Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-23 22:26:53

LOGOUT.hu

A játék hivatalos oldala
A MWO a Piranha Games által fejlesztett Free to Play (ingyenesen játszható, de mikrotranzakciós) játék. A játék a Crysis 2-ből ismerős CryEngine 3-t használja, szóval meg lehet majd izzasztani vele a legkeményebb vasakat is. :)
Leginkább a World of Tanksra hasonlít a játék rendszere. Ingyenesen játszhatsz majd, de bizonyos bónuszokért (speciális mechek, XP boost stb.) fizetni kell.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Solymi81 válasza ViZion (#2150) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Szerintem várd meg vele a keddi javítást, érdemes átnézni, hogy mi változik.

A pénzes mechek erőssége valós dolog, nem feltétlenül gondolom csalásnak, inkább kedvezménynek azoknak akik fizetnek érte előre. Nekik is csak addig az időszakig van belőle bónuszuk, amíg nem lehet pénzért kapni.

Ha mindegyik gépet ugyanúgy hagynák, ahogy az elővásárlásos időszakban volt, akkor a mostani gépek elég durvák lennének.

Viszont egy Kodiak, Marauder, King Crab most is brutális ha jól van összerakva és jól van játszva.
Persze, ilyenkor bejöhet olyan, hogy nem megfelelő a pálya/csapatjáték/csapatösszetétel.

(#2152) Kotomicuki válasza Solymi81 (#2151) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Amíg folyamatosan tömöd a pénzt a játékba, addig jó dolog tud lenni a p2w, de ha nem...
Bár nekem kicsit derogálna, hogy nem én, hanem a pénzem éri el a nekem tulajdonított eredményeket, de láthatóan másokat ez (sem/)nem zavar.
>600 dmg egy marauderbe és tovább áll a roncsomtól...

Sajnos, vagy a "fejlesztők", de inkább a követelőző vezérek/részvényesek nem tudják, hogy mi az üzlet a f2p-ben! Nem a p2w, elárulom!

Van 25 gép a garázsomban, de mivel egyik sem friss-fizetős, ezért esélyem sincs a régi eredményeimet utolérni - legfeljebb esetenként, ha tényleg minden összejön, de ilyen meg jó, ha félévente akad egy...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2153) Ry0K3N válasza Solymi81 (#2151) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Mi most a KDK metabuild? Még mindig a 2x UAC10 UAC5 kombó?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2154) Solymi81 válasza Ry0K3N (#2153) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Nem tudom, ennyire nem vagyok benne a játékban, a KDK-ban meg főleg nem.
Múltkor láttam egy érdekes buildet: KDK 4xLBX-10 :)

(#2152) Kotomicuki :

Azért ezek az eredmények sok mindentől függenek mivel ez egy csapatjáték.
Ha pénzért vennék gépet, nem azt nézném, hogy mit értem el a turbózott mechhel, hanem, hogy tisztán mit érek el vele.

Lehet amúgy 1v1-ezni és kipróbálni a többi módot is ilyen téren.
Sőt, most hoztak be valami kompetitív ligát is, utána kell nézni, milyen.
Illetve patch is volt, sok változtatással.

Meg egyébként is, van hogy egy LBK 6xMPL-el elérek egy meccsen 800dmg-t és van, hogy 2-300-at alig kaparok össze.

Én mindig azt nézem, hogy összességében mit hoztam ki az adott meccsből, tudtam-e volna jobban csinálni és hogyan. Van amikor a csapattársak az igazi ellenfelek nem a másik oldal :D

[ Szerkesztve ]

(#2155) Ry0K3N válasza Solymi81 (#2154) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Azzal találkoztam én is, jó build az. Osztotta rendesen a damaget.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2156) ricsi99 válasza Ry0K3N (#2153) üzenetére


ricsi99
addikt

Iszonyatos hőbünti van az uac-ra... 2 uac 20 as elsütés min 40%.... lbx valahogy kimaradt belöle, 4 uac 10 es is simán elsüthetsz max 20% ... probáld ki :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2157) Feri85 válasza Solymi81 (#2154) üzenetére


Feri85
csendes tag

Nekem van egy kodiakom 4 LBX-10-zel.
Igen szórakoztató tud lenni, ha megfelelően használja az ember. :)

Már nem emlékszem, hogy mentem-e 1000 dmg fölé vele, de nem is ez az erőssége.
A 600-800 dmg azért reális egy gyengébb csapat ellen.

