Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) maniac


maniac
senior tag

Sziasztok!

Akkor en is elinditom blogomat, eme csodalatos gyonyoru hetfoi napon. Habar most nem sut a nap - hiszen este van, az eso is esik, de ez igy jo hiszen eddig olyan meleg volt hogy hihetetlen. Mondjuk megvannak a maga szepsegei a 30+ fokos homersekletnek foleg a lanyok ruhaja miatt :). Na de errol uriember nem beszel - habar en tovabbra sem vagyok az. Na asszem ennyi eleg bevezetonek akkor kezdjuk is :)

Ahogy eszrevettem meg senki se offolt bele a blogjaba igy en mar elso hsz-ban megteszem ezt.

(#2) maniac


maniac
senior tag

Na mivel lassan a mai napnak igy gyorsan osszeirom hogy mi tortent velem a mai napon. Ugye szombaton osszejottem egy aranyos lanykaval akinek majd vmikor be is teszem a kepet ide, elegge keszen voltam szombaton foleg a 3 ora alvas miatt -ja hozzateszem most is keszen vagyok :). Szal Szombaton osszejottem eme leanyzoval aki nagyon szep meg okos is meg minden, csak hat mar most van 1 problema hogy csak 15 eves, de remelem hogy ez nem fog semmi gondot okozni. Szombat este elmentem haverokkal wig wamba bulizni aztan egy csaj szemezett velem, aki raadasul nagyon jol is nezett ki - na most ilyenkor kezdek el gondolkodni azon hogy a csajok miert csak akkor csinalnak ilyeneket mikor van valakid, es mikor total maganyos vagy, teljesen ossze vagy torve, miert nem csinaljak ugyanezt? Ja egyebkent volt ilyen tehetsegkutato verseny is vmi Mithrill nevu egyuttes lepett fel, akik Nightwish szamokat nyomtak, de eleg szerencsetlenul :-/. Haver kitalalta hogy menjunk at ZP-be mert az olyan jo es wig wamba egyebkent is punnyadas van. Ok, mondom menjunk. Na ott ugyanaz volt mint mult het szombaton E-klubban (hat igen black metalos letemre house zenere bulizni nem a legjobb foleg ugy hogy meregetnek kozben :) ), szoval nem nekem valo volt. Na gyorsan el is huztunk aztan este dumalgattunk, meg setaltunk. Na ez tok jo volt mert sikerult felvernunk az egesz II. kert hangos rohogessel. Na akkor vasarnap, na ekkor taliztam bnommel, es hat igen faradt voltam megint, -ujabb 3 ora alvassal a hatam mogott :) - szoval taliztunk, elmentunk varba setalni es egy jot dumaltunk. Ma sajna nem ert ra aztan most igy este felhivtam hogy holnap raer-e. Este nem biztos hogy eltud velem jonni Zold Pardonba, de napkozben talizni fogunk :). Szoval most tok jo. Ja ma esti teendoimet mar majdnem elvegeztem, kajan kivul mindent kifelejtettem, szal most furdes meg fogmosas, ilyenek :). Talaltam egy filmet, vmi butterfly effect, biztos jo film, na nemsokara el is kezdem nezni.

(#3) maniac


maniac
senior tag

Hmm valahogy megse birom magam raszanni a film megnezesere, foleg hogy itt megy a retekklubbon vmi Goldie Hawn film (ez a no csak sztem nez ki jobban oregebben? :) ), aztan ezt hugom nezi es valami eszmeletlen hangerovel - ja kozben nincs itt a szobaban mert miert lenne, jol felhangositja mikor latja hogy mar annyira surun nem kapok idegrohamokat a filmtol akkor kiballag, mikor atkapcsolom, lehallkitom egyszercsak megjelenik verben forgo szemekkel, visszakapcsolja, es felhangositja es mar megint az elejenel vagyunk... na mind1 legalabb a hazastarsi eletre felkeszit :). Ja letoltottem vmi nagyon jo kis zenet - elnezest a boltbol hoztam csak vhogy igy na mind1, ezt mar ki nem magyarazom, de 24 ora mulva letorlom igerem :). Ja az egyuttes neve Nocturnal Breed, es vmi iszonyatosan jo zenet jatszanak :). Szigetre kikene mennem csak meg nem tudom hogy mibol. Ebbol kovetkezik hogy kene melo, de hat az nincsen, igy oneletrajzon is kene torni a fejecskemet. Na asszem mara tenyleg befejezem a bloggolast.

[SZERK.]


