Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

[link]
Az elemzők várakozásait felülmúló teljesítmény hátterében sajnos nem a telefonos platform áll, mely felfuttatására a cég így is dollármilliárdokat fordít

valami

(#402) Воланд válasza Quasi_modo (#401) üzenetére


Воланд
titán

de naprakesz valaki. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#403) Quasi_modo válasza Воланд (#402) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Csak éppen elém került. De ez a lényegen nem változtat.
Vagy az elmúlt másfél hónapban változott volna valami ?

valami

(#404) Воланд válasza Quasi_modo (#403) üzenetére


Воланд
titán

oo, varjal mar, most komolyan az lesz a tema, hogy jaj, de szar az ms-nek, hogy nem megy a telefonos uzletaga?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#405) Quasi_modo válasza Воланд (#404) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

dupla...

[ Szerkesztve ]

valami

(#406) Quasi_modo válasza Воланд (#404) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Dehogy lesz az.
De a totyik címéhez kapcsolódóan befolyásoló tényező a telefonos platform. Ennyi.

valami

(#407) cskamacska


cskamacska
addikt

lehet feltámadás, de végleges bukás is

A kamerákra való ráfigyelést én örömmel veszem, más gyártó nagyon nem tartja fontosnak ezt. :( (hogy finoman fogalmazzak :((( )Vajon mikor kerülnek ki a WP-ből azok a megszorítások, amik a Pureview 808 Windows Phone változatát lehetetlenné teszik? :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#408) Воланд válasza cskamacska (#407) üzenetére


Воланд
titán

"Vajon mikor kerülnek ki a WP-ből azok a megszorítások, amik a Pureview 808 Windows Phone változatát lehetetlenné teszik?"

nem megszoritas, hanem a rendszer nem tudja kezelni. szoval inkabb hianyossag (bar ez sem a legmegfelelobb szo ra). amugy meg osz, wp8. de egyebkent egy fecske (pv lumia) nem fog nyarat csinalni akkor sem. ott kokemenyen a wp8 - win8 - windows rt harmason lesz a hangsuly.

Hatalmas elbocsátásokra készül a Nokia

Mer kisebb lenni a Nokia

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#409) Quasi_modo válasza Воланд (#408) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mer kisebb lenni a Nokia Vagy inkább kénytelen (?)

wp8 - win8 - windows rt harmason lesz a hangsuly. És mi van ha a felhasználóknak/vevőknek nem csak ez a fontos. ill. nem ez a legfontosabb.

valami

(#410) Воланд válasza Quasi_modo (#409) üzenetére


Воланд
titán

"Vagy inkább kénytelen (?)"

igazabol azt mar regen meg kellett volna lepni. es nem is ertem, hogy elop-ek miert csak most jelentik be a masodik kort.

"És mi van ha a felhasználóknak/vevőknek nem csak ez a fontos. ill. nem ez a legfontosabb."

marmint micsoda? ezt most nem ertem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#411) MR007RM válasza Воланд (#410) üzenetére


MR007RM
addikt

"És mi van ha a felhasználóknak/vevőknek nem csak ez a fontos. ill. nem ez a legfontosabb."

marmint micsoda? ezt most nem ertem.

Vannak más igények is, mint pl az enyém. Ha a symbi meghal nagyon nem biztos hogy WP-re fogok váltani, mert kiráz tőle az ideg. Akkor ha nem lesz más jön az android. Namost az a elgondolás miszerint symbit visszatartani, kinyírni fondorlatosan nem feltétlenül hajtja az MS, Nokia vagyis a WP orrára a szekeret. Elop talán úgy gondolja rásegít az átállásra, de akkor rosszul gondolja ha ezt pozitívan kezeli. És ezt elmélet mentesen próbálom gondolni. Túl sokat kockáztat, úgy hogy annak semmi értelme. Elop kinek tartozik jobban a Nokiának vagy a Microsoftnak?

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#412) Воланд válasza MR007RM (#411) üzenetére


Воланд
titán

jo te nem valtasz wp-re, x masik ember meg igen.

