Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-23 22:26:53

LOGOUT.hu

A játék hivatalos oldala
A MWO a Piranha Games által fejlesztett Free to Play (ingyenesen játszható, de mikrotranzakciós) játék. A játék a Crysis 2-ből ismerős CryEngine 3-t használja, szóval meg lehet majd izzasztani vele a legkeményebb vasakat is. :)
Leginkább a World of Tanksra hasonlít a játék rendszere. Ingyenesen játszhatsz majd, de bizonyos bónuszokért (speciális mechek, XP boost stb.) fizetni kell.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Az hogy most storeba kiírja a quirköt egy géphez de a mechlabba nem az UI error?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1952) ViZion válasza Ry0K3N (#1951) üzenetére


ViZion
félisten

Mechlabba jobb alul a mech statban van, nyisd ki.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1953) Ry0K3N válasza ViZion (#1952) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ott nem ír ki semmi quirket a gépehez. De storeba meg igen. Vagy csak akkor mákodik ha ugyanolyan omnipodok vannak rajta mint az eredeti verzió?

Más: most meglett a master 3 crowon, érdemes megtartani a két gépet vagy inkább eladjam őket?

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1954) ViZion


ViZion
félisten

Egy jó meccs:

Veszteni is tudni kell...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1955) Ry0K3N válasza ViZion (#1954) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Itt mit kell nézni?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1956) ViZion válasza Ry0K3N (#1955) üzenetére


ViZion
félisten

3 kill / 670 dmg. Nagyon szoros volt, miután tőlünk kilőtték a kb. 3 húzó embert, a többieket ledarálták. De nem adtuk ócón...
LPL-nél maradok, ballistic-al voltak magas DMG-k, de kill alig.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1957) Solymi81 válasza ViZion (#1956) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Én is most azt tesztelgetem, hogy mi a jó.
Van egy 2xUAC10, 2xCML konfig ill. egy 8xCML konfigos HBK-IIC.
Az UAC az álló ill. közeli lassan mozgó célpontok ellen jó, de amúgy csak lőszerpocséklás.
A CML nem rossz, csak folyamatosan a célon kell tartani.
Kipróbálom a pluse lézert is majd, hátha azzal jobb eredményeket érek el.

Lassan összejön megint 15K GXP, a Radar Depraviation már megvan, a következőn gondolkodom, hogy mi legyen. Seismic Sensor vagy a nagyítás.
Esetleg elkezdem a fegyókat meg a hűtést fejleszteni, gondolom csak érnek valamit.
Három HBK-IIC masterezve van.

(#1958) ViZion válasza Solymi81 (#1957) üzenetére


ViZion
félisten

fegyver cooldown-ra menj, az hasznos. Zoom nekem csalódás. Seismic drága.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1959) cog777 válasza ViZion (#1956) üzenetére


cog777
senior tag

Nice! Latom, constant hozol jo eredmenyeket. Sikerult olyan buildet talani ami a legtobb map-en es szituacioban jo?

Sajnos az Atlas eleg egyenetlen eredmenyeket hoz, egyszer 700, kovetkezo 70 dmg :) fugg a szituaciotol. Probalom behozni az LPL/LL-t hogy tudjon reagalni nyitott palyan is de ugy h megmaradjon valamennyire a brawler kepessege.

"LPL-nél maradok, ballistic-al voltak magas DMG-k, de kill alig."
Ugy-ugy. En is eszrevettem h nemely fegyvert hasznalva a dmg magas de igazabol semmit nem er, ilyen a streak. LB10x is necces, 300 meternel torso meretu a talalat, tobbet kell hasznalni. UAC-okat nem szeretem, szorodik. AC20 viszont kifejezetten jo brawler fegyver.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#1960) cog777 válasza Solymi81 (#1957) üzenetére


cog777
senior tag

Nekem a Seismic Sensor nelkulozhetetlen. Fontos latni mi tortenik a domb/epulet mogott. Ha csak egy mozgas van akkor lebrawlerolni, ha tobb akkor mas taktikat alkalmazni. Bar mas szerepben lehet nelkulozni a szenzort.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#1961) Ry0K3N válasza ViZion (#1956) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Áh. Akkor az ilyen 600+ sebzések már jónak számítanak?

Nálam volt jópár meccs ahol a saját assaultunk lemegy afk-ba és egyszerűen bedarálják. A legvége meg persze hogy 2v3 és vesztjük emiatt.

#1959 A C-bill igazán mi adja a kill vagy a leadott damage?

