Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Nagyon várom a megjelenését . Remélem szoftveres támogatás idejét végre megnövelik a szokásos kettő évről .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) roli543


roli543
őstag

És remélem a kicsi is érkezik vele :R

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) Zsolt,72


Zsolt,72
aktív tag

Jónak ígérkezik. :)

"Nem vagyunk tökéletesek. Tudjuk ezt. Te is tudod. És a telefonjaink sem tökéletesek." - Steve Jobs

(#4) Norb0


Norb0
tag

Miért érzem úgy, hogy lehagynak róla egy csomó dolgot, de olcsóbb nem lesz?

(#5) tms+


tms+
tag

a támogatásukkal kezdhetnének már valamit, mert az elég gyászos, pedig annyira nem lennének rosszak a mobiljaik. bár ez a 11 Ultra a képeken elég csúnya, a 9 és 10 sokkal pofásabbak voltak

Galaxy S24 Ultra & S24 | Watch4 44mm | Buds Pro

(#6) CapriBoy

Türelmetlenül várom őket.

(#7) A Molyember


A Molyember
tag

Latom azert csak nincs megelegedve az Asus sem a kompakt mobiljai eladasaival, ha beprobalkoznak ezzel az Ultraval is. Csak aztan nehogy osszevessek majd ok is a szamokat, es kukazzak teljesen a kompakt vonalat. :)

(#8) Wilks


Wilks
tag

---Ezek szerint ugyanis a Zenfone 11 Ultra a ROG Phone 8 / 8 Pro lakossági egyszerűsített változata lesz

Vagyis ez az "Ultra" nem a sima Zenfone vonalat koveti,igy a telefon nem lesz "kompakt".

(#9) Hadeska22 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Gyors belenéztem a Rog Phone 8 tesztbe, ahol 2 OS + 4 év biztonsági frissítést írtak. Tekintve, hogy ez a készülék szinte azonos a RP8-cal, így szerintem maradnak ennél a formátumnál. ZF11-re várok (ZF9-ről váltanék), de őszintén nagyon kevés esélyt látok rá, hogy az Asus javulni fog ezen a téren. Aztán meg ha az eladások nem lesznek jók akkor elmormogják a bajszuk alatt, hogy "mi megpróbáltuk, az emberek nem vevők rá", miközben csak az igényeink / elvárásaink változtak meg.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#10) Luck Dragon válasza Hadeska22 (#9) üzenetére

Egyetértek veled, hasonlóan gondolom én is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.