza Воланд (#258) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Padlóra küldték a Nokiát
Drukkolok a Nokiának (meg a Symbiannak), de ez így nem jó. Meg lehet magyarázni, de akkor is. A 2-3-4 negyedév többet fog elárulni. Év végéig ki kell derülnie, hogy el tudják-e igazán adni ezt a WP dolgot komolyabb mennyiségben. (Szerintem nem)

valami

(#260) Воланд válasza Quasi_modo (#259) üzenetére


Воланд
titán

hat sajnos nem ismerem az ms fejlesztesi utemtervet, de jo lenne, ha a wp8-al meg a karacsonyi szezon elott kijonnenek, ugy, hogy a keszulekek is meg tudjanak jelenni idoben. kulonben a negyedik negyedev eladasai megint rosszak lesznek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#261) Quasi_modo válasza Воланд (#260) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

kulonben a negyedik negyedev eladasai megint rosszak lesznek.
Akkor kirúgják a nagyfőnököt. A végtelenségig neki sem hisznek.

valami

(#262) Воланд válasza Quasi_modo (#261) üzenetére


Воланд
titán

na, azert ezt gondold at egy kicsit. nem veletlenul irtam a negyedik negyedevet. most oszinten te vennel ugy mondjuk egy lumia 900-ast, hogy tudod, hogy nemsokara (par heten belul) kaphato lenne az utodja, ami sokkal jobb? na ugye, hogy nem. es ha keson mutatjak be a wp8-at, keson lesznek kaphatoak a wp8-as keszulekek, atcsusznak 2013-ra, akkor ez megmutatkozik az utolso negyedev eladasaiban is, hiszen sokan inkabb kivarjak az ujabb modelleket.

mellesleg ugyan ez volt mango-nal is. voltak akik megvartak a masodik gen-es keszulekeket.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#263) Arthuro_Adam válasza Воланд (#262) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nokia most fogja elveszíteni az első helyét (csak 83 milliós eladás az első negyedévben). 2 millió eladott Lumia nagyon kevés, és nem számítanak semmi jóra a másodikban sem. Ez nagyon gyenge eredmény. Ha nem próbálnak meg több lábra állni, nagy bukás lehet.

(#264) Воланд válasza Arthuro_Adam (#263) üzenetére


Воланд
titán

persze, hogy gyenge eredemeny. egyebkent azt mondtak, hogy meg eroteljesebben osszpontositanak a lumia sorozatra.

meg ez jol mutatja, hogy mashol sem fenekig tejfel az elet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#265) Gabi 8906 válasza Воланд (#264) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

"egyebkent azt mondtak, hogy meg eroteljesebben osszpontositanak a lumia sorozatra."
Ha nem nyúlhatnak bele a rendszerbe akkor nem tudnak elérni semmivel se többet mint most. Reklámokban ott vannak, mindenütt Lumia van, a telo boltokban is.(Itt pl Újhelyben T-mobilban csak az az 1 van kitéve. :D )
Legfeljebb úgy tudnak többet eladni hogy árat csökkentenek. De akkor meg pénztől esnek el.
Én a funkcionalitásra próbálnák átállni. Valahogy elérni hogy picit belelehessen nyúlni a rendszerbe.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#266) Воланд válasza Gabi 8906 (#265) üzenetére


Воланд
titán

wp8 elott ugysem lesz semmi komolyabb valtozas rendszerszinten. az arazas meg egyes helyeken igen csak jo, nezd meg, hogy az at&t-nel mennyibe kerul a lumia 900. es eddig ugy nez ki, hogy veszik az emberek, persze ez kesobb meg valtozhat, lehet, hogy ez csak kezdeti lelkesedes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#267) Gabi 8906 válasza Воланд (#266) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Azt tudom hogy külföldön jók az előfizus árak. Csökkentést a mi kis "fizetésileg alul skálázott"régiónkra értettem. De a kártyafüggetlen, vagy kártyás árak szerintem magasak, külföldön is. Vagy nem?
Ha a kezdet jó, és a vásárlók elégedettek az új WP7 Nokia teloikkal, akkor hasonló lesz a folytatás is.(Gondolom majd meg mondják ismerőseiknek hogy ajánlják e vagy nem.)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#268) Воланд válasza Gabi 8906 (#267) üzenetére


Воланд
titán

hat, nezopont kerdese. a lumia 900 husegido nelkul netto 445 dollar (es nem 27%-os afa jon ra...), ami szvsz semmi. a mo-i arazas, mind az elofizeteses, mind pedig a kartyafuggetlen a vicc kategoriajaba tartozik sajnos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#269) Quasi_modo válasza Arthuro_Adam (#263) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha nem próbálnak meg több lábra állni, nagy bukás lehet.
Pedig hivatalosan WP és S40. A probléma ott van, hogy meglehet az S40 nem fogja pótolni a WP vergődése miatt elmaradt hasznot.