Igaz a nagy update óta nem játszottam vele, úgyhogy nem tudom mennyire életképes most.

"Nekem senki sem fogja megmagyarázni, hogy a számítógépet emberek találták fel." by Sanyi

(#2158) Solymi81 válasza Feri85 (#2157) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Jó kérdés, sok függ a helyzettől is.
Megfelelő csapattársakkal szerintem nagyon jó.
Egyedül 2-3 lövésből leszed egy ép Medium Mechet, ha meg sérült az ellen akkor Heavy, Assaultot is.
Ha megvédik akkor sokáig bírja és az ellen kisebb vagy sérültebb egységeit leszedi illetve meggyengíti annyira, hogy a többi gyorsan elintézze.

A gáz ugyanaz vele mint az összes nagy és lassú mechhel, hogy többnyire azt próbálják meg előre kiiktatni.

Ami mostanában erős mech az a Marauder IIC és a Supernova, kisebb mechnél meg az Assassin.

(#2159) Kotomicuki válasza ricsi99 (#2156) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Az új rendszerben a klános, sima AC is tuningolható, uú, mint az UAC, így én inkább az előbbit preferálnám, már csak azért is, mert az nem sül be, legfeljebb melegszik... - de az LBX sem rossz!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2160) vaakuum


vaakuum
addikt

gondoltam feltelepítem, de már a patchelés közben kifagy, utána természetesen nem indul.
Csak nálam, vagy valami rendszerszintű fennakadás van?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2161) Solymi81 válasza vaakuum (#2160) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Az érdekes.
Törölj le minden hozzá kapcsolódó könyvtárat és fájlt, a temp-ből is és próbáld meg újra.
Nézd meg, hogy a videókártyádat támogatja-e. Vane gy olyan hülye szokásuk, hogy az 1-2 gennel ezelőttit már lehet, hogy nem.

Ha máshogy nem megy, próbáld meg steamről telepíteni.

(#2162) vaakuum


vaakuum
addikt

Sikerült életet lehelni a játékba, steamen keresztül kellett telepíteni, úgy ment.
Viszont a skillekkel felakadtam, nem értem az egész rendszert, meg hogy mit mivé lehet/érdemes konvertálni, és hogyan lehet fejleszteni a mechet. Régen sem volt egyszerű a kezelőfelülete, de sikerült felülmúlniuk az átláthatatlanságban... :W

Historic ckill point, general skill point,mech experience point, general experience point, historic experience point.

Ezt aki kitalálta, szívlapáttal kéne agyonverni...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2163) Kotomicuki válasza vaakuum (#2162) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, "csupán" annyi a teendőd, hogy sokat játszol (az adott, fejleszteni való mech'-el különösen) és így - remélhetőleg - kapsz annyi EXP-t, hogy a fejlesztésekre is fussa belőle.
A fejlesztéseknél megvannak adva azok területei: mozgékonyság, páncélozottság, stb. Ezekre kell ráérezni, hogy mivel lenne jobb, már használható az adott mech'. Egyáltalán kell-e abból az osztályból rá pont?!
A fegyverzeten lehet a legtöbbet bukni: adsz pár pöttyöt x típusra, majd rájössz - egy nerf-patch után - , hogy azzal a fegyverrel nem is olyan jó az a mech' és így újra kell osztanod a pontokat.

Részemről a fegyverzet (tapasztalatból kiindulva), a páncélzat/HP mindenképp maximális pontot kap - igen, szinte semmit sem érnek, de ez van - a mozgásra vagy marad, vagy nem, de az is prioritás.
Amit nem használok az a speckó képességek - pl. radar depriv' - , mer' iszonyú sok, amúgy fölösleges pont kell ezek eléréséig.

