Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Match Warrior Online MMORPG (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) forras2


forras2
őstag

Nem olyan rég szárnyra kelt 1 új online játék, a Match Warrior
Idősebb PC-s játékokat ismerők biztos hallottak már róla, mert régen ez a játék még sima PC-s verzióban volt jelen. Az már 1 kicsit elavult, így megjelent 1 új köntösben, és új formában, most már free online verzióban.
Jelenleg a játék még csak nyílt béta tesztnél tart, de ha lehet hinni a gyártó szóbeszédjeinek, akkor 1,5-2 hónap múlva már végleges verzióban lesz jelen.
4 féle robot közül lehet választani. Light, Medium, Heavy és Assault
Kapsz alapból mindegyik robot típusból egyet. Ezeket még nem tudod fejleszteni, csak azokat, amiket Te saját magad fogsz venni. A fejlesztés itt kicsit más formában van, mint az általam ismert hasonló játékokban.
Meg van 1 határ, hogy mekkora lehet a robot össz súlya. Heavy robotnak 80 tonna a maximum súlya.
Teszem azt, van rajta 5 fegyvered. és így 76 tonna. Akarsz rátenni 1 másik fegyvert, ami viszont 9 tonna, így másik fegyver"eket" le kell szerelni, hogy az új fegyver beleférjen a keretbe.
Különböző lézereket, rakétákat tudsz használni, egyszerre maximum 6 fegyver fér fel 1 robotra.

De elég a szóból, jöjjön néhány kép.




És a végére 1-2 gameplay

Első
Második
Harmadik

(#2) LaleeeSan


LaleeeSan
tag

A link alapján kicsit elírtad a címet szerintem ez a MechWarrior Online aminek ez a fóruma .

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#3) forras2 válasza LaleeeSan (#2) üzenetére


forras2
őstag

Kerestem fórumban, de nem találtam a fórumját, azért nyitottam ezt.
De akkor töröltetem. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Match Warrior Online MMORPG (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.