Lehet hogy hamarosan leelozom twollah nagyurt ? :)



[Szerkesztve]

(#4) maniac


maniac
senior tag

Jo reggelt, hat felkeltem. Elso dolga az embernek ugyebar a felkeles utan a zuhanyzas ilyesmi, na nekem kave,cigi, prohardver, kb ilyen sorrendben. Mostmar elegge elorehaladott allapotban jarok a felkeles utjan, igy nemsokara fel hivom ujra baratnomet hogy ma akkor tudunk-e talizni (elobb kivolt kapcsolva, ugy nez ki meg alszik). Mint tegnap mondtam megneztem a Pillango effektus cimu filmet, ami nekem nagyon de nagyon bejott. A vege egy kicsit csopogos lett, de maga a film tartalma, a mondanivaloja egyszeruen nagyon profi lett, mindenkinek ajanlom aki szereti a kicsiket elvontabb filmeket - nem tankos romantikusra kell gondolni :). Na mik is a mai teendoim ezen gondolkozom most ahogy eppen irom eme blogom es eszegetem a pizzamat amit edesanyam a SPUR-bol hozott. Minnel elobb rendet kene raknom a szobamban, kozben megkene probalnom felhivni a baratnomet, hogy akkor hogy rendezzem a mai napom. Kene oneletrajzot is irnom aztan elkuldeni, fenykeppel - na itt a fenykep a gazos vagy az oneletrajz? mar nem is tudom hogy melyik gazabb. Mint igertem mutatok kepet baratnomrol, ugyhogy most ezt az igeretemet teljesitem is. Az a gaz hogy vagy en vagok hulye kepet vagy o vagy nem vagyunk egy kepen - alt. en vagok hulye kepet. Na akkor tádám itt is van: [L]http://kepeim.hu/userlapok/kep.php3?langi=0&u=11498&kid=196868[/L] . Mit is fuzhetnek a kephez? Hat en vagyok kozepen fenn :) A kepen tolem balra van a baratnom - kek rovidgatyaban, meg kek bakancsban. Rajottem a kep nezegetese kozben hogy lehet hogy megiscsak megkene probalkoznom a napozassal mert kicsiket vilagitok :), csak hat felek a kozvetlen napsugarzastol elvegre, is mar jopar eve nem voltam kozvetlenul a napon :). Na asszem ennyi volt a reggeli blogom, mert meg mindig nem ebredtem fel annyira hogy a fogalmazasom elerje elso osztalyban a kettes szintet (nem csak az ekezetek miatt :) )

(#5) maniac


maniac
senior tag

Na sikerult utolernem baratnomet. Se ma se holnap nem er ra csak csutortokon (esetleg). Hat fasza, imadom az ilyeneket. Alapbol pesszimista vagyok de ilyenkor ah, nagyon rossz gondolataim tamadnak, de hat ilyen vagyok, emiatt utalom ha van kapcsolatom ugyanis mar az elejetol azon parazok, hogy mit fogok elbaszni, vagy mi miatt hagyna el vagy ilyesmi szoval elegge szopas nalam az elso par het, mig meg nem nyugszom...Na majd csutortokon kiderul, de addig is ma party meg ilyenek. Ja az indok az volt hogy ZP-be nem engedte el az anyja, elkezdett vele balhezni hogy miert nem engedi el, aztan meg odaig jutottak hogy anyja sehova nem engedi ma el, holnap meg edzesre megy, ugyanis kung-fuzik. Na mind1...

(#6) maniac


maniac
senior tag

Huh hat hol is kezdjem. Mint irtam sajna baratnom csutortokig lemondta a talikat, szoval nem tudom hogy most mi van. Csutortokon remelhetoleg kiderul hogy most mi van. Na de kozben kaptam 2 hivast is. Az egyik a 24 eves Evi a masikat pedig a 16 eves Zsofitol kaptam. Evi motorozik meg minden, nagyon jo fej csajszi, es elegge szimpi meg ugy nez ki hogy kolcsonos ez, es mar jo ideje ismerem, de hat ugye most a Gigivel jarok szal max dumalni fogunk. Ja Evi hivo, es a black metalt elegge eliteli - meg jo hogy black metalos vagyok :). Meg annyit kell rola tudni hogy mivel 24 igy mar gondolkodo leny - szvsz a lanyok ebben a korban kezdenek el gondolkodni, akarhogyis mondjak hogy a lanyok elobb ernek. Zsofi black metalos, depressziv hajlamu, es ugyanolyan lelkivilagu mint en. Tehat a kapcsolatokban ugyanugy parazik meg ilyenek. Na szoval kivancsi leszek hogy ma este mi lesz. Az biztos hogy a baratnomet megcsalni nem fogom ha kidob csutortokon ha nem. Mar csak nehany dolog kellene, ahhoz hogy jol erezzem magam, ezek sorrendben: cigi,sor,sor,sor,sor,sor,sor,sor,cigi. Na mostmar csak ezeket kene beszervalnom :). Egyebkent valami Rémember koncert lesz amirol fogalmam sincs hogy mi :).