"Túl sokat kockáztat, úgy hogy annak semmi értelme."

nincs, a feneket nincs. meg lehet nezni, hogy mar evek ota veszit a reszesedesebol a mobilpiacon es nem csak elop meg az ms miatt. el lehetet donteni, hogy toketlenkednek meg egy ideig a symbian - meego parossal (amikhez ha megfeszulnek sem tudnak ertelmes okoszisztemat rakni), vagy lepnek egy mereszet es mennek a wp melle. leptek egyet, aztan majd kiderul, hogy helyesen tettek-e.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#413) MR007RM válasza Воланд (#412) üzenetére


MR007RM
addikt

Ez a ökoszisztéma szó engem egyre jobban idegesít. Persze úgy kell alakítani a dolgokat hogy az folyamatos bevételt generáljon nem csak telefoneladás, hanem fizetős szolgáltatások terén is, mint felhő meg a többi....de valahogy ez a függetlenség feladás olyan mértékben, ahogy azt érzem nagyon nem jó, mert bizonytalan kimenetelt is tartogathat.

Ők a cégen belül jobban látják mi fog jönni 1 vagy 9 hónap múlva, mint mi. Nem látták a 808 eljövetelét? A Symbian egyre szimpatikusabb az embereknek, olvasgatásom kapcsán ezt szürtem le. Szerintem képes lenne felállni, és ezt ők is tudják. De eldöntötték itt a vége. Azért szurkolok a feltételezett ellentábornak ha van olyan, ha nem baj. :) Csillagok háborúja. :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#414) Quasi_modo válasza Воланд (#410) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

wp8 - win8 - windows rt harmason lesz a hangsuly
Úgy értettem, hogy sokakat nem ez érdekel, hanem inkább a hiányosságok pótlása, és a felület variálhatósága, vagy lecserélése. Mert még mindig azt állítom, hogy a WP sok vevőtől esik el a felület kinézete miatt (is).

valami

(#415) Воланд válasza Quasi_modo (#414) üzenetére


Воланд
titán

az marpedig nem fog valtozni. marmint a felulet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#416) Воланд válasza MR007RM (#413) üzenetére


Воланд
titán

idegesithet az okoszisztema, ettol meg fontos tenyezo marad es a rahedli ingyenes szolgaltatast en nem cserelnem el kb. semmire.

"Nem látták a 808 eljövetelét?"

de, lattak. es mi van a keszulekben? ezer eves hardver meg egy kiemelkedo kamera. 2012-ben ez edeskeves.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#417) Quasi_modo válasza Воланд (#415) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

az marpedig nem fog valtozni. marmint a felulet.
Igen megbeszéltük már. Ennek megfelelően lehetséges hogy nem fog változni a rendszer népszrűsége sem.

valami

(#418) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Bemutatták a WP8-at. Végre eltűnik az aszimmetria, meg néhány hiányosság, de az én szememben ez a dolog még mindig gyenge. Valahol olvastam: Talán nem meglepő, hogy sokak szerint a terv, hogy a cég Symbian felhasználóit Windows Phone-ra tereljék, nem több, mint hiú ábránd Márpedig ők sokan vannak.
A Nokia jelenlegi készülékei közül egy sem kapja meg a WP8-at. Ez megint óriási baklövés. Ettől megint csak nem fognak szárnyalni a részvény árfolyamok. Gyanítom, hogy ha a MS nem tolná a pénzt a Nokia alá, akkor a finnek már kezdeményezték volna a váltást. Csak lehet most már késő. A saját rendszereiket megölték, a WP meg csak nem akar sikeres lenni. A geek közönség meg már lehet nem fogy L900-at venni.
Egyedüli esélyük a WP8, de abban (egyelőre) nem látom a potenciált ami megváltoztatná a WP vergődését.
A végén tényleg felvásárlás lesz...

valami

(#419) Воланд válasza Quasi_modo (#418) üzenetére


Воланд
titán

"Végre eltűnik az aszimmetria"

nem eleg, hogy eltunik, nem is lehet visszahozni. :O

"Egyedüli esélyük a WP8, de abban (egyelőre) nem látom a potenciált ami megváltoztatná a WP vergődését."

ez csak azert lehet, mert nem lattad a keynote-ot es nem tudod, hogy milyen jo lesz a shared core. ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#420) Quasi_modo válasza Воланд (#419) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nem lattad a keynote-ot
Elolvastam amit lehet, megnéztem amit lehet. És azt mondom hogy egy Symbian vagy Droid felhasználónak ez még mindig kevés. Az a tippem, hogy talán a 10-es verzióra éri el megközelítőleg azt a szintet amit sokan várnának. Addig viszont szvsz változatlanul nem nagyon fog labdába rúgni a többi mellett. Addigra meg a Nokiának annyi, ha nem változik valami.
Ismétlem: szerintem.