Sokan először a Mango-ra vártak. Most meg a WP8-ra. Utána mire fognak várni ?

valami

(#270) Воланд válasza Quasi_modo (#269) üzenetére


Воланд
titán

"Sokan először a Mango-ra vártak. Most meg a WP8-ra. Utána mire fognak várni ?"

ezt majd akkor, hogy ha tudjuk, hogy valoban mi lesz a wp8-ban (a korabban felsoroltak mellett). de az ultimate ellenerv az ms es a metro ui fog maradni. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#271) Quasi_modo válasza Воланд (#270) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én is vártam a mango-ra, mert azt hittem WP-re váltok. A WP8-ra már nem várok, hanem marad a Symbian. A WP további fejlődését egyelőre csak követem, mert lehet hogy később nem lesz más választásom. (azért talán lesz)
Figyelembe kellene venniük a visszajelzéseket. És nem csak azokét, akik megvették a WP mobilokat, hanem azokét is akik nem vették meg valamiért (inkább mást vettek).

valami

(#272) Воланд válasza Quasi_modo (#271) üzenetére


Воланд
titán

figyelembe veszik a visszajelzeseket (wp8-rol szolo pletykak, pl micro sd), de ettol meg nem fognak kethavonta frissiteseket kidobalni, mert megoldhatatlan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#273) MR007RM válasza Воланд (#272) üzenetére


MR007RM
addikt

És miért kell egyáltalán visszajelzés arról, hogy legyen micro sd bővíthetőség is a készülékben? Ennyire értenek a szakmához? Nem figyelik a vásárlók szokásait? Én jobban tudom pedig nem is az a szakmám.......

Ennyire nem lehet idióta a Nokia csak direkt! Az MS előbb tönkreteszi, majd megveszi, aztán jönnek majd elő vmi értékelhetővel. Legalábbis szerintem ez a cél. Más nem lehet. A Symbiant kellene nyomatni rendes áron/808/, hogy vegyék minél többen, mert abban van alternatíva, de inkább úgy lépnek minél késöbb legyen legyártva és olyan drága legyen, hogy ne érje meg megvenni. Még amiből előnyük van azt is elszúrják, hogy minél kevesebb bevételük legyen. Az MS bármit túl él, mert van mögötte pénz, üzletág, de a Nokia mögött semmi. De azért jól megmondják mit tehet a Nokia és mit nem a drágalátos rendszerükkel. Úgy kellett volna és lenne fer, ha a Nokia meg azt mondaná jó, de "holnaptól" csak ÉN árulhatok WP telefonokat más nem. Ha kirugnák a vezérigazgatót és egy nem MS ügynököt ültetnének a helyére hidd el rögtön emlelkedésnek indulna a részvények árfolyama, főleg ha végre másról is beszélnének nem csak WP mobilokról. Léci egy cikket, ahol Elop bácsi bevezeti az új eladni kívánt Nokia 808 telefonjukat? Hogy lehet vki olyan idióta, hogy a saját cégének boldogulása, sikere közömbös számára?

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#274) Воланд válasza MR007RM (#273) üzenetére


Воланд
titán

"És miért kell egyáltalán visszajelzés arról, hogy legyen micro sd bővíthetőség is a készülékben? Ennyire értenek a szakmához? Nem figyelik a vásárlók szokásait? Én jobban tudom pedig nem is az a szakmám......."

ha jobban tudod, akkor nezd meg leci egy iphone feature list-jet. megvan? ok, koszi. fentebb (vagy masik topiban mar nem emlekszem pontosan) irtam, hogy nagyreszt az applet masoltak. nem jott ossze, valtoztatnak rajta, tortenet vege. nem tudom, hogy mit kell ezen ennyit porogni.