Nem olyan bonyolult ez, csak a fejlesztőkhöz hasonlóan, "angolszászosan" - igen, nagyjából egy elborult agyú 'pataként - kell gondolkodni hozzá! :K

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2164) vaakuum válasza Kotomicuki (#2163) üzenetére


vaakuum
addikt

11 mech áll a garázsomban, és ezek legfőként azért, mert a régi rendszerben egy adott típust úgy lehetett maxolni, hogy a hasonló típusokat is húzni kellett... Így gyakorlatilag most három típus variánsait használom: ebon jaguar, summoner és timberwolf.
Akkor más nem kell azokkal is játszani, amivel nem akarok igazából? Mert akkor el tudok adni kapásbó 6 járgányt, és vehetnék helyettük mást.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2165) Kotomicuki válasza vaakuum (#2164) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Most már nem kell 3 mech', hogy 1-et teljesen ki lehessen fejleszteni, így nyugodtan megszabadulhatsz a nem szimpatikus, vagy kevésbé eredményes változatoktól, mert minden fejlesztés csak az adott mech'-re érvényes - pár év után megértük ezt is, határozottan fejlődőképesek a "fejlesztők"! ;]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2166) Solymi81 válasza vaakuum (#2164) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Ahogy Kotomicuki is írta, a felesleges mecheket el lehet adni.
EBJ-t, TBW-t nem érdemes eladni, mert jó ha van 3 db Faction playre ugyanazzal vagy kicsit eltérő builddel.

A régebbi fejlesztéseidet buktad, viszont a lóvét és az XP pontokat megkaptad rá.
A fejlesztésnél ahol van, használd el a Historical XP poolt, azokból külön költség nélkül tudod fejleszteni a mechet. Ha sürgősen kell XP, akkor lehet konvertálni GXP-t, egyébként meg ott van a lassú XP gyűjtögetés.

Általános fejlesztésnél én a fegyverekre, páncélzatra és hűtésre szoktam tenni ill. még pár pontot az UAV miatt.
Érdemes nézni, hogy alapból milyen plusz jár a mechekhez és azt is belekalkulálni.

Én nem szoktam nézni, hogy mennyi lóvét költök egy mechre.
Jobb esetben úgyis játszol annyit vagy legalább az eventek idején, hogy összejöjjön a lóvé.

Asszem msotanába lesz MechBay 50%-ért.
Érdemes párat venni, de eventeknél is szokták adni.

(#2167) vaakuum


vaakuum
addikt

Árulja el valaki, hogy hogyan kell új mechet venni?Megkerestem a listában, de ott csak "ADD to cart" opció van. Ezzel nem vonta le az árát, és nem is került be a többi járgány közé. Viszont hiába kattintok rá újra, azt mondja, hogy Error, this mech is already in the cart ... vagy valami ilyesmit. Sehol egy buy gomb. Az eladást nagy nehezen megtaláltam, de vennék is helyettük mást kipróbálni.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2168) Solymi81 válasza vaakuum (#2167) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Jobb felül van egy kis bevásárlókocsi ikon, miután beletetted a mechet, rákkatintasz, kiválasztod, hogy mivel akarsz fizetni és leokézod.

(#2169) vaakuum


vaakuum
addikt

Megvan ... újabb kérdés: a 11 slotos :Y heavy gauss rifle-t mire lehet felrakni? Mert ahogy látom, A KingCrabomnak is csak 10 slot van a kezén, a többi részén meg még kevesebb :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2170) Ry0K3N válasza vaakuum (#2169) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ha úgy működik ahogy a táblásban akkor a többi slotot beleteszi a torzóba.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2171) psyonist


psyonist
csendes újonc

Sziasztok.
Most kezdtem el a játékot. Maga a világ az egyik kedvencem, de eddig nem merültem el az online részében.
Kezdésnek elkezdtem a sima gyors meccseket, hogy legyen pénzem. - nyilván tutorial után :) .
Kinéztem magamnak három mechet ( Catapult, Dire Wolf és Timber Wolf), amikből egyet megveszek kezdésnek.
Na most a kérdés, hogy utána is érdemes a quick meccseknél maradni, vagy a frakciós meccsekben kell már érvényesülni.
Illetve, ha ott kiválasztok magamnak egy frakciót, az végleges, vagy lehet változtatni rajta a későbbiekben? Ez a része még nem tiszta. Meg hogy van-e értelme ezen a vonalon mozogni?
Köszi a válaszokat :D