[ Szerkesztve ]

valami

(#421) Воланд válasza Quasi_modo (#420) üzenetére


Воланд
titán

miert, mi hianyzik belole? megjegyeznem, hogy meg nem is mutattak mrg minden ujdonsagot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#422) Quasi_modo válasza Воланд (#421) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hiányosságok, vagy ami nem tiszta így elsőre:

USB OTG
BT f.transfer (Wifi direct van?)
FM transmitter kezelés.
Komolyabb kamerák kezelése egyelőre csak igéret
csengőhang mizéria
hangerő szabályzás még mindig egyben minden ?
SD bővítés hogy ? Bármikor eltávolítható/betehető probléma nélkül ?
Mass storage hogy ? Csak a kártya vagy a beépített memória is ?
Háttérszínek: még mindig fekete és fehér csak?
Csempék - színkeverés
Betűméret állítás ?

Fél percben ennyi jutott eszembe. Persze lehet, hogy ezek közül valami már van, csak elsiklottam felette vagy félreértettem.
Viszont ha jobban elgondolkodok, biztos találok még.

valami

(#423) Воланд válasza Quasi_modo (#422) üzenetére


Воланд
titán

fejlesztoknek szolo konferencia volt (mondtam, hogy nezd meg a keynote-ot).

USB OTG

nem volt rola szo.

BT f.transfer (Wifi direct van?)

ketlem, hogy lesz benne bt fajlkuldes (bar miutan olyan ugyesen elinteztek a start kepernyot, akar ez is megeshet), az nfc volt nagyon nyomva es demozva.

FM transmitter kezelés.

a kernel miatt nagyon ugy nez ki, hogy csak drivert kell irni. bar procin, a kijelzokon es az sd-n kivul mas hw elemrol nem volt szo

Komolyabb kamerák kezelése egyelőre csak igéret

ha mar egyszer ott van a nokia, akkor miert ne csinalnak meg?

csengőhang mizéria, hangerő szabályzás még mindig egyben minden ?

nem volt rola szo.

SD bővítés hogy ? Bármikor eltávolítható/betehető probléma nélkül ?

igen, ugy nez ki.

Háttérszínek: még mindig fekete és fehér csak?

nem volt rola szo. amugy minek tobb hatterszin, ha mostmar a kijelzo teljes egeszet elfoglaljak a lapkak?

Csempék - színkeverés

nem volt rola szo.

Betűméret állítás ?

nem volt rola szo.

aztan meg egyszer leirom, hogy fehlesztoknek szolo konferencia volt.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#424) Quasi_modo válasza Воланд (#423) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azt én is tudom, hogy miről nem volt szó. Meg azt is mondtam, hogy mindent elolvastam amit lehet.
Kérdezted mi hiányzik, én meg soroltam.
Ennyi.

valami

(#425) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

[link]
Hogyan teszi tönkre a Nokiát a saját vezetője. A linkelt cikkben simán árulónak nevezik.
Vajon a Nokiánál megmaradt értelmes emberek meddig tűrik ?

[ Szerkesztve ]

valami

(#426) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hmm... elemezgettem a híreket amiket hallottam a Nokiáról.. és akaratlanul a Commodore jutott az eszembe... lehet megint megéljük?

Egyébként én is igen nagy esélyét látom annak, hogy az MS megveszi majd a Nokia maradványait.. már csak a szabadalmai miatt is lehetséges, hogy lecsap majd rá (ha nem ő akkor valaki más).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#427) Arthuro_Adam válasza Quasi_modo (#425) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Vannak ott még döntéshozói helyzetben értelmes emberek? :)

(#428) Quasi_modo válasza Arthuro_Adam (#427) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lehet, hogy vannak de akkor (egyelőre(?)) be kell fogniuk a szájukat.

valami

(#429) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Érdekes:

Egy éven belül csődbe mehet?

Az igazi kérdés azonban nem is ez, hanem hogy a hosszú vergődés után egyáltalán sikerül-e talpra állnia a cégnek a sorozatos leépítések, átszervezések és a termékei megújítása által. Fauszt Gábor, az IDC távközlési tanácsadó cég vezető elemzője úgy látja, aligha.
Egyelőre kétséges az is, hogy a Windowszal való együttműködés kihúzza-e a Nokiát a bajból.
Pillanatnyilag a Windows Phone viszont még alig játszik szerepet az okostelefonokon: az IDC néhány napja megjelent adatai szerint a Google által kifejlesztett Android operációs rendszer fut a készülékek 61 százalékán, az Apple iOS rendszere több mint 20 százalékán, a Windows Phone aránya pedig alig 5 százalékos. 2016-ig azonban az utóbbi sikere megnégyszereződhet a prognózis szerint, csakhogy Fauszt Gábor szerint ennek a gyümölcsét már nem a Nokia fogja learatni

[link]

valami

(#430) Arthuro_Adam válasza Quasi_modo (#429) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Elvben azért van készpénztartaléka a Nokianak...

