Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-23 22:26:53

LOGOUT.hu

A játék hivatalos oldala
A MWO a Piranha Games által fejlesztett Free to Play (ingyenesen játszható, de mikrotranzakciós) játék. A játék a Crysis 2-ből ismerős CryEngine 3-t használja, szóval meg lehet majd izzasztani vele a legkeményebb vasakat is. :)
Leginkább a World of Tanksra hasonlít a játék rendszere. Ingyenesen játszhatsz majd, de bizonyos bónuszokért (speciális mechek, XP boost stb.) fizetni kell.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) cog777 válasza Docci (#2049) üzenetére


cog777
senior tag

En is azt vettem eszre, ha szoros a meccs akkor az Atlas DDC-m csak ugy tundoklik 3-4 killel.
Mi a konfigod?

Az AC20 eleg visszatarto ero, 3Asrm6-ot hasznalok. Ezen kivul varialom, vagy 2mpl es 350 motor, vagy 340 motor es egy PPC kozepes tavolsagra. Nem tudom megeri-e ha visszalovok ekkora tavolsagbol... kar h a PPC-nek van minimalis tavolsaga.

Ezen kivul AC10+AC5 vagy 2xLB10X-et rakok fel.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2052) cog777


cog777
senior tag

Karacsonyra megleptem magam egy razer taipan egerrel es egy megfelelo alatettel [link]. Hat... eg es fold. Elozo egerem nagyon tapadt, nehezen lehetett vele celozni - snassz mezei irodai eger volt. Ezzel sokkal konnyebb. Lehet allitani menetkozben a dpi-t, 800 dpi-n pixelpontosan lehet celozni - sniperek elonyben. 1800 dpi pedig altalanos hasznalatra. Nagyobb az felesleges.

Mivel bal es jobb kezes egyarant, a ket oldalon levo gombok ugyanazt csinaljak, tehat nem adodik hozza a jobb oldalon levo ket gomb. Nekem kenyelmes az egymas mogott levo ket gomb, eredetileg olyat akartam ahol a ket oldalso gomb egymas alatt van hogy konnyebben elerjem de rajottem ha mozditom az egeret akkor konnyen megnyomom oket, szoval inkabb ezt valasztottam. Mast rendeltem de adminisztracios hiba miatt nem jeleztek hogy elfogyott a masik ezert karpotlasul ezt olcsobban odaadtak :)

A hozza tartozo szoftver online akar lenni, szerencsere nem szukseges a hasznalata csak ha makrozni kell vagy atkonfiguralni a gombokat. Nagyon tudom ajanlani.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2053) Docci válasza cog777 (#2051) üzenetére


Docci
senior tag

Nekem 3 Atlasom van.
1 D 1 D-DC meg 1 RS.
Mind a 3 mechen gyári motor van. (300 STD)
A sima D-n van 1 AC 20, mert arra ad + %-ot + 2 db LPL + 1 ERLL, mert távolra is kell böködni.
A D-DC-n most 2 x ERLL + 2*15 LRM+ARTEMIS + ECM.
Az RS-en meg 4 x ERLL + sima LRM 20.

Egyébként nagyon sokat variálok mindig, így nincs FIX loadout sose.

Atlasra annyira nem jó az LRM, de mostanában marha sok a polar highlands és arra meg kell. Sokszor a fejemhez vágták már ezt, de azon a mapon a LPL+SRM semmit nem ér. Mire közel kerülnék (kb. soha) addigra szana-szét lőnének távolról. Szóval távolsági fegyverek előnyben.

Erőt s erényt!

(#2054) ViZion válasza Docci (#2053) üzenetére


ViZion
félisten

+1 a polar részre!
Light/med mechek bemérnek, észure sem veszed... csak az LRM hullik a nyakadba, a kis kanyonkák vagy nem tudom hóbuckák nem védenek meg. Pár kibszott épület lehetne azért... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2055) cog777 válasza Docci (#2053) üzenetére


cog777
senior tag

Ja ertem, en inkabb a brawlerkedes felol kozelitem meg a dolgot, tegnap kiprobaltam 2xLL-t es elegge bejott ac20 es 3xASrm6 mellett. Azokon a palyakon ahol lehet brawlerkedni ott jol jott a szokasos Atlas mantra: shoot, twist, shoot, twist..(LL nelkul) mig a Polaron az LL-t es az AC20-at hasznaltam kozep tavolsagra. Persze aki kozel jott azt megkinaltam srm-el.