(#2172) Kotomicuki válasza psyonist (#2171) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A dire wolf, szvsz, felejtős: túl nagy, túl lomha és hiába tudna 100 tonna vmit cigölni, ha azt egyáltalán nem tudja érvényesíteni a harcmezőn és az éppen arra kóválygó ellenfél úgy henteli föl, ahogy nem akarja. Én is csak azért nem adom el őket mert bízom a soha el nem jövő csodában, hogy ismét használhatóak lesznek.
A 4 db Gauss-ért - ma már csak 2+2 üzemmódban, így meg x@rt sem ér a miatta fele páncélját odahagyó DW - , vagy a 6 db C-ER PPC-ért - "természetesen": egyszerre el-el sütögetve őket, hosszas lehűléseket közbeiktatva - le szoktak köpködni az ellenfelek, amikor végre leterítenek... ;]
Max. 6 db C-LPL-el, vagy 4 (U)AC/LB-X 10-el még talán használható is volna, ha nem melegedne annyira lehűthetetlenül és némi mozgásra is rá lehetne bírni... - ehhez képest pl. egy uú 100 tonnás Kodiak: ég és föld!
(Annyit érdemes megjegyezni, hogy ez is egy MMO, tehát az újabb mindig jobb a régi mech-eknél, amíg egy még újabb ki nem jön! Sz'al, az elsők között kiadott DW-k az alig használható kategóriájába esnek...)

A frakcióharcokhoz kelleni fog még pár mech!
Abban most nem vok biztos, hogy csak IS/Klános, vagy keverve is jók - amikor még aktívan játszottam ezt a részét a játéknak (hamar leszoktam róla, mert a szedett-vedett, random csapatunkat a legtöbbször összeszokott klánok ellen dobálta be és szinte hallani lehetett azt a kéjes röhögést a másik oldalról, amikor kifiléztek minket, elhanyagolható veszteségek mellett..), akkor még elég volt a tonnahatáron belül maradni a 4 db, tetszőleges géppel. Aztán, hogy azóta min változtattak itt, ha változtattak egyáltalán vmin is, azt nagy ívben ... az előbbiek miatt...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2173) vaakuum válasza Kotomicuki (#2172) üzenetére


vaakuum
addikt

Én a mai napig nem értem, hogy a clános meccsek hogyan működnek, és hogy kell értelmezni a térképtől kedődően az összes belső felületét...szóval csak gyors meccseket megyek.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2174) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

A DW-hoz:
HPG Manifold pályán, ami nem a kazánok közé tartozik, egy DW-t láttam meg az egyik feljáróban a 3 LL-es Raven-emmel (35 tonna - 91 pötty rajta). A DW épp felállt egy túlhevülésből, amikor elkezdtem rálőni, az 5. sortűz táján levált az egyik karja, majd kb. ue után beadta a kulcsot, míg engem 3x tudott eltalálni a fél karjával, 10-15%-ot levéve belőlem.
A Raven ezalatt nem hevült túl...

Amúgy, egész érdekes lett a fegyverzet az IS oldalon: gatling (UAC és gauss keverék), 3 MG variáns...
Ettől függetlenül a kisebb gépekkel sokkal jobb eredményeket értem el, mint a nagyobbakkal - és azért jobban is fizettek a kicsiknek!

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2175) ricsi99 válasza Kotomicuki (#2172) üzenetére


ricsi99
addikt

Assault ra ,olyan fegyverzetet kell pakolni hogy ami elé kerül az meneküljön. Kikukucskálás -rálövés-visszabujás taktikára nem alkalmas. 4ppc-nál többet semmire sem érdemes pakolni, ugy sem lehet kihűteni. Cw-n ,4 mechet vihetsz ,vagy 4 Is , vagy 4 Clan ,attol fugg melyik frakcionál vagy. 30 perc a játékidő. Vagy scout ott 4 v 4 meccs van.
Sose becsülj le egy assaultot, nem tudhatod hogy milyen szintű pilota űl benne + van rajta annyi fegyverzet hogy 10mp alatt kiszed bármiböl.
Nehéz Assuolt al játszani, pontosan mindig át kell létni a harcmezőt ,mert nem mind1 hol mutatod meg magadat.. azzal nem fogsz elbujni ,elszaladni szorult helyzetből ,vagy áttörsz vagy meghalsz... ezért álltalában vagy a jobbak vagy a kezdök ülnek be ilyen gépekbe, neked meg mindig el kell döntened a felszereltsége láttán hogy melyik kategóriába tartozik. :D
ui: 3ll -es fegyverzettel téged meg bármelyik light megesz reggelire :D

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2176) Mcray


Mcray
senior tag

Senki sem játszik már ezzel? Ha beléptek és mentek 1 kört, kaptok két mechet ajándékba

[link]

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2177) Solymi81 válasza Mcray (#2176) üzenetére


Solymi81
aktív tag

De játszunk vele, én legalábbis.Utóbbi időben egyre több az elégedetlenség a különböző eventek kapcsán illetve amiatt, hogy baromira lecsökkent a játékosbázis.
Lassan már az az érzése az embernek, hogy ugyanaz a 100-200 játékos van fent folyamatosan.

