Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) tigga


tigga
tag

Azé ez még kell ide:
Gandalf titkos naplója

1. nap:
A Megyében. Elbûvölõ látványt nyújt ez az ártatlan és rusztikus vidék. Most én láttam rosszul, vagy Frodó a fûben maszturbált mielõtt megérkeztem?!

2. nap:
Bilbó születésnapi partiját a figyelemreméltó mennyiségû pipafû nagyban feldobta. Mindenki kiráááály arc. A fények kirááályak. Frodó sem rossz. Hobbitok olyaaan husik. Oppálá. Elestünk…Hukk…

3. nap:
Rohadtul másnapos vagyok. Megyek Minas Tirithbe aszpirinért.

12. nap:
Benéztem Szarumánhoz, hogy tanácsot kérjek Gyûrû-ügyben, de õ közben átállt a rossz oldalra. Mér nem szól nekem sose senki? Bár lehet, hogy hagytak üzit, de azt hiszem, a Barna Radagast megint kilopta a papírt az irattartómból.

13. nap:
Itt ragadtam a toronytetõn. A kilátás isteni, de ez az állandóan zuhogó esõ nem tesz jót a csúcsos süvegnek. Azzal szórakoztatom magamat, hogy rágót köpködök le az orkokra.

14. nap:
Szarumán megint meglátogatott és megpróbált letapizni. Miket képzel ez?!

16. nap:
Magányos vagyok. Talán Szarumán mégsem olyan rossz. Csak ne lennének azok a hatalmas rángatózó orrcimpái meg az ijesztõ karmai… oké, ennyibõl már elõbb is rájöhettem volna, hogy gonosz, igaz?

17. nap:
Megszöktem. Völgyzugolyban vagyok. Samu kissé megzakkant, azt hiszem. Egyfolytában fürdeti Frodót. A tündék mind kifogytak az eperillatú szappanból. Elrond kezd ideges lenni.

20. nap:
Elrond úgy döntött, elküldi Frodót, mert belefáradt abba, hogy képtelen bejutni az elsõ emeleti fürdõszobába. Nagy hûhó a Gyûrû körül. Beleegyeztem, hogy a Szövetséggel tartsak, hátha NEKEM is jut egy fürdõ Samutól. Nem ártana.

21. nap:
Aragorn nyilvánvalóan nyomul Frodóra. Samu megöli, ha bármivel próbálkozik. Szóltam Samunak, hogy fürdessen meg. Erre õ: ''Ha-ha, Gandalf úr, jó vicc.'' Haszontalan idióta.

23. nap:
Caradhras tetején tökhideg van. A vitát, hogy ki vigye fel Frodót a hegyre, Aragorn nyerte. Boromir duzzog. Ha Legolas még sokat ugrabugrál a hó tetején, lecsapom a botommal.

25. nap:
Nem akaródzik átmennem Mória Bányáin, mert gyanítom, hogy a Balrog esetleg még mindig zabos félresikerült másodkori randink miatt.

26. nap:
Mória Bányáiban. Igen, a Balrog még mindig zabos.

27. nap:
Beleestem a homályba. A Balrog olyan izé. Mindenféle kimondhatatlan dolgokat kellett csinálnom mielõtt kiengedett. Úgy döntöttem, errõl a többieknek nem szólok. Majd kitalálok valami sztorit, hogy mekkora élet-halál harcba keveredtem. Megyek Elrondhoz, hogy kezeltessem kínos helyeken lévõ harmadfokú égési sebeimet. Remélem Elrond nem röhög ki. Ha mégis, mindenkinek elmondom, milyen görbe hétvégéje volt Szauronnal. Hah!

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.