Nagyon melegszik a build szoval esszel kell hasznalni tavolsag fuggvenyeben a fegyvereket, de orultem hogy vegre kozep tavra is sikerult hatekonyan loni. 400 dmg-m es 1 killem lett. Ahhoz kepest h ez nyitott palya, sztem jol muzsikalt az Atlas. Raadasul ha lelovik az AC20-at ami gyakran megesik (most is), akkor a ket LL meg tovabbra is jo dmg-t tud okozni. 340 motort raktam fel, igy valamivel elviselhetobb az Atlas lassusaga.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2056) cog777 válasza ViZion (#2054) üzenetére


cog777
senior tag

A masik a 0-12 eredmenyt hogyan tudja osszehozni a szerver.. Crimson-on tortent hogy kikaptunk. A vegen lattam hogy hozzank 3xMAD II-t osztott be az Atlasom melle (ezek altalaban sniperek), a masik csapat full brawlereket. Atjottek az alaguton es ledaraltak minket. Az erdekel hogyan allitjak ossze a meccseket mert aze' a 3xMAD nem lehet veletlen.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2057) Kotomicuki válasza cog777 (#2056) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Túl sok változós:
- nézni kéne, hogy kifejlesztett, vagy kezdő-e a mech' és milyen pluszokat kap még (nagyon nem mindegy)
- távolsági, brawler, felderítő gépek egyenlően és egyenlő erősségben legyenek elosztva (aztán, hogy mi számítson minek...)
- a tonna/HP mutatók is egyezzenek (ha csak könnyen kidőlő mech'-ekből áll az egyik oldal...)
- a pilóták közt se legyen nagy eltérés (aztán, hogy ebből épp melyik formáját hozza az illető az adott meccsen...)

Ennyi mindennek nem fogsz tudni megfelelni, így inkább mellőzik ezt a részét is a játéknak - meg a francnak se lenne kedve 20-30 perceket csak ezért várni/meccs.

Amúgy, szerintem a lag-oknak is köze van hozzá: ahogy nézem a többiek játékát, gyakran feltűnően mellé lőnek az egyedek - így meg biztos, hogy nem lehet eredményt elérni...

Ó, be szeretnék egy normális, SINGLE játékmenetű, a nettől semmilyen formában nem függő, mellékszálakkal 100-120 órányi, igazi és felhőtlen játékot kínáló Mechwarrior-t végre! :O

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2058) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Lehet, hogy le kéne cserélnem a DW-imet?!

STD motorral több páncél és lőszer fér rá, ráadásul, nem a földközelben, a karokon lennének a gauss-ok - sebességük ua.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2059) ViZion


ViZion
félisten

JAN2017FPT
Egy nap prémium tagság.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2060) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

A KGC-men 4x AC 5 (gyorsítással) + 2x ML és egy Marauder lazán kinyír, majd áll odébb, mintha mi sem történt volna, pedig folyamatosan kapta az áldást, ami elől futni szoktak régebben, már aki túlélte azt..., exit game!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2061) Solymi81 válasza Kotomicuki (#2060) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Vannak furcsaságok az tény, más is panaszkodott már erre.
Persze, lehet, hogy csak az ellenfelek lettek jobbak :D

Amúgy többen mondták mostanában, hogy megint folyamatosan vesztes meccseik vannak, ráadásul olyan ahol a csapattagok teljesen idióták vagy kezdők.

Valami nagyon elszaladt az új javítással.

Viszont, hogy jót is mondjak az utóbbi időben több olyan meccsem is volt ahol 500+, 700+, sőt 800+-os sebzéseket osztottam ezzel az EBJ-vel.