Ez a két mech nem rossz, de csak márciusban kapod meg őket, viszont legalább Hero mindkettő.
Utóbbi időben folyamatosan dobálják az MC-t illetve kijött egy új pálya is, de nem történt túl sok dolog.
Pedig simán feldobhatnák a játékot ha visszatennék a régi pályákat, lenne 4 vs 4, 8 vs 8, stb.

(#2178) Mcray válasza Solymi81 (#2177) üzenetére


Mcray
senior tag

Én sem léptem be kb 1 évet. Meg is látszik. 250 sebzést alig tudok összeszedni.

Eddig Lego mech-eket terveztem és építettem. Azokkal elvagyok :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2179) Kotomicuki válasza Solymi81 (#2177) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, én nem szeretem az olyat, hogy megszerzem, aztán így-úgy "kiegyensúlyozzák" és onnantól az használhatatlan a továbbiakban, pedig nekem nem kevés energiám fekszik benne - HofS-ot is pont ezért nem játszom már: minden héten újratanulni az állandóan átvariált és addig még úgy, ahogy használható hőseimet, brrrrrr...

A játék nem rossz, csak bele lehet unni, különösen, ha a power creep-pel vágják pofán a játékmenetet.
Aztán, ha egyszer elqurják a renomét, akkor onnantól nehéz visszajönni - ezen állapotban leledzenek most: próbálják az ajándéközönnel visszacsalogatni a kiábrándultakat, vagy új delikvenseket toborozni.
Sajnos, a kiadó későn eszmélt, hogy majd (csak) amerikából megélnek -> a magyar játékosbázis zöme addigra otthagyta őket, mire szervert méltóztattak bérelni itt.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2180) ricsi99


ricsi99
addikt

Solaris részt tolja valaki?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2181) Preda válasza ricsi99 (#2180) üzenetére


Preda
aktív tag

Szerintem Mwo-t nagyon kevés magyar játssza. Alig látok magyar játékost persze , nem mindenkinek van olyan neve amiből lehet tudni.Solaris sztm hallott már Baradul se nagyon játszik vele.Ami megy az a Qp ott akármikor jászok gyorsan talál mecset és nekem az MM is tűrhető.

(#2182) Solymi81 válasza Preda (#2181) üzenetére


Solymi81
aktív tag

FB csoport alapján van vagy 120-130 tag, HRPG-ben kb. 44-en vannak, többi csoportban vagy egyéniben mások is.

Szerintem átlagban olyan 30-50 ember tolja rendszeresen.

(#2183) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Május 1.-ig volna egy akciójuk egy ingyen mech'-el és 14 napnyi prémiummal:

REDEEM CODE
"STAY_SAFE_2020"

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2184) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Jesszusom 2 év után van új hsz. Kíváncsi vagyok mikor húzza le pídzsíáj a rolót mwo alatt. Mert MW5-el sem nagyon játszanak.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2185) Kotomicuki válasza Ry0K3N (#2184) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, ha tudnának jó vezérlést írni a bot-oknak, akkor, mint egyszemélyes játék, tele kampányokkal, amihez pluszként van a multi/co-op rész, lehet, hogy sikeresebbek lennének.
A power creep és az állandó változtatások miatt az MMO - nekem legalább is - nem egy barátságos közeg.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2186) szabferi válasza Ry0K3N (#2184) üzenetére


szabferi
tag

Hát én most csaptam a lecsóba, de játékosból nincs hiány... pöccre indulnak a meccsek,. nem kell várakozni szinte semmit.

(#2187) szabferi válasza szabferi (#2186) üzenetére


szabferi
tag

Azt hiszem kezdek ráérezni az urbanmechre....
[link]
Félelmetes milyen strapabíró jószág, pedig első ránézésre borzasztó ez a kuka kinézete, annyira jellegtelen, olyan semmilyen... mint a réko chokitó reklám, "ronda és finom"

Mondjuk nem tudom, hogy mi az oka, de heavy meg assault mechekkel jó ha összedek 400 damaget... lightokkal ez gond nélkül megy, ... vhogy a nagy dögök nem adják a játékélményt...

