Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6886) inf3rno válasza #19138560 (#6885) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát ja. Én adok még egy esélyt a Mass Effect-nek, ha lesz újabb rész, de ha az se jön be, akkor inkább hagyom a francba ezt a szériát, és átnyergelek valami más játékra.

A Prometheus kb. olyan, mintha egy óvodás írta volna a forgatókönyvet, annyira következetlen meg fantázia hiányos. A Covenant egy az egyben ugyanarra a sztorira épül, másodikra már nagyjából átjött, hogy mit akarnak, talán a gonosz mesterséges intelligencia alapötlete sem annyira rossz, de nem az Alien univerzum keretében kellett volna megcsinálni, pláne nem egy ennyire tehetségtelen forgatókönyv íróval. Harmadik esélyt már nem kapnak tőlem ezek a filmek.

A BSG-t szerettem. Nekem még a Star Trek: Enterprise is bejött, az se volt rossz abból az időszakból. Ránézek erre az Expanse-re, kíváncsi vagyok. :-)

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.