(#2062) ViZion válasza Solymi81 (#2061) üzenetére


ViZion
félisten

én is panaszkodtam és alig játszok már. Tegnap este belefutottam egy ilyenbe, leszedett lazán, túl sem melegedett 2 ER PPC, 2 UAC10... majd a következő patch után jövök. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2063) Kotomicuki válasza ViZion (#2062) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

DW-vel próbálkozok, hátha megüt majd egy 50t-ás 20t-ás szintet és eléri 200 dmg-t/csata, mielőtt kidöntik...
2x C-UAC 20 + C-LPL: +1 C-DHS-el a 2 ballisztikust 2-re írja, azaz: nem melegedhet túl, így ehhez jön a lézer a VII-es comp. (360-ig megy az UAC 20 vele - kívül az SRM-ek hatótávolságán) és a lőszer.
Azon a ... polár highl.-on, a -60-ban, a 3. sorozatra besül az egész és 160 dmg-vel kiütnek...

Ja, és akár perceket is kell várnom, csúcsidőben, mire bedob egy csatába! :(

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2064) ViZion válasza Kotomicuki (#2063) üzenetére


ViZion
félisten

Tegnap nekem is feltűnt, h megint brutál sokat kell várni. Amúgy mostanában egy topiktárs unszolására HotS-t játszom, vicces, kikapcsol. Ott is 6-15 perc egy meccs, nekem való. :K Majd hátha kipeccselik ezeket a hibákat innen és lehet megint játszani.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2065) Kotomicuki válasza ViZion (#2064) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, ha még zárt-nyílt béta tájékán láttad volna a HotS-ot..., azóta ők is csak egyre lefele - én már nem is játszok vele! :O

Huh, poláron benyögtem, hogy ez a vesztesek pályája, a következő komment: "Hi all on twitch..."
A gém napi legnagyobb "sikerét" jelentette számomra - természetesen szétkaptak bennünket, mint foxi a lábtörlőt! :B

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2066) ViZion válasza Kotomicuki (#2065) üzenetére


ViZion
félisten

Remélem vki majd linkeli ide ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2067) cog777 válasza Kotomicuki (#2060) üzenetére


cog777
senior tag

Nekem soha nem jott be a 4xAC5 a KGC-n hiaba szerettem jobban mint az UAC5-ot. Valahogy tul gyengenek talaltam vagy valamit rosszul csinaltam :DDD . UAC5 jobb lenne de azt is nerfeltek a Kodiak miatt :DDD

Lattam MortenMetaltol 4xsrm6 + 3xLL buildet, egesz jol muzsikalt. [link]

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2068) Kotomicuki válasza cog777 (#2067) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Valaha, amíg nem nerf-elték, a JM-6-osomon volt 4x AC5, teljesen lekopasztva, alig mozgathatóan, de a DW-k kitértek az útjából, mert rásegítéssel már-már AC2-ként üzemeltek - jobb csatákban 6-800 dmg-t össze lehetett vele hozni.
A KGC-n is a tűzgyorsaság volna a lényeg, de erre csak egy altípus kapott quirks-öt, anno - most már nem is néztem, meg van-e még az neki.
Azzal és a vásárolt kiegészítésekkel együtt, ha megállító erőben nem is vette fel a versenyt az AC 40-el, de pár másodperc után már nagyobb károkat tudott okozni a célpontokban, mint az.

De, vhogy eljárt az idő a földön ülő karokon és a zömében apró, zegzugos pályákon vívott közelharcokon, ahol az AC 40 még használható és szórakoztató is volt egyben... :O :(

A 4x SRM6 + 4 LL/4MPL/2 LPL + 2 ML kombinációkkal megy most nálam is a 0000, ha más nem egy kiadós alfára még futja ezekből...

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2069) cog777


cog777
senior tag

Erdekes szal a Match Maker-rol: [link]
Elofordul hogy T5-os jatekosok T1-esekkel jatszanak Solo Queue-ban. :/

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2070) Kotomicuki válasza cog777 (#2069) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Én nem csodálkoznék rajta: annyira kevesen maradtak már, hogy jó, ha csúcsidőben nem kell sokat várakozni; így mindenkit egybeömleszt, hogy legalább 1-2 csata létrejöhessen.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2071) Alg


Alg
veterán

Az a baj eléggé egysíkú a játék - bármilyen új mech-et raknak bele nem fog igazán újat mutatni... felpakolod rá ugyanazokat a fegyvereket mint a másik járgányodra, kb ugyanúgy is játszol vele, legfeljebb egyel többet tudsz lőni overheat előtt vagy kicsit mozgékonyabb leszel de ettől még ugyanaz marad a játék minden eleme.