[ Szerkesztve ]

(#2188) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

[link]
50% -os akciók és még tart 3, ill. 5 napig az 3 event is, amin meg lehet keresni az akciós termékekre valót.

Ennyire bőkezű ajánlatokat még nem láttam a cégtől, remélem, ez nem vmi bukás kezdete lesz.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2189) ricsi99 válasza Kotomicuki (#2188) üzenetére


ricsi99
addikt

Hiába szórnak mindent ,több játékos már nem lessz.
Ha megfigyelted már:
minden nagyobb csapat szétesett...
már cheaterek sincsennek ,mivel 1 helyben sem tudsz maradni a nascar miatt...

Taktika felejtős... levadásznak 1-2 lemaradót ,aztán indul a gőzhenger... semmi egyéni teljesítmény nem létezik ,ha szólózol nyakadba ugrik az egész team és ledarálnak..

Csapatot is összeengednek sima vegyes püré ellen... a Cw is ezen bukott meg...
Soláris is kihalt kb 15-20mp-es játékélmény miatt.....

Ez egész játék a fedezéből kinézek ellövök mindent és visszabújok...
Fedezék nélkül ,1km-röl is 10mp-en belül instant halál van...

Az egész játék eszenciája az "építés" az elveszett...
Régebben vettél/építettél egy mech-et, és a képességeidhez mérten használtad... most minimum 50-100-as alfa ,pontra, 400-500m-re ,a kötelező bulid mert ha nem akkor csak menekülsz végig
A skillezés is csak a max páncél/fegyver hőtermelés/ujratöltés ben kimerül.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2190) cog777


cog777
senior tag

Visszatertem 5 ev utan :D, QP-ket jatszom. En is eszrevettem hogy a quirk-oknek es a skill rendszernek koszonhetoen elegge nagy tuzerot lehet osszerakni, tehat felgyorsult a jatekmenet. En is jobban preferalnam jobban a szimulatorosabb jatekmenetet.

Ettol fuggetlenul eleg elvezetes buildet raktam ossze magamnak, Cyclops 3xrac2 + 3xMRM10, most mar nem ulnek vissza 100t-s assaultba, tul lassuak a mostani jatekmenethez es tobb uj es nyitottabb palyakhoz.

Van par jo otlet, pl a szabadon felhasznalhato skill pontok - vegre (en meg elotte hagytam abba a jatekot).

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2191) cog777


cog777
senior tag

Latom nincs sok hozzaszolas... en azert jatszom par meccset naponta, a gyerek meg mar leelozott a tier listaban :D

Mostanaban a Crusaderrel jatszok, jobban megy mint az Atlas-al, pedig a T4-5-ben mint a raketa mentem fel vele, de a T3-ban mindig visszpattantam a T4-be. Mintha az uj palyak nem igazan lennenek kompatibilisek vele.

Apropo, HRPG vagy masik csapat meg aktiv?

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

(#2192) ricsi99 válasza cog777 (#2191) üzenetére


ricsi99
addikt

Már nincs meg a régi játékstilus így a szólóban taktikázok az megszünt.
T4-T5 ...ott ha beállsz valami szerencsés helyere ott 1km-ről szórhatod az áldást.
T3-T2 -ben már belefuthatsz pár fős csapatokba és azok megesznek ha lemaradsz a Nascar-ban.
T1 meg arról szól ,melyik csapatban van több cheater/vérpistike... az nyer.
Kevés a játékos ez szűrés sincs ,úgyhogy eléggé esélyes ,hogy t3-as szintbe is betolják a T1-es játékosokat... ott meg max céltábla lehetsz.
HRPG eléggé szétesett... már egy 4 fős esti csapat sem szokott nagyon összejönni.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2193) Ry0K3N válasza cog777 (#2191) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Érdekes módon mostanában látok aktivitást HRPG discordon. Én már MWO val nem foglalkozom csak MW5 ötözni szoktunk coopban. HRPG discord link: [link]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2194) cog777 válasza Ry0K3N (#2193) üzenetére


cog777
senior tag

köszi, meglesem őket.
@ricsi: jah, egyetértek. Soloként nem könnyű magasabb tierben.

HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  MechWarrior Online
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.