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1962) fi:zi'k válasza Ry0K3N (#1961) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Rossznak semmiképpen sem. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1963) ViZion válasza cog777 (#1959) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi! :R
Főleg a zártabb, brawlerkedős pályák jönnek be, ECM nélkül a radar depriv semmi ha nyílt pályán vagyok. Nálam is hullámzik persze, csapattól is függ erősen.

AC20-al két marha nagy bajom van: alig fér fel néhány gépre és 1t ammo is alig pár lövés, azzal tényleg csak biztosra lehet menni. OK, kiborítja az ellenfelet a székéből, félelem faktor is jelentős, de 21 lövéshez 17 tonna súly + 13 slot... ehhh... :((( Legalább ammoból lenne 10-12/t
LBX szóródik, de távolra is jó, lightokat elriasztani. Sajna killeket nem hozza ez sem jól.

Atlasra is az LPL jobb lehet, közelharcban biztosan előbb kiszedi az ellent. Cserébe a hatótáv és a súly lehet gond. Mondjuk azt a szörnyet szemből kerülöm akkor is, ha csak MG van rajta :D

#1961 Ry0K3N : nekem már az :K . Általában nem sunnyogós, utolsónak harcba lépő vagyok, inkább húzom a csapatot. Igaz oldalról próbálok helyezkedni, de nem a "2. hullámban". Volt 1000 felett is már (más gépen és még a patchek előtt), de jelenleg ez már jó egy XL mocival.

Amit az LPL/MPL adhat: kevés DMG, 4 Kill, vacak pályán:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1964) cog777


cog777
senior tag

Mostanaban nem megy olyan jol, es khm.. neha sikerult aktivan hozzajarulnom az eredmenyhez :DDD

Par vicces pillanat:
Forest Colony: az ellenseg kicsit szetszeled, gondoltam itt az alkalom hogy fokuszaljunk es egyenkent gyozzuk le oket! Sracok, Push G8! Elorelendulunk paran lovok, twistelek.. latom hogy a G8 az MOGOTTUNK van!! :D Elneztem a nagy igyekezetben a koordinatakat, szoval kettevalt a csapat es siman leszedtek minket.

Canyon Network: En: "Sracok, mi lenne ha nem nascaroznak kozepen hanem bal oldalt mennenk?"
OK, menjünk. Persze paran kozepen mentek. Balszerencsenkre az egesz ellenseges csapat ugyanazon az oldalon jott es ledaraltak minket... :D Majd legkozelebb..

Alpine Peaks:
Lovok veszettul, twist, loves, lezer... nyomo... kodiak mikor pusztulsz mar el.. ahh. Miert lott le??? Hihetetlen. Jaaaa, elotte a proba palyan kikapcsoltam az ac20-at a fegyver csoportbol. Ahhhh.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#1965) ViZion válasza cog777 (#1964) üzenetére


ViZion
félisten

fain :DDD

Hát igen, van jobb nap, meg rosszabb. Az utóbbi napokban volt pár jó vezető és így jó meccs is. De ma pl. szar. Nem megy. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1966) ricsi99 válasza ViZion (#1965) üzenetére


ricsi99
addikt

Van ez igy :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1967) ViZion


ViZion
félisten

Nah, ma munkatársamat becsaltam, kicsit játszottunk. Amikor lelépett, csatlakoztam a magyar csapathoz. Jó meccsek is voltak, de sajna más az ízlésünk :D
Nekik polar és az N American server volt az alap. Nekem meg EU, Canyon és HPG... Inkább leléptem, NA szerón szopni 300 DMG-ért... hááát, inkább nem. Meglepő módon EU-n már nincs ez a kis akadás, nem "teleportálnak" és célzás is jobb. Ennyi a 40-50 vs. 120-150 ping. Fura, mert régen csak az volt, megszoktam azt is, de most nem megy.
Mobilnetem van amúgy... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1968) ricsi99 válasza ViZion (#1967) üzenetére


ricsi99
addikt

Eu-s és amcsi server be van állitva hogy kapjunk meccset.
Polár meg azért volt többet mert ha feltunt föképp lrm-nehezek voltunk.
200-as pingig sok különbség nincs a játékban, én játszottam 10 es pingel is ez gyakorlati tapasztalat.
Csapatban kötelezö a ts, (ha csak hallgatod már szupi) mivel folyamatosan tudni kell ki merre mozog és mit lát, a magányos hösöket meg ha kidugják a fejüket pikk pakk megeszik.
Sok Tier-1 es volt a csapatban ergo a legjobbakkal hozott össze a sors szemben is :D
Korlátlan mobil neted van? Mert azért eszi ez a netet rendesen....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1969) ViZion válasza ricsi99 (#1968) üzenetére


ViZion
félisten

Játszottam korábban is, amikor még nem volt EU szerver. VAN érezhető különbség 40-50 és kb. 2-3× ekkora pinggel. LRM-nél lehet, h nem számít, de laserboattal igen, főleg a kikukucskálásoknál.