Lehetett volna a war thunder mintájára tier-ekbe rendezni a mech-eket, és bizonyos fegyverek/modulok csak magasabb tierben lehetnének elérhetők, de ez a hajó elment már, a clan wars amiben még lehetne érdekesség meg úgy tűnik nem jön be annyira a népeknek mint amire számítottak...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2072) ViZion válasza Alg (#2071) üzenetére


ViZion
félisten

Nem jön be, mert kell hozzá egy szakasz jó mech, meg marha sok türelem. Sajna már a Quick play is csak play, mert rohadt sokat kell várni, aztán meg szembejön egy új, kivételezett mech és véged is. 3 perc malmozás, 2 perc játék, 10 perc mire vége és megint elölről...
Örülök az olyanoknak, ahol nincs respawn, meg rohangálás, de ennyit nem ér. Játszani akarok, akarunk, ha nem oldják meg, akkor vége lesz hamar...
Már én is inkább Hotsd-ot tolom, megint játszom a Battlemage-t és megvettem a Witcher 3-at is, lesz mivel játszani szívás nélkül. Pedig én szeretem az MWO-t... akkor akinek nem volt ennyire kedves, az mikor elhagyta már?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2073) fi:zi'k válasza Alg (#2071) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bár pár hónapja már szüneteltetem a játékot, a faction play esetében, már ha erre gondolsz clan war alatt, nem az a gond, hogy nem jön be az embereknek. Eleve fasság lett az egész. A jól szervezett csapatok beálltak vmelyik klán mögé tömegesen, majd végig verték a szvsz többnyire átlag jóskákból álló IS bolygókat, majd végül elérték Terrát. Nem tudom, most hogy nézhet ki a map, de amikor legutóbb láttam, akkor ez volt a helyzet, ami elég nonszensz.
Az már csak mellékes, hogy 30-60 perc alatt sem dobott meccsbe.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2074) Kotomicuki válasza Alg (#2071) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nekem nem volt bajom a játék "egysíkúságával", mert tudtam, hogy mi elé ülök le, amikor az volt az igényem: egyszerű, izgalmas, szórakoztató és nem annyira szerencsejáték, mint pl. a wot.
A kisebb pályák eleve elejét vették a nascar-nak, ami az újabb, nagyobb pályákon még egy szöget jelent a lassabb gépek koporsójába. Kicsinységük ellenére soha nem volt rajtuk 2, egyforma csata és a gépigényt is alacsonyabban lehetett velük tartani - elviekben.
Az új játékmódokra meg régen azért nem volt szükség, mert nem kellett ilyen trükkökkel kisebbíteni a pályák területét - azokon az első perc után már nem volt "hátország", mint most pl. poláron, ahol akár percekig is csak a cammogás van (egy "jobb" nascar-nál pl.).
Nekem vhogy a játék pörgőssége veszett oda az új, mamut-pályákkal - most, ua időben több mozgás és kevesebb, de egyre elviselhetetlenebbül intenzívebb akció van, mint régen: részeben ennek is betudható a kiegyenlítetlen csaták számának megugrása.
Ehhez jön még a bevételek magasan tartása miatti power creep megkerülhetetlen, egyre erősödő - régen, amíg kevés típus volt ue-t el tudták érni az újabb festés-variációk piacra dobásával, míg most már csak az "orrba-vágás" hatású eltérésekkel tudják a sok kacat közül "megmutatni" a lehúzandóknak a megveendő portékát... - , "zavaró" hatása, amivel együtt már közel sem tudja a játék visszaadni az egykori, vonzó(bb) önmagát.
Ezek összessége meg hiteltelenné teszi a "fejlesztőket" és a terméküket a szememben, ami lassan belekerül a "jobb inkább elkerülni" kosárba...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2075) Docci


Docci
senior tag

Volt ma olyan csata, hogy 0:12 lett a vége oda. :o :O
Meg volt ilyen epikus csata is, mint ez:

3*SRM6 közelről büntet még mindig, de ahhoz olyan helyzet is kell.

Erőt s erényt!

(#2076) cog777 válasza Docci (#2075) üzenetére


cog777
senior tag

Hmm.. nagyon fincsi! :R Mivel mentel?