(#431) MR007RM


MR007RM
addikt

Szerintetek az emberek többsége mire bukik jobban legbelül, az egyedi mindent verő innovatív hardver újításokra vagy a sokat emlegetett ökoszisztémára, mely szolgáltatások garmadáját jelenti elsősorban, persze túlnyomó részt fizetős oldalról. Úgy értem, ha választanod kellene a kettő közül a mérleg hova süllyedne? Lehetsz tech őrült és a számodra fontos hardver elem késztet vásárlásra, melytől még egyedinek is érezheted a cuccot a technika varázsában, vagy egy biztos sokat hype-olt rendszert választasz millió beigért alkalmazással, a legnépesebb tábor tudatával, mely rengeteg program választást igér? Divat kérdés? Én az elsőnél maradok. Remélem érthető voltam.

Szerintem míg a Nokia fel tud mutatni olyan megkülönböztető technikai bravúrokat, mellyek kiemelik a konkurencia által nyujtott unalmas megoldások tengeréből és egyedi tőle, addig kellene félnie bármitől is?

A baj és veszély nem kívül van, hanem belül.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#432) Quasi_modo válasza MR007RM (#431) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

addig kellene félnie bármitől is?
Igen. Az ok az utolsó mondatodban.

valami

(#433) MR007RM


MR007RM
addikt

[link]

"1. Fire elop
2. Move back to harmattan/symbian and qt migration plan
3. Begin international sales and support of n9 and 808.
4. Make and keep promises to customers with regards to support.
5. Begin legal action against elop and co."

Én is így gondolom.

"symbian declined down to zero?????
NOOOOOOOO
Elop made it go there with his 2/11/2011 burning platform crap and announcment
so Siilasmaa now nokia is in deep sh…

@Siilasmaa
every symbian fanboy is responsible for the buy of many devices
from friends and reletives
Nokia was its community
and now its about time you start respecting US !!!"

Az a bizonyos B-terv egyre sürgetőbb kérdés kezd lenni, ami már a Nokia új elnökét is foglalkoztatja, bár még tagad. De a téma napirenden van.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#434) Воланд válasza MR007RM (#433) üzenetére


Воланд
titán

a linkelt cikket azert sikerult elolvasnod?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#435) Quasi_modo válasza Воланд (#434) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

És neked sikerült ?

valami

(#436) Воланд válasza Quasi_modo (#435) üzenetére


Воланд
titán

te is gondolatolvaso vagy es tudod, hogy miert kerdeztem ezt MR007RM-tol, mivel nem ertek egyet a hozzaszolasabol? mert ahogy nezem o az es tudja, hogy mi foglalkoztatja az uj elnokot.

szerk.: nem is jo az egyetertes szo erre, mivel konkretan megint csak egy elmeletet irt le, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#437) MR007RM


MR007RM
addikt

[link]

Elop és válogatott vezérkara végleg likvidálta az N9 projektet és az azon dolgozókat.

Látom kialakulni a Nokia elnöke által mondott B-tervet mely mindenképp szavatolja az A-t. Kinyírunk mindent ami Nokia és megszünik a gond. Végre a WP(8) útjában nem áll semmi sem. Csak a symbi még egy rövid ideig, mert az nehezebb falat. De az új Skype alkalmazással már jeleztek is. Hamarosan véged, nem vagy életképes megoldás! :(((

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#438) Arthuro_Adam válasza MR007RM (#437) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Én is olvastam, el is szomorodtam kicsit.

(#439) cskamacska


cskamacska
addikt

Egyébként vajon mit szándékoznak az alsó-közép kategóriával tenni? Meltemi kimúlt, S40 full touch dolgot én nem tudom komolyan venni butafonok felett, WP8 meg elvileg továbbra is inkább feljebb összpontosítana nem? :F

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#440) Quasi_modo válasza cskamacska (#439) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

El tudom képzelni, hogy az S40 felokosítása lesz a "B" terv. Hacsak el nem kaszálják azt is.

valami

(#441) attisx


attisx
addikt

Lumia 900: Dashed Hopes for a Hero Phone

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#442) Воланд válasza attisx (#441) üzenetére


Воланд
titán

lol

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#443) Quasi_modo válasza Воланд (#442) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nincs abban semmi, ha elégedettek azzal amit vettek, csak épp kevesen vannak.