Jó csapatok voltak, nekem a polar az olyan, h ha lehet kerülöm. Másik az a felújított Bog. Brawlernek nem való a nyílt terep, még ha van ECM (ami rohadt ritka lett vmiért), akkor is.

TS-el is az a bajom, h mindenki mindenről dumál, játékra nem lehet figyelni. Nincs korlátlan netem, nem is kell. Nem sokat forgalmaz, patcheket meg éjjel szedem, arra van 100 GB.

Kollégám új, most mutogatom neki a dolgokat, miatta átmentem light/medium mechbe. Bakker, hogy el lehet szokni tőle. :((( 5 perce ment a meccs, mire eszembe jutott, h ez tud ugrani... :W

Maradok mediummal, Protected Light/Medium actions-ra hajtok. Linebacker-en kívül a többi már megvan, végére hátha a Hunchback Grid Iron Hero 'Mech and 'Mech Bay-t is sikerülne behúzni :B

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1970) ricsi99 válasza ViZion (#1969) üzenetére


ricsi99
addikt

Szedj össze 3 kollégát ,meccs végéig maradjatok 100m körben ,2 meccs alatt meg is van az 50. Kiprobáltuk:D
Lrm ... kellett pár component egy-két srácnak de már megvan amugy én sem csipem polárt mert álltalában 200m hatosugárral "operálok" :D

Jo scout meg mindig kell .
UI:Ts en meg mindig dumál valaki ,hiába emberek vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1971) ViZion válasza ricsi99 (#1970) üzenetére


ViZion
félisten

Az a Lance in formation, megvan már. A protected az a másik, de az is meglesz ma. 40 volt tegnap, ma már 80 felett vagyok. Light/mediummal kell heavy/assault csapatot támogatni. Könnyű, csak a Warhammerben ezt nem adja ugye.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1972) ricsi99 válasza ViZion (#1971) üzenetére


ricsi99
addikt

Teszt képp bevittem a kisrokát :D 3 ams +ecm ..meccsenként 10 protected minimum megvan :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1973) ViZion válasza ricsi99 (#1972) üzenetére


ViZion
félisten

Megvan minden nálam is, még pár napig kell a match score és kész a nagyvas is :DDD
Megint ingyen gép, szeretem az ilyet. Centurionnal mondjuk sokra nem megyek, kieliteztem anno, gauss-ra gyúrtam, de nem az én stílusom a sznájperkedés.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1974) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

C-billt melyik súlykategóriában adja a legjobban ha az ember nem komplett lobotomizált módon játszik? Light?

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1975) ViZion válasza Ry0K3N (#1974) üzenetére


ViZion
félisten

Most is event van [link]
Legjobban ezek hozzák. Megnézed mit kell teljesíteni és megpróbálod tolni.
Mire herdálnál amúgy?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1976) Ry0K3N válasza ViZion (#1975) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Meg kell venne még két kodiakot. De az event sokat nem ad hozzá. Kell egy poén gép amit könnyű használni, belső szférás és jó C-Billt farmolni. És nem hero mech és nem is assault.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1977) Solymi81 válasza Ry0K3N (#1976) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Bár nem régóta játszom, de akkor én mediumot vagy heavyt ajánlok a gyorsabb fajtából.
Esetleg LRM-boatot, ViZion képeiből kiindulva az adja nagyon :)

(#1978) Ry0K3N válasza Solymi81 (#1977) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

LRM nagyon felemás, tegnap átszereltem az egyik Crowot LRM boattá és eléggé egyenletlenül hozza az eredményeket. Míg a meta laser vomit crow-al az 500-as damage átlag hozható, olykor olykor becsúszva egy egy 800-as kör is. De még természetesen tier 4 legvégén vagyok, nem tudom ez mennyire változik majd tier 3-ban de ha a world of tanks-et veszem alapul a sok retardáltal tier 10-ben akkor szerintem nem sokat.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1979) ViZion válasza Ry0K3N (#1976) üzenetére


ViZion
félisten

Mediumban Enforcer elég jó, Catapult kisebb lett, használhatóbb. Warhammert imádom, gyors, elég brutális állat (Solymi81: ezzel megyek, laserboat, nem LRM, az a gyávák fegyvere ;] :D ).
tier 3 végén járok, ez is változó. Tegnap assault lance-ba voltam. Tourmaline map, conquest. Még mondják is, h theta körül lesz a bazmeg, el is indultunk. Majd a 3 mech egy jobbos kanyarral elindult másfelé, foglalni... 3 assault kiesett, engem körbevettek, hátulról kilőttek 1 sec alatt, a mediumok elhullottak... majd levadászták a maradék pár lightot, végül az assaultjainkat. Hát nem erre gondolnál már Tier 3-ban. :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1980) Solymi81 válasza Ry0K3N (#1978) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Passz, a tierekre nem tudok mit mondani, én még mindig Tier 5-ben vagyok, habár a végén.
Átlépni még nem sikerült, mivel mostanában a frakciómmal meccselek és hát elég erősek az ellenfelek. Volt olyan meccs, hogy 0 ellenfél lett kilőve.