En egy idore meguntam a brawlerkedest .. bar lehet hogy az srm6 kedveert ujra visszaterek. A tobbseg szivesen valasztja a nagy nyitott huvos palyakat a lezerek kedveert en meg pont azert mert a 6xlrm10-el szivesen lovom a lezereseket :D Kevesbe stresszes melo, es megnyugszom tole bar nem olyan hatekony kills szamban mint a tied.

Hihetetlen jo ez a Cyclops Q. Ki fogom probalni a 6xSRM6 verziot is 400 xl motorral.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2077) cog777


cog777
senior tag

Kicsit tovabb fejlesztettem a Cyclops-ot, kozelharcban nem volt valami jo a 2ml, igy melle feltettem 2xsrm6-ot, tovabba csak 5x lrm10-et hasznalok. Nagyon jol el tud zavarni barmilyen mech-et messzirol, viszont a mesterezes kellett mert igy kevesbe melegszik.

Kiprobaltam a brawler verziot 6xasrm6, hat meseszep.. huhh 77 alfa es 1.5 a melegedese szal.. siman tudok alfakat loni a ghost heat ellenere, most jatszottam egy meccset, csupan 400dmg de 3 kills :D
67km/h sebesseg, kicsit hasonlit a KDK SB-re a teljesitmenye.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2078) fi:zi'k válasza cog777 (#2077) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már megy c-billért is a küklopsz?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2079) Kotomicuki válasza fi:zi'k (#2078) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Igen, 8,3-9,x milla c-bill között már kaphatók.
De, mintha a Mauler-eknek több és jobb quirks-eik lennének, igaz drágábbak is vagy 2 millával... :U

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2080) cog777 válasza fi:zi'k (#2078) üzenetére


cog777
senior tag

Igen.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2081) fi:zi'k válasza Kotomicuki (#2079) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Látszik, hogy régóta nem játszom már. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2082) ViZion válasza fi:zi'k (#2081) üzenetére


ViZion
félisten

Én is feladtam olyan karácsony körül. Azóta kb. 3× benéztem, nincs patch, akkor ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2083) cog777 válasza Kotomicuki (#2079) üzenetére


cog777
senior tag

Fene tudja.. kinek mi jon be. A jatekstilusomhoz tul kicsi a tuzereje. Bar igaz, valaki 5ml-el is kepes sok kill-t szerezni..szoval teljesen mas builddel kepes jol jatszani.
Nekem jobban bejon a jo helyezkedes, takarasbol valo kiugras, nagy alfa. erre pont jo quirks-eket kapott a Cyclops pl. 55%-os gyorsulas.

Volt egy meccs a Frozen City-n, domination volt, lent voltunk a volgy egyik (szabad) vegen, kialakult a harc mar itt ott, nagyreszt kozepen. Eszrevettem hogy fent a dombteton a romok kozott csatazik ket kollega. Elindultam fel hozzajuk de mire odaertem mar legyoztek oket, illetve hirtelen az ellenseg ele kerultem ahogy felertem dobtetore es ki a takarasbol.
Harom assault kezdett el loni. A sebessegemnek, torzo twistelesnek koszonhetoen sikerult fedezekbe huzodni bar sarga lett a pancelom, ahol megtalaltam a :) Maraudert. Legyoztem, majd leindultam a volgybe ahol a Stalker folyamatosan kuldte ram az lrm-eket de nem sokaig tartott ki, bar a kill-t egy light szerezte meg aki velem jott.

Az assault kategorias pancel, std gyors motor es a nagy alfa (6asrm) segitett. Atlassal ugyanez a szituacio kb halalos csapda lett volna kint ragadni lassu mech-el a csatamezon tobb nagyobb kategoriaju mech elott, illetve Maraudert hamar leradiroztak volna. Persze nem mondom hogy mas stilussal nem lett volna sikeres a Marauder, csak nalam valoszinuleg gyerebb eredmenyt hozna.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2084) cog777 válasza ViZion (#2082) üzenetére


cog777
senior tag

Varom a skill tree-t, kivancsi vagyok hogy alakulnak a dolgok.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2085) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Vmi nagyon elszalad a játékban:100-300 sebzésnél többet nem tudok összehozni a régi vágású gépeimmel, "újak" meg nincsenek, mert már az "új", gigamegafossh pályák nagyon elvették a kedvemet tőle, így sok kimaradt...
"Hihetetlen", hogy 5 perc bujócska, majd 3 másodpercnyi "akció" és vége a csatának, számomra! :Y
...és ezt kéne élvezni?! :W