valami

(#444) MR007RM válasza Quasi_modo (#443) üzenetére


MR007RM
addikt

Lehet elégedett vele, de csak azért mert nem elég tájékozott mi van azon kívül. :) Ha egy kicsit durvábban akarnék fogalmazni (már így 2ó02p-kor a nagy melegben) azt is mondhatnám hogy megvezették, behúzták a csőbe szegényeket. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#445) Воланд válasza Quasi_modo (#443) üzenetére


Воланд
titán

nem az volt a lenyeg....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#446) Воланд válasza MR007RM (#444) üzenetére


Воланд
titán

jo, hat ez megint az almodj kiralylany kategoriaba tartozik. nem is ertem, hogy miert egeted magad ilyennel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#447) MR007RM válasza Воланд (#446) üzenetére


MR007RM
addikt

És akkor te miért égeted magad úgyszintén. Ugyanazt csinálod. Bizonygatod, hogy a WP a legjobb, nélküle nem lehet élni, vegyük már észre. Az a keresztes hadjárat sem semmi, amit itt folytatsz rendszeresen szegény megtévedt embertársaidért rááldozva az értékes idődet. Főleg ha hozzávesszük ezt a topikot nem sokan olvassák.

Nyilván van akinek tetszhet, bejöhet az ami neked is, de a többségnek ez még nem kell elég egyértelműen. Cikkből meg van ilyen meg olyan is, attól függően a szerzője hová húz( vagy felkészült :) ).

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#448) Воланд válasza MR007RM (#447) üzenetére


Воланд
titán

"És akkor te miért égeted magad úgyszintén. Ugyanazt csinálod."

bocs, de en nem osszeeskuves-elmeleteket meg lazalmokat irok le.

"Bizonygatod, hogy a WP a legjobb, nélküle nem lehet élni, vegyük már észre."

akkor most kerlek linkelj egy olyan hozzaszolast amiben leirtam, hogy a wp7 a legjobb. hajra, megvarom.

"rááldozva az értékes idődet"

irtam mar korabban is, hogy az en idommal en rendelkezem, nem pedig te.

de eddig is leirom, hogy mi a problemam az elozo hsz-eddel:

"Lehet elégedett vele, de csak azért mert nem elég tájékozott mi van azon kívül."

aha, mert xy megvesz egy adott termeket, kielegiti az igenyeit, tehat elegedett vele, akkor az biztos azert van, mert nem tudja, hogy mi van a masik oprendszerrel ellatott keszulekben, mi az, amit az tud, az ove meg nem. tenyleg nem erted az ellentmondast?

"azt is mondhatnám hogy megvezették, behúzták a csőbe szegényeket."

es megis mivel vezettek meg a vasarlokat? ra volt irva a keszulek dobozara, hogy tud mondjuk bt fajlkuldest, aztan kiderult, hogy megsem? vagy mivel?

nem fogtak a fejehez senkinek pisztolycsovet, hogy vegye meg az adott wp7-es keszuleket.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#449) cskamacska válasza Воланд (#442) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez mondjuk ilyen "félig teli" felmérés, ha egy maréknyi WP fanatikuson kívül más nem vett Lumia 900-at, akkor még gyengék is a számaik.. :D

Majd meglássuk, a WP8 mindenképp igéretesnek néz ki(feature phone rendszerből végre okostelefon irányba váltanak ;] ), viszont az igen kellemetlen, hogy bármilyen drága WP7 telefont vehet most az ember, nem kap később teljes értékű WP8-at rá. :( Éppen ezért nem is gondolom, hogy a Lumia 900 komolyabb eladásokat fog produkálni(és ezzel együtt egy sor véégeanokijának sirám lesz még ebből :DDD ), aki kicsit is képben van, szerintem mindenképp megvárja a WP8-at.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#450) Воланд válasza cskamacska (#449) üzenetére


Воланд
titán

az volt a lenyeg attisx linkelt egy olyat, ami negativ en meg egy olyat ami pozitiv. na, igy lehet ezeket komolyan venni. attol fugg az eredmeny, hogy ki fizeti. :DDD

"aki kicsit is képben van, szerintem mindenképp megvárja a WP8-at"

aki meg nem, az megveszi a lumiat. vagy lehet akar kepben is lenni, aztan ha azt mondja, hogy neki eleg az, amit a lumia 900 nyujt, akkor minek varjon meg egy fel evet egy uj keszulekre (ami horror aron lesz) es inkabb bevallalja olcson a wp7-et.

a nokianak meg mar tavaly februar ota vege van egyesek szerint, ujat mar nem tudnak mondani. ;] :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.