Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misi_D


Misi_D
tag

Fél napja kint a cikk, és még senki nem fikázott semmit? :D Na jó, kezdjük: sokba' van az a 4070ti... :DDD

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#2) Chaser


Chaser
titán

a nitronál a ventik iránya azonos a képen, úgy biztos nem ellentétes irányban pörög a középső

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) Teaway válasza Chaser (#2) üzenetére


Teaway
veterán

A képek nem igazán a szöveghez tartoznak; a billentyűzetből se a magyar kiosztásút tették fel...

Nincs itthon csokid??

(#4) csako válasza Teaway (#3) üzenetére


csako
veterán

Billentyűzetről nagyon ritka, hogy készül magyar feliratos termékfotó, videokártyával viszont nincs ilyen gond. [link]

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5) Teaway válasza csako (#4) üzenetére


Teaway
veterán

Pont ezzel a képpel van a gond. Mind a három venti ugyanarra forog.

Nincs itthon csokid??

(#6) csako válasza Teaway (#5) üzenetére


csako
veterán

Igen, tulajdonképp 2 lehetőség van: vagy a gyártónál rosszak a fotók (esetleg másik terméket ábrázolnak), vagy a szöveg rossz és a ventik nem tudnak különböző irányba forogni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy a most megjelenő 4070-ek ára hova ékelődik be, illetve változik-e a 4070Ti ára, főleg, hogy a 4070 is 12GB rammal jön.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) eszterencs válasza Chaser (#2) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Teljesen jogos, javítottuk! Csak a második VGA-nak az oldalon, az asus 4070 ti-nek ilyen ellenétesen pörgős a hűtője. Köszi az észrevételt! :R

(#9) fanti


fanti
addikt

A 6950XT-nek jó az ára, de az a Seasonic 1200-as táp túl van árazva nagyon.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#10) west


west
őstag

A billentyűzetek leírásánál légyszi említsétek meg a keycapokat részletesebben. Pl double shot keycap vagy nem. Stb.
Egyébként nagyon választékos a cikk megfogalmazása. Elismerésem :)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#11) Chaser válasza eszterencs (#8) üzenetére


Chaser
titán

pedig nem is ittam, úgy tűnt fel ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) tibaimp válasza Chaser (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A Gigabyte-nak a 3 ventis VGA-i még ilyen "középen ellentétesen forgó" megoldások, másnál is biztos van (pl.: ASUS), de az a Sapphire, az tuti nem ilyen, nem úgy állnak a lapátok.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) CapriBoy válasza Misi_D (#1) üzenetére

Hát még a 4080 :D

(#14) KicsiAnthony válasza Misi_D (#1) üzenetére


KicsiAnthony
csendes tag

Megy az még lejjebb... :K

(#15) Big_Janowsky válasza tibaimp (#12) üzenetére


Big_Janowsky
újonc

Pedig de Sapphirenek egy irányba forog a venti

(#16) Chaser válasza tibaimp (#12) üzenetére


Chaser
titán

köszönöm, tudok róla
lehet azért mondtam)

Big_Janowsky
igen, ezt mondta ő is
meg előtte én is és egy szerkesztő is ( :
eredetileg úgy volt a cikkben, hogy a középső venti ellentétesen forog a mellette levőkkel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) ceia


ceia
őstag

Laptop: Legalább a kurzorok lennének normálisak, hogy lehessen játszani..
VGA: Nekem egyszerűen nem tetszenek a háromventisek. Szörnyen ostobán néznek ki.
Táp: A Seasonic jól néz ki, de az ára azt mondja, nekem az életben nem lesz Seasonicom.
Bill.: Még F-ek sincsenek? Még a C64-en is vannak F-ek!

        it's more fun to compute

(#18) KicsiAnthony válasza ceia (#17) üzenetére


KicsiAnthony
csendes tag

A nagy teljesítmény miatt muszáj három ventit használni a gyártóknak. Egyébként sok háromventis kártya alacsony terhelés mellett csak két ventit használ, így sokkal kiegyensúlyozottabb a hőfokszabályozás.

(#19) lujo10 válasza Misi_D (#1) üzenetére


lujo10
aktív tag

Ezért cserébe viszont szépen fut rajta a pasziánsz ;) akinél esetleg időnként mégis beszaggatna annak sem kell aggódnia, majd valamelyik új driver orvosolni fogja a problémát :DDD

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#20) Komplikato


Komplikato
veterán

Az a Hyte fejhallgató birizgálja a fantáziámat, de azért egy (több) komolyabb tesztet megvárok még róla.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.