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2086) kornel76


kornel76
aktív tag

Az új Skill Tree leírása szerint XP és C-Bill multimilliomos leszek a februári patch után , nem tudom örüljek-e neki.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2087) Alg válasza kornel76 (#2086) üzenetére


Alg
veterán

Mire gondolsz? Ha erre:
Unlocking 1 Skill Node = 100,000 C-Bills and 1,500 XP (of any single type)

Akkor ez a másik irány, az unlock-hoz pénzt és XP-t kell költeni...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2088) kornel76 válasza Alg (#2087) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nem nem, hanem arra hogy a meglévő moduljaimért megkapom a vételárat pl Radar deprivation = 6.000.000 C-bill vagy advanced zoom (ebből van vagy 10 nekem ) 4.000.000. C-bill /db , mert skillekkel kell unlockolni.
Illetve a az XP/GXP -t amit ráköltöttem a mechek masterolására megkapom ami sima mech xp volt azt mech xp-ként ami Gxp -volt azt gxp-ként, meg még valami historical xp is bejön a képbe... bár elsőre histericalnak olvastam.

Bemásolom az idevágó részt, bocs hogy csak így ömlesztve:

Modules

Q: Are Modules being removed entirely?
All non-Consumable Modules are being removed with the release of the new Skill Tree. The benefits previously provided by those Modules have instead been integrated directly into the Skill Tree as unlockable Skill nodes. Acquiring the benefits of Radar Deprivation, for example, will require that you unlock its associated Skill Nodes within the Sensors Skill Branch.

Q: What about Consumable Modules?
Consumable Modules, such as UAV, Cool Shot, and Artillery/Air Strikes, will remain as equippable items.

Q: How are refunds being handled for the Modules we may have purchased prior to the release of Skill Tree?
You will receive a full C-Bill refund for all Modules present in your inventory at the time of the February patch.
The amount you'll receive will be the combined purchase value of all your owned Modules. In other words, if you own 10 Radar Deprivation Modules (with an individual purchase value of 6,000,000 C-Bills) in your inventory at the time of the patch, you will be refunded a total of 60,000,000 C-Bills just for those Radar Dep Modules alone.

Q: Does that refund include XP spent to acquire Module upgrades as well?
Yes. Any GXP spent to acquire Module upgrades will be returned to you as GXP.

Q: Will I be refunded in C-Bills for Modules I own, but didn't purchase? Modules I received from a 'Mech pack for example, or from an Event.
As long as those Modules are still present in your Inventory at the time of the patch, you will be provided with a full C-Bill refund for all such Modules as if you had purchased them directly.

Q: What about the special LTD Clan Modules originally provided with Clan Wave 1?
As long as those Modules are still present in your Inventory at the time of the patch, you will be provided with a full C-Bill refund for all such Modules as if you had purchased their non-LTD counterparts at the regular purchase value.
However, the LTD Modules will be valued an additional 1,000,000 C-Bills on top of the purchase value of their non-LTD counterparts. A LTD Shock Absorbance Module will be valued at 7,000,000 C-Bills for example, instead of 6,000,000 C-Bills.

Q: What about Modules I've sold back in-game for C-Bills?
Modules that have been sold back in-game are not eligible for the Module refund. Your refund amount will only account for the Modules present in your account at the time of the patch.

Q: What if I spent GXP to upgrade Modules, but no longer have any of those Modules in my inventory?

You will still receive a GXP refund for any such cases.

Q: Do you need anything from me to make sure the Module refunds are completed and accurate?

The Module refunds will be a purely automated process run by the account database.
All refunds will be provided accurately and in full according to the state of the player account at the time of the patch.
Support services will not perform manual audits of player accounts to confirm the accuracy of the refund process, nor will they make exceptions for Modules sold back in-game.