Sima dropoknál, mégha vesztek is, azért jobban megy nekem, igaz ez olyan 3-400 dmg-t jelent egy HBK-IIC-vel.

Most vettem egy Ebon Jaguart, de megbántam, hiába heavy, egyáltalán nem való közepes távolságú harcra, brawlernek meg főleg nem. Át kell szerelnem hosszú távúra, egy-két medium fegyverrel.

Volt egy 2xC-LB5X-AC ; 5xC-MED PULSE LASER illetve 1xC-LB10-AC ; 4-5xC-MED PULSE LASER kombó és még ugye a Trial verzió.

Egész jól lehet felszerelni, de nem érdemes vele kibújósat játszani, mert hamarabb észreveszik minthogy becélozzam az ellenfelet :S

Szóval marad a háttérből való lövöldözés, csak ott is oda kell figyelni, nehogy mögém kerüljenek.
Esetleg az LBX-eket átszerelem UAC-ra meg rakok be rakétát 2-3 lézer helyett.

Még egy Ebonra van pénzem, de mire a harmadikat összeszedem az jó soká lesz.

(#1981) Ry0K3N válasza ViZion (#1979) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Szóval akkor magas tier is ugyanolyan szar :DDD
Enforcert majd ki kell próbálnom. Havernak van, szereti a kis dögöt.

#1980
Nekem az a legnagyobb bajom hogy hogyan tudnám csökkenteni a tieremet mert haverék is elkezdtek játszani és még tier 5 ben kullognak. Én meg mindjárt tier 3. Már azon vagyok csinálok egy poén másik accountot. Mert mikor szakaszban tényleg szervezett ellenfelek ellen dob be akik meta gépekkel mennek mi meg ott erpaderpelünk az nem vicces.

PEdig az Ebon egy alacsony felépítésű gép jó pekaboora. Bár mondjuk metamechs is large laseres távolásgi kombókat ajánl rá mint ez: [link] meg ez [link]

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1982) Solymi81 válasza Ry0K3N (#1981) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Nem kell csökkentened a tiered, elég hogyha egy csoportba teszitek magatokat és úgy mentek játszani.
Igaz, ebben benne van, hogy kemény ellenfelek lesznek és nulla élvezet :)

Igen, néztem a Metamechet, csak nem olvastam el rendesen :(((
Való igaz, hogy alacsony, csak éppenséggel egy széles dög és a a felső fegyverek sokkal magasabban vannak mint a pilótafülke illetve az orra is angyon hosszú.

Szóval ha domb vagy épület mögül bújok ki, azt pikkpakk észreveszik.
Mindegy, muszáj lesz kielitezni, mert akkor már 85 kph lesz a sebessége ami csak jobb mint a 81.
Meg akkor már átépítem LL és LBX kombóra és ha már kitapasztaltam, akkor megpróbálom Med ill. Small llaserekkel megint.

A 3. Ebonhoz kell majd 12-13 milla, ahhoz meg kell olyan 80-100 meccs minimum.

(#1983) Solymi81


Solymi81
aktív tag

A HRPG frakciót ti ismeritek?
Ha jól láttam, akkor csak magyarokból áll, viszont nem találtam róluk infót.
Tegnap meccseltem ellenük és elég jól tolták, gyak bedaráltak minket :)

(#1984) Ry0K3N válasza Solymi81 (#1983) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Van egy facebook csoportjuk ott aktívkodnak igazán.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1985) ViZion


ViZion
félisten

Tegnapi hőstettek... a sok gyenge meccs után:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1986) cog777 válasza ViZion (#1985) üzenetére


cog777
senior tag

:K Kerdeztem mar hogy kimesterezted?

