Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2) maniac


maniac
senior tag

Na mivel lassan a mai napnak igy gyorsan osszeirom hogy mi tortent velem a mai napon. Ugye szombaton osszejottem egy aranyos lanykaval akinek majd vmikor be is teszem a kepet ide, elegge keszen voltam szombaton foleg a 3 ora alvas miatt -ja hozzateszem most is keszen vagyok :). Szal Szombaton osszejottem eme leanyzoval aki nagyon szep meg okos is meg minden, csak hat mar most van 1 problema hogy csak 15 eves, de remelem hogy ez nem fog semmi gondot okozni. Szombat este elmentem haverokkal wig wamba bulizni aztan egy csaj szemezett velem, aki raadasul nagyon jol is nezett ki - na most ilyenkor kezdek el gondolkodni azon hogy a csajok miert csak akkor csinalnak ilyeneket mikor van valakid, es mikor total maganyos vagy, teljesen ossze vagy torve, miert nem csinaljak ugyanezt? Ja egyebkent volt ilyen tehetsegkutato verseny is vmi Mithrill nevu egyuttes lepett fel, akik Nightwish szamokat nyomtak, de eleg szerencsetlenul :-/. Haver kitalalta hogy menjunk at ZP-be mert az olyan jo es wig wamba egyebkent is punnyadas van. Ok, mondom menjunk. Na ott ugyanaz volt mint mult het szombaton E-klubban (hat igen black metalos letemre house zenere bulizni nem a legjobb foleg ugy hogy meregetnek kozben :) ), szoval nem nekem valo volt. Na gyorsan el is huztunk aztan este dumalgattunk, meg setaltunk. Na ez tok jo volt mert sikerult felvernunk az egesz II. kert hangos rohogessel. Na akkor vasarnap, na ekkor taliztam bnommel, es hat igen faradt voltam megint, -ujabb 3 ora alvassal a hatam mogott :) - szoval taliztunk, elmentunk varba setalni es egy jot dumaltunk. Ma sajna nem ert ra aztan most igy este felhivtam hogy holnap raer-e. Este nem biztos hogy eltud velem jonni Zold Pardonba, de napkozben talizni fogunk :). Szoval most tok jo. Ja ma esti teendoimet mar majdnem elvegeztem, kajan kivul mindent kifelejtettem, szal most furdes meg fogmosas, ilyenek :). Talaltam egy filmet, vmi butterfly effect, biztos jo film, na nemsokara el is kezdem nezni.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.