Experience Points

Q: What happens to all the 'Mech XP and GXP I've spent leveling my 'Mechs prior to the release of the Skill Tree?
All of the 'Mech XP and GXP you've spent leveling 'Mechs will be returned to you, in full, as Historical XP.
This Historical XP is locked to the variant on which it was spent, but can be assigned as you desire to any 'Mech of the same variant type.

For example: Under the previous system you spent a combined total of 50,000 experience points (XP and GXP) on your SDR-5D.
With the release of the new Skill Tree, all SDR-5Ds in your MechLab will possess a shared pool of HXP equal to the amount of experience you previously spent on that variant. From the above example, the HXP pool for all SDR-5D variants in your MechLab would thus be 50,000 HXP.
Historical XP can then be transferred to any SDR-5D variants in your collection. You could transfer 25,000 Historical XP into 'Mech XP for one 5D, and 25,000 HXP into 'Mech XP for the other.

Q: What happens to all the GXP I've spent upgrading the Modules that are being removed under the new Skill Tree?

Any GXP you've spent upgrading Modules will be returned to you in full as GXP.

Q: What about experience I haven't spent? I still have 'Mechs with unspent 'Mech XP, and I still have a balance of GXP.
All unspent 'Mech XP is also being refunded in full as Historical XP. That HXP will work in the same way as outlined above.
Unspent GXP will simply carry over after the release of the Skill Tree in February. Your GXP balance won't be affected.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2089) Solymi81 válasza kornel76 (#2088) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Igen, így lesz.
Gyakorlatilag amit eddig a mechre költöttél azt visszaadják és visszakapod az alap mecheket.

A probléma az lesz, hogy egy mechet nem tudsz majd fullosan kimaxolni mint eddig, hanem választanod egy irányt és azt tudod majd kimaxolni egy mésik kresztskillel egyetemben.
Anno ez a videóban jól be volt mutatva.

Mos nem tudom megnézni a teljes leírást, de ezek szerint megszűnik a jelenlegi masterezési forma és egy mechnél is el lehet menni az adott irány maximumáig?

(#2090) kornel76 válasza Solymi81 (#2089) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ha jól értelmeztem akkor igen , ki lehet maxolni valami 91-2 ponttal, de ha esetleg ugyanolyan variánsból több van a mechlabban akkor mindegyiket külön ki kell maxolni. Kíváncsi leszek az omni mechekkel hogyan fog ez kinézni. Mert pl egy full energi omnira ha veszek egy bal torzót amin van ballistic akkor az addig elzárt ballistic sávot is ki tudom maxolni.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2091) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Első ránézésre ez "angolszászosan" (túl)bonyonult lesz.
Ami biztos, hogy a mech'-ek HP-ja vissza lesz véve, azaz: még kevesebb tartás lesz bennük... :W

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2092) ViZion


ViZion
félisten

hááát, majd ránézek. Azért modulok nélkül ha nem volt ECM -márpedig alig volt sok esetben- a radar depriv életmentő volt. Sőt, sok esetben a fegyverekre is kellett valami, sok IS lézer hatótávja röhejes volt, klánosok mpl-el lelőttek a világ végéről is... AC20 meg kb. azt sebezte meg, amit kinyújtott karral el lehetett érni... :U
Viszont én is gazdag leszek, rengeteg modult vettem, kipróbáltam, nem használtam, de nem adtam el, mert minek bukjak rajta.

Ehh, majd ránézek valamikor, csak kicsit rakják egyenesbe, mert a f*sz kivan már, h a fizetős mecheket meg sem lehet karcolni.

Kotomicuki: Igen, bonyolult. Korábban is az volt, munkatársam párat játszott, néhány hét után feladta. Nem lehet a régi motorosokkal felvenni a versenyt, a fizetős vasakkal végképp nem. Azt sem tudta mire fejlesszen, kezdőnek (a mai játékokhoz viszonyítva) ez túl sok egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2093) kornel76 válasza ViZion (#2092) üzenetére


kornel76
aktív tag

A modulozást skillpontokkal lehet pótolni, azt nem írta h egy mechre ezentúl csak 2 modult lehet tenni ( pl nekem adv zoom meg radar depr) ha mást is lehet tenni az űberfasza lenne , plusz ugye a fegyver modulok.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2094) kornel76