"Léci egy cikket, ahol Elop bácsi bevezeti az új eladni kívánt Nokia 808 telefonjukat? Hogy lehet vki olyan idióta, hogy a saját cégének boldogulása, sikere közömbös számára?"

arrol lemaradtal amikor bejelentettek, hogy a wp lesz a fo vonal? gondolom nem. akkor ebbol kiindulva mit foglalkozzon a 808-al, mikor azt csak azert hozzak ki, mert nem akartak tobb evnyi fejlesztest a kukaba dobni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#275) Quasi_modo válasza Воланд (#274) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nezd meg leci egy iphone feature list-jet
Ott is hiányolták a bővíthetőséget, csak a gyártó le sem ...

mit foglalkozzon a 808-al, mikor azt csak azert hozzak ki, mert nem akartak tobb evnyi fejlesztest a kukaba dobni.
Ez jó szöveg, de csak az hiszi el aki nagyon naív.
Egyébként meg azért kellett volna foglalkoznia vele, mert a saját cégének az egyetlen nagy dobása mostanában.

valami

(#276) Воланд válasza Quasi_modo (#275) üzenetére


Воланд
titán

"Ott is hiányolták a bővíthetőséget, csak a gyártó le sem ..."

aha, ezzel kapcsolatban ket dolog.
1.: ennek ellenere megis veszik a keszulekeket
2.: az ms meg meghallgatja a velemenyeket, es fel is hasznalja azokat.

"Ez jó szöveg, de csak az hiszi el aki nagyon naív."

na, akkor miert hoztak ki?

"Egyébként meg azért kellett volna foglalkoznia vele, mert a saját cégének az egyetlen nagy dobása mostanában."

nem, max szerinted. szerintem meg a nokianak a legnagyobb dobasa mostanaban a lumia sorozat (a hibak ellenere).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#277) MR007RM válasza Воланд (#274) üzenetére


MR007RM
addikt

"arrol lemaradtal amikor bejelentettek, hogy a wp lesz a fo vonal? gondolom nem. akkor ebbol kiindulva mit foglalkozzon a 808-al, mikor azt csak azert hozzak ki, mert nem akartak tobb evnyi fejlesztest a kukaba dobni."

De ez akkora hülyeség. Fogd már fel hogy tönkremennek! Egy multinacionális cégnek a legfontosabb a profit. Hagyjuk az érzelmi kitöréseimet ez nem lehet náluk sem. Főleg! Minden lehetőséget meg kellene játszani az lenne az ésszerű és normális, amit bárki meg is tenne.
És ha a Symbian a 2. akkor is. Miért nem mondj egy indokot. Pl ha idő kell a sikeres WP-s fejlesztésekhez akkor meg pláne.

"Kukába dobni" Ezen nem is tudom sírjak-e vagy nevessek.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#278) Воланд válasza MR007RM (#277) üzenetére


Воланд
titán

"Fogd már fel hogy tönkremennek!"

ooo, es akkor mi van? iden meg biztos nem, szoval meg kihoznak egy - ket (na jo, gondolom tobb) wp-s keszuleket, aztan ha esetleg jovore tonkre is mennek (nem, nem fognak) akkor meg megveszi oket az ms.

amugy meg szvsz tok mindegy, hogy Elop most eppen bemutatja a 808-at, vagy sem. tudsz rola? igen. akkor meg nem mindegy, hogy ki szolt rola? mwc-n is az volt a sztar, gondolom a szaksajto egy resze is oda van erte.

"Kukába dobni" Ezen nem is tudom sírjak-e vagy nevessek."

ezzel speciel nem tudom, hogy mi volt a problemad. ok maguk mondtak, hogy mennyi ideje fejlesztettek (bar lehet, hogy ezzel kapcsolatban hianyosak az ismereteim, annyira nem fogott meg a keszulek, hogy alaposabban utanaolvassak) mar es a "fo vonal a wp" ellenere kiadjak. szoval itt meg az a kerdes, hogy meg tudod majd venni? igen. akkor meg?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#279) Lirion válasza Воланд (#276) üzenetére


Lirion
addikt

nem, max szerinted. szerintem meg a nokianak a legnagyobb dobasa mostanaban a lumia sorozat (a hibak ellenere).