(#7) maniac


maniac
senior tag

Na nehany napot kihagytam mert igen sok dolgom volt, meg gondolkodnom kellett. Hat mint gondoltam Gigi elhagyott mondvan - amit mar annyiszor hallottam - hogy inkabb baratnak tekint, tul gyorsan jott ez es a tobbi es a tobbi. Ezt igy telefonban tudtam meg ugyanis tudtam hogy ez lesz es mikor mondta hogy nem er ra - egy ujabb kifogas, keresztapja szulinapja :) - valamint hogy majd beszelnunk kellene mondtam hogy gondolom tudom mirol akar beszelni ugyhogy most mondja meg aztan meg megbeszeljuk. Hat ugy elmondta, ugyhogy ujult erovel no meg masfel uveg jo kis tabis borral felszerelkezve elindultam ZP-be. Taliztam Évivel akit gondolom nem nagyon kell bemutatnom. Dumaltunk meg ilyenek. Ja elotte meg taliztam ket ismeros arccal mind2 hajtott Évire - ezt akkor tudtam meg mikor kerdeztem hogy kire varnak :). Na miutan ezt megtudtam mar nem volt olyan jo kedvem, na de mind1. Evi megerkezett es buliztunk. Buliban semmi kulonos nem tortent, azon kivul hogy mar megint sikerult a repedt bordamba beletalalnia egy allatnak. Buli utan hazakisertem Evit es jottem haza. Ja buliban szerelmet vallottam neki :) - ugy hogy nagyon allni se birtam szal nem nagyon hitte el - aztan hazafele kiserve mondta, hogy bejovok neki :) - na ilyet se mondott meg lany nekem :) - es aztan rakerdezett hogy hogyhogy nem tudom :). Na ugyhogy hazakisertem aztan most hazaertem, hulla faradt vagyok total keszen vagyok de nem birok aludni. Bevallottam egyebkent neki hogy most egy arva petakom sincs, ugyhogy nagyon bulikra meg ilyen fizetos helyekre nem tudom elvinni - na most ugyebar a velem egykoru lanyok ilyenkor lecelnek le, kezdd fejfajasuk lenni stb, Evi azt mondta hogy semmi problema, o ezt nem varja el, meg egyebkent is neki van penze, ugyhogy no problem :). Huh kicsit kesz vagyok szal amiatt most irom hogy miutan igy dumaltunk buszon megkerdezte vmire hogy megkerem-e a kezet (nem tudom mire kerdezett ra ezzel :) ) erre valaszoltam hogy majd mikor lesz melom meg diploma meg minden stabil dolog - ami jelen pillanatban nincs. Szoval most tok jo, kivancsian varom hogy mi lesz. Egy dolgot nem tudok hogy hova vigyem el :-/. Ezen meg gondolkoznom kell. De szvsz elviszem vhova setalni. Kozben mosst nezem hogy holnap meg PH! tali szoval hmmm lehet hogy megprobalom elvinni, csak anyamtol visszakene kerni vmennyi penzt abbol amit kozosbe adtam :).Na majd meg kiderul hogy mi fog kisulni ebbol az egeszbol, de nem bannam ha vegre vmi erett kapcsolatom lenne. Ja es a csaj total olyan mint anyam szoval: ''Mikor mesz vizsgazni?'' ''Nem kene ennyit buliznod...'' stb, de nem baszogatasnak hanem torodesnek veszem le erdekes modon, anyam mondandojaval ellentetben. Kozben eszembe jutott hogy miert kerdezett ra hogy elveszem-e. Ugyanis mondta hogy vegetarianus es utalja a parizsi szagat (vki azt zabalt), aztan mondtam hogy parizsit en se komalom - ugyebar osszetetelet tekintve olyan fradis, szoval mindent bele :). Erre jott azzal hgoy gondoljam el azt hogy o nem dohanyzik en meg igen, es ez kurva szar neki. Mondtam hogy jovo het csutortokig leszokom, tehat aug. 5-ig. Hat durva lesz 4 ev utan :). De vmit vmiert ugyebar - meg hat nekem is jobb lenne mind penzugyileg, mind egeszsegugyileg a leszokas. Na asszem zarom soraim, joejt. Talan eltudok aludni, habar nem nagyon megy... :(

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.