Mi a velemenyed a Marauderrol? Kb hasonlo buildet lehet osszerakni mint a Warhammer csak 5t-val nehezebb.
Meg nincs kielitezve, de igy is viszi a 3LPL-t 340std motorral. Majd ha osszejon a penz, kiprobalom 3LPL + LB10x es 360XL (esetleg AC10-el)

Hat ja, a heavy kategorianak kisebb a stressz faktora. Siman csinaltam 300 dmg-t vele.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#1987) ViZion válasza cog777 (#1986) üzenetére


ViZion
félisten

persze, már master mind a 3. Marauder is tetszik, elég lapos. Most variálom a lézereket, kicsit hátha nem sütne ennyire.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1988) ricsi99 válasza Solymi81 (#1983) üzenetére


ricsi99
addikt

HRPG Facebook Itt.
Gyere fel ts-re.engem a válttozatosság képpen ricsi9999 néven találsz meg.
Kicsit villantok én is :D

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1989) Solymi81 válasza ricsi99 (#1988) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Szia!

Igen, már megtaláltam, szoktam nézni.
TS-re is felnézek majd, csatlakozni a csapathoz nem tudok, mert jelenleg egy másiknál vagyok recruit.
Valszeg maradok ott mert jófejek, meg legalább az angolt is gyakorlom :D

Egyébként ti milyen egeret használtok a játékhoz illetve milyen érzékenység van beállítva?

[ Szerkesztve ]

(#1990) ViZion válasza ricsi99 (#1988) üzenetére


ViZion
félisten

:R az igen!
Mi volt, megadták magukat? :D Ennyi dmg-t mivel hoztál össze?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1991) ricsi99 válasza ViZion (#1990) üzenetére


ricsi99
addikt

5ER Jester
Megindult a nascar és osszecsaptak egy ponton ,én meg 2 ház közül toltam ki oldalrol ami belefért, aztán az utolso 3 rámrohant egyszerre s csak 2 birtam kiszedni.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1992) cog777 válasza ricsi99 (#1988) üzenetére


cog777
senior tag

Wow! :R

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#1993) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na egy jó hír, készül a mechwarrior 5 első alfa gameplay itt látható.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1994) ViZion válasza Szőrös  (#1993) üzenetére


ViZion
félisten

Bénán harcolt kicsit, de a játék jónak tűnik. Végre nem krájendzsin, abból nekem elég volt, hátha ezu barátibb lesz. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1995) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Az új skill rendszeres patch mikorra várható?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1996) Kotomicuki válasza Szőrös  (#1993) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Csak ne MMO legyen, hanem single game, különben szinte mindegy is, hogy milyen lesz...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#1997) cog777


cog777
senior tag

Kiserletezek az Atlason. Probaltam AC20-at, ami kozelharcban nagyszeru de tavolabbi es/vagy mozgo celpontot nehez vele eltalani es frusztralt hogy nem tudok messzire tuzelni vele, nem tudom tamogatni a csapatot. 2xLB10x nagyon jo - dmg "farmolasra" azaz gyujtesre. Sajnos 300 m felett nem okoz komoly serulest.
Gauss felejtos, tul serulekenye teszi az Atlast es amugy is tul lassu a fegyver.
UAC5. Legutobbi uac nerf utan inkabb nem valasztom. Elegge jammel.

Szal' kiprobaltam az AC10 + AC5 kombot es hihetetlenul bejon. :D Vegre messze is tudok loni vele, akar 5-600m-re, de kozelre sem rossz az a 15 pinpoint talalat. Nem AC20, de azert nem rossz. Persze 3ASrm6 es 2 ml melle probaltam ezeket. Remekul osszeillik az ECM-el, mert lezert hasznalva szinte azonnal eszrevett az ellenseg, akkor meg minek az ECM ugye. Az ECM-el jobban osszepasszolo fegyverzettel remekul meg lehet lepni az ellenseget oldalrol. Vegre nem csak a dmg novekedett hanem a kills szam is.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#1998) ViZion válasza cog777 (#1997) üzenetére


ViZion
félisten

Grat! :R
AC20 marha lassú, Gauss is. Nekem nem való. :B
Megint kezdenek feltűnni az Atlasok, GHR-ek, Highlander és a többi régi vas, elült a kodi és cyclops mánia kicsit.

A pöröly hozza a szintet, néha szívok csapattal, mappal, vagy beszaladok közéjük :D de még haldokolva is csinál 2-300 dmg-t. Nagyon penge gép.

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1999) cog777 válasza ViZion (#1998) üzenetére


cog777
senior tag

Wow, hanyas tierben vagy? Gondolom 1000-el haladsz felfele a tier listaban.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2000) cog777


cog777
senior tag

Uj patch a latohataron:
Ez pontosan mit jelent? Eddig 4 srm6-nal jelentkezett a ghost heat.

SRMs (Clan and IS)
• Heat Penalty increased to 1.75 (from 1)

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.