kornel76
aktív tag

Molten Metal (Baradul) video az új skill rendszerről a you tuboeon. Jól el magyarázza a lényeget.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2095) Kotomicuki válasza kornel76 (#2094) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Vhogy mégsem tudott megnyugtatni az új rendszer életképességéről ez az alkotás sem... :U
Vagy eltalálod elsőre, hogy mit raksz föl az adott mech'-re - és ezzel oda a variációknak - , vagy többet fogsz a reskill-re költeni, mintha mesterezni kéne.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2096) kornel76 válasza Kotomicuki (#2095) üzenetére


kornel76
aktív tag

Valószínűleg pont ez volt a cél, hiszen free to play a game de ha úgy érzed pay to win is lehet . A MAD-IIC-A mechnél már tudom mit szeretnék kimaxolni a többit meg majd ha ki van tesztelve rendesen (mások által :P )
majd le-skillezem .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2097) Alg válasza Kotomicuki (#2095) üzenetére


Alg
veterán

Ez már az elején látszott, hogy egy Cbill-sink lesz az egész, az unlock is pénzbe kerül most már, és a respec-ért is fizetni kell :(

Mondjuk én a modulok pofátlan árát is sokalltam, így csak egy volt a fontosabbakból és azt pakolgattam egyik mech-ről a másikra

eléggé elk**vultak sajnos... Nem is játszom egy ideje, átnyergeltem war thunderre

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#2098) kornel76 válasza Kotomicuki (#2095) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ebben a vidiben szépen elmondja Fantastic Tuesday a negatívumokat a Skill Tree -ről

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#2099) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Belepislantottam élőben a tesztbe:
- nem volt egyértelmű, hogy honnan szerezhetek sima XP-t a skill-ezéshez, mire megtaláltam... :W
- irdatlan összegekért, alig-alig pluszokat kap a mech' - kb. fele, mint a mesterezéssel és a modulokkal

A 0 pontos és a 91 pontos futam nem hozott akkora különbséget, hogy leküzdhetetlen késztetést érezzek a fejlesztésre.
De, majd ha beélesedik és kiderül, hogy nem vok előfizető - mint pl. a wot-nál - , akkor talán majd változik kicsit az érzés.

Első blikkre tartósabbak a mech'-ek.
A CTF-1X-emet LPL-re és védelemre gyúrtam, így kb. 76 pontból ki lehet "maxolni" - a mostani vanilla-hoz képest jobban állta az ütéseket, de a 90 fokban még jobban melegedett, mint a mostani "mester"...
Azon mech-ek, amik kétféle fegyvertípust használnának, viszont már "komoly" hátrányba kerülhetnek, mert nagyon kevés az a 91 pont, még ha az nem is ér sokat - pl. lrm + szenzor mellé már nem sok minden fér be, hogy tartós és "gyors" (a full gyorsítás +5 Km/h a 300-as moci mellett :Y ) is legyen.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2100) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Megvettem teszten a "Szellemmedvét", hogy összehasonlítsam a DW-kkel...
Alapjáraton érezhetően sokkal tartósabb náluk! :Y ...power creep, ugyan már... :W
Asszem, egy ilyenre még beruháznék: a streak 300 méter fölé megy, az AC-t meg most már lehet tuningolni és nem akad el, mint az UAC! De, legfőképpen: nem akar az első pár másodperc után kidőlni, mint a DW és ebben nincs fixen belesütve az az Istenverte, 3 C-DHC - ez (most még :B ) valóban assault mech'! :C

Viszont, nem lehet XP-t gyártani, még MC-ért sem -> azt a kb. 100k-t, ami szükséges 1-1 mech' skill-ezéséhez, "kézimunkával" kell előállítani, tehát, nem szűnt meg a kimesterezés, csak átalakult kissé...!

Az új szlogen: ha más fegyvert raknál a mech'-edre, vagy csak másfelé vinnéd el a hangsúlyt rajta, mint amire skill-ezted, akkor vegyél egy másik mech'-et és skill-ezd azt is, a másik fegyver-összeállításhoz! Biznisz a köbön! :U

Ja, és mintha a lézerek jobban fűtenének, mint eddig bármikor, legalábbis a ghost heat piszok idegesítővé vált a megcsonkított hűtési képességekkel - viridianon másodpercenként lehalt egy warhawk!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.