Az a baj, hogyha ekkora nagy dobás, akkor miért fogy ennyire gyengén még mindig? Lehet itt magyarázgatni meg az okokat firtatni, de nem véletlen, hogy más gyártók nem erőltetik ennyire a wp-t.

(#280) attisx válasza Lirion (#279) üzenetére


attisx
addikt

Számoljunk egy kicsit. '11 Q4 kis jóindulattal 1M Lumia, '12 Q1 2M Lumia, ez összesen 3M fél év (5 hónap) alatt. Mindezt masszív marketinggel, média felhajtással a háta mögött.

Persze lehet még jobban koncentrálni, csak a nagy akarásnak nehogy nyögés legyen a vége...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#281) Воланд válasza Lirion (#279) üzenetére


Воланд
titán

most a rendszer nyilvanvalo korlatait, hiannyossagait tegyuk felre, azt mar egy parszor kibeszeltuk. maradjunk a metro ui-nal. nem is olyan reg az egyik topicban irta valaki, hogy az ios es android ui-ja sokkal kozelebb all a pc-k desktop feluletehez, a vasarlo konyebben tud azonosulni vele. ezzel szemben a metro ui drasztikusan elter a regi beidegzodott dolgoktol es a legtobb embernel a wtf erzes jon elo elsore es lehet, hogy eselyt sem adnak neki. aztan majd ha kijon a win8 es egyre tobb helyen latjak azt is, akkor ez lehet, hogy valtozni fog. mert lehet akarmit mondani, meg a szamokkal jonni, de hosszutavon akkor is van letjogosultsaga, kello fejlesztes utan meg desktopon is.

"hogy más gyártók nem erőltetik ennyire a wp-t."

jelenleg valoban nem. aztan ha minden igaz akkor wp8-al uj gyartok is jonnek majd.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#282) cskamacska


cskamacska
addikt

Egyébként utólag olvastam, hogy a Lumia telefonokat egy amerikai céggel terveztették, és teljes egészében kínai bérgyártásban készül, miközben a Symbian és a Meego rendszerű telefonjaikat továbbra is Nokia tervezi, és Nokia gyárakban készülnek, illetve készültek, mert a Nokia erőteljesen leépítget. :(
Abban biztos vagyok hogy másról is lemaradtam, így megaszondaná nekem valaki, hogy miért éri meg a telefonok gyártását szinte egy az egyben outsorcingolni, miközben a meglévő kapacitás kihasználatlan, és végül felszámolódik?
Illetve ha éveken át nem érte meg áttenni az egész gyártást keletre(hisz régebben még olcsóbbak is voltak), akkor most hirtelen miért éri meg ezt tenni? :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#283) Воланд válasza cskamacska (#282) üzenetére


Воланд
titán

"Egyébként utólag olvastam, hogy a Lumia telefonokat egy amerikai céggel terveztették,"

akkor az n9-et sem ok terveztek? mert tudtommal azt a nokia tervezte, a lumia 800 meg 900 pedig azon alapulnak.

"Abban biztos vagyok hogy másról is lemaradtam, így megaszondaná nekem valaki, hogy miért éri meg a telefonok gyártását szinte egy az egyben outsorcingolni, miközben a meglévő kapacitás kihasználatlan, és végül felszámolódik?"

koltsegcsokkentes.

"Illetve ha éveken át nem érte meg áttenni az egész gyártást keletre(hisz régebben még olcsóbbak is voltak), akkor most hirtelen miért éri meg ezt tenni?"

regebben is gyartatott a nokia azsiaban, tudtommal. most meg tobb gyartosort vitt/visz ki.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#284) Gabi 8906 válasza Воланд (#283) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

"regebben is gyartatott a nokia azsiaban, tudtommal. most meg tobb gyartosort vitt/visz ki."
Emlékszem a régi "szép" időkre, pl: N95. Aminél az volt az első kérdés ha venni akartál hogy hol készült. :D Ha made in Finland volt az jó, ha valami olcsó helyen gyártott azt nem volt érdemes megvenni.
Remélhetőleg az olcsóság nem lesz a minőség rovására. :N

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#285) Lirion válasza Воланд (#281) üzenetére


Lirion
addikt

A metro ui a legnagyobb baja szerintem a wp-nak (és a w8-nak is). Szembe megy két alapvető pszichológiai sajátossággal, azzal, hogy az emberek a szimmetriát kedvelik és könnyebben tájékozódnak képek alapján, mint szöveg alapján. Mint mindent, ezt is meg lehet szokni és ha az ms ennyire erőlteti desktopon is, lehet, hogy 5-10 év után tényleg mindenki hozzászokik, de attól még nem lesz jó. Az IE6 is szar volt, mégis 90+%-os részesedése volt...

(#286) Ricardo


Ricardo
félisten

A Win8 tableteken nem lesz rossz, de asztali gépen érdekes lesz. Érintésre kitalált felület, így furcsa lesz a kis nyíllal bazi nagy csempékre kattintgatni. :U

(#287) donceleger8 válasza Ricardo (#286) üzenetére


donceleger8
őstag

Ha tényleg ilyen lesz, akkor nálam Win7-nél megáll a fejlődés. :K

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#288) Lirion válasza donceleger8 (#287) üzenetére


Lirion
addikt

Olyan lesz bizony. Majd scrollozhatsz oldalra a start menüben és kattingathatod a bazi nagy csempéket... a hátteret meg felejtsd el, kapsz egy egyszínű alapot, amit becsempéz a rendszer...

(#289) Воланд válasza Lirion (#288) üzenetére


Воланд
titán

"a hátteret meg felejtsd el, kapsz egy egyszínű alapot, amit becsempéz a rendszer..."

vannak elore definialt mintak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#290) Воланд


Воланд
titán

Kevés ideje maradt a Nokiának?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#291) Quasi_modo válasza Воланд (#290) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Elég érdekes megállapítások. Adják el a hagyományos telefon üzletágat ? Azt az üzletágat, ami most a legtöbb pénzt hozza nekik ?
Legyenek "csak" okostelefon gyártók ? Ami most éppen nem nagyon megy nekik ? ( A WP-s Lumiákat nem tekintem akkora sikernek)
Adják el a szabadalmaikat ?
Normális ?
Szvsz, ha ezekre a tanácsokra hallgatnának, akkor vége a legnagyobb európai gyártónak is.
Lehet ez a cél.
Kiváncsi vagyok, hogy Elop még meddig lesz el abból, hogy magyarázza a sikertelenséget.

valami

(#292) MR007RM válasza Воланд (#290) üzenetére


MR007RM
addikt

Nagy hír. Tele váratlan fordulatokkal. Az Microsoft műve lassan beérik az odakerült vírus által.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#293) Воланд válasza MR007RM (#292) üzenetére


Воланд
titán

link

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#294) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

[link]
USA: 1.3 % MS csökkenés. A Symbian kicsi, de nem csökkent.

valami

(#295) Воланд válasza Quasi_modo (#294) üzenetére


Воланд
titán

nem art hozzatenni, hogy ebben benne van a wm is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#296) Quasi_modo válasza Воланд (#295) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egy évvel ezelőtt is ez volt a magyarázat. Még meddig ?

valami

(#297) Воланд válasza Quasi_modo (#296) üzenetére


Воланд
titán

nem magyaraztam en semmit, csupan jeleztem egy tenyt. :U

amugy oszinten neked nem mindegy, hogy mennyi fogy belole? ugyis 808-at fogsz venni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#298) Quasi_modo válasza Воланд (#297) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem te magyaráztál, hanem Elop.

Egyébként nem mindegy, hogy mennyi fogy. A WP-t most is egy lehetséges későbbi alternatívaként kezelem ha nem marad más választásom. (bár lehet, hogy nincs értelme) Ezért most is mindent elolvasok vele kapcsolatban.
Bár lehet, hogy mire a WP egy ütős valamivé válna, addigra a Nokia már nem lesz sehol.

[ Szerkesztve ]

valami

(#299) Воланд válasza Quasi_modo (#298) üzenetére


Воланд
titán

Elop egy szot nem szolt a wm-rol, foleg nem az amerikai reszesedesi adatokkal kapcsolatban. arrol nem is beszelve, hoyg egy evvel ezelott meg sehol nem voltak a wp-s nokiak, szoval most nagyon nem ertem, hogy hogyan jott Elop a kepbe.

"Ezért most is mindent elolvasok vele kapcsolatban."

akkor viszont nem olvashattal olyat, hogy az ms felbehagyna a fejlesztest a reszesedesi adatok miatt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#300) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

[link]
Még hat hónap, vagy legyen "B" terv...

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.